Esileht Ilu Kui kõrgeid kontsi kannate tänaval?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Kui kõrgeid kontsi kannate tänaval?

Postitas:

Minu jaoks hakkab konts nii 7 cm.

Tallinna täbaval kord kuus proovin ja ropendan. Ei ole need tänavad kontsade jaoks.

Tööl? No kelle jaoks?

Aga tänaval kelle jaoks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 17:33; 05.09 08:25; 05.09 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas aastal 2020 kannab keegi kontsakingi? Arvasin, et see jäi 90ndatesse.

Ei, ei jäänud. Suure tõenäosusega kannavad naised kontsakingi ka aastal 2030.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.09 17:16; 05.09 10:42; 05.09 10:43; 05.09 11:50; 05.09 20:15; 05.09 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Missugune on mutiking?

Näiteks selline

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.09 17:16; 05.09 10:42; 05.09 10:43; 05.09 11:50; 05.09 20:15; 05.09 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul isegi 5 cm-tega hakkab ebamugav, kui olen mingi 15 min kõndinud. Nii et üldiselt kannan kontsi ainult siis, kui autoga treppi ja pärast koju tagasi saab (ja siis hakkab ka ebamugav pikapeale, teatris või restoranis istudes).

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas aastal 2020 kannab keegi kontsakingi? Arvasin, et see jäi 90ndatesse.

Ei, ei jäänud. Suure tõenäosusega kannavad naised kontsakingi ka aastal 2030.

Pidudel kindlasti, klassikaline kõrge kontsaga king on omal kohal.
Tänaval ikka väga 90-ndate nähtus.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 17:33; 05.09 08:25; 05.09 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas aastal 2020 kannab keegi kontsakingi? Arvasin, et see jäi 90ndatesse.

Ei, ei jäänud. Suure tõenäosusega kannavad naised kontsakingi ka aastal 2030.

Pidudel kindlasti, klassikaline kõrge kontsaga king on omal kohal.

Tänaval ikka väga 90-ndate nähtus.

Kontsaga tänavaking või saabas on täiesti aktuaalne nähtus. Tutvu trendidega.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.09 17:16; 05.09 10:42; 05.09 10:43; 05.09 11:50; 05.09 20:15; 05.09 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvu trendidega.

Venemaalt.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 15:50; 04.09 16:04; 05.09 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvu trendidega.

Venemaalt.

Ilmselt ka Venemaalt – kontsaga saapad on kõigis arvestatavate disainerite kollektsioonides olemas.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.09 17:16; 05.09 10:42; 05.09 10:43; 05.09 11:50; 05.09 20:15; 05.09 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas aastal 2020 kannab keegi kontsakingi? Arvasin, et see jäi 90ndatesse.

Ei, ei jäänud. Suure tõenäosusega kannavad naised kontsakingi ka aastal 2030.

Pidudel kindlasti, klassikaline kõrge kontsaga king on omal kohal.

Tänaval ikka väga 90-ndate nähtus.

Praegu on selline tore aeg, et kõik võivad kanda seda, mis neile meeldib ja mugav on. Kes tahab, kannab kontsakingi ka dressidega ja kes tahab, kannab tosse ka õhtukleidiga.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 20:32; 05.09 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeva maised kannavad ikka selliseid sootuid jubedusi:

https://nsking.ee/demi-shoes-vagabond-1110945

http://sporttrend.ee/index.php/naised/kangol-naiste-saapad-4942

Piir naiste ja meeste vahel hakkab täiesti ära kaduma. Varsti ei eksisteeri enam mingit naiselikkust ega mehelikkust, on mingi mass, kes pole ei üks ega teine. Masendav

+4
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:44; 05.09 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeva maised kannavad ikka selliseid sootuid jubedusi:

https://nsking.ee/demi-shoes-vagabond-1110945

http://sporttrend.ee/index.php/naised/kangol-naiste-saapad-4942

Piir naiste ja meeste vahel hakkab täiesti ära kaduma. Varsti ei eksisteeri enam mingit naiselikkust ega mehelikkust, on mingi mass, kes pole ei üks ega teine. Masendav

Möh? Selliseid asju on mõlemad sood tuhandeid aastaid kandnud. Või sinu jaoks algas ilmaelu sinu sünniga?

