Esileht Pereelu ja suhted Kui kohe seksida ei taha, siis mängid raskesti kättesaadavat…

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kui kohe seksida ei taha, siis mängid raskesti kättesaadavat…

Postitas:

…aga kui kohe võõraga südamesõbraks ei saa, siis ei öelda, et mängid ebasotsiaaset. Miks on selline topeltmoraal? Et ühes situatsioonis inimene lihtsalt mängib ja teeskleb ja teise puhul on see tema päris iseloom? Tegelikult on seksiga samamoodi, kui mõnel võtab tuttavaks saamine ja mugavalt tundmine kaua aega, siis teisel võtab kaua aega ka seksiga alustamine. Võib olla juhuseid, kus samal inimesel võtab sõprus vähe aega, aga seksiga alustamine kaua või vastupidi, aga igal juhul olenevad need mõlemad konkreetse inimese isikuomadustest, mitte ainult ühiskonna moraalinormidest. No ei teki mõnel huvi nii kiiresti, teisel tekib. Selleks ei pea midagi mängima.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 01:18; 06.06 20:19; 06.06 20:22; 06.06 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eriti aru ei saanudki, mida sa öelda tahad.
Aga minu mõtted on sellised, et kellelegi ei saa peale sundida midagi, mis tema hetkeseisundiga kokku ei mängi, milleks tal valmidus ja tahe puudub.
Võõraga ei saagi südamesõbraks saada. Südamesõpruseks on ka ikkagi aega vaja. Muidu oleks ju väga lihtne. Seisad keset turuplatsi ja hopsti – kohe vähemalt kümne inimesega südamesõber.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on ‘ebasotsiaalne’? Kas pidasid silmas sõna antisotsiaalne?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on ‘ebasotsiaalne’? Kas pidasid silmas sõna antisotsiaalne?

See on hüposotsiaalne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mängi, ma olengi raskesti kättesaadav. Miks ma peaks iga soovijaga seksima?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule õpi nüüd ära see õigesse alafoorumisse postitamine. Mitmeid kordi sulle juba märkusi tehtud selle kohta!

+1.5
-1.5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule õpi nüüd ära see õigesse alafoorumisse postitamine. Mitmeid kordi sulle juba märkusi tehtud selle kohta!

Mis alafoorumil viga? Arvad, et see on väikelaste või tööelu teema? See on ehtne ajaviite teema. Perekonnaga ja suhtega pole sellisel teemaga midagi ühist.
Joo vett ja mõtle, mida kirjanduse tunnis õppisid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kohe seksida ei taha, siis mängid raskesti kättesaadavat, aga kui kohe võõraga südamesõbraks ei saa, siis ei öelda, et mängid ebasotsiaaset. Miks on selline topeltmoraal?

Polegi sellist topeltmoraali, sest sa mõtlesid selle ju ise välja, aga kahjuks see tegevust sind ei kaunista. (mõtlemine)

Kui kohe seksida ei taha, siis täiskasvanud naine ei mängi midagi, vaid ütleb, et me oleme minu jaoks liiga vähe tuttavad ja ma ei seksi võõrastega. Lihtne.
Mängitakse liivakastis, et kui sa minuga ei mängi, siis ma lähen mängin Liisuga vms.

Ja kui kohe sõdamesõbraks ei saa, siis ei saa ja pole kellelgi probleemi. Sotsiaalsusesse ei puutu asi absoluutselt, sest sõbraks sobib vaid mingi protsent inimestest ja kõik ei sobi. See peaks ka lollile olema arusaadav.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 08:44; 06.06 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“ei taha” tähendabki seda, et ei taha ja seda ei pea kellelegi põhjendama.

soovitus, vali seltskonda, kellega suhtled.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eriti aru ei saanudki, mida sa öelda tahad.

