Esileht Pereelu ja suhted Kui ma 35.sünnipaevaks pole leidnud õiget meest, saan lapse üksinda

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 100 )

Teema: Kui ma 35.sünnipaevaks pole leidnud õiget meest, saan lapse üksinda

Postitas:

https://lood.delfi.ee/perejakodu/ajakirjalood/katrini-lugu-otsustasin-et-kui-ma-35-sunnipaevaks-pole-leidnud-enda-korvale-oiget-meest-saan-lapse-uksinda-soovitan-seda-teistelegi-naistele?id=91597695

Haige suhtumine. Et kui ollakse võimetu toimivat suhet looma, siis ollakse ikkagi piisavalt hea, et lapsevanemaks saada, ja isegi nii hea, et lapsele ka isa asendada?  Absurd. Püütakse oma igavat elu lapse saamisega huvitavamaks teha…

Muuseas meestel sellist võimalust pole, ja kui seda üritada näiteks surrogaatema kasutades, siis löödaks selline mees ilmselt risti ja pillutaks kividega surnuks… Topeltmoraal.

 

+12
-60
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 22:53; 11.11 00:20; 11.11 00:29; 14.11 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel ja ka naistel, kes väga tahavad lapsevanemad olla, aga partnerit pole, on võimalik ka lapsi lapsendada. Neid lapsi on kahjuks palju, kes endale hoolivaid vanemaid soovivad, aga bioloogiliste vanematega pole kahjuks enam võimalik pere olla.

+4
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://lood.delfi.ee/perejakodu/ajakirjalood/katrini-lugu-otsustasin-et-kui-ma-35-sunnipaevaks-pole-leidnud-enda-korvale-oiget-meest-saan-lapse-uksinda-soovitan-seda-teistelegi-naistele?id=91597695

Haige suhtumine. Et kui ollakse võimetu toimivat suhet looma, siis ollakse ikkagi piisavalt hea, et lapsevanemaks saada, ja isegi nii hea, et lapsele ka isa asendada? Absurd. Püütakse oma igavat elu lapse saamisega huvitavamaks teha…

Muuseas meestel sellist võimalust pole, ja kui seda üritada näiteks surrogaatema kasutades, siis löödaks selline mees ilmselt risti ja pillutaks kividega surnuks… Topeltmoraal.

Muuseas, need, kes selle mehe risti lööks on teised mehed, mitte niivõrd naised.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.11 23:53; 10.11 23:57; 11.11 12:05; 18.11 07:59; 18.11 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see haigem viis lapse saamiseks on, kui niimõnigi teine moodus – abiellutakse, lahutatakse, abiellutakse uuesti, lahutatakse taas, solgutatakse lapsi, sunnitakse neid kärgperes võõradte inimestega koos elama. Üksikvanema poolt pakutav pere on vähemalt stabiilne.

+49
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.11 23:53; 10.11 23:57; 11.11 12:05; 18.11 07:59; 18.11 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://lood.delfi.ee/perejakodu/ajakirjalood/katrini-lugu-otsustasin-et-kui-ma-35-sunnipaevaks-pole-leidnud-enda-korvale-oiget-meest-saan-lapse-uksinda-soovitan-seda-teistelegi-naistele?id=91597695

Haige suhtumine. Et kui ollakse võimetu toimivat suhet looma, siis ollakse ikkagi piisavalt hea, et lapsevanemaks saada, ja isegi nii hea, et lapsele ka isa asendada? Absurd. Püütakse oma igavat elu lapse saamisega huvitavamaks teha…

Muuseas meestel sellist võimalust pole, ja kui seda üritada näiteks surrogaatema kasutades, siis löödaks selline mees ilmselt risti ja pillutaks kividega surnuks… Topeltmoraal.

Kriminaalne värk jah

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 00:17; 11.11 00:20; 11.11 11:46; 12.11 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see haigem viis lapse saamiseks on, kui niimõnigi teine moodus – abiellutakse, lahutatakse, abiellutakse uuesti, lahutatakse taas, solgutatakse lapsi, sunnitakse neid kärgperes võõradte inimestega koos elama. Üksikvanema poolt pakutav pere on vähemalt stabiilne.

