Esileht Pereelu ja suhted Kui mees keeldub abiellumast

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 431 )

Teema: Kui mees keeldub abiellumast

Postitas:
Kägu

Ju siis selles kaunis ja hoolitsetud naises on midagi puudu. Või üle – nt enese ületähtsustamine, teiste halvustamine, enda kõige paremaks pidamine, naba imetlemine. Ju siis mees sai end selle nn prillitädi juures vähemalt hetkekski inimesena tunda.

Ei ole temas midagi puudu ja sinu oletused on täiesti mööda. Ilmselgelt mees on lihtsalt liiderdaja ja kärab ükskõik kes.

Kuidas su imeilus, rikas, tark ja mida kõike veel sõbranje endale nii viletsa mehe sai? Keegi parem teda ei taha, eks?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas su imeilus, rikas, tark ja mida kõike veel sõbranje endale nii viletsa mehe sai? Keegi parem teda ei taha, eks?

Küll tahetakse, ära sina üldse muretse. Ma arvan ka, et hea, et sellisest mehest lahti sai, see olgu oma hiirega edasi, kuigi millegipärast ta ei taha.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma loen siin osade naiste kirjutisi, et nemad on väärt naised, sest nende mees on neid nii väga tahtnud abielusidemetega enda külge siduda, siis miskipärast tuleb mu silme ette pilt toidupoest, mis mulle tihtipeale silma hakkab. Kuidas mees tatsab lönta-lönta naise järgi ja võimukas proua muudkui kamandab: noh Ants, võta saa nüüd see vorst, ei seda sinki me küll ei võta, ei hull peast, seda me ei võta, vanad asjad tuleb ju külmikust enne ära süüa jne jne.

Ma jään vist tihtipeale selliseid paare imestusega silmitsema ja mul on siiralt kahju nende raisatud eludest. Aga olen kindel, et see proua mõnuga klatshib suguvõsa kokkutulekul lastetuid ja vallalisi naisi, sest tema Ants ju noorena teda nii väga tahtis.

Miks naine ei või abielus võimukas olla, kasvõi toidupoes, see mees peaks ennast ohustatuna tundma kuidagi? Mis tohutut abieluõnnetust üks kamandav naine küll peaks põhjustama? Võimukas naine ilmselt on hoopis väga kindel oma mehe mehelikkuses, mida üks singiriiuli juures tehtud kamandamine ei kõiguta vähimalgi määral. Ja loomulikult pole mõistlik toitu minema visata, niigi visatakse seda palju prügikasti. Ilmselt nende “õnnelike” paaride poolt, kes kumbki ei julge ennast vabalt väljendada olmeolukorras, sest äkki kellegi kompleksid aktiveeruvad.

Oma soove võib vabalt väljendada ka ilma kamandamata ja võimu näitama. Austavas ja lugupidavas suhtes ei kamanda kumbki pool, vaid edastatakse oma soove ja vajadusi rahulikult mina sõnumitena. Võimu näitamine ja kamandamine on teisele poolele alandav. Minu arust on see elementaarne. Kuidas saab olla üldse armastus, kui puudub austus ja lugupidamine? Kuidas saab olla õnnelikus suhtes, kui puudub vastastukune austus? Võibolla saab olla õnnelik ka teistmoodi, aga need on minu standardid – austus, ausus ja armastus, kui need puuduvad suhtest, siis pigem eelistan üksi olla.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma soove võib vabalt väljendada ka ilma kamandamata ja võimu näitama. Austavas ja lugupidavas suhtes ei kamanda kumbki pool, vaid edastatakse oma soove ja vajadusi rahulikult mina sõnumitena. Võimu näitamine ja kamandamine on teisele poolele alandav. Minu arust on see elementaarne. Kuidas saab olla üldse armastus, kui puudub austus ja lugupidamine? Kuidas saab olla õnnelikus suhtes, kui puudub vastastukune austus? Võibolla saab olla õnnelik ka teistmoodi, aga need on minu standardid – austus, ausus ja armastus, kui need puuduvad suhtest, siis pigem eelistan üksi olla.

