Esileht Pereelu ja suhted kui mees ei taha abielluda

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: kui mees ei taha abielluda

Postitas:

Küll teemasid nähtud, et mees, kellel paber pole oluline, leiab teise naise ja abiellub kaks kuud hiljem.

Mina ka ei mõista neid nii hiliseid avastusi. Paarid siis nagu ei suhtle üldse omavahel, oletavad, mida teine kokkuvõttes tahab/ ei taha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Et mitte kell 20 vaadata kuidas mees läheb ära magama, sest homme on tööpäev, ja registreerimise päeva õhtu lõppebki üksi olles. Vt asi on selles, et kui mees ei jaga ikka üldse matsu naise ootustest isegi siis kui neist on eelnevalt räägitud, siis ei ole minu jaoks juttu hoolimisest ja arvestamisest. See üks päev pruudi elus võiks siiski olla erilisemalt tähitsatud kui argipäevase magama minemisega. Mees ju teadis ammu, et minu jaoks on see registreerimine väga oluline.[/tsitaat]

Ju mehe jaoks ei olnud see oluline, võib-olla oli lausa vastumeelne. Sina oma abielu said, tema oma tavalise argiõhtu samuti, mis siin ikka naaksuda. Eks nii läheb, kui meest abiellu sundida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 14:50; 16.06 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine peaks olema suhtes ikka see targem ja kavalam pool. Mees on pea ja naine kael, nägu öeldakse. Iial ei tohi meest abielluma sundida. Sea oma trumbid õieti ja küll ta siis abiellub.
Nii kõigepealt, istu mehega maha ja teata talle, et oled otsustanud, et EI TAHA temaga abielluda. Maini veel midagi sellist, et tahad olla enne abiellumist 100% kindel, et tahad veeta inimesega terve elu. Ja siis tõesti, tee tema nähes lahti mõni kohtingusait. Või mine sõbrannadega õhtul tantsima ja tee ennast väga kenaks. Kõike seda täiesti muuseas, ilma näägutamata, ilma oma tagamaid seletamata jne. Meestel on vaja olla pidevalt jälitaja rollis. Kui sa talle abielu peale surud, siis saab ta meheuhkus haavata ja loomulikult ta tõrgub. Sa pead aga suutma asju nii ajada, et mees ise arvab ühel päeval, et abiellumine on hea mõte. Kiirustada ei maksa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 11:35; 16.06 17:33; 16.06 18:11; 16.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naine peaks olema suhtes ikka see targem ja kavalam pool. Mees on pea ja naine kael, nägu öeldakse. Iial ei tohi meest abielluma sundida. Sea oma trumbid õieti ja küll ta siis abiellub.
Nii kõigepealt, istu mehega maha ja teata talle, et oled otsustanud, et EI TAHA temaga abielluda. Maini veel midagi sellist, et tahad olla enne abiellumist 100% kindel, et tahad veeta inimesega terve elu. Ja siis tõesti, tee tema nähes lahti mõni kohtingusait. Või mine sõbrannadega õhtul tantsima ja tee ennast väga kenaks. Kõike seda täiesti muuseas, ilma näägutamata, ilma oma tagamaid seletamata jne. Meestel on vaja olla pidevalt jälitaja rollis. Kui sa talle abielu peale surud, siis saab ta meheuhkus haavata ja loomulikult ta tõrgub. Sa pead aga suutma asju nii ajada, et mees ise arvab ühel päeval, et abiellumine on hea mõte. Kiirustada ei maksa. [/tsitaat]

kui vana sa oled? no taiesti loll jutt ju, sry

normaalsed mehed tahavad ise mingil hetkel abielluda ja teevad seda taitsa oma vabast tahtest. kui ei soovi siis jareldused tehke sellest ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli mehega ka kunagi täpselt sama teema, mis teemaalgatajal. Ehk siis mees ütles, et milleks abielluda, et ega paber teda minu juures hoia. Aga minu jaoks oli abielu väga oluline ja suhe oli jõudnud sellisesse kohta, et kuhugi edasi tahtsime mõlemad minna. Küsisin siis, et aga last sa tahad? Ja vot last oli ta palju altim saada. Kõigil tuttavatel lapsed olemas ja eks temalgi oli selleks ajaks tekkinud soov isaks saada. Niisiis pikkade vaidluste ja arutlemiste tulemusena jõudsime sinnamaani, et proovime last saada, aga kui saame teada, et last ootame, siis kindlasti abiellume enne lapse sündi. Niipidi see sobis isegi talle. Hetkel olengi siis 6ndat kuud rase ja nädal aega abielus olnud :). Ime ime, aga mees on see kõige uhkem nüüd selle üle, et ta abielus on.

