Esileht Sünnitus Kui kiiresti tartust koju

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kui kiiresti tartust koju

Postitas:

Tere!
Korduv sünnitajad kui kiiresti olete saanud /on lubatud koju peale sünnitust? Seda loomulikult siis kui lapsega ja endaga on peale sünnitust kõik korras.
Suured tänud vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigi kolmega alles kolmandal päeval. Kolmandaga oleks ka varem saanud, aga siis öeldi, et peab haiglasse vaktsineerima tulema. Öeldi, et samahästi võin ka seal olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmaspäeva lõunal sünnitasin ja kolmapäeva hommikul lubati koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuhu sul kiire on? ???? iseenesest võib vist omal vastutusel juba 6h peale sünnitust koju minna, seda siis kui oli loomulik sûnnitus mitte keiser. aga muidu ikka 2-3 päeva ollakse ikka haiglas kui just buumi ei ole ja keegi ruumipuuduse tõttu minema ei hakka ajama ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu kohta ei tea, aga ühest teisest haiglast lahkusin mina arsti ja ämmaemanda heakskiidul vähem kui 24 h peale sünnitust. Sünnitus oli kerge (ei olnud esimene laps), piim juba rinnas, laps suur ja igati normaalne. Läksingi tagasi paar päeva hiljem, et laps veelkord ette näidata ja veel mõnda aega hiljem, et vaktsineerida (see oli niimoodi eelnevalt kokku lepitud).
Kuhu mul kiiret oli? Ma ei saa haiglas pea üldse magada ja mul oli kodus ootamas 2-aastane laps, kes emmet tahtis. Ei elanud haiglast kaugel ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin aprillis, teine laps, koju 36 h peale sünnitust.5 päevaselt pidi minema lapsega lihtsalt kontrolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine laps sündis varahommikul, öeldi, et kui tahan, võin juba samal õhtul koju minna. Otsustasin siiski üheks ööks haiglasse jääda, eriti, kuna saime perepalati ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Kui kiiresti tartust koju

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.