No kui petta mehelt laps välja, jääda salaja rasedaks, siis muidugi lahe ju, naise võtmes. Aga kas ka mehe võtmes? Kui sa räägid ükskõik millisele mehele, tahan sinult last, aga sind ei taha, siis läheb raskeks selle lapse saamisega.

Esiteks isa ei saa lapsele olla isa, ta on sunnitud maksma elatist lapsele keda ei soovinud, kolmandaks võetakse lapselt ära isa võimalus. Ikka ja jälle tuleb välja see, kui jubedalt julm saab olla naine oma isekuses. See on haige

+13
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 00:17; 11.11 00:20; 11.11 11:46; 12.11 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see haigem viis lapse saamiseks on, kui niimõnigi teine moodus – abiellutakse, lahutatakse, abiellutakse uuesti, lahutatakse taas, solgutatakse lapsi, sunnitakse neid kärgperes võõradte inimestega koos elama. Üksikvanema poolt pakutav pere on vähemalt stabiilne.

Kindlasti on hullem. Kui keegi abiellub, siis ei tee ta seda mõttega, et lahutada ja lapsi solgutada. Kui see solgutamine juhtub, siis ilmselt mingite asjaolude sunnil, oma rumalusest vms. Aga keegi vähemalt ei plaani seda ette ja mõistagi on ka väga palju õnnelikke peresid – mis peakski olema eesmärk.

Teadlikult laps poolikusse peresse teha on kindlasti hullem variant. Ja nagu öeldud, mingi põhjus peab selleks ju olema, kui ei suudeta normaalset peret luua.

+6
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 22:53; 11.11 00:20; 11.11 00:29; 14.11 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel ja ka naistel, kes väga tahavad lapsevanemad olla, aga partnerit pole, on võimalik ka lapsi lapsendada. Neid lapsi on kahjuks palju, kes endale hoolivaid vanemaid soovivad, aga bioloogiliste vanematega pole kahjuks enam võimalik pere olla.

Maksab googeldada, üksikutel meestel on lapsendamine praktiliselt võimatu. Kuigi seadus seda lubab, ühiskonna hoiakud välistavad selle.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 22:53; 11.11 00:20; 11.11 00:29; 14.11 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas, need, kes selle mehe risti lööks on teised mehed, mitte niivõrd naised.

Muuseas, sina naine oled siia ilma sündinud justkui lapiku maa alumiselt küljelt.                        Mehi absoluutselt ei huvita, kus mingi isa on omale lapse saanud. Nemad hindavad isa vastavalt sellele, mida nad näevad, aga mitte ei kuule.                                                                          35- aastane naine, kui tema mitte ei lähe ausel moel dr Sõritsa juurde kunstlikule viljastamisele vaid läheneb (armastust teeseldes) suvalisele isasele kui spermadoonorile, seda võiks nimetada kõige jälgimaks teguviisiks oma mahakäinud organismi fertiiilsuse lõppu kartva naisterahva poolt. Et siis lapse isa oleks nagui mingi narts, millega tupsutatakse ovulatsioonis olevat jalgevahet

+3
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 11.11 01:48; 11.11 09:18; 14.11 20:31; 15.11 02:44; 15.11 03:21; 15.11 03:51; 15.11 18:43; 16.11 00:18; 16.11 03:02; 17.11 00:00; 17.11 01:17; 17.11 17:56; 17.11 18:24; 17.11 21:05; 18.11 00:39; 18.11 00:46; 18.11 03:14; 18.11 08:30; 18.11 20:48;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Meestel ja ka naistel, kes väga tahavad lapsevanemad olla, aga partnerit pole, on võimalik ka lapsi lapsendada. Neid lapsi on kahjuks palju, kes endale hoolivaid vanemaid soovivad, aga bioloogiliste vanematega pole kahjuks enam võimalik pere olla.

