Esileht Pereelu ja suhted Kui kiiresti kolisite kaaslasega kokku?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kui kiiresti kolisite kaaslasega kokku?

Postitas:

Kui pika aja pärast suhte algusest kolisite oma kaaslasega kokku?

Kui pika aja järel arvaksite/lepiksite, et teine pool pole ilmselt edasi liikumisest ja ühisest elust huvitatud?

Või kuidas üldse jõudsite otsuseni, et hakata koos elama?

Täiendatud: Kõige rohkem huvitaks mind nende vastused, kes on nö teisel ringil, kellel on varasemast lapsed, juba välja kujunenud ning paika loksunud elu- ja töörütm jne.
Noorena on lihtsam nädala möödudes kellegagi kokku kolida ning teine nädal hiljem välja, kui tundub, et pole ikkagi õige inimene.

 

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuu aega pealt tutvumist. Küll sa ära tunned, kui on õige inimene. Täpsustan – enne 25.-ndat eluaastat ilmselt ei tunne ära. Ära enne seda kiirusta.

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.06 23:54; 21.06 00:13; 21.06 00:45; 21.06 01:49; 21.06 02:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kolisin 3 päeva peale suhte algust. Olin tollal 23aastane, mees 25. Ma arvan, et peale ca 1.5-2 aastat max oleks minu jaoks normaalne hiljemalt kokku kolida. Kui selleks ajaks pole üks pool jõudnud järeldusele, et tahab koos elada, siis mina ei vaevuks rohkem edasi ootama (eeldusel, et mina olen valmis ja tahan koos elada).

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Me olime tutvudes 25 ja 27. Olles kolm päeva koos veetnud, tuli mees mulle külla ja enam põhimõtteliselt ära ei läinudki 🙂 Nii et kokku kolisime umbes 4. päeval. Mehel oli muidugi oma korter ka, aga jäime esialgu elama minu korterisse, sest selle asukoht oli minu töökoha suhtes mugavam. Pool aastat hiljem ostsime uue ühise kodu. Abiellusime varsti pärast seda ja oleme praeguseks abielus olnud 20 aastat.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ära lase end eksitada neist vastustest, kust jääb mulje, et kohe peale tutvumist on ok kokku kolida.  Need on erandjuhud – kindlad suhted, kus äratundmine saabub ruttu. Kõik suhted ei ole sellised – ja nad pole seepärast halvemad. On selge, et selliste teemade alla ruttavad vastama need, kellel on mõni edulugu. Need, kes kolisid kokku 4. aastal või kes kolisid kokku nädalaga, kuid läksid lahku kuuga, ei kirjuta.

+14
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.06 23:54; 21.06 00:13; 21.06 00:45; 21.06 01:49; 21.06 02:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokku kolimise kiirus ei loe. Loeb see, kui kaua koos reaalselt elatakse. See, et keegi kolib neljandal aastal kokku, ei tähenda, et ta esimesel kuul välja ei koli.

Ja mina ütlesin midagi muud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.06 23:54; 21.06 00:13; 21.06 00:45; 21.06 01:49; 21.06 02:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saanud tegelikult üldse pihta, mida ütlesid.

Siis ehk oleks võinud tsiteerimata ja vastamata jätta?

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.06 23:54; 21.06 00:13; 21.06 00:45; 21.06 01:49; 21.06 02:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ehk oleks võinud tsiteerimata ja vastamata jätta?

Ei, sest lähemal mõtlemisel sain aru, et ma ikka vastasin hästi.

Ei vastanud. Minu arust. Aga las teemaalgataja ise valib. Palun ärme nüüd jätka seda “vastasin hästi!” – ” ei vastanud!!!” – “vastasin küll!” – “ei!” – “ja!” jada.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.06 23:54; 21.06 00:13; 21.06 00:45; 21.06 01:49; 21.06 02:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vastanud. Minu arust. Aga las teemaalgataja ise valib. Palun ärme nüüd jätka seda “vastasin hästi!” – ” ei vastanud!!!” – “vastasin küll!” – “ei!” – “ja!” jada.

