Esileht Ilu ja tervis Kui kiiresti operatsioon digilukku jõuab,mul veel pole.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kui kiiresti operatsioon digilukku jõuab,mul veel pole.

Postitas:

Kui ruttu tuleb haigus -operatsioon digilukku.Eile oli Kliinikumis jalaga opp ja täna veel pole seda digiloos,helistasin sinna sealt öeldi,et ootame neljap hommikuni ,kui pole hakkavad uurima.Kuigi õde sel vaatas ,et arst on ilusti selle lõpetanud…Miks seda digilukku pole jõudnud ei tea,eks helistan neljapäeval uuesti.

 

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 18:47; 04.05 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sind tagasi ei kutsutud? haiguslehte ei antud? alles siis, kui kõik möödas ja haiguslugu lõpetatud pannakse üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kirjutati operatsiooni kohta küll nii üldist juttu, et midagi sellist, mida ma juba ei teadnud, seal ei olnud. Seega mingit kiiret sul sellega ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tagasi ei kutsutusd ,haigulehte pikendab perearst.Ootan neljapäevani siis helistan ja uurin.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 18:47; 04.05 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstidele antakse stasionaarsete lugude lõpetamiseks aega olenevalt haiglast 3-5 tööpäeva. Võibolla arst oli eile ja täna nii tööga hõivatud, et lihtsalt polnud aega pabereid täita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kaks oppi olnud, operatsiooni kokkuvõtte on kirurg digiloosse alles mitme nädala pärast teinud, kui haigusloo on sulgenud. Enne seda ei ilmunud digilukku ühtegi märget opi kohta. Opi saatekiri muidugi oli digiloos ja enne oppi tehtud vereanalüüsi ja kardiogrammi vastused. Aga opi enda kohta ilmus info u 3 nädala pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kiire sul küll on? Kas sa ei tea, kui hõivatud arstid praegu on? Epikriis sulle ju ometi kaasa anti, seal on kõik kirjas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui opi käigus mingeid proove võeti nt biopsia, külvid, siis enne ei saa lugu lõpetada, kui need vastused on tulnud, tavaliselt 2-3 nädalat. Mõnikord on tehnilised probleemid ja päevade viisi ei liigu lõpetatud lood digilukku edasi. Ja kui arstil on pikk operatsioonipäev, siis üsna vähetõenäoline, et ta jääb veel ööseks tööle lugusid lõpetama. Lõpetab siis kui jõuab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul saadeti info digilukku nädal peale oppi. Peale esimest sidumist.

Vaadati üle, kuidas on ja esmane info saadeti digilukku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kui kiiresti operatsioon digilukku jõuab,mul veel pole.