Maksab googeldada, üksikutel meestel on lapsendamine praktiliselt võimatu. Kuigi seadus seda lubab, ühiskonna hoiakud välistavad selle.

Isegi toimival lihtsalt viljatul abielupaaril on pea võimatu leida Eestist lapsendatavat last. Turvakodud on küll lapsi täis, aga 99%-l neist pole vanematelt hooldusõigust täielikult ära võetud. Ning nii nad seal ongi, kohtuvad ema-isaga kord paari kuu jooksul (heal juhul), kuid uut võimalust kasvada terves ja hoolivas peres, neile ka ei anta.

Mu ema on nüüdseks küll ammu surnud, aga ma arvan, et ta tegi mind just sellepärast, et vanust tal juba oli, aga meest mitte. Kasvasin kogu elu üksikemaga. Elasime vaeselt, aga mu lapsepõlv oli fantastiline! Siin saab tihti mitmetes teemades lugeda, kuidas täiskasvanuna ollakse õnnetud ja iseendaga kimpus, sest tuntakse, et neid pole lapsepõlves vanemate poolt piisavalt armastatud (kuigi oldi pealtnäha ju ideaalne pere, vanemad abielus ja puha). Minu ema armastas mind üle kõige maailmas, tal oli minu jaoks alati aega ning ma olen talle ülimalt tänulik, et ta mu üksi saada otsustas. Ta kasvatas minust õnneliku ja eduka inimese täiesti ilma isata üles. Eks see teema kerkis minu kasvades ikka üles, aga mul ei ole talle midagi ette heita. Ei igatse küll isaga kasvamist. Ma leian, et ei tasu küll absoluutselt hukka mõista naisi, kes otsustavad üksi lapsi saada.

+40
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 04:02; 15.11 04:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista sellist lapsepainet. Inimene peaks leidma üles põneva, huvitava oma elus, väärtused jne.

Lihtsalt biomass biomassi pärast – no milleks.

+3
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 05:22; 15.11 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista sellist lapsepainet. Inimene peaks leidma üles põneva, huvitava oma elus, väärtused jne.

Lihtsalt biomass biomassi pärast – no milleks.

Kahju, et sind lapsena biomassiks peeti.

Ma saan aru sellistest naistest, häid mehi, kellega ennast siduda ja kellega õnnelik olla -on vähe. Paar minu sõbrannat (oleme 50sed) on kahetsenud, et lapsi ei saanud. Lükati edasi, et äkki tuleb see prints, et lood pere ja sünnitad siis lapse, kuni aeg läks nii kaugele, et enam ei sünnita.  Lapse pead ka üleskasvatama, vähemalt 20-23 aastat, et kui 40selt saad, siis lapse ülikooli lõpetades oled juba pensionil. Seega on 35 viimane aeg üksi laps saada.

+19
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 07:56; 14.11 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see haigem viis lapse saamiseks on, kui niimõnigi teine moodus – abiellutakse, lahutatakse, abiellutakse uuesti, lahutatakse taas, solgutatakse lapsi, sunnitakse neid kärgperes võõradte inimestega koos elama. Üksikvanema poolt pakutav pere on vähemalt stabiilne.

Väga õige suhtumine, ise kahetsen ka et ei teinud spermadoonoriga lapsi. Nüüd lapsed nagu asjad, kord ühes korteris siis paari päeva pärast kolib teise korterisse. Soovitan kõigil naistel kaaluda spermadoonorit, arvestades kui palju lahkuminekuid on, siis vähemalt laps sinu ja ei pea jagama ja poolitama.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teemaalgataja arvab, et naised saavad spermadoonoriga lapsi seetõttu, et neil ei ole oakusi luua toimivat suhet? Vaadake neid mehi kes 35+ “saadaval” on. Palun selgita mulle lollile naisele siis, kuidas peaks looma toimiva suhte nt külapoe taguste joodikutega, ossiga, kes istub ainult garaažis,rikkuriga,kes veedab tööl 12h päevas jne….kusjuures,probleem ei olegi inimeste iseloomus vms. Küsimus on selles,et inimestel on tasakaal paigast ära. Joomine, auto või töö võtavad kogu aja. Kuidas sellisega suhet lood?