Mitte ‘ja’, vaid ‘jaa’ või ‘jah’ tuleb sellises lauses kirjutada. ‘Ja’ on sidesõna, mitte jaatus.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast 10 a kestnud visiitsuhet kolisin mehe poole teise linna elama.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kolisime kokku ca kuu aega peale tutvust. Mul oli nagunii plaanis Tallinnasse kolida ja mees ütles kui kolin, siis võiksin juba tema juurde kolida koos lapsega. Nii läkski. Paar aastat hiljem ostsime koos oma kodu ja nüüd meil lisaks 2 ühist last. Koos oleme olnud 11 aastat.
Laps eelnevast suhtest tuli koos minuga ja mees võttis ta kohe omaks. Minu tööd kolimine ei seganud. Ettevõtte siseselt vabanes koht peakontoris ja mulle pakuti seda kohe, kui kuuldi mu kolimisest.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin esimesel, mees teisel ringil – kokku kolisime 4 kuud peale suhte algust. Mehe esimene naine oli mehe pool aasta varem enne maha jätnud ja lapsega ära kolinud. Kui naine teada sai, et mehel on uus suhe, siis andis teada, et kolib nende ühisesse koju tagasi. Mees küsis, kas võib minu juurde elama tulla ja tuligi. Jaanipäeval tähistama 20ndat pulma-aastapäeva.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tutvusime augustis, kokku kolisime detsembris, abiellusime aprillis. abielus juba 24 aastat,

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta pärast tutvumist kolisime kokku

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisime kokku kolm kuud peale tutvumist. Mina ei näe “kaugsuhtel” mõtet, isegi kui elatakse samal tänaval erinevates majades. Aasta aega oodata on juba ajaraiskamine.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ära lase end eksitada neist vastustest, kust jääb mulje, et kohe peale tutvumist on ok kokku kolida. Need on erandjuhud – kindlad suhted, kus äratundmine saabub ruttu. Kõik suhted ei ole sellised – ja nad pole seepärast halvemad. On selge, et selliste teemade alla ruttavad vastama need, kellel on mõni edulugu. Need, kes kolisid kokku 4. aastal või kes kolisid kokku nädalaga, kuid läksid lahku kuuga, ei kirjuta.

Absoluutselt nõus. Me kolisime kokku 2,5 aastat pärast tutvumist, mõlemal oli 3-4aastane suhe seljataga. Väga mõnus rütm oli meil, kohtusime nädalavahetustel, puhkused võtsime alati koos ja siis veetsime nädalaid kuskil reisides.  Muuseas, äratundmine tuli meil juba peale esimest kohtumist, need paar aastat kohtamisi oli nagu pikk eelmäng 🙂 Samas ma pole kunagi olnudki see tüüp, kellel on õudselt vaja, et mees majas oleks. Õnneks mees mind ei survestanud ka. Kui me nüüd peale 20 kooseluaastat lahku peaks minema, siis ma kohe kindlasti kellegagi enam kokku ei koli. Kohtamistest ja koos vaba aja veetmisest mulle täiesti piisab.

Ma tean, konservatiivsemad ja vanamoelisemad mehed vihkavad minusuguste naiste suhtumist, aga ma pole ka nende jaoks 😉

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul seljataga üks abielu (20a ja tänaseks 3 last). Olen 40 ja see olnud ka ainus kooselu, kuigi tegelikult oli tegu enamik aega visiitabieluga kahe riigi vahel. Seega olen harjunud iseseisvusega.

Täna suhet uue kaaslasega umbes 9 kuud ja minu aus vastus talle oli kohe, et mina kohvritega jooksma ei hakka.
Koos elama olen nõus vaid abielu korral.

Mul on oma korter, lapsed tänaseks suured, elu nagu lill. Saame kvaliteetaega koos veeta ja vaadata, mis saab. Kohtunud oleme mõlemad teineteise sugulastega, lastega jne. Ühised reisid nii lastega kui lasteta plaanis. Aga argielu ausalt ei igatse. Minu omapära.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul seljataga üks abielu (20a ja tänaseks 3 last). Olen 40 ja see olnud ka ainus kooselu, kuigi tegelikult oli tegu enamik aega visiitabieluga kahe riigi vahel. Seega olen harjunud iseseisvusega.

Täna suhet uue kaaslasega umbes 9 kuud ja minu aus vastus talle oli kohe, et mina kohvritega jooksma ei hakka.

Koos elama olen nõus vaid abielu korral.

Mul on oma korter, lapsed tänaseks suured, elu nagu lill. Saame kvaliteetaega koos veeta ja vaadata, mis saab. Kohtunud oleme mõlemad teineteise sugulastega, lastega jne. Ühised reisid nii lastega kui lasteta plaanis. Aga argielu ausalt ei igatse. Minu omapära.

Kohtunud mehega  seitse kuud, muus osas seis sama ning meie ühine otsus on, et koos elama ei hakka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pika aja pärast suhte algusest kolisite oma kaaslasega kokku?

Kui pika aja järel arvaksite/lepiksite, et teine pool pole ilmselt edasi liikumisest ja ühisest elust huvitatud?

Või kuidas üldse jõudsite otsuseni, et hakata koos elama?

Täiendatud: Kõige rohkem huvitaks mind nende vastused, kes on nö teisel ringil, kellel on varasemast lapsed, juba välja kujunenud ning paika loksunud elu- ja töörütm jne.