Probleemiks võib saada usaldus. ‘Ausus’? See ei ole seesama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis selles kaunis ja hoolitsetud naises on midagi puudu. Või üle – nt enese ületähtsustamine, teiste halvustamine, enda kõige paremaks pidamine, naba imetlemine. Ju siis mees sai end selle nn prillitädi juures vähemalt hetkekski inimesena tunda.

Kui see nii oleks, siis millega sa seletad seda, et kui prillitädi teema välja tuli ja oma naine mehe kuu peale saatis, siis oli küll draama lahti. Prillitädit päriseks küll millegipärast ei taha ja teeb nüüd mida iganes, et oma naist tagasi saada.

Vaevalt küll, et Sinusuguse sõbranna kuskil “heal töökohal” naine on. Sinu matsliku väljendusviisi ja piiratud mõtlemisvõime järgi pakuks teid põleksid suvalisteks laudajuulideks, kes endast lihtsalt mega heas arvamusel. Põhjendamatult kusjuures. Täiskasvanud inimene, kes teist naist prillitädiks nimetab ja välimuse põhjal mõnitab, on päris hale ja naeruväärne tegelikult.

Arvan sama.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis selles kaunis ja hoolitsetud naises on midagi puudu. Või üle – nt enese ületähtsustamine, teiste halvustamine, enda kõige paremaks pidamine, naba imetlemine. Ju siis mees sai end selle nn prillitädi juures vähemalt hetkekski inimesena tunda.

Ei ole temas midagi puudu ja sinu oletused on täiesti mööda. Ilmselgelt mees on lihtsalt liiderdaja ja kärab ükskõik kes.

Kuidas su imeilus, rikas, tark ja mida kõike veel sõbranje endale nii viletsa mehe sai? Keegi parem teda ei taha, eks?

Sõbranje polnud lihtsalt paremat väärt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud teist abieluhuvilistest ise on läbimõeldud ja siira abieluettepaneku teinud? Mitu kuud enne raha kogusite mehele klotseri või pitsatsõrmuse ostmiseks? Kuidas pulmapeo plaanisite kinni maksta?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud teist abieluhuvilistest ise on läbimõeldud ja siira abieluettepaneku teinud? Mitu kuud enne raha kogusite mehele klotseri või pitsatsõrmuse ostmiseks? Kuidas pulmapeo plaanisite kinni maksta?

Miks peab naine ettepaneku tegema või pulmadesse raha panustama? See on ikka mehe/mehe vanemate ülesanne.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud teist abieluhuvilistest ise on läbimõeldud ja siira abieluettepaneku teinud? Mitu kuud enne raha kogusite mehele klotseri või pitsatsõrmuse ostmiseks? Kuidas pulmapeo plaanisite kinni maksta?

Miks peab naine ettepaneku tegema või pulmadesse raha panustama? See on ikka mehe/mehe vanemate ülesanne.

Kus see kirjas on?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud teist abieluhuvilistest ise on läbimõeldud ja siira abieluettepaneku teinud? Mitu kuud enne raha kogusite mehele klotseri või pitsatsõrmuse ostmiseks? Kuidas pulmapeo plaanisite kinni maksta?

Milleks on vaja pulmapidu? Kellele? Näitamiseks?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud teist abieluhuvilistest ise on läbimõeldud ja siira abieluettepaneku teinud? Mitu kuud enne raha kogusite mehele klotseri või pitsatsõrmuse ostmiseks? Kuidas pulmapeo plaanisite kinni maksta?

Milleks on vaja pulmapidu? Kellele? Näitamiseks?