 

Selliseid nuresid kuulen vallalistelt sõbrannadelt. Ise olen juba üle 10 a abileus,3 last. (Kõik sama mehega,kui see peaks oluline olema). Aga suhted on rasked. Võtavad palju jõudu ja vaeva ja tekitavad kohutavalt palju kortse ja halle juukseid. Mõistan neid naisi, kes ei taha sellega jamada. Kui saaksin uuesti alustada, teeksin ka teised valikud…

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja toob siin jälle mängu vastanduse “normaalne pere” vs “poolik pere”. Ta on millegipärast kindel, et üksi lapsi saavad naised on kõik peresuheteks kõlbmatud, isekad ja hoolimatud. Et “normaalse pere” puudumine automaatselt välistab võimaluse lapsele õnnelikuks lapsepõlveks. – No ei ole maailm ja inimühiskond kahte värvi ruutudest koosnev mosaiik, selle mitmekesisus on lõputu, mingi lahterdamine ei tööta! Kas kägu, kes räägib oma õnnelikust lapsepõlvest koos üksikemaga, siis valetab?

Ja ma ei usu, et kuigi paljudel juhtudel otsustab naine mõnda meest tema teadmata spermadoonoriks kasutada ja siis pärast veel elatist küsida. Nii palju kui mina vastavatest olukordadest kuulnud olen (tutvusringkonnas mõned ikka on), toimivad mingid muud skeemid – sellised, mis ei alanda meessugu.

Lapse pead ka üleskasvatama, vähemalt 20-23 aastat, et kui 40selt saad, siis lapse ülikooli lõpetades oled juba pensionil. Seega on 35 viimane aeg üksi laps saada.

Ei pea küll nii hullusti kartma seda pensionilolekut lapse ülikooli lõpetamise ajaks. Minu ema oli, ja mis siis (ta oli 39, kui ma sündisin, isa veel paar aastat vanem). Ja miks üldse vaikimisi rääkida veel sündimata lapse ülikooliminekust, see mõjub kuidagi teisi variante halvustavalt. Muidugi, kui tervis on 40. eluaastaks kehvaks läinud, siis on üksinda lapse saamine ehk juba liigne väljakutse. Aga tervel naisel on siis üle poole elu veel ees (loodetavasti).

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 09:03; 12.11 10:15; 16.11 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine ei pea last ilmtingimata mehelt välja petma. Tegelikult on liikvel hulgaliselt selliseid mehi, kes soovivad, et neil oleks laps, aga nad ei taha suhet ega abielu ning nad on valmis olema ka pühapäevaisaks. Mulle isiklikult on elu jooksul tehtud kolm korda selline pakkumine, et teeme lapse. Üks nendest meestest oli homoseksuaalne. Ja üks teine mu tuttav saigi niimoodi lapse, välismaal elava naisega. Käivad külas, suhtlevad. Üks sõbranna aga tegi täpselt nii nagu teemaalgataja toodud lingil – kasutaski spermapanka. Tal on väga toredad ja rõõmsad kaksikud, naine ise on samuti õnnelik. Muidugi ta ei kasvata neid ihuüksi, vanavanemad ja muu suguvõsa toetavad.

