Esileht Ilu Kui kõrgeid kontsi kannate tänaval?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Kui kõrgeid kontsi kannate tänaval?

Postitas:

Aastaid tagasi meeldis mulle väga kõrgeid kontsi kanda, nüüd aga tähtsustan mugavust. Kõrged kontsad on ilusad, aga siis jälle mõtlen, et no milleks tänaval neid kanda, madalaga hea mugav, saab kiiresti edasi, tööl vahetan nagunii nad kõrge kontsa vastu. Aga kui siis jälle näen mõnda naist tänaval kõrgetel kontsadel, siis tahaks ise ka selliseid kanda. Kuidas teil – ilu või mugavus?

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.02 08:25; 19.02 06:39; 04.09 14:52; 25.12 12:37; 04.01 20:01; 11.01 06:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt kontsi ei kanna, teatrisse ja peole panen alati kontsad alla. Ja vaatan kõigile nagu tornist ülevalt alla.
Ma arvan, et kui ma lühem oleks, kannaks iga päev kontsi.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 14:55; 09.09 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei omagi kontsakingi, sest mu jalgadega (alates puusadest lõpetades taldadega) on palju probleeme ning kontsad ei tule kõne allagi. Pole kolmkümmendki veel, nii et ei hakka isegi üritama.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oma ega kanna. Pole kunagi eriti kõrgete kontsadega jalanõusid kandnud. Vahepeal oli üks paar üsna kõrge kontsaga saapaid, aga nendes hakkasid jalad umbes poole tunniga valutama ja ei näinud sellel enese piinamisel mõtet. (Kas see ongi tavaline, et nii kiiresti hakkab ebamugav või see on harjutamise küsimus?)

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:33; 04.09 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska kontsadel käia, seega ei oma ka kontsakingi. Kuigi olen mõelnud et lihastreenimise nimel võiks ju käia. Minu jaoks oleks see trenn. Koormus oleks teistel lihastel mis madala jalanõuga käies.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolikad kannavad mutikingi või mingeid muid imelikke asju

+4
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:44; 05.09 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kontsaking ongi pigem sisejalats. Tallinna tänavatel nendega küll midagi teha pole. Pigem imestan, kui keegi nendega klobistab. Näha ju, et piinarikas.

+17
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:50; 05.09 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontsadel koperdavad ju tänapäeval ainult penskarid ringi. Vaatasin presidendi vastuvõtulgi, ainult vanadel naistel olid kõpskingakesed.
Sain oma arvamusele eriti huvitava vastukaja:
Sinu kommentaar Perekooli Foorumis märgiti ebasobivaks.

Vastavalt Perekool.ee kasutajatingimustele on Teil 48 tundi, et viia kommentaar vastavusse kasutajatingimustega.

Kasutajatingimused:
https://perekool.ee/toimetus/kasutajatingimused/

Kui leiate, et kommentaar ei riku Perekool.ee kasutajatingimusi, siis on teil õigus jätta kommentaar muutmata.

Kommentaari autor vastutab ainuisikuliselt kommentaari sisu üle.

Kommentaaride sisust tekkinud nõuete tekkimisel edastab Perekool.ee kõik andmed kommentaari autori kohta Õigusorganitele.

NB! Tegu on informatiivse kirjaga, kirjale mitte vastata. Küsimuste korral kirjutage info@perekool.ee

Viide kommentaarile: https://foorum.perekool.ee/vastus/3531700/

Lisainfo:

Postitus tehtud teist inimese nime all (Kasutajatingimused 4.1)

Mismoodi teise inimese nime alt üldse postitada saaks????????

