Esileht Beebi ja mitmikud Kui kraanivesi ei ole joomiskõlblik.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kui kraanivesi ei ole joomiskõlblik.

Postitas:

Meie majja paigaldati Miridoni veepehmendusseade ning nüüd see vesi ei ole sobilik imiku piimasegu tegemiseks, kuna on kõrge naatriumisisaldusega. Millist pudelivett kasutada ja kas seda tuleb keeta või kuidas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa peaksid poest ostetud pudelivett veel keetma? Pole vahet, millist pudelivett kasutad, võid vabalt ka kõige odavama osta, puhas ja kontrollitud on see nagunii

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga külma veega ei tee ju nagunii piimasegu. Mil moel sa õige temperatuuri saavutad siis? Meie keetsimegi u 1h enbe toiduaega vee ja jätsime kannu jahtuma… vajadusel jahutasime veel külna vee kausis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No soojaks tuleb vesi lasta, külma piima ei anna ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega vett kannus keema ei pea laskma. Lasedki veidi leigeks ainult ja teed piima valmis. Ma teen kraaniveegagi nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta valmis segu.
Ja minu laps näiteks jõigi toasooja valmissegu, sest sooja piima ta oksendas koguaeg välja millegipärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebitoiduks kõlbavad veed, mis on madala mineraalide sisaldusega. Naatriumi peab olema võimalikult vähe. Vaata ja võrdle poes. Ei ole ikka nii, et iga vesi kõlbab. Soolase Värskaga ei hakka ju tegema.
Mina elan Saksamaal ja meie piirkonnas kraanivett kasutada beebitoitudes ei tohi. Poes on müügil spetsiaalne Babywasser ja tavalise vee pudelitel on kirjas, kui tohib beebidele anda. Kas Eestis ei ole pudeliveel märget? Läbi keedan ikkagi, eriti kui pudel/pakk juba avatuna on seisnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reklaamid ju üüd koguaeg seda uut vett,mis sobib ka beebidele. Ma ei suuda kahjuks selle nime meenutada. Äkki oli mingi Neptunas vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui kraanivesi ei ole joomiskõlblik.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.