Esileht Tööelu, raha ja seadused. kui laste vanuse vahe on kuni 2a6k, aga töökohta enam pole,…

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kui laste vanuse vahe on kuni 2a6k, aga töökohta enam pole,…

Postitas:

On selline lugu, et lahkusin töölt olles lhp-l ja läksin teisse kohta. Sealt siis lahkusin omal soovil, sest ei istunud see töö üldse. Asi pole selles…aga asi on selline, et olen rase ja laps peab sündima enne esimese lapse 2a6k saamiseni. Töökohta mul hetkel pole, aga kas on mul õigus saada samas suuruses emapalga nagu ka esimese lapsega või ainult miinimumi, kui töökohta pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 09:45; 17.02 09:53; 17.02 10:44; 17.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töökoht ei puutu üldse asjasse. Hakkad saama VH alates lapse sünnist ja õigus saada ikka endise suurusega VH, kui laste vanusevahe alla 2,5 aasta. See on ainus tingimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas vahe ei pea olema kuni 2a6k??? mitte 2a5k?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 09:45; 17.02 09:53; 17.02 10:44; 17.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine laps peab sündima enne eelmise 2 aasta ja 6 kuu vanuseks saamist ehk 2,5a saamist(kahe ja poole aastaseks saamist), siis on õigus saada VH sama mis eelmisega.

Kunagi pole olnud piir 2aastat5kuud
lihtsalt
inimesed kirjutavad 2ja pool aastat kujul 2,5a aga mõni loeb 2a5k

pool aastat on ju 6 kuud 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks inimesed lahkuvad lhp ajal töölt???

Olge rahulikult lhp-l, otsige mujal tööd, töötage jne, selleks pole ju vaja esimeselt töökohalt ära tulla?!

Oleksid rahulikult lhp-l olnud, saaksid nüüd dekreeti minna jne.
Võit olnuks terve kuu miinimumpalka + 3,5 kuud I lapse lapsehooldustoetust ja ka juurdeteenitavad puhkusepäevad dekreedi eest(ning nende eest puhkusetasu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks inimesed lahkuvad lhp ajal töölt???
sest teises kohas(riigiasutuses) on konkurentsikeeld ja mujal töötada ei tohi
Olge rahulikult lhp-l, otsige mujal tööd, töötage jne, selleks pole ju vaja esimeselt töökohalt ära tulla?!

Oleksid rahulikult lhp-l olnud, saaksid nüüd dekreeti minna jne.
Võit olnuks terve kuu miinimumpalka + 3,5 kuud I lapse lapsehooldustoetust ja ka juurdeteenitavad puhkusepäevad dekreedi eest(ning nende eest puhkusetasu).[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 09:45; 17.02 09:53; 17.02 10:44; 17.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lahkusin lhp ajal, sest teises kohas (riigiasutuses) on range konkurentsikeeld ja ma pidin lihtsalt oma endisest töökohast ametlikult lahkuma. Mina aga ei kahetse midagi. Küsimus oli ju teises, aga sain vastuse, tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 09:45; 17.02 09:53; 17.02 10:44; 17.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas vahe ei pea olema kuni 2a6k??? mitte 2a5k?[/tsitaat]
2,5a = 2 aastat ja 6 kuud.
Vahest 2a5k pole ma sõnagi öelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kui laste vanuse vahe on kuni 2a6k, aga töökohta enam pole,…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.