Minu enda elu aga läks lõpuks niimoodi, et mees, kellega ma mitu aastat koos elasin, osutus lõpuks ikkagi sobimatuks (tuli füüsiliselt kallale). Läksin temast rasedana lahku, last kasvatan üksi. Too eks lapse elus ei osale mingilgi määral, ja hea on. Mina sellist asja poleks ette võtnud, et täiesti teadlikult kindla plaaniga hakkan üksikemaks, aga igal juhul kui mul oleks see soov olnud, siis poleks olnud mingit probleemi seda teostada. Ja lõpuks läks elu ikka nii nagu läks. Ma ei kahetse, meil on väga tore minipere. Ja ka minul on olemas toetavad sugulased, ma ei ole lapsega ihuüksi. Uut meest, tõsi küll, niipea veel ei soovi.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 09:12; 11.11 14:35; 11.11 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab leidma kaaslase, ja selle kaaslasega saama lapse ja elama surmani koos. Lahku minna ei tohi. Lapsel peab olema pere, kahe vanemaga.
Oled nõus?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 11.11 01:48; 11.11 09:18; 14.11 20:31; 15.11 02:44; 15.11 03:21; 15.11 03:51; 15.11 18:43; 16.11 00:18; 16.11 03:02; 17.11 00:00; 17.11 01:17; 17.11 17:56; 17.11 18:24; 17.11 21:05; 18.11 00:39; 18.11 00:46; 18.11 03:14; 18.11 08:30; 18.11 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püütakse oma igavat elu lapse saamisega huvitavamaks teha…

Sinu meelest on üksikute naiste elu igav? Mis sajandil sa küll elad oma suhtumisega,  et naise elu teeb täisväärtuslikuks mehe olemasolu…

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

35- aastane naine, kui tema mitte ei lähe ausel moel dr Sõritsa juurde kunstlikule viljastamisele vaid läheneb (armastust teeseldes) suvalisele isasele kui spermadoonorile, seda võiks nimetada kõige jälgimaks teguviisiks oma mahakäinud organismi fertiiilsuse lõppu kartva naisterahva poolt. Et siis lapse isa oleks nagui mingi narts, millega tupsutatakse ovulatsioonis olevat jalgevahet

Julm, aga kahjuks tõsi.

Ja ilmselt need kolm naist, kellest see tasuline artikkel pajatab, peavad veel lisaks tupsutamisele kasutama mingeid silmatilku või ohtralt alkoholi.
Mida siis mehele enne suguakti osavalt sisse manustada.

Sest mida see naiste väljend “ei leia sobivat meest” muud ikka tähendab, kui julma tõsiasja, et tegu on täielike krokodillide või kõõmadega, kes ise koledat meest ei taha ja kenade ja tarkade meeste seas pole sellistel absoluutselt lööki.

Ehk siis nad ei oska kriitiliselt peeglisse vaadata ja leppida “oma tasemel” mehega.
Kunagi, kui feminismi veel ei olnud, siis öeldi, et “man must know his limits” ehk mees peab teadma oma piire.
Ja eks nad mingil määral ikka teadsid ka, talupoeg päris printsessi taga ei ajanud.

Tänases liberite ühiskonnas ei ütle aga naistele keegi, et ka “woman must know her limits too.”
Sest see oleks samasugune solvang, kui neegrilt ID kaarti küsida.

+3
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 09:34; 11.11 14:18; 17.11 22:39; 18.11 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine ei pea last ilmtingimata mehelt välja petma. Tegelikult on liikvel hulgaliselt selliseid mehi, kes soovivad, et neil oleks laps, aga nad ei taha suhet ega abielu ning nad on valmis olema ka pühapäevaisaks. Mulle isiklikult on elu jooksul tehtud kolm korda selline pakkumine, et teeme lapse. Üks nendest meestest oli homoseksuaalne. Ja üks teine mu tuttav saigi niimoodi lapse, välismaal elava naisega. Käivad külas, suhtlevad. Üks sõbranna aga tegi täpselt nii nagu teemaalgataja toodud lingil – kasutaski spermapanka. Tal on väga toredad ja rõõmsad kaksikud, naine ise on samuti õnnelik. Muidugi ta ei kasvata neid ihuüksi, vanavanemad ja muu suguvõsa toetavad.

Minu enda elu aga läks lõpuks niimoodi, et mees, kellega ma mitu aastat koos elasin, osutus lõpuks ikkagi sobimatuks (tuli füüsiliselt kallale). Läksin temast rasedana lahku, last kasvatan üksi. Too eks lapse elus ei osale mingilgi määral, ja hea on. Mina sellist asja poleks ette võtnud, et täiesti teadlikult kindla plaaniga hakkan üksikemaks, aga igal juhul kui mul oleks see soov olnud, siis poleks olnud mingit probleemi seda teostada. Ja lõpuks läks elu ikka nii nagu läks. Ma ei kahetse, meil on väga tore minipere. Ja ka minul on olemas toetavad sugulased, ma ei ole lapsega ihuüksi. Uut meest, tõsi küll, niipea veel ei soovi.

