Esileht Ilu ja tervis Kui lapsel tuleb suust paha lõhna

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kui lapsel tuleb suust paha lõhna

Postitas:

Millest see tuleneb? Selline tati lõhn on.
Laps haige pole, ei ole nohu ega köha. Ja asi juba päris pikalt nii.
Vahepeal kui haige oli, sai terveks ravitud ja see hais tuli ikka, ka tervena:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel hakkas hingeõhk pahasti lõhnama siis, kui sai kalamaksaõli.Arsti sõnul ei omanda laps kalamaksaõli ja siis hakkabki lõhnama pahasti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ta midagi ninna pole toppinud. Mu lapsel hakkasid suu ja nina pahasti lõhnama kui ta omale jumaltebmillal ühe paberkuulikese ninna toppis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu ühel lapsel oli ka väga paha lõhn suus. leiti kurgust bakter ja pärast penitsilliinikuuri kadus ka paha lõhn.
nüüd on lastel paha lõhn siis suus, kui mõne Kalevi lutsukommi kätte saavad – ja see on tõesti hais, mis siis suhu jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkab lapsel suu lõhnama kolme-neli päeva enne haigeks jäämist, samamoodi peale terveks saamist nädalapäevi lõhn püsib kuni ilmselt organism 100% haigusest üle saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on olnud angiin/mandlipõletik, võivad mandlitesse tekkida nö. mädakorgid, mis lehkavad mis hirmus. Mõnikord on neid näha, mõnikord mitte. Pisikesed hallikad-kollakad hirsitera suurused. Guugelda, leiad palju lisa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel tuleb ka tati lõhna kas suust või ninast, ei saagi täpselt aru. Ei mõista selles suhtes midagi ette võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teadnudki, et tatil on lõhn… Aga minu lapsel on suust mädahaisu tulnud alati hammaste lõikumise ajal. Niikui valge ots väljas, kaob see parmaadihais nagu võluväel.
Ega pole uusi hambaid tulemas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kui lapsel tuleb suust paha lõhna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.