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 15:50; 04.09 16:04; 05.09 16:39;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kannan kingi üsna palju, kontsa kõrgus on 5cm-8cm. Oman ka kahte paari louboutine, aga neid kannan üli harva, sest need on üsna kõrge kontsaga, ning ega pole nendega kuskil nii tihti käia ka.
Alguses oli nendega ebamugav, jalad väsisid kiirelt ära, aga siis mees pakkus mulle üht nippi(ta ise on suur matkaja). Nimelt kui kolmas ja neljas varvas omavahel plaastriga kinni tõmmata, siis jalad ei väsi ära. Olin üsna skeptiline, aga toimis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selliseid? https://thechangingroom.co.za/wp-content/uploads/2020/05/Shoot90-009.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 15:50; 04.09 16:04; 05.09 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolikad kannavad mutikingi või mingeid muid imelikke asju

Mina tõepoolest kannan madalaid mutikingi, aga ma olen juba paras mutt ka, nii et kõik on harmoonias. Mu meelest tulebki kanda seda, mis meele rõõmsaks teeb. Mul konts ei tee tuju paremaks, vaid halvemaks, kuna mul on nendega ebamugav, seega mina neid ei kanna. Aga mõned kontsad on küll teiste jalas kenad vaadata, kuigi mitte need imepeened ja väga kõrged, need on rohkem nagu mingit akrobaatikatrikki vaataks ja mul tekib kaastunne, sest sellised kingad tunduvad väga ebamugavad, kuigi võib-olla selle kandja jaoks nad siis pole seda.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N 57, mina mutikingi ei kanna, konts peab all olema alates 5-6 cm vähemalt. Need baleriinad on lihtsalt kohutavad, ei mingit naiselikkust, nagu mutistunud tittedel.Tennised_tossud jäägu ikka sportliku riietuse juurde.

+4
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas aastal 2020 kannab keegi kontsakingi? Arvasin, et see jäi 90ndatesse.

+20
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N 57, mina mutikingi ei kanna, konts peab all olema alates 5-6 cm vähemalt. Need baleriinad on lihtsalt kohutavad, ei mingit naiselikkust, nagu mutistunud tittedel.Tennised_tossud jäägu ikka sportliku riietuse juurde.

Ei saa aru, miks ennast mingi ettekirjutatud “naiselikkuse” pärast piinama peab. Eriti kui kantakse mingeid muidu suvalise või isegi koleda välimusega saapaid-kingi, lihtsalt konts on all. Pigem omapärased tennised siis vms. Ja need kukekannused ja muud moonutused, mis kontsakandjatel tekivad, ei ole küll väga ilusad vaadata.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:33; 04.09 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oma ega kanna. Pole kunagi eriti kõrgete kontsadega jalanõusid kandnud. Vahepeal oli üks paar üsna kõrge kontsaga saapaid, aga nendes hakkasid jalad umbes poole tunniga valutama ja ei näinud sellel enese piinamisel mõtet. (Kas see ongi tavaline, et nii kiiresti hakkab ebamugav või see on harjutamise küsimus?)

Ei, see ei ole tavaline, see sõltub jalanõust, materjalist, tegumoest, kontsa kõrgusest, talla kaldest jne. Kvaliteetne täisnahast king saab väga kõrge kontsa juures olla vägagi mugav. Aga mingi suvaline kokkuklopsitud king võib olla jala ümber nagu raudkast – jalg vajub ette, nii et varbad on krussis ja kogu raskus on pöia eesosal jne.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.09 17:16; 05.09 10:42; 05.09 10:43; 05.09 11:50; 05.09 20:15; 05.09 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule väga meeldivad kontsad ja noorena käisin tänaval ca 6-8 cm kontsadega, aga nüüd eelistan 4-
5 cm kontsa

