Esileht Pereelu ja suhted Kui kiiresti ühe mehe juurest teisele läksite

Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )

Teema: Kui kiiresti ühe mehe juurest teisele läksite

Postitas:
Kägu

Siin on vanatüdrukute kadedus, et mõni naine leiab endale peale eelmise suhte lõppu uue kaaslase, aga temal ei ole ühtegi. Eriti tigedalt reageeritakse sellele, kui veel lapse(lastega) naine leiab uue ja vaba mehe – nagu võetaks nendelt midagi ära.

Jah, sina ju ei leidnud meest kellega koos olla, sina leidsid ainult katkised suhted ja üritad teistele pähe raiuda – üksi ongi parem. Aga üksi oled sellest, et need head ja toredad mehed ei taha sind, sest sa oled hästi vaenulik. Sa räägid pidevalt perekoolis meestest halvasti, sest sul pole õnne olnud, kui teised naised ei mõtle sulle sobivalt, siis on nad litsid jne.

Oled vist mingi noor naine, kes alles esimest korda mehe leidis. Elukogemust veel nii vähe, aga nii tähtsaks ajanud end, võrdleb lausa ennast teiste naistega. Sinu hea ja toreda mehe poole ma üldse ei vaatagi, ole täiesti rahulik.

Peale halvustamiste pole sul midagi kaasa rääkida. Mina kirjutasin kokkuvõtte sinu enda jutustustest siin, miks sul ei ole õnnelikku suhet, aga teistel on. Sest teised ei ole nii kibestunud, nad ei halvusta kõiki non-stop nagu sina teed. Sa räägid halvasti nii meestest kui teistest naistest.

Mul on soovitus, ära loe pereelu teemasid. Vaeseke, vaata kuidas erutus nüüd, kõik teevad liiga jah ikka ja kõik räägivad ikka ainult halba jah. Halba ikka, halba teevad kõik.

Lillkapsamutt, äkki sa ise puhkad pereelust, sest sul see puudub, elad uhkes üksinduses.

Veider naerataja jälle kohal diagnoose kõigile panemas. Jälle näeb igal pool lillkapsaid.

Naerataja? Mida see tähendab, kas sa näed vaime?

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Seda oled sa ilmselt ise, inimesi nimetad lillkapsasteks ja näed kõiki halbadena.

Sa oledki see lillkapsamutt, mis sa salgad koguaeg.

Kas muid juurvilju sa ei tunne, et aina lillkapsad silme ees?

Siin on vanatüdrukute kadedus, et mõni naine leiab endale peale eelmise suhte lõppu uue kaaslase, aga temal ei ole ühtegi. Eriti tigedalt reageeritakse sellele, kui veel lapse(lastega) naine leiab uue ja vaba mehe – nagu võetaks nendelt midagi ära.

Jah, sina ju ei leidnud meest kellega koos olla, sina leidsid ainult katkised suhted ja üritad teistele pähe raiuda – üksi ongi parem. Aga üksi oled sellest, et need head ja toredad mehed ei taha sind, sest sa oled hästi vaenulik. Sa räägid pidevalt perekoolis meestest halvasti, sest sul pole õnne olnud, kui teised naised ei mõtle sulle sobivalt, siis on nad litsid jne.

Oled vist mingi noor naine, kes alles esimest korda mehe leidis. Elukogemust veel nii vähe, aga nii tähtsaks ajanud end, võrdleb lausa ennast teiste naistega. Sinu hea ja toreda mehe poole ma üldse ei vaatagi, ole täiesti rahulik.

Peale halvustamiste pole sul midagi kaasa rääkida. Mina kirjutasin kokkuvõtte sinu enda jutustustest siin, miks sul ei ole õnnelikku suhet, aga teistel on. Sest teised ei ole nii kibestunud, nad ei halvusta kõiki non-stop nagu sina teed. Sa räägid halvasti nii meestest kui teistest naistest.

Mul on soovitus, ära loe pereelu teemasid. Vaeseke, vaata kuidas erutus nüüd, kõik teevad liiga jah ikka ja kõik räägivad ikka ainult halba jah. Halba ikka, halba teevad kõik.

Lillkapsamutt, äkki sa ise puhkad pereelust, sest sul see puudub, elad uhkes üksinduses.

Veider naerataja jälle kohal diagnoose kõigile panemas. Jälle näeb igal pool lillkapsaid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda oled sa ilmselt ise, inimesi nimetad lillkapsasteks ja näed kõiki halbadena.

Sa oledki see lillkapsamutt, mis sa salgad koguaeg.

Kas muid juurvilju sa ei tunne, et aina lillkapsad silme ees?

Siin on vanatüdrukute kadedus, et mõni naine leiab endale peale eelmise suhte lõppu uue kaaslase, aga temal ei ole ühtegi. Eriti tigedalt reageeritakse sellele, kui veel lapse(lastega) naine leiab uue ja vaba mehe – nagu võetaks nendelt midagi ära.

Jah, sina ju ei leidnud meest kellega koos olla, sina leidsid ainult katkised suhted ja üritad teistele pähe raiuda – üksi ongi parem. Aga üksi oled sellest, et need head ja toredad mehed ei taha sind, sest sa oled hästi vaenulik. Sa räägid pidevalt perekoolis meestest halvasti, sest sul pole õnne olnud, kui teised naised ei mõtle sulle sobivalt, siis on nad litsid jne.

Oled vist mingi noor naine, kes alles esimest korda mehe leidis. Elukogemust veel nii vähe, aga nii tähtsaks ajanud end, võrdleb lausa ennast teiste naistega. Sinu hea ja toreda mehe poole ma üldse ei vaatagi, ole täiesti rahulik.

