Esileht Pereelu ja suhted kui mees jätab naise unarusse…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kui mees jätab naise unarusse…

Postitas:

tere!
räägitakse et peale lapse sündi ei pööra naised enam piisavalt tähelepanu oma mehele.
meil on probleem vastupidine.varem kaisutasime kogu aeg.musitasime jne..nüüd enam mitte.aega meil oleks.laps on meil väga hea ja rahulik.olen sama kaalu mis enne rasedust.sätin ennast..hoian kodu korras.kõik oleks nagu hea aga tunnen mehe tähelepanust natuke puudust.olen küsinud ja rääkinud sel teemal temaga aga paranenud pole midagi.räägime palju ja armastust avaldab tihti aga ikkagi on miskit puudu.
mis Te sellest arvate? on veel kellegil selline mure?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 18:05; 23.01 21:34; 24.01 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ta oli sünnitusel kaasas? see ehk mõjutas?
osadele meestele hakkab naine peale emakssaamist tunduma emana mitte enam naisena 🙂 või hirmutas sünnituse nägemine ta ära…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees oli sünnitamise juures küll.oleme sellest rääkinud.kui asi ongi selles siis ta ei tunnista seda..sünnitamis ajal oli küll väga toeks ja lapse sünd tõi tal pisarad silma.väga liigutatud oli

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 18:05; 23.01 21:34; 24.01 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ta vajab lihtsalt aega uue peremudeliga harjumiseks. Kõik tundub nüüd teistsugune…. Ei loe küll välja kui vana laps on, aga arvan, et alla aastane. Kindlasti vaatab ta nüüd sind teise pilguga ja äkki tema arvab, et hoopis sina ei taha praegu niipalju lähedus ja vajad aega rohkem lapsega olemiseks ja tahad puhata. Mehed suudavad ka vahest ilma põhjuseta igasuguseid asju ette kujutada ja nad ei pruugi seda ka iseendale alguses tunnistada.
See on hea, et juba eos muretsed, et ka omavaheline suhtlus ei tohi jääda tahaplaanile ja alati aitab rääkimine, rääkimine, rääkimine…..
Lisaks on olemas võimalus, et seda tähelepanu on tegelikkuses piisavalt, aga lihtsalt on elukorraldus muutunud ja sinule tundub, et seda on vähem. Kuna oled kodune, siis on sul rohkem aega mõelda selliste asjade peale ja mida iganes ette kujutada (olin ise kunagi selline ülefanatseerija, kuid see muutus kui laps suurem ja sai jälle rohkem koos ühiseid asju ette võetud). Varem ju kindlasti käisite rohkem koos väljas ja veetsite koos aga rohkem…
(3 lapse ema, kes mehega õnnelikult koos juba 15 ja rohkem aastat)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps on 4,5 kuune..
me pole erilised väljaskäijad kunagi olnud.rohkem meeldis kahekesi süüa teha,telekat vaadata jne..lihtsad asjad aga sellise asjad tegid meid õnnelikuks.kui me varem vaadatasime filme üksteise kaisus siis nüüd oleme eri diivani nurkades.ma ikka üritan seda lähedust otsida ja ise pakkuda aga ei taha nagu täitsa kleepekas kah olla.
ei tea mis saab..kindlasti mõtlen üle.aga tõesti ma ei tunne ennast enam naisena.ema on super olla ja armastan oma last väga.aga tahaks nagu natukenegi seda kaisutamist tagasi..eks me peame midagi välja mõtlema.muidu jäängi ainult kodumasinaks..
aitäh…hea on vahel hädaldada:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 18:05; 23.01 21:34; 24.01 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on täitsa sama seis. Mees räägib küll et armastab jne aga ma näiteks ei mäleta millal me viimati niisama suudelnud oleksime. väike musi (ja seda ka nõudmise peale) kõige rohkem. Ma mõtlen et ehk mehed ongi sellised

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on nimelt selles, et mehed tunnevad end tõrjutuna, sest kogu t.panu kulub naisel lapsele!
Sama efekt nagu perre sünnib teine laps- esimene laps tunneb end tõrjutuna.
Selge see, et emainstinktid, aga unustatkse mees ära!
See nõuab mehele selgitamist ja teineteisemõistmist!
Naised ei pane ehk tähele, aga muutuvad peale emaks saamist teistsuguseks. Nende keha käitub teistmoodi, vaimne pool on kaldu võrreldes varasemaga. Ja eks mees ei tunne enda naist ära ja lisaks muutunud peremudel (laps juures).

Räägi ja selgita!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted kui mees jätab naise unarusse…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.