Noorena on lihtsam nädala möödudes kellegagi kokku kolida ning teine nädal hiljem välja, kui tundub, et pole ikkagi õige inimene.

kui on lapsed, siis üheksa korda mõõda, üks kord lõika. mina olin oma nö teise ringi partneriga 3 aastat käinud kui otsustasime, et aeg on küps leivad ühte kappi panna ja ühe katuse all elama hakata

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tutvusime augustis, kokku kolisime detsembris, abiellusime aprillis. abielus juba 24 aastat,

Omastarust nüüd jäätegi selle sama ohmuga kokku või?
Mingi 10% “lolle” vaid teevad nii.

0
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kokku kolisime 2 aastat pärast, elasime eri linnades ja nägime sel ajal iga kahe nädala tagant. Nö mesinädalate periood kestis seetõttu pikemalt, kuna soov jälle näha oli suur. Tänaseks oleme kolm aastat koos elanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kolisime kokku peale aastat, kuid tean ka 50ndate alguses olevat paari (lapsed 12-17), kes kolisid kokku ja ostsid ühise kinnisvara peale kuute kuud. Minu jaoks väga julge samm, kuid tundub, et nende puhul toimis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta pärast tutvumist hakkasime käima, aasta pärast käimahakkamist kolisime kokku. Elasime erinevates linnades, kohtusime nädalavahetustel, neid selle aasta jooksul ei jäänud vahele vist mitte ühtki. Praeguseks 20a abielu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased kolm suhet:

1) 11 kuud pärast suhte algust (oli sõjaväes, varem ei saanud), käisin tol ajal veel teises linnas 12.klassis. Koos olime 4,5 aastat;

2) 3 kuud pärast suhte algust, aga sisuliselt koos elada ei jõudnudki, sest läksime kapitaalselt tülli (korteri valisime välja, aga sisse ei kolinudki);

3) kohe suhte alguses – tuli esimest korda külla ja ära enam ei läinudki. Abiellusime 11 kuu pärast ja koos oleme olnud tänaseks 11 aastat ja meil on 3 last.

Sa tunned õige asja ikka üsna kähku ära. Samuti – kui tundub, et miski ei sobi, siis ei hakkagi sobima!

Samas, mu sõbranna on 4 aastat olnud oma boyfriendiga paar, kuid koos ei ela. Kumbki elab oma korteris, üksteisele küllaltki lähedal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisest korterist loobusime pärast 1.5 aastat, aga koos elasime varem. Kuskil pärast 3. kuud olin 6/7 päevast nädalas tema juures. 10ndal kuul sain tema korteri võtme ja kolisin vajalike asjadega päriselt sisse (loe hõivasin osa riidekapist ja ei käinud kodus pesu pesemas).

Ma ei tea kuidas inimesed visiitsuhteid taluvad, minu jaoks just ongi põhjus suhtes olla see, et igav argipäev on teise inimesega koos rõõmsam ja lihtsam. Igasugu kohtingud ja väljasõidud on teisejärguline.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime koos olnud 8kuud (sain just 17) . Hetkel kooselu 18,5 aastat.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juunis hakkasime paarina suhtlema, enne seda olime sõbrasuhetes umbes 6 kuud.

Detsembris kolis mees minu linna ja yyris meie esimese yyrikorteri.

Tänaseks kooselu/abielu 24 aastat. Abiellusime ametlikult alles 5 aastat peale kooselu algust, kuna esimene laps oli sündimas.

Nüüd kolme lapse vanemad ja ei kahetse:) kõik toimus kuidagi õiges tempos, pingevabalt, ju nii pidigi minema.

Õige asja tunned kohe ära. Punnitada ei maksa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamikul on seega tagamõte ja eesmärk raha säästa. Et saaks ühe korteritest kiiresti välja üürida. Kama kaks kui kaua aega on esmasest tutvumisest möödunud-võetakse aga lapsed ja loomad ja minek..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ära lase end eksitada neist vastustest, kust jääb mulje, et kohe peale tutvumist on ok kokku kolida.

Mis sa targutad, ise kolisid kuuajase tutvuse järel kokku 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elasin 10 aastat üksinda. 30-aastaselt sain tuttavaks praeguse abikaasaga. Klapp oli algusest peale ja kuidagi kujunes kohe suhte alguses nii, et seadsin end tema juures sisse (mul oli ka enda korter, aga kuna tal oli suurem elamine ja koer, siis algusest peale sai rohkem aega tema juures veedetud). Nii et võib öelda, et kolisin kohe suhte alguses mehe juurde. Tegelikult selline ametlik kolimine, kui tõesti sai kõik vajalik enda korterist ära toodud ja korter üürile antud, toimus aasta pärast tutvumist ja suhte algust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui kiiresti kolisite kaaslasega kokku?