Esileht Väikelaps Kui laps käib potil pükstega

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kui laps käib potil pükstega

Postitas:
Kägu

Väike maailmaavastaja on kohe kahene, viimased kaks kuud käib ise potil, ühtegi õnnetust ei ole juhtunud. Ainult, et see potil käimine toimib ainult siis, kui pükse jalas ei ole. Ongi päeval kleidike seljas, pott kättesaadavas kohas ja siis läheb, kui pissihäda tekib. Kui õues käies või ööune ajal mähe jalas on, siis hoiab kinni ja ütleb, et tahab pissipotile minna. Kui mähet ei ole, niisama aluspüksid või retuusid, siis need teda ei paista segavat ja läheb niimoodi, püksid jalas potile. Olen palju-palju kordi näidanud, et näed, võtame püksid maha, niimoodi ja nüüd saab potile minna, aga teinekord on ta juba potile istuda jõudnud, piss juba tulnud ja siis ütleb hästi kaeblikult, et püksid märjad. Eile võttis potile minekuks särgi seljast ära, aga püksid jäid ikka jalga. Kuidas seda pükste üles-alla tõmbamist õpetada?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps hakkas umbes samal ajal potil käima ja nüüd on 2 aastat 3 kuud vana ja viimased kuu aega tõmbab ise pükse alla. Enne seda lihtsalt jooksin tal järgi koguaeg, pükste alla tõmbamist proovisin pigem harjutada siis kui oli riiete vahetamise aeg mitte siis kui pissihäda suur ja kiiresti vaja potile minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile võttis potile minekuks särgi seljast ära, aga püksid jäid ikka jalga.

Minu meelest see juba näitab, et ta saab aru, et midagi tuleb ära võtta, lihtsalt läks sassi natuke. Küll tuleb, jätka samas vaimus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel: ma ei saanud hästi aru, kas ta ei oska pükse ära võtta või ei tule selle peale, et seda teha. Esimesel juhul tasub jah niisama harjutada riiete vahetamise ajal. Kui aga asi on selles, et õhukeste pükste puhul ta ei saa aru, et seda tegema peaks, siis vbl aitaks see, kui proovida kasutada neid potitreeningu aluspükse, mis on paksemad ja tunduvad jalas ehk rohkem mähkme moodi, samas aga saab laps need ise alla tõmmata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile võttis potile minekuks särgi seljast ära, aga püksid jäid ikka jalga.

Väga armas ;D

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püksid võiks esialgu võimalikult lohvakad ka olla… Tüdrukute riided ilmselt pole väga selle mõttega tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Kui laps käib potil pükstega