Esileht Ilu Kui kõrgeid kontsi kannate tänaval?

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Kui kõrgeid kontsi kannate tänaval?

Postitas:

Kontsakingad jäävad alati stiilsete naistega käsikäes käima samamoodi nagu igasugu muudmoodi hetkelised moeröögatused:)

https://www.pinterest.com/pin/276197389632965980/

Tallinna kesklinnas pidevalt liikudes pole küll ammu kedagi sellise kontsaga näinud. Vahel harva, no üks päev kuus äkki, juhtub sellist asja nägema, siis vaatan kohe huviga järgi ???? Mõtlen siis seda, et keegi päriselt käikski mööda pikka tänavat sellise kontsaga, mitte ei hüppa ukselt autosse. Siseruumides kantakse kontsa küll. Aga et tänaval keegi kõnniks, no näiteks Viru keskusest Solarisse või midagi. See oleks maailmaime.

Tallinna kesklinn ei ole ainult vanalinna munakivitänavad. ja ka vanalinnas on olemas munakivisillutise kõrval kõnniteed laiemate plaatidega, millel kõndimine tikk-kontsaga ei ole probleem. Eriti, kui turiste ees ei tolkne

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 11:00; 08.09 13:25; 17.09 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 175 cm pikk ja minule kohe väga meeldis kõrgeid kontsi kanda, kunagi oli poisssõber 170 cm pikk – siis lõbutsesime ikka väga, kui tänaval inimesed ammuli sui meid vaatama jäid, isegi mulle tehti märkus, et ei sobi kanda kõrgeid kontsi, kuna mees on lühem.

Oi võrukaelu. Kukkusin imestusest pikali praegu, kui vahvad ja julged te olite.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Ilu Kui kõrgeid kontsi kannate tänaval?