Esileht Pereelu ja suhted Kui mees ei taha rääkida

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kui mees ei taha rääkida

Postitas:

Mida teha sellise isendiga, kes pidevalt minu peal ennast verbaalselt välja elab, teinekord ka lapse ees. Kordagi ei vabanda ( kunagi vabandas), nüüd täiega eirab probleeme, rääkida ei taha. Ütleb, et peab maha rahunema, siis suudab rääkida. Kaua võib üks rahunemine aega võtta ( teine nädal juba möödas). Minuarust näitab see ainult üht…suhteliselt suva on tal.
Loodab, et kõik lahtub/laheneb iseenesest. Loogiline, et mina olen ta vastu külmaks ja kaugeks muutunud, tema muidugi sooviks vastupidist, olenemata sellest et vastikult käitub.
Tegemist on mehega, kellel suured tujumuutused. Isegi hulemad, kui mõnel naisel:)

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:35; 16.02 11:10; 16.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus ei ole ju, mida mehega teha, vaid mida sa endaga teed. Sina ju valisid selle mehe. Miks valisid? Seda tulebki meeles pidada neil hetkedel kui haiget saab. Miks sa valisid mehe, kes tujutseb? Kui leiad, et ei taha lahutada, siis külmaks ja kaugeks minna küll pole mõtet. Kui enda lähedane minupeal end välja elaks, tuleks aga väga suurt tüli. Juba esimene kord oleksid pidanud selliselt reageerima, et mehele oleks selge olnud, tal on valik, kas end taltsutada, või minnakse lahku. Ilmselt lahku minna sa ei taha, nii eks siis tuleb kannatada.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei räägi, aga elab end verbaalselt välja?
Mis ta siis teeb?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 10:50; 16.02 13:07; 17.02 07:33; 17.02 09:56; 17.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui küsin midagi, siis ei tea mis tujuga vastab. Võib lajatada täiega, ei kontrolli oma emotsioone.
Loogiline, et saan aru kui loll olin, et sellise valiku tegin. Pime olin! Juhtub, eks õppetund missugune.
Eks muidugi olen ammu juba hakanud oluliselt rohkem pead tõstma nö. Lapse ees ei ole tahtnud samaga vastata, et säästa last. Olengi vait jäänud.
Aga laps kasvab ja aina rohkem mõtlen, et mis eeskuju ta saab. Kurat küll ( vabandust väljenduse eest) aga ei taha küll, et ta samasuguse otsa astuks, vaid oleks targem end kaitsma.
Eks mu sisetunne ütleb, et tuleb hakata minemise peale mõtlema…

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:35; 16.02 11:10; 16.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi ju probleem, kui minuga peale karjutakse, ebameeldiva häälega vastatakse.
Lihtsale argisele küsimusele saad vastuseks a”la ” mis sul siis häda on, et teha ei saa” ja sinna juurde see vastik hääletoon.
Neid asju tahakski selgeks rääkida, et miks minuga nii käitub. Ma ei saa aru, mida ma teinud olen. Jahhh, nagu mainisin, kaugenenud olen. Aga kas peaksin kiisut mängima ja takka kiitma, et nii armas Sinust, et minuga nii räägid. Ei oska nii.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:35; 16.02 11:10; 16.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne argine küsimus on mis? Vaheta pirn ära?

Ehk ise kasutad teist inimest kui isiklikku orja?

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 10:50; 16.02 13:07; 17.02 07:33; 17.02 09:56; 17.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib tunduda ära leierdatud lausena, aga sinuga käitutakse täpselt nii, nagu sa lased endaga käituda. Sel mehel puudub igasugune lugupidamine sinu vastu. Tahad sellisega edasi koos elada? Või tahad midagi muuta? Raputa ta üles oma ego-laksu-maailmast!!! Kui ta järgmine kord jälle sõimab või vastiku hääletooniga räägib, siis ütled väga konkreetselt ja rahulikult: “minuga sellist hääletooni ei kasutata!”. ja kui hakkab selle peale sõimama, vastad igakord sama asja: “minuga niimoodi ei räägita/käituta”. Ja kõnnid minema. ja võid lisada, et kui oled valmis vabandama, siis tead, kust mind leida. Seni hoia distantsi. Kui vabandama ei tule, on asi selge – ta ei pea seda vajalikuks ja ei väärtusta sind piisavalt, et suhet päästa.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 16:28; 17.02 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtmine on taevariik, saamine iseasi. See tähendab, et sa ei saa mehega sellest rääkida kui ta ei soovi rääkida. Ja poleks otseselt vajagi, sest nagu eespool ütlesin, on see eelkõige sinu probleem. Et mida teinud oled? Piisabki näiteks sellestki, et oled kaugenenud

Loogiline ju, et kui mees karjub naise peale ja õiendab temaga, siis naine enam ei taha temaga suhelda. Enesekaitse ju.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 16:34; 17.02 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi lugemist https://markgungor.com/blogs/news/men-don-t-like-to-work-on-relationships

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib tunduda ära leierdatud lausena, aga sinuga käitutakse täpselt nii, nagu sa lased endaga käituda. Sel mehel puudub igasugune lugupidamine sinu vastu. Tahad sellisega edasi koos elada? Või tahad midagi muuta? Raputa ta üles oma ego-laksu-maailmast!!! Kui ta järgmine kord jälle sõimab või vastiku hääletooniga räägib, siis ütled väga konkreetselt ja rahulikult: “minuga sellist hääletooni ei kasutata!”. ja kui hakkab selle peale sõimama, vastad igakord sama asja: “minuga niimoodi ei räägita/käituta”. Ja kõnnid minema. ja võid lisada, et kui oled valmis vabandama, siis tead, kust mind leida. Seni hoia distantsi. Kui vabandama ei tule, on asi selge – ta ei pea seda vajalikuks ja ei väärtusta sind piisavalt, et suhet päästa.

