Esileht Veebikonstaabel Kui laps ei täida koolikohustust?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kui laps ei täida koolikohustust?

Postitas:

Saadan oma teismelise lapse hommikuti kooli aga kooli ta ei jõua. Hulgub lihtsalt kaubanduskeskustes ja e-koolist siis näen, et laps on jälle puudunud.
Olen kõikvõimalikud abinõud tarvitusele võtnud. Käime psühholoogi juures teisipäeval on mul vestlus kooli sotsiaaltöötajaga.
Olen lapsele öelnud ka seda, et kui nii jätkab, on tema tulevik erikoolis.
Seoses sellise murega tekkis ka mul küsimus, kas mind kui lapsevanemat saab ka karistada, kui laps ei täida koolikohustust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline õigus on koolidele antud aga praktikas ei ole seda veel keegi kasutanud. Politsei lapsevanemaid ei karista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kool on seda küll kasutanud. Neil on kaks võimalust rahaline trahv ja kasulikud töötunnid koos lapse ja lapsevanemaga mõlemad peavad kohal olema.
Tean su muret väga, olen ise samasuguses seisus. Siiani õnneks trahvi saanud ei ole. Aga jah ükski jutt ega ähvardus ei aita. Tal täitsa kama kui ma rahalise trahvi saan, ta vastab ainult; Ega mina maksma pea:!
Olen ka vaestelnud kooli kui ka lastekaitsetöötajaga ja ka kooli psüholoogi kui ka muidu psüholoogi, ei mingit mõju, lihtsalt tuleb kannatada see aeg ära millal laps saab 17a ja paluda ja palvetada, et tuleb see mõistus ise koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Lohutuseks\” võin öelda, et äkki ei tulegi lapsel kunagi mõistus koju 🙁 Minu õel hakkas see periood peale 12-aastaselt (märgid olid juba olemas 10-aastaselt). Aastaid lootsime, et äkki läheb üle. Positiivseid näiteid oli mitmeid varrukast võtta. Kahjuks pole üle läinud, õde on 22-aastane, endiselt tuulepea ja ema rahakoti peal. 9 klassi sai läbi häda ära lõpetatud peaaegu-erikoolis.

Olen aru saanud, et minu õel on välja kujunenud isiksushäire ja see on meditsiiniline diagnoos. Mõnes mõttes on kergem, sest nüüd ma usun, et ta jääb elu lõpuni selliseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Veebikonstaabel Kui laps ei täida koolikohustust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.