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 17:17; 16.09 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontsakingad on olemas küll, seisavad kontoris karbis, kui tuleb tuju, siis panen jalga kuid ainult siseruumides.
Tänavale ei kanna iial kontsakinga, enamasti käin rihmikute ja tossudega. Ka kleidi ja seelikuga. Talvel madalad saapad.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 17:33; 05.09 08:25; 05.09 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kannan jah mutikingi (madalaid kingi, mitte ketse ega tossusid). Olen noor ja ei pea end kellelegi kingadega tõestama. Kannan seda, mis mugav on ja mis mulle meeldib.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii, mina olen suur kontsafänn ja praegune aastaaeg on kontsa kandmiseks ideaalne. Suvel peaks kandma lahtisi kingi, mis on kontsaga ebamugavad, aga talvel libedaga tahab konts saapa küljest jeed tõmmata. Kannan nii kõrgeid kontsaga saapaid kui vähegi võimalik ja sõidan ühistranspordiga/kõnnin jala (mitte Tallinnas). Tööl sahistan baleriinadega ringi, sest ei taha, et kõik kontoris kontsa klõbinat kuuleks.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen et väike konts peab ikka alla olema, muidu kukuks nagu selili. 5cm on ok igapäevaselt. Kunagi käisin ka 10cm platvormidega, lühiajaliselt- nüüd 50-lt, tänan ei. Aga mida ma oma jalgade juures imetlen, et mul pole siiani tekkinud mingit hirmsat väljasopistust suure varba juurde, vaatan, et mõnel naisel on ikka hirmsad jalalabad. Kannab laiu kingi et suur varvas sinna ära mahuks, ei tea ühtegi meest kel oleks selline jalakuju, pidevate kõrgete kontsade invaliidid?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks hakkab konts nii 7 cm.
Tallinna täbaval kord kuus proovin ja ropendan. Ei ole need tänavad kontsade jaoks.
Tööl? No kelle jaoks?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 18:42; 05.09 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mutiking ongi ca 5 cm kontsaga (Rieker on kõige hullem näide). Normaalne kontsakõrgus on 9-11 cm. Et siis madal või kõrge (miite kabjad) aga mitte see vahepealne klots.

+8
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin eranditult ainult tossude ja tanksaabastega. Tööl on spets turvajalanõud. Kingi pole olemaski ühtegi paari.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mutiking ongi ca 5 cm kontsaga (Rieker on kõige hullem näide). Normaalne kontsakõrgus on 9-11 cm. Et siis madal või kõrge (miite kabjad) aga mitte see vahepealne klots.

Täitsa õige. Kõige õigemini keharaskust jaotav konts on 3.5-5 cm. Mina olen lühike mutt ja kannan kontsa. Saapal kuni 7 cm, kingal mõni rohkem. Mugav on, sellepärast. Jalad pole veel väsima hakanud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina armastan ka mugavust. Töö pole ka kontsa nõudev, pigem vastupidi. Töötan lasteaias. Mõned kingapaarid on siiski kodus olemas, teatri jm jaoks. Vahel vaatan mõnd lapsevanemat, kes töölt tulevad lastele järgi ja üritavad käia ülikõrgetel kontsadel meie remondijärgus kõnniteel ja sealjuures veel jäävad püsti. Ise ma ei vaevuks, pigem vahetaks peale tööd kohe mugavama jalatsi vastu.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan ainult madalaid kingi ja saapaid, sest esiteks ma pole sale, teiseks pole mul rühti ja kolmandaks olen kohmakas. Kontsad, eriti kõrged ja peenikesed, näeks minu jalas väga koomilised välja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20ndates käisin ainult kontsadega. Nii suve- kui talvejalanõud. Muidugi, figuur ja kaal olid teised. Kurvaks teeb muidugi omamoodi…
Nüüd olen 40ndate alguses. Figuur ja kaal ei ole mõistagi samad. Soojal ajal on minu lemmikud varbavaheplätad, jumaldan neid. Korralikumad kunstnahast, vabal ajal kummiplätad. Siiamaani käin.
Vahel mõtlen, oeh… No käiks kasvõi põhimõtte pärast ntks nädal aega ainult kontsadega. Aga mulle meeldib jala käia ja seega loobun. Valikus on nagu kasulik (jala käimine) või ilus (kontsad).

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mutiking ilusa naise ilusas jalas ei muuda naist mutiks. Aga mutti killierkonts naiseks ei tee.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Missugune on mutiking?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Ilu Kui kõrgeid kontsi kannate tänaval?