Esileht Pereelu ja suhted Kui mees ei kanna sõrmust….

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kui mees ei kanna sõrmust….

Postitas:

… kas järeldaksite, et on vaba.
Tegelen ühe hobiga, kus käivad kohal ka mehed. Hiljuti tuli paar uut naist ja üks neist hakkas suht ruttu ühe mehe ümber keerlema. Vanad olijad teavad, et tegu on abielumehega, kuid ta ei kanna sõrmust. Arutasime omavahel, et miks see naine nii käitub, aga ju vist on selles et arvab, et vaba mees. Tegu on ca 50+ inimestega. Mees ei ole temast huvitatud, viisakalt vastab pöördumistele, tegu on sellise vaiksema inimesega, kes kohe kindlasti ei hakka oma perekonnaseisust rääkima. Kas peaks sellele naisele ütlema või mitte?

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka keerleb mehe ümber, siis tuleb naisele selge sõnaga öelda- see mees ei ole vaba.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen naine, aga ei kanna sõrmust, kuigi olen abielus. Meil polegi sõrmuseid. Kui keegi tüütult tiirlema hakkab, siis räägiksin kohe sinna otsa ühe lõbisa loo, et mida ma oma abikaasaga nädalavahetusel tegin. Kui tiirlemine ei ole tüütu, siis võibolla ei mainiks kohe nii konkreetselt.
Ma arvan, et iga mees oskab enda eest ise seista, kui selle naise “keerlemine” seltskonna mõnusat olemist lõhub, siis võibolla mainiks talle kõrvalseisjana ka, et pole mõtet.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ON inimesi, kellel on kullaallergia ja lihtsalt ei talu, et midagi ümber sõrme on. Tänapäeval on abielus inimene üldse haruldus, elatakse vabalt koos. See on mehe öelda, et ta on hõivatud, mitte mingite märkide kaudu anda vihjamisi teada, et ta on “kinni”. See “kinni olemine sõrmuse teema on pigem naise teema, mitte mehe oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mis teil sellest. las tiirleb. äkki sellele mehele just meeldib selline väike egotripp.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie peres ei kanna ei mina ega mees juba mitu aastat sõrmust, kuna kummalegi ei lähe sõrmus enam ammu sõrme (liiga palju lisakilosid)
abielus sellegipoolest üle 20a juba

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis sellele naisele see mees meeldib, et ta nii teeb. Kas nii lihtsat asja peab tõesti omavahel arutama? ????
Ei ole teie asi sellele naisele midagi öelda. Mees peab seda ise tegema, kui see teda häirib. Aga äkki ei häiri või siis võtabki nagu sõpra.
Mis komme on inimestel hakata teiste elu korraldama?

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 00:10; 27.02 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mehele meeldib see naise keerlemine, muidu ta oleks ju ise öelnud. Ega ta päris lollakas ka ei ole ju.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 06:40; 27.02 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, ei ütle, et ta on abielus, sest ta on lihtsalt nii viisakas 😀 päris hea sotsiaalne eetikanorm välja mõeldud: kui sulle läheneb keegi flirtivalt, ei ole viisakas teist solvata oma perekonnaseisu teemaliste väljaütlemistega ????

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peaks sellele naisele ütlema või mitte?

No mingi hobiringi tädi küll ei pea midagi ütlema hakkama. Mis see sinu asi on? Kas tõesti pead meest nii äpuks, et too ei saa ise öeldud KUI midagi on öelda vaja?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kanna töö tõttu, oluline risk sõrmusega kuskile masina detailide vahele kinni jääda ja sõrm või käsi kaotada, siis on tööga kõik. Vaba ei ole, see “vaba” olek on ikka kõrvade vahel, mitte sõrmusega seotud.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu abikaasal sama teema nagu viimasel: üks kord tuli töölt, täiesti lapikuks väändunud sõrmus sõrmes. Peale seda paneb sõrmuse sõrme vaid puhkepäevadel.

Ja mina saan abielusõrmust kanda max paar nädalat järjest, siis hakkab nahk sealt alt sügelema ja kooruma, väga vastik. Samas keskkooli lõpetamise puhul kingitud sõrmust pole kordagi pidanud sõrmest võtma. Nüüd kannangi abielusõrmust vaid väljas käies. Küllap on mul abielu vastu allergia! ????

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peaks sellele naisele ütlema või mitte?