Ja me pidasime pulmi ka, kuigi palgad pole mõlemal teab kus kiita. Mina saan nii 400 kätte ja tema nii 500. Panime kõrvale ja arvestasime ja tegime pulmad oma võimaluste piires ja tuligi 40 külalisega traditsiooniline eesti süldi pulm. Väga kaunis ja ilus mälestus.

Nii et tegelikult ma usun, et kui on suhted korras nii nagu need peaksid olema, kui planeeritakse lapsi või tahetakse kunagi abielluda, et siis on võimalik need asjad ikkagi eelnevalt läbiarutada ja leida variant, mis mõlemale sobiks.

Siia juurde veel, et mina tahtsin kiriklikke pulmi, sest olen usklik. Mu mehele aga olid need eriti vastukarva. Seega sai ainult ilmalikult abiellutud, samas leppisime kokku, et kui mu vend, kes õpib vaimulikuks hetkel, oma kutse kätte saab, siis abiellume ka jumala ees. Selline vaikne suhte kinnitamine. Ja ka sellega oli minu mees nõus.

Lõpetuseks: Tuleb leida kompromisse ja rääkida rääkida rääkida. Suhtlemine on tõesti iga toimiva suhte alus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrannal on oma elukaaslasega 3 last, tahaks väga abielluda, aga mees ei võta vedu, ehkki nii laste ema ise kui ka tema sõbrannad vihjavad pidevalt pulmadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sie1 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kui vana sa oled? no taiesti loll jutt ju, sry

normaalsed mehed tahavad ise mingil hetkel abielluda ja teevad seda taitsa oma vabast tahtest. kui ei soovi siis jareldused tehke sellest ise.[/tsitaat]
Miks sul seda minu vanust vaja teada on? Kui see nii oluline on, siis olen 34. 8 aastat õnnelikus abielus. Minu nõuanne oli suunatud nendele naistele, kes mehi abiellu sunnivad. Sundimise peale lööb põnnama ka kõige normaalsem mees, isegi kui ta tegelikult võibolla tahaks abielluda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 11:35; 16.06 17:33; 16.06 18:11; 16.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naine peaks olema suhtes ikka see targem ja kavalam pool. Mees on pea ja naine kael, nägu öeldakse. Iial ei tohi meest abielluma sundida. Sea oma trumbid õieti ja küll ta siis abiellub.
Nii kõigepealt, istu mehega maha ja teata talle, et oled otsustanud, et EI TAHA temaga abielluda. Maini veel midagi sellist, et tahad olla enne abiellumist 100% kindel, et tahad veeta inimesega terve elu. Ja siis tõesti, tee tema nähes lahti mõni kohtingusait. Või mine sõbrannadega õhtul tantsima ja tee ennast väga kenaks. Kõike seda täiesti muuseas, ilma näägutamata, ilma oma tagamaid seletamata jne. Meestel on vaja olla pidevalt jälitaja rollis. Kui sa talle abielu peale surud, siis saab ta meheuhkus haavata ja loomulikult ta tõrgub. Sa pead aga suutma asju nii ajada, et mees ise arvab ühel päeval, et abiellumine on hea mõte. Kiirustada ei maksa. [/tsitaat]