See on oluline osa ettepaneku tegemisest. Vähemasti mehe jaoks. Ettepaneku tegija peab teadma mitte ainult seda, mida ta teha tahab, vaid ka kuidas ja mille eest. Ideaalis on ettepaneku tegija valmis sellega seoses täitma kõik teise soovid, ilma et ettepanekule eelneks põhjalikud läbirääkimised või ettepaneku tegija veenmine, et ta ettepaneku teeks. See viimane ots on ju kõigile üheselt arusaadavalt totaalne romantika-tapja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud teist abieluhuvilistest ise on läbimõeldud ja siira abieluettepaneku teinud? Mitu kuud enne raha kogusite mehele klotseri või pitsatsõrmuse ostmiseks? Kuidas pulmapeo plaanisite kinni maksta?

Milleks on vaja pulmapidu? Kellele? Näitamiseks?

See on oluline osa ettepaneku tegemisest. Vähemasti mehe jaoks. Ettepaneku tegija peab teadma mitte ainult seda, mida ta teha tahab, vaid ka kuidas ja mille eest. Ideaalis on ettepaneku tegija valmis sellega seoses täitma kõik teise soovid, ilma et ettepanekule eelneks põhjalikud läbirääkimised või ettepaneku tegija veenmine, et ta ettepaneku teeks. See viimane ots on ju kõigile üheselt arusaadavalt totaalne romantika-tapja.

A mida see “teine” siis teeb? Ei täida esimese soove?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mida see “teine” siis teeb? Ei täida esimese soove?

Ei. Meie kultuuriruumis ei ole kombeks meestele endilegi mõista anda, et mida nad võiks suhtelt tahta. Seda vähest, mida nad oskavad tahta, on tänapäeval kombeks naiste ekspluateerimiseks pidada ja selliste soovide täitmist naiselt oodata või veel hullem küsida, on vaat et kriminaalne. Mees võib vaid teha ettepaneku kooseluks ja loota, et äkki veab ja naine kogemata teebki midagi talle meelepärast. Äkki veab niipalju, et naisele meeldib see tegevus endalegi sedavõrd, et jääbki tegema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud teist abieluhuvilistest ise on läbimõeldud ja siira abieluettepaneku teinud? Mitu kuud enne raha kogusite mehele klotseri või pitsatsõrmuse ostmiseks? Kuidas pulmapeo plaanisite kinni maksta?

Milleks on vaja pulmapidu? Kellele? Näitamiseks?

Meile oli see vajalik endale. Lähimad sugulased ja 4-5 sõpra. Puhas rõõm ju neile välja teha, kes igapäevaselt su lähedal on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma loen siin osade naiste kirjutisi, et nemad on väärt naised, sest nende mees on neid nii väga tahtnud abielusidemetega enda külge siduda, siis miskipärast tuleb mu silme ette pilt toidupoest, mis mulle tihtipeale silma hakkab. Kuidas mees tatsab lönta-lönta naise järgi ja võimukas proua muudkui kamandab: noh Ants, võta saa nüüd see vorst, ei seda sinki me küll ei võta, ei hull peast, seda me ei võta, vanad asjad tuleb ju külmikust enne ära süüa jne jne.

Ma jään vist tihtipeale selliseid paare imestusega silmitsema ja mul on siiralt kahju nende raisatud eludest. Aga olen kindel, et see proua mõnuga klatshib suguvõsa kokkutulekul lastetuid ja vallalisi naisi, sest tema Ants ju noorena teda nii väga tahtis.

Mina näen toidupoes või ka seltskondlikel grupiväljasõitudel, seltskondades üldse sageli vastupidist pilti. Mees tatsub tuima näoga ringi või vahib telefoni. Või teeb mõlemat korraga. . Naine küsib üks kord: “mida sina, Ants, õhtuks tahad?”, mees kehitab õlgu ja venitab eeeeeee….maaaaa….ei tea….. Naine küsib “Kala? Või teeme kana, kumba sa tahaksid?” Naine “Okei, ma võtan siis kana” Mees…mmmm….nojah….võta jah siis kala vist. Naine “Ants, kumb siis sulle meeldiks, mul on ükskõik, aga ei taha jälle õhtusöögi lauas virinat, et miks jälle see või teine toit või miks seda või toda pole!”. Mees: aaaaa….nooo….ma ei teaaaa….Naine otsustavalt: “Võtan siis mõlemad” Mees….kle võta midagi ära, maitea…aga mõlemad on ju kallis…eee…mis sa raiskad. (Mees virila näoga lohiseb poe uksest välja)