Ükski mees ei taha maksta elatist ja elada oma lapsest lahus.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 00:17; 11.11 00:20; 11.11 11:46; 12.11 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see haigem viis lapse saamiseks on, kui niimõnigi teine moodus – abiellutakse, lahutatakse, abiellutakse uuesti, lahutatakse taas, solgutatakse lapsi, sunnitakse neid kärgperes võõradte inimestega koos elama. Üksikvanema poolt pakutav pere on vähemalt stabiilne.

No kui petta mehelt laps välja, jääda salaja rasedaks, siis muidugi lahe ju, naise võtmes. Aga kas ka mehe võtmes? Kui sa räägid ükskõik millisele mehele, tahan sinult last, aga sind ei taha, siis läheb raskeks selle lapse saamisega.

Esiteks isa ei saa lapsele olla isa, ta on sunnitud maksma elatist lapsele keda ei soovinud, kolmandaks võetakse lapselt ära isa võimalus. Ikka ja jälle tuleb välja see, kui jubedalt julm saab olla naine oma isekuses. See on haige

Mees kasutab kondoomi kui naisega koos ei eka ja temalt last ei soovi, mis selles julma on?

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.11 23:53; 10.11 23:57; 11.11 12:05; 18.11 07:59; 18.11 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see siis käiks kui oled üksik naine 35+ vanuses ja meest ei ole kusagilt võtta? Suhtes ei ole ja printsi valgel hobusel ka aega oodata ei ole? Kas paned end järjekorda, et soovid sel viisil last, või kuidas?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 13:28; 11.11 13:31; 12.11 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

35- aastane naine, kui tema mitte ei lähe ausel moel dr Sõritsa juurde kunstlikule viljastamisele vaid läheneb (armastust teeseldes) suvalisele isasele kui spermadoonorile, seda võiks nimetada kõige jälgimaks teguviisiks oma mahakäinud organismi fertiiilsuse lõppu kartva naisterahva poolt. Et siis lapse isa oleks nagui mingi narts, millega tupsutatakse ovulatsioonis olevat jalgevahet

Julm, aga kahjuks tõsi.

Ja ilmselt need kolm naist, kellest see tasuline artikkel pajatab, peavad veel lisaks tupsutamisele kasutama mingeid silmatilku või ohtralt alkoholi.

Mida siis mehele enne suguakti osavalt sisse manustada.

Sest mida see naiste väljend “ei leia sobivat meest” muud ikka tähendab, kui julma tõsiasja, et tegu on täielike krokodillide või kõõmadega, kes ise koledat meest ei taha ja kenade ja tarkade meeste seas pole sellistel absoluutselt lööki.

Ehk siis nad ei oska kriitiliselt peeglisse vaadata ja leppida “oma tasemel” mehega.

Kunagi, kui feminismi veel ei olnud, siis öeldi, et “man must know his limits” ehk mees peab teadma oma piire.

Ja eks nad mingil määral ikka teadsid ka, talupoeg päris printsessi taga ei ajanud.

Tänases liberite ühiskonnas ei ütle aga naistele keegi, et ka “woman must know her limits too.”

Sest see oleks samasugune solvang, kui neegrilt ID kaarti küsida.

Ma küll ei tea, kus sa elad, aga igal pool pole isegi saada neid “kõõmaga ja krokodilliga ühel tasandil” olevaid mehi. Naised võtaks, aga mida sa võtad kui võtta ei ole? Muidugi, kui sa tead kust kõõm naine leiaks kõõmast mehe ja kus krokodillist naine kohtaks krokodillist meest, siis kirjuta siia.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 13:28; 11.11 13:31; 12.11 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi, kui sa tead kust kõõm naine leiaks kõõmast mehe ja kus krokodillist naine kohtaks krokodillist meest, siis kirjuta siia.