Kohutav jutt. Mees ei taha selle naisega abielluda ja sina hakkad seletama, kuidas ikka meest üle kavaldada ja panna ta abielluma naisega, kellega ta ei taha abielluda. Ma arvan, et sellele mehel annakse see käitumine vaid ajendi naine lõplikult maha jätta. Ja nüüd sinu vanust vaadates, siis….OMG.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:59; 16.06 18:28; 16.06 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kohutav jutt. Mees ei taha selle naisega abielluda ja sina hakkad seletama, kuidas ikka meest üle kavaldada ja panna ta abielluma naisega, kellega ta ei taha abielluda. Ma arvan, et sellele mehel annakse see käitumine vaid ajendi naine lõplikult maha jätta. Ja nüüd sinu vanust vaadates, siis….OMG. [/tsitaat]
Et mingi vanur tuli siin õpetama. 34 peaks juba sussid püsti viskama. Õumaigaad küll:)
Ja mis siis sinu, noore tibi, kuldaväärt nõu oleks? Anda alla, joosta minema, jätta laps isata, loobuda mehest keda armastad, näägutada meest, et ta abielluks???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 11:35; 16.06 17:33; 16.06 18:11; 16.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sinust vanem. Aga see põhimõte, et iga hinna eest mees peab olema, tahab mees siis või mitte. Minu jaoks täiesti arusaamatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:59; 16.06 18:28; 16.06 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Et mingi vanur tuli siin õpetama. 34 peaks juba sussid püsti viskama. Õumaigaad küll:)
Ja mis siis sinu, noore tibi, kuldaväärt nõu oleks? Anda alla, joosta minema, jätta laps isata, loobuda mehest keda armastad, näägutada meest, et ta abielluks???[/tsitaat]
Mitte sellepärast, et mingi vanur. 34 pole kuskilt poolt vana, väga ilus iga. Aga just selle poole pealt, et selles vanuses peaks analüüsivõimet ja elukogemust olema, et manipulatsiooniga ei saavuta häid ja püsivaid tulemusi. Sa ju ei austa teise inimese tahet, mees ei taha. Siis on variant, et leiad enda kõrvale inimese, kes tahab samu asju kui sina.
Ei pea meeleheitlikult inimesest kinni hoidma (lapsed on ainult ettekääne), ennast tuleb leida ja eluga edasi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen sinust vanem. Aga see põhimõte, et iga hinna eest mees peab olema, tahab mees siis või mitte. Minu jaoks täiesti arusaamatu.[/tsitaat]

Ju sa siis ei ole kedagi nii sügavalt armastanud, et tema eest võidelda.

Kahjuks ei tea mehed tihtipeale ise ka mida nad tahavad. See mis on olemas ja igapäevane, seda enam ei hinnata ja arvatakse, et küllap on muru mujal rohelisem. Kui oma naine peaks aga vaateväljalt kaduma, siis tahetakse jälle teda iga hinna eest tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 11:35; 16.06 17:33; 16.06 18:11; 16.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole sinuga nõus, aga see selleks.
Teemaalgataja postitusest on ju selgesti näha, kuidas mees temasse suhtub ja mis suhted neil üldse on. Kurb oleks muidugi, kui järjekordne laps isata kasvad. Aga sellise kooselu õigsutamine on küll arutu.

Ja see sügavalt armastamine – kui teine pool ei armasta, siis ei ole ju õigust seda teist muudkui ahitada ja oma suurest armastusest rääkida. Armastus kas on kahepoolne või ei ole. Ja muuta seda ei saa. Tuleb leppida ja edasi otsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:59; 16.06 18:28; 16.06 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei taha lahutuse korral alimente maksta ja vara jagada. Ta ei taha et naine võimust võtab, ta tahab ise võimu naise üle, või vähemalt rahus elada..Naine pole talle võrdne, ta ei tahagi naisega võrdne olla.
Aga abielunaised kipuvadki võimust võtma, mehele tuleb hea olla.. ja mitte õiendada ja vaielda ja naaksuda. Tuleb teha ka teise tahtmist. Võib ju teha varalahutusega abielu jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ju sa siis ei ole kedagi nii sügavalt armastanud, et tema eest võidelda.

Kahjuks ei tea mehed tihtipeale ise ka mida nad tahavad. [/tsitaat]

ju siis ei armasta lihtsalt piisavalt sügavalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 11:18; 16.06 23:18; 17.06 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees ei taha lahutuse korral alimente maksta ja vara jagada. Ta ei taha et naine võimust võtab, ta tahab ise võimu naise üle, või vähemalt rahus elada..Naine pole talle võrdne, ta ei tahagi naisega võrdne olla.
Aga abielunaised kipuvadki võimust võtma, mehele tuleb hea olla.. ja mitte õiendada ja vaielda ja naaksuda. Tuleb teha ka teise tahtmist. Võib ju teha varalahutusega abielu jne.[/tsitaat]