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 18:42; 05.09 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul muutus jalg esimese rasedusega numbri võrra suuremaks ja peaaegu kõik kingad-saapad jäid väikseks. Kui enne lapsi oli kontsaga jalatseid mul kindlasti rohkem kui madalaid, siis uus kingavaramu on üsna madalaks kujunenud. Mul lapsed veel väikesed ka, üsna jabur oleks neil kõrgetel kontstel järel kablutada. Tööl käin ka jala, 4,2 km ots, isegi 5-sentimeetrise kontsaga annab see distants juba tunda. Samas pole vana arm kuhugi kadunud, iga aasta ostan 2-3 paari kõrgete (st siis alates 8-9 cm) kontsadega kingi-saapaid juurde, mis aga suuresti niisama seisma jäävad. Sel suvel vist ei pannud kordagi kontsi alla, peaaegu kõik päevad möödusid tennistes või madalates rihmikutes.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeva maised kannavad ikka selliseid sootuid jubedusi:

https://nsking.ee/demi-shoes-vagabond-1110945

http://sporttrend.ee/index.php/naised/kangol-naiste-saapad-4942

Piir naiste ja meeste vahel hakkab täiesti ära kaduma. Varsti ei eksisteeri enam mingit naiselikkust ega mehelikkust, on mingi mass, kes pole ei üks ega teine. Masendav

Vastukaaluks sulle veidi meeste kingamoodi minevikust
17.sajandi lõpp
vanasti kandsid mehed kontsadega kingi

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 20:32; 05.09 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontsakingad on tõepoolest out. Ma vahel teatrisse ikka panen.

Aga normaalseid kingi on tõepoolest keeruline leida.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 21:34; 05.09 22:29; 06.09 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontsakingad on tõepoolest out. Ma vahel teatrisse ikka panen.

Head lambinaised siin koos 😀
Kontsakingad ei ole out, aga omada mingeid “teatririideid” on küll üsna nõukaaegne lähenemine.

+5
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.09 17:16; 05.09 10:42; 05.09 10:43; 05.09 11:50; 05.09 20:15; 05.09 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Nõukaajal käidi tänapäeva mõistes väljaspool kodu kogu aeg teatririietuses. Ma ütleks, et teatririiete omamine on pigem tänapäeva teema, sest mujale pole nendega minna.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:50; 05.09 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle Estoniasse või Draamateatrisse minnes ikka meeldib ennast daamiks moondada 🙂 ja oma ainust kleiti kanda,

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 21:34; 05.09 22:29; 06.09 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeva maised kannavad ikka selliseid sootuid jubedusi:

https://nsking.ee/demi-shoes-vagabond-1110945

http://sporttrend.ee/index.php/naised/kangol-naiste-saapad-4942
Piir naiste ja meeste vahel hakkab täiesti ära kaduma. Varsti ei eksisteeri enam mingit naiselikkust ega mehelikkust, on mingi mass, kes pole ei üks ega teine. Masendav

Mulle need Vagabondi omad meeldivad, teised nii mitte… Mis veel meeldib, on kuidas osade inimeste jaoks väljendub naiselikkus/mehelikkus peamiselt riietes. Kui oleks võimalik, siis riietaks enda ümarate vormidega keha mõnda aega igapäevaselt ülikonda ja prooviks sattuda nii palju kui võimalik nende ohkijate/ähkijate silme alla…Paljudes restoranides/5*hotellides on teenindaja töövormi osa lips ja vest, sõltumata soost. Kas see teeb ka selle naise kuidagi mehelikuks?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Missugune on mutiking?

Näiteks selline

Mul on ka ühed taolised tänavakingad. Kannan viisakamate pükste või sirgelõikeliste teksadega, seelikuga ei meeldi. Aga no megamugavad on, selle nimel võin mutt ka olla. Oma naiselikkuse tõestamist tänaval ei pea vajalikuks????

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli klassikaks on mu meelest teema a la “Soovin väikese kontsaga ilusaid tänavakingi” 🙂
Ise kõnnin palju ning kontsaga kingi tänaval ei kanna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli klassikaks on mu meelest teema a la “Soovin väikese kontsaga ilusaid tänavakingi” ????

Ise kõnnin palju ning kontsaga kingi tänaval ei kanna.

Minu jala jaoks selline 4-5cm kontsaga king on väga mugav kanda. Aga selliseid lihtsalt ei ole olemas, vähemalt mitte normaalseid kinniseid. Just kammisin terve Rocca keskuse läbi. Ma ei salli kui kinganina on terav ja/või ülespoole, nagu väiksel Mukil. Mulle ei meeldi, kui kingakonts on terav või tahapoole viltu.

No mulle meeldiks isegi seesama Vagabondi versioon, kui sel oleks 4-5cm konts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 21:34; 05.09 22:29; 06.09 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täpselt mõõdetuna üle keskea.

Kui vana see siis on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna tänavatel nendega küll midagi teha pole.

