Esileht Beebi ja mitmikud Kui külm on külm?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui külm on külm?

Postitas:

Tere,
küsimus järgmine: milline on Teie arvates maksimum külmakraad, millega beebit õue kaasa võib võtta?

Mure tekkis seoses sellega, et neljapäeval on vaja minna kodust 30 km kaugusel asuvasse linna (autoga),samas lubatakse -20c külma.
Kas tasub last solgutada niiviisi autosse-tuppa-autosse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun et minu laps magab siis ikkagi õues vankris, kuigi ilmselt panen ta garaa¸ialla (laps on ka vanem kui sul). See paar meetrit autosse ja välja küll midagi hullu ei tee. Vastsündinuid tuuakse ka -20ga haiglast koju 🙂 kui kardad et saab sel hetkel külma, pane tekk turvahällile selleks hetkeks ette 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldiselt ei soovitata välja viia kui rohkem kui miinus 10 ma täpselt ei tea kuidas seda võtta aga mina vaatan netist selle järgi palju tuulekülma ja kui seda vähem kui -10 siis lähen jalutama kui rohkem siis otsime tubaseid tegevusi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sündis 3 talve tagasi ja siis oli -20 kuude kaupa, ei kujuta küll ette, et olekski nädalaid ja kuid toas olnud. Laps soojalt riidesse, tekike vankrisuu ette ja kõik rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole kunagi külmakraadidele tähelepanu pööranud.laps magab ikka oma poolteist tundi õues ja käimised -sõtmised pole ka kunagi ära jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui autoga minek,siis ei näe mingit probleemi. Viimased talved ongi ju nii külmad olnud ja samuti beebidega õues käidud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei käi väga külmaga väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks , et mis temperatuuriga lähete välja siis, kui teil laps on juba vankri istuvas osas ja rohkem külmale ja tuulele ning lumele/vihmale avatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu laps sündis 3 talve tagasi ja siis oli -20 kuude kaupa, ei kujuta küll ette, et olekski nädalaid ja kuid toas olnud. Laps soojalt riidesse, tekike vankrisuu ette ja kõik rahul.[/tsitaat]hmm, päris nii oligi, et detsembrist veebruarini kogu aeg -20 ja alla selle? 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekikesi ja linakesi vankrisuu ette ei tohi panna ei suvel ega talvel!!! Peab jääma ka täiesti lahtine ava (nagu nt. universaalsel tuule-vihmakeebil).
Vankris tõuseb juba ca 10 minutiga CO2 kontsentratsioon ja suureneb oluliselt hällisurma risk!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Auto soojaks ja -20 kraadi küll ei takista midagi. Ärge olge nii saamatud, et natuke krõbedam kraad ja kohe tubased. Olete üldse õues käinud? Eile oli super mõnus ilm ja täna samuti. Väga mõnus jalutada. Mis siis et külma 10 kraadi ja tuulekülm oli miski -16.

Kobige õue ennast ja lapsi tuulutama. Kui muidu ei saa, siis olge 10-15min. Ja ärge ohkige, et hakka nii lühikeseks ajaks riidesse ennast ja last toppima, sest mul 2 last vaja riidesse toppida ja ikka teen ringi õues.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui külm on külm?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.