Noh, ta ütles ju päris selgelt: “Kui kohe seksida ei taha, siis mängid raskesti kättesaadavat, aga kui kohe võõraga südamesõbraks ei saa, siis ei öelda, et mängid ebasotsiaaset. Miks on selline topeltmoraal? Et ühes situatsioonis inimene lihtsalt mängib ja teeskleb ja teise puhul on see tema päris iseloom?” Iseasi, et ta unustas vist ära, et ta mainis mõlemas situatsioonis sõna “mängima”.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ütleb?

Korra või paar aastas ma ikkagi kohtan meest, kellega ma tahan seksida ja üsna kohe. Mul on Kiiresti selge, ma pole see “käime mitu kuud kinos ja kohvikus, vaatame äkki tekkib midagi” tüüp.
Südamesõbraks saamine on võtnud aastaid minul, hoopis teised inimesed.

Mul savi, mida keegi ütleb või arvab.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 16:07; 06.06 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eriti aru ei saanudki, mida sa öelda tahad.

Aga minu mõtted on sellised, et kellelegi ei saa peale sundida midagi, mis tema hetkeseisundiga kokku ei mängi, milleks tal valmidus ja tahe puudub.

Võõraga ei saagi südamesõbraks saada. Südamesõpruseks on ka ikkagi aega vaja. Muidu oleks ju väga lihtne. Seisad keset turuplatsi ja hopsti – kohe vähemalt kümne inimesega südamesõber.

Tahan öelda seda, et kohtamise puhul eeldatakse, nagu teine inimene peaks kohe meeldima hakkama, aga sõpruse puhul mitte. Muidugi ei saa südamesõbraks kohe, selles mõte oligi. Aga armumise ja suhte puhul räägitakse armumisest esimesest silmapilgust (seda mu meelest ei eksisteeri, on iha esimesest silmapilgust) ja et kes alles kolmandal korral kätte annab, see pipardab. Tinderi teemas väidavad mehed, et naine mängib süütukest ja pipardab niisama, et endast korralikku muljet jätta. Tegelikult pole ju asi korralikkuses, vaid selles, et huvi lihtsalt ei teki kohe. Täpselt samamoodi, nagu igaüks pole uue tuttavaga väga jutukas ega lõkerda naerda, vaid tunneb end ebamugavalt, tunneb väga suur osa naisi end võõra mehega esimesed korrad kohtudes liiga ebamugavalt, et üldse mingit füüsilist kontakti saavutada. Kui olen muidu selline, et mul võtab kaua aega, et inimestega sõpradeks saada või nende seltskonnas end vabalt tunda, siis muidugi võtab samamoodi aega ka meestega suhtlemine. Aga et mehed kaotavad huvi, kui naised esimese paari nädala jooksul voodisse ei hüppa, joovad naised end täis ja sunnivad end seksima.

Ma ei mängi, ma olengi raskesti kättesaadav. Miks ma peaks iga soovijaga seksima?

Ei peagi. Aga paljud isegi ei mõtle kättesaadavuse peale, vaid neil on selline iseloom. Mõni on selline, kes ajab iga võõraga lõbusalt juttu, kallistab ja puudutab neid, teisele ei meeldi üldse, kui ka sõbrad teda kallistavad. Seksiga on sama lugu, inimestel on erinev iseloom, mitte et üks tahab l.tsi mängida ja teine kättesaamatut. Üldine füüsiline distants, tundlikkus, häbelikkus, avatus, intro- ja ekstravertsus on inimestel erinev.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 01:18; 06.06 20:19; 06.06 20:22; 06.06 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ütleb?

Korra või paar aastas ma ikkagi kohtan meest, kellega ma tahan seksida ja üsna kohe. Mul on Kiiresti selge, ma pole see “käime mitu kuud kinos ja kohvikus, vaatame äkki tekkib midagi” tüüp.

Südamesõbraks saamine on võtnud aastaid minul, hoopis teised inimesed.

Mul savi, mida keegi ütleb või arvab.

