Esileht Imetamine Kui kõik on justkui õige

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kui kõik on justkui õige

Postitas:

Tere. Beebi on 4nädalane ja terve tema lühikese elu olen imetamisega hädas olnud. Alguses tundus kõik hästi, beebi imes kenasti aga kippus söögiajad maha magma ja pidin teda äratama. Pärast tuli välja et ilmselt laps magas kuna oli näljast jõuetu, lisaks läks veel kollaseks kuna süüa ei saanud. Olime nädala haiglas kus hakkasin siis pumpama ja pudelist juurde andma. Rinnaga toites kaalusin enne ja pärast j ja olgugi et laps imes 15-20 min ei saanud ta tegelikult rinnast üle 10ml. Piima jagus kuna pärast pumpasin talle vabalt 70ml välja. Selle nädala jooksul oli erinevaid õdesid ja lastearste kes kõik vaatsid ja kinnitasid et lapse imemisvõte on õige.
Pudelist juurde andes kaal tõusis ja kõik paistab hästi olevat. Aga laps ikka uneleb rinnal. Päevas heal juhul ühel korral ta päriselt imeb ja on normaalselt rinnal,ülejäänud aja ta kas haarab, ja siis lihtsalt on niimoodi tiss suus või punnib täielikult vastu. Võiks arvata et lihtsalt pudeliga harjunud ja võibolla et ongi aga mis mind kogu selle asja juures kõige rohkem muretsema paneb ongi hoopis see pudelist söömine. Ka see on tal suure vaevaga. Pole ju normaalne et 90ml sööb ta 45min. Nüüd olen hoopis mõtlema hakanud et ehk on tal mingi tõsisem probleem, et pudelist söömisega ka hakkama ei saa.
On kellegil kogemusi? Keelekida pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe mu kaugema tuttava laps ei õppinudki korralikult imema. Haiglas käisid õpetamas/targutamas nii imetamisnõustajad kui ämmaemandad. Pere sai haiglast koju ja vanemad toitsid last 3 kuud süstlaga. Siis läksid ortopeedi korralisele vastuvõtule puusi kontrollima vms. Laps röökis, suu pärani lahti ja arst mainis puusajutu vahele, et “oi pisike, sul on hundikurk”. Ehk siis viisakama nimega suulaelõhe. Vanemad pidid pikali kukkuma, sest sünnitusmajas ega imetamisnõustaja juures polnud keegi vaevunud sellist “pisiasja” kontrollima. Loodan muidugi, et teil nii pole.
Kui hetkel on kasutusel tavalise kujuga pudel, siis äkki tasuks proovida midagi sellist: https://www.4kids.ee/medela-toitmispudel-haberman-+-lutt/
45 minutit ON 90 ml söömiseks palju. 2 minu lastest on saanud vaheldumisi rinda ja pudelit. Söögikord pudelist polnud kindlasti pikem kui 10-15 minutit.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Imetamine Kui kõik on justkui õige