Aga Tartu või Paide tänavatel?

Kannan meelsasti kontsi. Sellised alates 5 cm on minu meelest väga mugavad ning teevad jala kuju ja kõnnaku palju kaunimaks. Tallatud sussid, mida inimesed lohistades ja suusatades põrandaid mööda veavad (nt kauplustes), on kohutavad. Kui madalaid kingi kannan, siis eelistan ka paksema talla/kontsaga (minimaalselt ikka paar cm).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See suvi olen kontsakingi kandnud vaid oma ülikooli lõpetamisel ja korra restorani sööma minnes. Need on sellise u 5 cm klots-kontsaga rihmikud. Vahest vaatan oma ilusaid kingi ja mõtlen, et küll oleks tore need jalga panna ning võtan siis oma kobakad valged Fila tossud ning hõljun nendega mööda tänavaid. Vahest tahaks isegi joosta või kepsutada, sest nii mugav on ning kingadest on nii ükskõik.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt 4-5cm. Päris ilma kontsata jalanõusid ei kanna (baleriinasid), kannad ja selg hakkavad valutama. Ka nö “kontsata” jalanõul eelistan, kui kanna alt on natuke kõrgem, kasvõi 1-2 cm kiilkontsa. Aga see 4-5 cm tunnen, et toestab kõige paremini.

Neid on ka ilusaid, tuleb ainult rohkem otsida. Pidulikuks puhuks panen natuke kõrgemad, aga päris 10 cm ei kanna ka siis. Kinga ei ehi ainult konts, vaid ka kinga nina, kogu komplekt peab sobima (sh kandjaga)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 11:00; 08.09 13:25; 17.09 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontsakingad jäävad alati stiilsete naistega käsikäes käima samamoodi nagu igasugu muudmoodi hetkelised moeröögatused:)
https://www.pinterest.com/pin/276197389632965980/

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõukaajal käidi tänapäeva mõistes väljaspool kodu kogu aeg teatririietuses. Ma ütleks, et teatririiete omamine on pigem tänapäeva teema, sest mujale pole nendega minna.

Kui muul ajal käia ainult dressides ja teksades, siis jah. Ma võin teatrisse minna umbes poolte oma kontoririietega kui ka riietega, mida kannan nt mehega väljas käies, jõuluõhtul vmt. St teatris ei käigi ju teab-mis-piduliku maani kleidiga, vaid lihtne kena kleidike sobib hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 11:00; 08.09 13:25; 17.09 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mutiking ilusa naise ilusas jalas ei muuda naist mutiks. Aga mutti killierkonts naiseks ei tee.

Pole nõus. Mutikingaga õnnestub kogu outfit ja üldmulje tuksi keerata.

Aga eks mind vaadatakse jällegi pilguga, et miks ta nii mehelike/sootute kingadega käib, nimelt armastan Oxfordi tüüpi kingi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 14:55; 09.09 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks hakkab konts nii 7 cm.

Tallinna täbaval kord kuus proovin ja ropendan. Ei ole need tänavad kontsade jaoks.

Tööl? No kelle jaoks?

Aga tänaval kelle jaoks?

Olen üle 30 aasta kõrgeid kontsi kandnud ja ainult ise enda jaoks. Mõnedel on madal enesehinnnag ja arvavad, et kui konts alla panna – siis oled lits valmis ja teed seda kellegi teise jaoks. Ma olen 175 cm pikk ja minule kohe väga meeldis kõrgeid kontsi kanda, kunagi oli poisssõber 170 cm pikk – siis lõbutsesime ikka väga, kui tänaval inimesed ammuli sui meid vaatama jäid, isegi mulle tehti märkus, et ei sobi kanda kõrgeid kontsi, kuna mees on lühem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 17:17; 16.09 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontsakingad jäävad alati stiilsete naistega käsikäes käima samamoodi nagu igasugu muudmoodi hetkelised moeröögatused:)
https://www.pinterest.com/pin/276197389632965980/

Tallinna kesklinnas pidevalt liikudes pole küll ammu kedagi sellise kontsaga näinud. Vahel harva, no üks päev kuus äkki, juhtub sellist asja nägema, siis vaatan kohe huviga järgi 😀 Mõtlen siis seda, et keegi päriselt käikski mööda pikka tänavat sellise kontsaga, mitte ei hüppa ukselt autosse. Siseruumides kantakse kontsa küll. Aga et tänaval keegi kõnniks, no näiteks Viru keskusest Solarisse või midagi. See oleks maailmaime.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Ilu Kui kõrgeid kontsi kannate tänaval?