Seda viimast muidugi juhul, kui mees pool aega lastega kodus ja haiguslehel on, lasteaiast toob, poole kodustest majapidamistöödest teeb, võrdselt soetatakse oma raha eest toitu, laste riideid jms, eks ole? Siis on tõesti naisel võrdne võimalus karjääri teha ja vara koguda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 11:40; 15.06 11:43; 15.06 12:55; 15.06 15:43; 17.06 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu elukaaslane siis on seisukohal, et paber koos ei hoia ja temal pole vaja ühegi naisega end nii kinni siduda. Et saab ka niisama elatud, kui soov. Seda mis mina aga neid sõnu kuuldes tunnen, see teda vist eriti ei huvita.. Nõme! Et kes ma siis olen .. suvaline, kellaga on laps saadud ja pere loodud? Ja kui küsin aru millegi kohta vahel kodus mehelt, siis on hea kiita, et sa pole mu naine et aru annan? Miks sihukesed mehed üldse olemas on ja miks küll mina just sihukeste eksemplaride otsa satun?[/tsitaat]

Aga sa nõua!! Trambi jalgu, jonni, tõsta häält, karju, pirtsuta seksiga – variante on ju palju!
Ära ainult mingil juhul arvesta teise inimese soovidega, ikka OMA on oluline. Mis sest, et sul on pere ja ühine elu ning abiellumine ei muudaks nagunii enam midagi.

Issand, kui rumal inimene…
Aga noh nähtud neid, kes enne teevad lapsi ja siis avastavad, et polegi nagu koolis käinud ja pidudele nüüd ka ei saa ja ohissand, abielluda ei tahetagi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 14:37; 17.06 14:39; 17.06 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh jah arvata oli et õpetajaid tuleb. Alguses oli meil niisamagi tore ja tema suhtumine ka teine. Hiljuti lihtsalt on teemaks tuld, et kas võiks seaduslikult ka abielluda. Ning tema seisukoht üllatas mind väga…
Lisan veel, et kooselu alguses ei olnud abielu ka rahaliselt võimalik. Hetkel aga seda muret poleks.[/tsitaat]
Teemaks TULD?

Aga mida sa siis ise lootsid siit leida, kui kriitilised vastused ei sobi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 14:37; 17.06 14:39; 17.06 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

selge, siis oled ju vallaline. hakka aga rõõmuga mööda kohtingusaite kolama, käi baarides ja õhtuti ripu kavaleridega telefoni otsas. Pole ju ta naine, et sa midagi sellist ei tohiks teha.[/tsitaat]

Kas manipuleerimisega \”mehele saada\” on väga mõttekas tegu?

Minu meelest vabaabielus olek nõuab just suuremat vastutust, julgust ja eneseületamist, et kooselu hea püsiks. Abielurahval tikub selline mentaliteet olema nagu mäkke ronimisel – hirmus pingutus ja pressimine (loe: abieluettepaneku ootamine, mõningatel juhtudel ka nuiamine), siis see sihtmaärk ehk tipp (loe: saidki rõngastatud!) ja siis mõnua pingutusteta allasõit (loe: enda lõdvakslaskmine ja liiga muretu olemine).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 14:37; 17.06 14:39; 17.06 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas manipuleerimisega \”mehele saada\” on väga mõttekas tegu?

Minu meelest vabaabielus olek nõuab just suuremat vastutust, julgust ja eneseületamist, et kooselu hea püsiks. Abielurahval tikub selline mentaliteet olema nagu mäkke ronimisel – hirmus pingutus ja pressimine (loe: abieluettepaneku ootamine, mõningatel juhtudel ka nuiamine), siis see sihtmaärk ehk tipp (loe: saidki rõngastatud!) ja siis mõnua pingutusteta allasõit (loe: enda lõdvakslaskmine ja liiga muretu olemine).[/tsitaat]

No praegu see ei loe, mida sina abiellumisest või vabaabielust arvad. Fakt on see, et teemaalgataja on situatsiooni pärast õnnetu. Ja kui mees ütleb, et ega sa mu naine pole, siis teemaalgataja ongi ju vallaline. Eks osa sellisest kohtingusaidi-värgist oleks muidugi ka demonstratsioon ja manipulatsioon, aga mitte ainult. Kui tal sisuliselt meest pole, siis ta ongi ju vallaline ja võib silmad uue jaoks lahti hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust oleks hea mehega selgeks rääkida, kas vastumeelsust tekitab abiellumine (pulmad) või abielus olemine kui selline. Ja miks. Ja miks naine abielu tähtsaks peab. Kui peab. Tagantjärele targalt muidugi võiks see enne laste saamist teada olla. Ma saan aru, et teemaalgatajal on mingi eriti mõttetu \”mees\”, aga nii põhimõtteliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas manipuleerimisega \”mehele saada\” on väga mõttekas tegu?