Peale halvustamiste pole sul midagi kaasa rääkida. Mina kirjutasin kokkuvõtte sinu enda jutustustest siin, miks sul ei ole õnnelikku suhet, aga teistel on. Sest teised ei ole nii kibestunud, nad ei halvusta kõiki non-stop nagu sina teed. Sa räägid halvasti nii meestest kui teistest naistest.

Mul on soovitus, ära loe pereelu teemasid. Vaeseke, vaata kuidas erutus nüüd, kõik teevad liiga jah ikka ja kõik räägivad ikka ainult halba jah. Halba ikka, halba teevad kõik.

Lillkapsamutt, äkki sa ise puhkad pereelust, sest sul see puudub, elad uhkes üksinduses.

Veider naerataja jälle kohal diagnoose kõigile panemas. Jälle näeb igal pool lillkapsaid.

Kas sul ongi skisofreenia?

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ei oska isegi hästi trollida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin riski peale välja. Hakkas parem või?

Parem ei hakanud, aga mina ei oleks nii teinud. Jätad päevapealt vana mehe maha, kolid uue juurde sisse ja siis selgub…et uuel on 12 cm pikk…vaat kus lops:(

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin riski peale välja. Hakkas parem või?

Parem ei hakanud, aga mina ei oleks nii teinud. Jätad päevapealt vana mehe maha, kolid uue juurde sisse ja siis selgub…et uuel on 12 cm pikk…vaat kus lops:(

No kes sind jõuab ära kiita.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis hädaldasid siis mehele see naine ütles, et sa oled lesbi ja näitasid seda naist mehele. Mis see mees siis tegema peab nüüd? Kas teisi naisi on sinu meelest sobilik nimetada taunist idioodiks ja kas neile on sobiv naeratada? Kui keegi on lesbi, kuidas see sinusse puutub ja mida mees tegema peab, kui ongi kusagil lesbi?

Mina pole kusagil hädaldanud. Ma isegi ei saa aru, millest sa räägid.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, sina ju ei leidnud meest kellega koos olla, sina leidsid ainult katkised suhted ja üritad teistele pähe raiuda – üksi ongi parem. Aga üksi oled sellest, et need head ja toredad mehed ei taha sind, sest sa oled hästi vaenulik. Sa räägid pidevalt perekoolis meestest halvasti, sest sul pole õnne olnud, kui teised naised ei mõtle sulle sobivalt, siis on nad litsid jne.

Üksi on hea elada. Mul on väga tore mees, oleme aastaid juba koos, aga elame eraldi oma majades. Ülimugav lihtsalt!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin riski peale välja. Hakkas parem või?

Parem ei hakanud, aga mina ei oleks nii teinud. Jätad päevapealt vana mehe maha, kolid uue juurde sisse ja siis selgub…et uuel on 12 cm pikk…vaat kus lops:(

Impotendid, 12 cm on sul alles mehed lillkapsamutt

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, sina ju ei leidnud meest kellega koos olla, sina leidsid ainult katkised suhted ja üritad teistele pähe raiuda – üksi ongi parem. Aga üksi oled sellest, et need head ja toredad mehed ei taha sind, sest sa oled hästi vaenulik. Sa räägid pidevalt perekoolis meestest halvasti, sest sul pole õnne olnud, kui teised naised ei mõtle sulle sobivalt, siis on nad litsid jne.

Üksi on hea elada. Mul on väga tore mees, oleme aastaid juba koos, aga elame eraldi oma majades. Ülimugav lihtsalt!

Sa oled ju täiuslik lillkapsamutt

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis hädaldasid siis mehele see naine ütles, et sa oled lesbi ja näitasid seda naist mehele. Mis see mees siis tegema peab nüüd? Kas teisi naisi on sinu meelest sobilik nimetada taunist idioodiks ja kas neile on sobiv naeratada? Kui keegi on lesbi, kuidas see sinusse puutub ja mida mees tegema peab, kui ongi kusagil lesbi?

Mina pole kusagil hädaldanud. Ma isegi ei saa aru, millest sa räägid.

Lesbiks nimetamine pole solvang, pole vaja hädaldada mehega. Võid täiesti rahulik olla. Sinust ei mõelda midagi. Ära ise ka teistest naistest mõtle.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Seda oled sa ilmselt ise, inimesi nimetad lillkapsasteks ja näed kõiki halbadena.

Sa oledki see lillkapsamutt, mis sa salgad koguaeg.

Jeesus Maria, mis siin toimub ????

Ma ei saa enam midagi aru, kesse teist on lillkapsamutt ja mis kuradi pärast ta on just” lillkapsamutt”????????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda oled sa ilmselt ise, inimesi nimetad lillkapsasteks ja näed kõiki halbadena.

Sa oledki see lillkapsamutt, mis sa salgad koguaeg.

Jeesus Maria, mis siin toimub ????

Ma ei saa enam midagi aru, kesse teist on lillkapsamutt ja mis kuradi pärast ta on just” lillkapsamutt”????????

See oled sina, sul vist lühimälu häired, unustad pidevalt ära kes oled

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eelmine abielu kestis 15a ja peale lahutust leidsin uue kaaslase 3 kuud hiljem. Ma tegelikult ei otsinud kedagi ja mul oli plaanis pikemalt üksi olla, kuid elu mängis teised kaardid kätte. See on väga lühikest aega kestnud ning võtan rahulikult, ei soovi kohe kokku kolida ning pere mängima hakata. Liiga vähe aega on möödas ja endiselt soovin veel omaette aega.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega see pole aja peale sport, et kes kõige kiiremini uue jorsi leiab 🙂 ikka vähe mõistusega tuleb asja võtta ja mõnikord tõesti juhtub ka, ilma otsimata ja ootamata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui kiiresti ühe mehe juurest teisele läksite