Esileht Pereelu ja suhted Kui mees juba pikalt suhtleb salaja teise naisega

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kui mees juba pikalt suhtleb salaja teise naisega

Postitas:

Mees juba mitu aastat teisega salaja minu selja taga suhtlend, ei tea kas on kohtund ka või ei.Suht haiget teeb see teada saamine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi kirjasõbranna? Kas mees ei tohi omada kontaktides ühtegi naisenime va ema ja õed? Miks tavaline suhtlus haiget teeb või millest see suhtlemine on?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees suhtleks minuga nii vigases keeles, ma otsiksin ka endale teise suhtluspartneri.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees suhtleks minuga nii vigases keeles, ma otsiksin ka endale teise suhtluspartneri.

Rumalat naist vist petetakse tõesti rohkem.
Sest neil on suurem tõenäosus, et otsivad omale rumala ja petja mehe.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 12:28; 10.11 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab halvustama, kui teine niigi 6nnetu. Mehed eelistavad alati ilusat naist targale. Kui nende vahel valima peaks. Veatu grammatika on neile ebaoluline.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enam ei soovita siia perekooli mure korral pöörduda. Inimesed on nii tigedad ja õelad ning halvustavad. Kahtlustan, et nendel õelutsejatel ei ole üldse meest. Kes selliste inimestega koos elada suudaks.
Teemaalgatajale: selline olukord on keeruline. Mees on muidugi nõme, et tagaselja sedasi käitub. Ma laseksingi mehel valida, keda ta siis lõpuks tahab. Petetava rolliga kindlasti ei lepiks. Mees peaks aus olema.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enam ei soovita siia perekooli mure korral pöörduda.

Aga varem, kui perekooli foorumit peeti üheks kõige õelamaks foorumiks üldse, kas siis veel soovitasid kõigile siia pöörduda?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 12:28; 10.11 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema info on napp, aga esimene asi, mis tuleb meelde, kui kuuled suhtes või kooselus ühe poole saladustest ja salatsemistest on – lasteaed, äärmisel juhul algklassid. Kus üks sussutab teisega käsi suu juures ja varjab seda teiste sõbrannade eest. Saladus, salatsemine suhtes vastaspoolega on nõme petistest parem ei räägigi – argpüksid on nad. Üha enam tahaks ütelda ainult ühe lause neile – kas teid on väevõimuga suhtesse sunnitud ja olete nüüd sunnismaised?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees suhtleks minuga nii vigases keeles, ma otsiksin ka endale teise suhtluspartneri.

Rumalat naist vist petetakse tõesti rohkem.

Sest neil on suurem tõenäosus, et otsivad omale rumala ja petja mehe.

Ei tea midagi, ma näiteks rumal ei ole, aga mehe valisin ikka täitsa mööda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees juba pikalt suhtleb salaja teise naisega