Mees oleks õnnelik, kui naine vait jääks ja ära kõnniks. Sest praegu kaebleb naine, et mees ei räägi.
Need lapsikud enesekehtestamisõpetused.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 10:50; 16.02 13:07; 17.02 07:33; 17.02 09:56; 17.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib tunduda ära leierdatud lausena, aga sinuga käitutakse täpselt nii, nagu sa lased endaga käituda. Sel mehel puudub igasugune lugupidamine sinu vastu. Tahad sellisega edasi koos elada? Või tahad midagi muuta? Raputa ta üles oma ego-laksu-maailmast!!! Kui ta järgmine kord jälle sõimab või vastiku hääletooniga räägib, siis ütled väga konkreetselt ja rahulikult: “minuga sellist hääletooni ei kasutata!”. ja kui hakkab selle peale sõimama, vastad igakord sama asja: “minuga niimoodi ei räägita/käituta”. Ja kõnnid minema. ja võid lisada, et kui oled valmis vabandama, siis tead, kust mind leida. Seni hoia distantsi. Kui vabandama ei tule, on asi selge – ta ei pea seda vajalikuks ja ei väärtusta sind piisavalt, et suhet päästa.

Mees oleks õnnelik, kui naine vait jääks ja ära kõnniks. Sest praegu kaebleb naine, et mees ei räägi.

Need lapsikud enesekehtestamisõpetused.

Need asjad toimivad! Sain sellist nõu, kui olin oma mehega samasuguste probleemide ees. Keegi suhtes peab nö käitumis- ja tülidemustrit muutma. Kui see mees ei ole, siis peab naine seda tegema. Tulebki enda eest seista ja endale selgeks saada, kas see on suhe, mida mina vajan.
Kui mees seda vaid ootabki, et naine vait jääks ja ära kõnniks – siis on ju kõik nagunii selge. Ilmselt on vaid aja küsimus, millal naisel mõõt täis saab ja ta ära läheb.

Mõnikord on tarvis veidi inimest tagant utsitada, panna teda mõtlema olukorra peale. Ise silmini s**a sees olles ei näe asju enam adekvaatse pilguga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 16:28; 17.02 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne argine küsimus on mis? Vaheta pirn ära?

Ehk ise kasutad teist inimest kui isiklikku orja?

Pirni kasutab kodus vaid naine? Naine kindlasti meest ei orja? Ei tee süüa, ei korista, ei triigi?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 09:30; 17.02 10:29; 17.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kui naisele ei sobi katkine pirn, vahetab ta selle ise ära. Ja kui ta ei taha mehele süüa teha, siis ei tee. Nii lihtne see ongi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 10:50; 16.02 13:07; 17.02 07:33; 17.02 09:56; 17.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kui naisele ei sobi katkine pirn, vahetab ta selle ise ära. Ja kui ta ei taha mehele süüa teha, siis ei tee. Nii lihtne see ongi.

See on kummaline tõesti, et naine tahab pere eest hoolitseda, aga mees mitte. Milleks luua pere, kui tegelikult tahaks ainult iseenda vajaduste eest hoolitseda?
Kui mees ja naine mõlemad tegelevad vaid oma asjadega, siis kes hoolitseb laste eest?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 09:30; 17.02 10:29; 17.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis tehta lapsi. Hoolitseb see, kes lapsi tahtis. Jälle üsna lihtne.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 10:50; 16.02 13:07; 17.02 07:33; 17.02 09:56; 17.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis tehta lapsi. Hoolitseb see, kes lapsi tahtis. Jälle üsna lihtne.

Ja nii nad välja suridki.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 16:34; 17.02 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis tehta lapsi. Hoolitseb see, kes lapsi tahtis. Jälle üsna lihtne.

Oot mis mõttes? See, kes ei taha, hoolitseb ikka enda eest! Kui lapsi ei taha, ei tee neid. Kui oled juba teinud, oled kohustatud hoolitsema.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 09:30; 17.02 10:29; 17.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see mingil hetkel lõppeb ära. Ühel hetkel saab naisel mõõt täis ja läheb minema. Parem tee seda varem kui hiljem. Mul oli üks sõbranna selline, kelle mees temaga väga lugupidamatult suhtles. Eriti napsise peaga. Karjus naisele, kuradi loll lehm, mis sa õiendad siin jms asju teiste kuuldes. Õudselt piinlik oli ka kõigil teistel, ei tea, mis see vaene naine ise veel mõelda võis. Üldiselt selle sõbranna mees oligi meie seltskonnas nagu valge vares. Tuli, jõi end täis ja vajus kuhugi magama. Vahepeal karjus naise peale ropult. Imestan, et nad olid isegi viisteist aastat koos. Sõbranna on ilus ja edukas naine. Umbes poole kooselu peal nad olid ka u pool aastat lahus, aga siis mees võttis end korraks kokku ja meelitas sõbranna tagasi. Õnneks nüüd nad on juba paar aastat juba lahus ja mõlemal ka uued elukaaslased. Aga see kooselu oli küll täiega ebavõrdne, naine palju intelligentsem, ilusam ja edukam kui mees. Eks mees sai algul noore rumala maatüdruku kätte, kes veel oma väärtust ei mõistnud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees ei taha rääkida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.