Kõõmast naise leiaks vast siit perekoolistki (portaalides on kenasid ka) ja nii kõõmast kui krokodillist mehe leiab igaüks loomulikult Tinderist.
(muudes portaalidest võid liiga tõsise mehe otsa kogemata sattuda, sinna pole mõtet lolle otsima minna. Ainult strictly Tinder.)

Tsiteerin naiskrokodilli (või kõõma, ma ei teekski neil väga vahet), kes omastarust tegi Tinderis, meeste hulgas suure “uurimustöö”:
Keskmine mees on aga 35selt oma naisest vanema välimusega, naisest tõenäolisemalt paks ja koleda näonahaga, igava riietusega ning kiilanev. (ära küsi, mis “oma naisest” ta seal tinderis vanem välja näeb)
Need ongi kõõm- ja krokodillmehed.

Segaseks vist läks nüüd…

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 09:34; 11.11 14:18; 17.11 22:39; 18.11 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski mees ei taha maksta elatist ja elada oma lapsest lahus.

See, et sina seda ei taha, ei tähenda, et MITTE ÜKSKI mees seda ei taha. Vägagi tahavad. Lahus elamine ei tähenda ju ometi seda, et selle kokkuleppel saadud lapsega üldse ei kohtuks ja suhelda ei saaks. Kui puuduvad mingid lahkumineku vaevad, et üks on teisele räigelt haiget teinud südame purustanud jne, siis ei ole ju mingit probleemi lapsevanematel omavahel suhelda ja ka lapse suhtluskorra rahumeelselt paika panna.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 09:12; 11.11 14:35; 11.11 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel ja ka naistel, kes väga tahavad lapsevanemad olla, aga partnerit pole, on võimalik ka lapsi lapsendada. Neid lapsi on kahjuks palju, kes endale hoolivaid vanemaid soovivad, aga bioloogiliste vanematega pole kahjuks enam võimalik pere olla.

Lapsendamiseks vabu lapsi on väga vähe.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 15:04; 11.11 15:06; 11.11 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see haigem viis lapse saamiseks on, kui niimõnigi teine moodus – abiellutakse, lahutatakse, abiellutakse uuesti, lahutatakse taas, solgutatakse lapsi, sunnitakse neid kärgperes võõradte inimestega koos elama. Üksikvanema poolt pakutav pere on vähemalt stabiilne.

No kui petta mehelt laps välja, jääda salaja rasedaks, siis muidugi lahe ju, naise võtmes. Aga kas ka mehe võtmes? Kui sa räägid ükskõik millisele mehele, tahan sinult last, aga sind ei taha, siis läheb raskeks selle lapse saamisega.

Esiteks isa ei saa lapsele olla isa, ta on sunnitud maksma elatist lapsele keda ei soovinud, kolmandaks võetakse lapselt ära isa võimalus. Ikka ja jälle tuleb välja see, kui jubedalt julm saab olla naine oma isekuses. See on haige

Kuidas käib salaja rasedaks jäämine? Kui mees ennast vahekorra ajal ei kaitse, võib ta täie teadmisega isaks saada.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 15:04; 11.11 15:06; 11.11 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas, need, kes selle mehe risti lööks on teised mehed, mitte niivõrd naised.

Muuseas, sina naine oled siia ilma sündinud justkui lapiku maa alumiselt küljelt. Mehi absoluutselt ei huvita, kus mingi isa on omale lapse saanud. Nemad hindavad isa vastavalt sellele, mida nad näevad, aga mitte ei kuule. 35- aastane naine, kui tema mitte ei lähe ausel moel dr Sõritsa juurde kunstlikule viljastamisele vaid läheneb (armastust teeseldes) suvalisele isasele kui spermadoonorile, seda võiks nimetada kõige jälgimaks teguviisiks oma mahakäinud organismi fertiiilsuse lõppu kartva naisterahva poolt. Et siis lapse isa oleks nagui mingi narts, millega tupsutatakse ovulatsioonis olevat jalgevahet

Aga kui mees läheneb naisele armastust teeseldes ja seksib siis kondoomita, on OK?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 15:04; 11.11 15:06; 11.11 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et mehi pole, on liigvalivate möla.

