Esileht Pereelu ja suhted Kui kiiresti saab abielluda?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kui kiiresti saab abielluda?

Postitas:
Kägu

Kui ma soovin järgmine suvi abielluda siis kas ma saan nüüd juba aja kinni panna? Sooviks on üks kindel kuupäev.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Piisavalt kiiresti, et sa lapse sünnitunnistusele just selle mehe nime saaksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma soovin järgmine suvi abielluda siis kas ma saan nüüd juba aja kinni panna? Sooviks on üks kindel kuupäev.

Ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

eesti.ee portaalis on kirjas: “Abielu ei sõlmita üldjuhul varem kui ühe ja mitte hiljem kui kuue kuu möödumisel päevast, mil abiellujad esitasid perekonnaseisuasutusele avalduse. Mõjuval põhjusel võib perekonnaseisuasutus tähtaega lühendada.”

Seega, pool aastat enne soovitud kuupäeva saad avalduse esitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus on, kui aeglaselt saab abielluda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

20.06.2020 raudselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

20.06.2020 raudselt.

20.02 2020 kõlab ju palju uhkemalt. Ilm on muidugi külmem (tõenäoliselt).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas nagu päriselt on selliseid inimesi olemas kes ei oska googlisse kirjutada kahte sõna “abielu registreerimine”. Järglaste saamine ei ole neile muidugi mingiks probleemiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas nagu päriselt on selliseid inimesi olemas kes ei oska googlisse kirjutada kahte sõna “abielu registreerimine”. Järglaste saamine ei ole neile muidugi mingiks probleemiks.

Vaata Kodutunnet või muud sarnast saadet. Jalgade laiali ajamiseks pole IQ taset vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

20.06.2020 raudselt.

Mis selles nii erilist peaks olema? Täitsa tavaline kuupäev ju.
Sul on sünnipäev või? 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Your search – Äppielu rekistrerimine – did not match any documents. Titetegu on selle juures tõepoolest “lumme kusta”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte kuupäeva ei peaks vaatama, vaid kuufaasi. Kaduval ajal ( 7 päeva ennekuuloomist) abielu registreerimisega tekitatakse endale juba ette probleeme.Kaduval ajal algatatud tegevused lagunevad kiiresti või nõuavad väga suurt pingutust, et plaanitu teostuks. Eks sellel on ka head omadused. Kui selgub, et partner ei sobi, saabub lahutus kiiresti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mingid piirid on üldiselt ette antud.
me tahtsime pulmi aprillis. läksime jaanuari keskel kohale, aga saadeti tagasi, sest tol hetkel sai pulmapäeva valida vaid kuni mingiks xx.märtsiks.
pidime ca kuu aja pärast uuesti minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki lihtsalt abielluks, kui te teineteist armastate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui selgub, et partner ei sobi, saabub lahutus kiiresti.

No see on ju parim võimalikest variantidest.
Või oleks sinu jaoks see parem, et selgub, et partner ei sobi, aga vindutakse 20a?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.
Teadmiseks: oleme mehega õnnelikult koos juba 15 aastat, lapsed on ammu olemas, ilus kodu ja nüüd ka raha, et korraldada üks suur ja ilus pulm. Ma ise lihtsalt tahaks, et kõik oleks võimalikult kiiresti paigas. Kärsitu olen, oodata ei taha 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.

Teadmiseks: oleme mehega õnnelikult koos juba 15 aastat, lapsed on ammu olemas, ilus kodu ja nüüd ka raha, et korraldada üks suur ja ilus pulm. Ma ise lihtsalt tahaks, et kõik oleks võimalikult kiiresti paigas. Kärsitu olen, oodata ei taha 😀

Sa ei ole ju kärsitu, kui alles järgmisel (mitte sellel) suvel tahad abielluda. Ja teisalt – kuhu siis nüüd järsku kiiret peale 15 aastat?

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui kiiresti saab abielluda?