Esileht Tööelu, raha ja seadused. kui kiiresti on normaalne, et töövõimetusleht jõuab tööandjalt postiga haigekassasse?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: kui kiiresti on normaalne, et töövõimetusleht jõuab tööandjalt postiga haigekassasse?

Postitas:

Tööandja (Tallinnas) postitas nädal aega tagasi töövõimetuslehe. Haigekassa lehel seda endiselt ei näita (et üldse saabunudki oleks).
Mis arvate, kas viivitus on sellest, et neil kulubki seal nädal posti sorteerimiseks või on pigem kuskil postiga \”ringlema läinud\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 09:16; 09.03 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viisin oma töövõimetuslehe tööandjale 14.02 (kehtima hakkas 15.02). 06.03 helistasin haigekassa infoliinile ja seal nad ei näinud veel mu lehe kättesaamist. Lisaks ütlesid, et 06.03 olid neil menetlemisel 23.02 saabunud lehed, st menetlemise järts u 2 nädalat.
Minu rahad laekusid haigekassast eile. Seega, kannatust ja rahu. Tundub, et praegu palju haigeid ja hoolduslehel olijaid ja haigekassal suur tööjärg ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei registreeri Haigekassas lehti eraldi nende saabumisel.

Märge riigiportaali tekib siis, kui lehte reaalselt menetlema hakatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, tänud. helistasin ja sain ise ka haigekassast sellise vastuse.
ma millegipärast mõtlesin, et kõigepealt registreeritakse postiga jõudmise aeg ja siis alles läheb nädalaid menetlemiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 09:16; 09.03 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah, tänud. helistasin ja sain ise ka haigekassast sellise vastuse.
ma millegipärast mõtlesin, et kõigepealt registreeritakse postiga jõudmise aeg ja siis alles läheb nädalaid menetlemiseks.

[/tsitaat]

Varem minu meelest oligi nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti Postil ei ole ju lihtpostiga saatmisel garantiid, et kiri üldse kohale jõuab. Seega pole võimatu ka see, et EP on kirja ära kaotanud ning see ei tulegi välja.

Samas nädal pole veel mingi näitaja. Oota ~10p veel, enne kui muutud närviliseks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kui kiiresti on normaalne, et töövõimetusleht jõuab tööandjalt postiga haigekassasse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.