.[/tsitaat]

ei ole midagi sellist soovitanud, täiesti rahulikult võib ka püsisuhtes olla. aga antud juhul naine leiab, et on vabaabielus, mees aga teatas selgelt, et nad ei olegi suhtes, vaid mees on täiesti vallaline ega pea tolle suvalise korterikaaslasega kuidagi arvestama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 11:18; 16.06 23:18; 17.06 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis teemaalgataja. Ütlen ausalt, et minu arvates ei tundu sinu elkaaslane just eriline loteriivõit olevat, et temaga iga hinna eest abielluma peaks. Inimestel võivad olla isiklikud põhjused, miks ei taheta ametlikult abielluda, kuid kui on otsustatud ilma paberita koos elada, siis peaksid märkused \”ega sa mu naine pole\” küll siiski välistatud olema. Võta nüüd oma elukaaslasega ette tõsine jutuajamine, et kas ta ei taha üldse kooselu, ei ole sinus kindel, loodab leida paremat naist vmt või ei meeldi talle lihtsalt abiellumine kui toiming ja peab seda mõttetuks bürokraatiaks. Need on kõik erinevad asjad. Ja ma arvan, et abielus olemine ei ole mingi eriline ihalusobjekt kui suhe ise ei toimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu elukaaslane siis on seisukohal, et paber koos ei hoia ja temal pole vaja ühegi naisega end nii kinni siduda. Et saab ka niisama elatud, kui soov. Seda mis mina aga neid sõnu kuuldes tunnen, see teda vist eriti ei huvita.. Nõme! Et kes ma siis olen .. suvaline, kellaga on laps saadud ja pere loodud? Ja kui küsin aru millegi kohta vahel kodus mehelt, siis on hea kiita, et sa pole mu naine et aru annan? Miks sihukesed mehed üldse olemas on ja miks küll mina just sihukeste eksemplaride otsa satun?[/tsitaat]

Selles mõttes ju huvitav seisukoht – paber kinni ei hoia ja samas tema ei taha ennast nii kinni siduda? No wtf?
Siis ju peaks abielu ka sobima :).

Mina tahan jubedalt abielluda, suurest armastusest aga mees vist kardanb, mind ma arvan. Enivei saime me lapse planeerimata ja suht suhte alguses, olen teinud vihjeid ja pidi tulema kõne alla küll, nüüd ma siin ootan ja unistan aga kui ei tule, siis mis seal ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 22:04; 17.06 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga sa nõua!! Trambi jalgu, jonni, tõsta häält, karju, pirtsuta seksiga – variante on ju palju!
Ära ainult mingil juhul arvesta teise inimese soovidega, ikka OMA on oluline. Mis sest, et sul on pere ja ühine elu ning abiellumine ei muudaks nagunii enam midagi.

Issand, kui rumal inimene…
[/tsitaat]

Issand kui rumal tekst!

Milline hale soig: ühine elu ja oma pere…. Kui mees teatab, et ega teemaalgataja pole ju talle mingi naine, sest nad pole abielus.
Minu meelest on teemaalgataja mees tüüpiline eesti mees, kes ütleb, et paber ei muuda midagi, aga käitub ja mõtleb risti vastupidiselt: ei abiellu selle pärast, et abiellumine tähendab, et suvalisest ebaolulisest naiskast saaks siis abikaasa. Ja siis on lolle, nagu sina, kes kiidavad takka, et jah ega paber ei muuda midagi ja tegelikult olete ikka pere. Mis otsast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 10:39; 17.06 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ju mehe jaoks ei olnud see oluline, võib-olla oli lausa vastumeelne. Sina oma abielu said, tema oma tavalise argiõhtu samuti, mis siin ikka naaksuda. Eks nii läheb, kui meest abiellu sundida.[/tsitaat]

Ja kuna meil ei ole ühised asjad olulised, siis polegi vaja koos elada ja ongi kõik! See päev lihtsalt laiatas otse, et ta pole mees mulle. Kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 10:34; 16.06 07:35; 17.06 21:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted kui mees ei taha abielluda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.