Üks paksemat sorti andekas mees on sinusuguse rumalukese isegi laulu sisse kirjutanud:

Kui jääd karusellist maha
võta isiklikult
Kui on teistel rohkem raha
võta isiklikult
Kui on järjekord või saba
võta isiklikult
Kui sa tahad olla vaba
võta isiklikult

Ehk siis loomulikult peaks ütlema.
Korralikus räuskavas toonis. Sest 50+ mehed on ju nagu väikesed lapsed, kes ei oska veel enda eest seista…

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 09:39; 27.02 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sind nii väga häirib see,

No Jeesus Maria, tõsiselt üle poole suhtes olevatest meestest ei kanna sõrmust, sest nad POLE ABIELUSKI.

See teemaalgataja viskuks tõesti iga sellise juhtumi puhul kuulipildujale või?
Andke kannatust.

Aga TA-l on teine pirn veel:

… kas järeldaksite, et on vaba.

5000 korda on perekoolis juttu olnud sellest, et normaalseid ja vabu 50+ mehi pole olemas.
Ja siis üks tuleb ja igaks juhuks veel korda küsib, et äkki ikka mõni nii arvab ja järeldab?
Et on olemas…

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 09:39; 27.02 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5000 korda on perekoolis juttu olnud sellest, et normaalseid ja vabu 50+ mehi pole olemas.
Ja siis üks tuleb ja igaks juhuks veel korda küsib, et äkki ikka mõni nii arvab ja järeldab?
Et on olemas…

Aga kui oled vastavas vanuses vaba naine, siis ikka loodad ju, lootus sureb viimasena. Pealegi, 50+ ka vahel harva lahutavad või lähevad lahku, mõni jääb leseks äkki või äkki ikka loodad, et sattusid just selle ainsa normaalse 50+ mehe otsa, kui kedagi meeldivat kohtad. Mõnele pirtspekile siin perekoolis ei tundu enamik mehi ju normaalsed, ega selle järgi veel kõik oma veendumusi ja ellusuhtumist paika ei pane.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 06:40; 27.02 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jummel küll need keskealised mehed elavad ikka rasket elu, kui selline pakkumine kogu aeg taga.

No vahet pole ju, kas vaba või abielus või seotud või pede. Ükski nendest faktoritest ei takista ühel emasel isase ümber tiirlemast.

Ja selge on see, et isegi kui mees on vaba, ei pruugi ta olla sellest emasest huvitet. Ja isegi kui mees on abielus, võib ta ikkagi olla emasest huvitet.

Seega – mis on see kõrvalseisja asi?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega mehed tavaliselt ei hakkagi oma perekonnaseisust rääkima – iseäranis, kui mõni ilus naine nende ümber tiirlema hakkab. Oled sa teemaalgataja hulluks läinud? ????????

Küll nad oskavad selle teema osas vakka püsida!

Kui see tiirutav naine väga kole on, siis on muidugi teisiti. ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu mees ei kanna igapäevaselt sõrmust. Töö on selline, et sõrmus võib saada ohtlikuks. Ja see oli juba abielludes teada, et nii hakkab olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see tiirlev naine seda teemaalgataja käest küsib, siis võib vastata. Muul juhul oleks ikka väga imelik minna sellise jutuga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm, mul oleks küll suva, kas ta on vaba v mitte, vaheldus kulub ikka ära, eks see on siis näha, kas võtab vedu v mitte

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

ei kanna, kuna karpaalkanali ummistus ajab sõrmed paiste.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mul on suhteliselt uus hobi, kus on ka mehi. Minul on küll täiesti kama, kelle käest ma nõu küsin. Kui lähemal on mees ja ta tundub lahke, ma küsin tema käest. Üldse ei huvita mehena. Ei oskagi nii elada, et iga hetk oled teadlik, kes on isane ja oi-oi kui emane ma olen. Täiesti suva neist meestest, aga hobi asjus aitavad nemad mind ja kui ma targem olen, aitan nii mehi kui ka naisi.
Igal pool mingit skesuaalsuse tormi näha on ka pisut kummaline.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see sinu asi on? 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

veel üks mõte, et aga mis siis saaks, kui see mees kannaks sõrmust ja see naine ikka tiirleks mehe ümber. iseenesest sõrmus ju ei takista millegi tegemist, ei halva võõraste naiste lähenemiskatseid. kuidas teemaalgataja selle olukorra lahendaks? ostaks naisele prillid, et äkki ta ei märganud sõrmust? 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 00:10; 27.02 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaks mu nüüdseks lahutatud meessõpra (35-42 a) on rääkinud, et kandes abielusõrmuseid oli neil armukesi lihtne saada. Naised ise pakkusid end seksiks kuna seif jne. Polegi varem sellele osanud tähelepanu pöörata kuid nii nad väitsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks põhjuse leiab alati, küll segab allergia, töö, kehakaal jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees ei kanna sõrmust….