Esileht Ilu ja tervis Kui kõht on krooniliselt kinni

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kui kõht on krooniliselt kinni

Postitas:

Olen normaalkaalus. Käin igal õhtul (vahest jääb üks päev vahele) kepikõnnil. Korraga umbes 9 km. Kõht on kinni ja nii juba umbes aasta. Nädalas korra joon kas sennalehe teed või lausa lahtisteid, et saaks natukenegi vaeva vähendada. Mida teha? Kuhu pöörduda? Või millised looduslikud toitained veel võiksid aidata? Asi ei saa ju olla füüsilise koormuse puudumises. Toitun tervislikult- sõõn palju köögivilju, rasvast väga ei tarbi. Muidugi, kui ikka lähen välja sööma, luban endale ka veidi rohkem. Vett joon palju. Kuidas mõjutada veel seedimist? Mida ma valesti teen? Täitsa mure on juba. Vanust ka palju ei ole, mida küll teha? Palun abi, mure suur. Loomulikul teel ei ole juba mitu kuud wc-s käinud. Jah, tee ja tabletid muudavad seedimise veel laisemaks, aga ilma nendeta ei saaksi. Kas selleks on olemas ka arsti? Mida ma peaksin tegema? Mainin ka selle ära, et kuna seedimine ei toimi, on tekkinud jalgadele kohutavalt palju tselluliiti.
Aitäh vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, ma ei teadnudki, et seedimine ja tselluliit on omavahel seoses. Aga ilmselt tuleks laste perearstil anda saatekiri kolonoskoopiasse ja lasta soolt uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See arst, kes sellega tegeleb on gastroenteroloog. Sul on ilmselt vaja saatekirja perearstilt kui riiklikusse tahad minna.
Loe rohkem ka inimene.ee lehelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasva on ikka ka vaja süüa, mitte kilode viisi muidugi. Kiudaineid söö rohkem – igasugu seemneleibasid jms. Puuviljadest kiivisid, linaseemneid võid ka veel lisaks süüa. Aga neid peab vist jahvatama vms, et mõjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

roheline tee, kiivi koorega, kuivatatud mustad ploomid, keefer, herned, pähklid, seemned, linaseemne õli, pirn
kõhulihased pidid ka aitama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks eelnevale lisan. kartul menüüst maha, valge riis maha, valge jahu maha, makaronid maha. väga palju suppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kui kõht on krooniliselt kinni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.