Esileht Pereelu ja suhted Kui kogu pere on haige- mees, naine, lapsed:(

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kui kogu pere on haige- mees, naine, lapsed:(

Postitas:

Appi, appi, kuidas hakkama saada, hirm on peal, vajan lihtsalt lohutust:( Pea tuikab otsas…uuuh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil käisid siis mehe vanemad külas. Tõid hunniku kodus tehtud kotlette ja muud kodus valmis tehtud kraami, mida siis vaid soojendama peab, sügavkülma hunniku marju, apteegikraami, ning keetsid meile kanasuppi.
Fantastilised ämm-äi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt peab siis naine ikkagi hakkama saama :(.

Mul on ka muidu fantastilised ämm ja äi, aga haiguse ajal ma neil ei luba läheneda ka meie majale. Nad nii eakad ja raskemast haigusest, mine tea, ei pruugi väljagi tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helistasin sõbrannale, kes käis poes ja apteegis.
Hea, et mul on selliseid inimesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ärge olge tõsiselt haigetena ülitublid! Paluge naabril poes käia, helistage sõbrannale, kellegi ikka leiate. Kunagi oli juhus, kus pereisa siiski haigena toimetas, põdes kopsupõletikku püstijalu ja viimaks ei suutnud arstid ta elu päästa. Mul on see noore mehe juhtum nii selgesti meeles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanemad last hoidma ei saa, siis teeme mehega vahetustega lapse kantseldamist. Sõbrannad või vanemad vms saavad alati keegi neist apteegi, söögi jne kraami tuua. Ning peale 2-3 päeva on juba ok. me prageu lapsega kahekesi ja täitsa haiged, salfakaid on läinud umbes miljon. Ema tõi eile apteegi manti ja isa tõi täna jälle 3 karpi safasi lisaks. Mees välismaal tööl. pole hullu saame hakkama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lohutan, varsti lähev kergemaks! Eks ikka on ette tulnud, et kõik korraga siruli no ja ega siis muud olegi, kui kordamööda minimaalselt toimetada. Kui mingil hetkel ühel pilt selgem, siis kiire trett poodi ravimite ja toidukraami järgi (kasvõi taksoga), söögiks midagi lihtsat, mida ei pea vaaritama jne. Ja kui muidu ei saa, siis perelt või sõpradelt natuke abi paluda.

Meil tavaliselt mees see kõige vapram sellise ühispõdemise ajal, ta üldse tugeva tervisega ja harva haige (enne viimast koospõdemist vist 7 aastat tagasi). Mina olen siis see \”klassikaline mees\” hoopis meie peres :). Lihtsalt väikseimgi palavik kulgeb mul kohutava lihasvaluga ja siis ma olen ainult kusagil hunnikus ja soiun :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kui vanad lapsed on? Kui beebid, siis ikka raske laste ja endaga hakkama saada. Suurematega oleme koos voodis lebotanud, telekat vaadanud, vahepeal koos maganud. Täitsa ok. Süüa keegi nagunii ei taha, palju mahla/ puuvilja peaks vaid tooma.
Minule on olnud kõige raskem haigena tervete, aktiivsete lastega hakkama saada. Ei jõudnud lõunauinakut ära oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui kogu pere on haige- mees, naine, lapsed:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.