Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui ma ei ole kindel et tegu on toonustega?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kui ma ei ole kindel et tegu on toonustega?

Postitas:

Püstitasin varem ka teema, et kõht läheb kõvaks…nüüd aga hakkasin mõtlema, et äkki ei olegi toonused? Jah, kõht läheb kõvaks kui tõusen ja kõnnin…niimodi enamus aegadel kui tõusen ja kõnnin…aga samas ehk ei olegi toonus vaid lapse asend muutub kuidagi ja siis kõht tundub kõva aga emakas tegeleikult ei ole toonuses? Kuidas ma saan kindel olla et mul on tõesti toonused ja peaksin arstile helistama ja selle osas nõu küsima.
Mul on viimastel päevadel lisaks kõhu kõvaks minemisele ka käimisel valu…häbemeluuvalu vist ma arvan, kuna sealtkandist valutab(umbes sealt kus PEAKS olema lapse pea kui see on peaseisus)…või teisti öeldes siis nö karvakasvukoha kandis….Kõndides on siis valulik koguaeg..annab sellist tuikamist tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toonusega ikka kogu kõht ühtlaselt kõva ja võid tundka ka emaka ebamugavust (mina tajusin emaka tööd väga hästi). Häbemeluu valu kahjuks on vaja välja kannatada.
Toonuste vastu aitab no-spa. Niikaua kuni need valulikud pole siis aitab no-spa hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks need ikka on sul toonused, mis muud 🙂
No-spa ei pruugi aidata. Minul olid esimese lapsega alates 25ndast nädalast pidevad valutud toonused. No-spa ei mõjunud absoluutselt, seepärast ei võtnudki seda enam. Kannatasin lihtsalt ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sul nädalaid on? Mul hakkasid toonused juba 16.nädalal. Iga liigutuse peale läheb kõht toonusesse. Arst midagi nagu öelda ei osanud, kui valu ei tee ja samal ajal tupest midagi ei tule, siis pidi kõik ok olema. Räägi arstiga ja küsi üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul umbes sama probleem:D No ei saa aru kas on toonused või mitte. Esimese lapse ajal oli sama moodi. Vahest (suht harva) tundsin nagu mingit pinget kõhus aga tundus,et laps justkui sirutas või surus end tugevamalt vastu kõhtu. Nüüd teise lapsega olen tähelepannud,et mõnikord tõustes läheb kõht nö raskeks ( mitte kõvaks minu meelest),et ehk need siis on toonused. Õnneks valulikud ei ole ja liiga tihti ka mitte. Kui esimest last sünnitama läksin siis arvasin esimese tunni jooksul, kui valud hakkasid,et need nüüd ongi need libavalud 😀
Minu probleem on ka häbemeluuvalu aga seda pigem just altpoolt mingi luu (ehk kuskil häbememokkade kandis). Kirusin siin just ükspäev,et no on jama – kui mingi hetk selg ei valuta kõndimisest siis midagi ikkka valutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mnjah, mul samad mõtted.
Praeguseks on 17 nädalat täis ja teist nädalat mõtlen, et kas need on nüüd toonused või mis… Kõht ju üldiselt pehmet kraami täis, aga emakas ja laps on seal vahel selline konkreetsem \”ühik\”. Ja kahtlustan, et on lihtsalt tunda, kui laps ennast sirutab.
Esimese lapse kandmisest ei mäleta sellist tunnet, toonused tulid alles palju hiljem, kui emakas (ja kogu see kupatus) oli juba palju suurem ja siis ei olnud küll mingit kahtlust, vaid oli selgelt aru saada kui toonus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui ma ei ole kindel et tegu on toonustega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.