Nooremate seas on mehi rohkem kui naisi. Murdepunkt on kuskil 45 aasta kandis. Ilmselt see 35+ naine ei ole 45+, sest ta ei oleks siis enam fertiilne. Heakene küll, need on populatsiooni üldarvud.

Mingi kümmekond aastat tagasi, kui naist otsisin, olid populaarsed saidid flirtic.ee, rate.ee, date.delfi.ee, suhted24.ee jne. Seal hea kui 25% naistest vastas viisakale kirjale. (Jutt pole surnud kontodest, vaid nendest naistest, kes käivad iga mõne päeva tagant sees.) Ja siis ka, kui naine vastas, oli pooltel juhtudel vastus selline, mis ei jätkanud vestlust, näiteks midagi ühesilbilist või sellist, kust on näha, et ta ei soovi suhtlust jätkata. Minu alustav kiri oli muidugi viisakas (kirjavigadeta ja neutraalne, mitte “seXXime” või muud taolist rumalat). Näitajad nagu kõrgharidus, mittesuitsetamine jms kõik korras, varasemaid lapsi polnud, pilt oli olemas. Tõsi, pildil ei olnud autot kõrval ja rahakotti ka ei näidanud, et kas ulub tuul või sajalised juba paigas.

Minul praeguseks naine olemas, lapsed ka. Aga jutt, et “sobivaid mehi pole”, on minu jaoks pärast seda tutvumissaitide kogemust hülgemöla. Praegu on kuulu järgi asi lihtsamgi (on Tinder, mis arvestab mugavamalt geograafiat).

Muide, ma tean ka tuttavate seas mitmeid vallalisi mehi. Vanus 30+, kõrgharidus, tervislikud eluviisid jne. Aga nad on veidi tagasihoidlikumad kui mina ja eelistavad kohtuda reaalelus (mille tõenäosus muidugi on veel väiksem kui netis tutvuda, eriti arvestades tänapäeva naiste latti ja feminismi – teed ukse naise ees lahti, oled šovinistlik siga, ei tee ust lahti, oled mats).

Spermadoonoril pole muidu viga midagi, aga bioloogia õpetab, et optimaalne kasvukeskkond on ema ja isa. Pealegi, laps hakkab kunagi huvituma oma päritolu kohta. 30 a tagasi doonorrasedusega saadud lapsed alles on asunud oma postitusi välismaa foorumitesse kirjutama, et kuidas juurtetus painab. Meil on ajalugu sel teemal liig lühike, et midagi arvata. Üks on selge – spermadoonori kasutaja mitte ei leia meest või et sobivaid mehi poleks, vaid ei suvatse mehi tähelegi panna ja meestele võimalust anda ning käib ringi, nina püsti.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem juba spermadoonoriga kui nõmeda isasega, kellest lapsel pole ISA nagunii ja vanaduses veel ainult karta, et selle “spermadoosi” omanikku ülal tuleb pidama hakata (sest millegi muuga ta oma eluajal pole lapsele nagunii isaks olnud). Niimoodi saab naine tavaliselt 1 lapse, mis rahvastiku hoidmisekski vähe on. Vanasõna: parem uhkelt ilma kui s*talt saadud, kehib ka siin.

Ja suhte loomiseks on vaja kahte enam-vähem kõlblikku poolt, seega miks arvata, et just naised need kõlbmatud pooled on.

Tutvumissaidid ei lähe reaalelukogemusena arvesse, sest seal on esiteks aktiivseimad seksinäljas mehed ja teiseks on pool neist meestest nagunii abielus. Naistel on valikut (aga see valim on nagunii viletsapoolne).

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 17:34; 12.11 20:19; 16.11 08:29; 17.11 12:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 100 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui ma 35.sünnipaevaks pole leidnud õiget meest, saan lapse üksinda