Esileht Ilu ja tervis Kui ma otsin abi psühhiaatrilt siis kas seda kasutatakse ka minu vastu?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kui ma otsin abi psühhiaatrilt siis kas seda kasutatakse ka minu vastu?

Postitas:

Ei osanud paremat pealkirja panna. Nimelt olen sügavas depressioonis ja ei oska enam omal jõul välja sellest tulla. Mul on 2aastane laps ja tahan mingit abi otsida. Loogiliselt võttes siis psühhiaateri juurde minna. Aga kui ma jätan ravi pooleli näiteks või psühhiaateriga ei klapi ravi vms kas ta võib siis asju mida olen rääkinud minu vastu kasutada? Ja tahta last ära võtta vms? Tänan vastuste eest ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

psühhiaater ei taha sinu last ära võtta. tema ei tegele selle teemaga üldse.sinu vestlused temaga on konfidentsiaalsed.

tegelikult ei taha keegi su last ära võtta… kui seda aga juba tahetakse, peab su olukord objetiivselt võttes ikka väga hull olema ja psühhiaatri abi vajad sa sellisel juhul nagunii.

Kõige rohkem on sinu vastu see, kui sa ennast ravimata jätad ja abist keeldud.

võid mu arvamusega arvestada, sest olen elu jooksul olnud sunnitud päris paljudelt inimestelt lapsed \”ära võtma\”. tegelikkuses tähedab see seda, et oleme proovinud neid inimesi väga palju aidata, korraldada neile ravi ja toetust kuid nad pole seda kasutanud ning nende elu on kulgenud selliselt, et laste jaoks on olnud ohtlik nendega koos edasi elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 10:27; 20.03 10:36; 20.03 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühhiaater on hulluarst.

Mine psühholoogi juurde, tema nõustab. Tänapäeva ühiskonnas on see lausa popp ja igati normaalne teguviis, kui endal mõistus otsas ja enam küsida kelleltki ei ole.

Info sinu vastu kasutamine oleks tema konfidentsiaalsuse rikkumine. Selleks nad ongi, et aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav väljend – hulluarst!!! Mis sajandis sa elad? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]cacao kirjutas:[/small]
[tsitaat]Psühhiaater on hulluarst.

Mine psühholoogi juurde, tema nõustab.[/tsitaat]Vale vastus. Kliiniline depressioon käib eelkõige just psühhiaatri valdkonda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

cacao, ole vakka, paistad targem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem saa ise hakkama, kui sa just ennast tapma ei hakka!!

Mõnedelt on lapsed ära võetud , sest nad olid liiga vaesed, kuid hea tahtmise juures oleks teiste abiga ka hakkama saanud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Parem saa ise hakkama, kui sa just ennast tapma ei hakka!!

Mõnedelt on lapsed ära võetud , sest nad olid liiga vaesed, kuid hea tahtmise juures oleks teiste abiga ka hakkama saanud…[/tsitaat]

vaesuse pärast ei ole kelleltki lapsi ära võetud. see on selle inimese haige luul ainult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 10:27; 20.03 10:36; 20.03 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühelt võttis endine elukaaslane lapse lihtsalt ära ühel päeval ja nii jäi,( ja naine oli hullumajas)

Teisel juhul ei meeldinud emale tütre uus elukaaslane,( vangist tunud), ja laps anti kasuperesse, kuid paar jäi ikka kokku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See psühhiaatri kasutamine lapsevanema \”vastu\” võib teemaks tulla vaid siis, kui ravi käigus peaks ilmnema, et vanem on lapsele tõesti sõna otseses mõttes ohtlik (näiteks kontrollimatud vihahood, mille käigus last tõsiselt vigastatakse, imiku üksi ja hooletusse jätmine tundideks ja päevadeks jne).

Ka siis ei ole tegelikult midagi vanema vastu, vaid püütakse last lihtsalt kaitsta. Ning kui lapsevanem on saanud oma tervise sellisesse seisu, et ta on lapsele jälle ohutu, saab ta üldjuhul uuesti ka oma lapse eest hoolitsema hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah. kui põhjuseks on vaimne haigus, piiratakse vanema õigusi tavaliselt tähtajaliselt, kohtumisõigus jäetakse alles ja hiljem vaadatakse uuesti üle, kas ravi on andnud tulemisi ja ehk saab vanem oma last ise edaspidi kasvatada. kohtumisõigus annab selle, et laps ei võõdu vanemast. no ja kui on kõrval toimetulev võrgustik kasvõi lapse isa näol, on see lapsele ju ainult hea!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 10:27; 20.03 10:36; 20.03 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii psühhiaatri kui psühholoogi juures kehtib konfidentsiaalsus, kumbki neist ei tohi sinu räägitut ilma sinu loeta edasi rääkida, välja arvatud juhul, kui sa oled tõsiselt ohtlik kellelegi (näiteks räägid, et sul on detailne plaan, kuidas kellelegi otsa peale teha).

Aga sellest, mis mured ja probleemid sul on, ei saa ega tohi nad kellelegi rääkida.

Väga tubli oled, et abi otsid. Depressioon on tõsine haigus, iseenesest see niisama lihtsalt üle ei lähe. Soovitan samuti psühhiaatri juurde minna, tema saab vajadusel ka rohtu määrata, ühtlasi osakab soovitada psühholoogi (sellist regulaarset vastuvõttu ja murede kuulamist teostab pigem psühholoog. Samuti teeb vajaduse ja sinu soovi korral erinevaid teste).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kui ma otsin abi psühhiaatrilt siis kas seda kasutatakse ka minu vastu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.