Kas sa ei pea inimesega enne sõber olema, kui temaga seksid? Kui mõtlen introverdi seisukohalt, siis kellegi ees paljaks võtmine on üks ekstreemsemaid ja lähedasemaid asju üldse ja kui mul läheb aega ka selleks, et kellegagi samas ruumis vabalt tunda, siis alastivõtmine on nagu valgusaastate kaugusel.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 01:18; 06.06 20:19; 06.06 20:22; 06.06 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eriti aru ei saanudki, mida sa öelda tahad.

Noh, ta ütles ju päris selgelt: “Kui kohe seksida ei taha, siis mängid raskesti kättesaadavat, aga kui kohe võõraga südamesõbraks ei saa, siis ei öelda, et mängid ebasotsiaaset. Miks on selline topeltmoraal? Et ühes situatsioonis inimene lihtsalt mängib ja teeskleb ja teise puhul on see tema päris iseloom?” Iseasi, et ta unustas vist ära, et ta mainis mõlemas situatsioonis sõna “mängima”.

Kasutasingi sõna “mängima” mõlemal puhul, et näidata vastuolu, et kui absurdne see väide üldse on. “Mängid raskesti kättesaadavat” öeldakse armusuhete puhul. Mitte kunagi ei öelda seda sõprussuhete või suvaliste tuttavate puhul. Et siis ühes olukorras on normaalne, et vajatakse aega, aga teises on see “mängimine” ja “pipardamine”. Tinderi teemas kirjutavad mõned (vist mehed) et nemad küll ei viitsi paar nädalat naise järel joosta, kui end kätte ei anna ja mis ta mängib kättesaamatut. Asi pole ju ratsionaalses otsuses mitte kätte anda, huvi lihtsalt pole. Mõnikord pole huvi veel, mõnikord ei teki see kunagi. Aga see pole nii, et jubedalt ise tahaks, aga moraalinormid ei luba.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 01:18; 06.06 20:19; 06.06 20:22; 06.06 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ütleb?

Korra või paar aastas ma ikkagi kohtan meest, kellega ma tahan seksida ja üsna kohe. Mul on Kiiresti selge, ma pole see “käime mitu kuud kinos ja kohvikus, vaatame äkki tekkib midagi” tüüp.

Südamesõbraks saamine on võtnud aastaid minul, hoopis teised inimesed.

Mul savi, mida keegi ütleb või arvab.

Kas sa ei pea inimesega enne sõber olema, kui temaga seksid? Kui mõtlen introverdi seisukohalt, siis kellegi ees paljaks võtmine on üks ekstreemsemaid ja lähedasemaid asju üldse ja kui mul läheb aega ka selleks, et kellegagi samas ruumis vabalt tunda, siis alastivõtmine on nagu valgusaastate kaugusel.

Ei pea sõber olema. Mul peab tekkima emotsioon. (Põhimõtteliselt olen ma ikkagi tunnetega seksija) Emotsiooni vallandab mingi asi, kindlasti mingi omadus või käitumine või koht/aeg…
Ühel lainel olemine… Mees, kelle tüüp mulle meeldib välimuselt, mingi eriline karisma, olemus jne. Nimetagem seda keemiaks.

Jah, seks lähendab. Loomulikult ma avan ennast meelsamini mehele, kes mingi müüri mu ümber on osanud osavalt “maha jooosta”. Aga sõbraks saan mina palju raskemini, südamesõbraks veel raskemini. See sõltub inimeste isikuomadustest ja omavahelisest pikaajalisest suhtlemisest. Mul on vähe tõelisi sõpru. Ma olen ka introvert ja oma sisemaailma jagan vähestega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 16:07; 06.06 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan öelda seda, et kohtamise puhul eeldatakse, nagu teine inimene peaks kohe meeldima hakkama,

Mitmendalt korruselt sa kukkusid?
Kes eeldab? Kas need sinu tinderi lollid?

Kas sa siis oma peaga ei mõtle enam? Või kas sul mingit arukamat ja autoriteetset sõbrannat pole, vanuselt vanem sobiks isegi paremini…?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 08:44; 06.06 21:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui kohe seksida ei taha, siis mängid raskesti kättesaadavat…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.