Naine peol “Kas toon sulle rootsi lauast tikuvõileiba?” Mees…eeee…no…no too…kui tahad. Naine: aga kas sina tahad, ma sinult küsin. Mees: ma ei teaaa…ma ei..i tea noh. Naine: ok, toon siis ainult endale (toob) Mees ajab näpud naise taldrikusse ja sööb neljast võileivast kolm, need järjest suhu toppides.

Naine: “Näe, Mati seal, mine aja vennaga natuke juttu”. Mees: ääää….eeeeii…no pärastpoole…ei ole nagu midagi…

Ehk siis selline loru, keda ei huvita eriti miski, see naine jne sendi eestki. Ta ei suuda nii palju end kokkugi võtta, et üldse armuda, aga seksi ju tahaks. Ammugi ei tee ta abieluettepanekut. Mingid naised on nõus sellise otsustusvõimetu limukaga elama.

Ja need naised räägivad seltskondades uhkusega, et tema Ants elab temaga suurest armastusest, sest paber pole ju oluline. Tähtis on, et Ants vabatahtlikult temaga oleks, mitte ei aheldaks teda paber…
S***tagi. See loru ei taha ega viitsi sulle seda ettepanekut teha, mitte ei “ela vabadusele tuginevat siirast tugevat armastust, mis on ainus köidik, mis meid temaga seob”

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalses peres ei ole vaja ameerikalikku käepalumist või kihlumise palagani. Ollakse koos ja armastatakse siis lihstalt lepitakse kokku, et soovitakse elu ka ametlikult siduda ning abiellutakse. See on kõige lollim vabandus, et ei ole abielus kuna tahan suurt pidu. Küsida, et kaua siis juba raha oled kogunud, selgub enamasti, et pole alustanudki…

Tahad olla seaduslikult abielus siirast soovist, siis pole suuri rahasummasid vaja.

Kui kaaslane ikka õige pole siis muidugi on sada vabandust mitte abiellumiseks….

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need vaiksekesed on veel kõige hullemad.

Just. Minu sõbranna mees pettis sõbrannat mingi Rimi müüjaga, kes näeb välja nagu täielik hall hiir. Sõbranna on kaunis ja hoolitsetud naine, heal töökohal, tark ja haritud, täielik öö ja päev selle prillitädiga võrreldes. Aga kui ikka inimene tahab kangesti petta kõlbab vist igaüks.

Ehe näide ju, et kaunidus ei hoia ühtegi meest kinni, kui muus osas on naine tühi. Sa mõnitad seda halli hiirekest, kellega peteti aga näe, mees pidas seda naist ikkagi  sinu sõbrannast paremaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalses peres ei ole vaja ameerikalikku käepalumist või kihlumise palagani. Ollakse koos ja armastatakse siis lihstalt lepitakse kokku, et soovitakse elu ka ametlikult siduda ning abiellutakse. See on kõige lollim vabandus, et ei ole abielus kuna tahan suurt pidu. Küsida, et kaua siis juba raha oled kogunud, selgub enamasti, et pole alustanudki…

Tahad olla seaduslikult abielus siirast soovist, siis pole suuri rahasummasid vaja.

Kui kaaslane ikka õige pole siis muidugi on sada vabandust mitte abiellumiseks….

Minu mõtted. Pulmapidu ei ole üldse kohustuslik ja ammugi, kui ka seda väga tahta, ei ole see kohustuslik abiellumisega samal päeval, isegi mitte samal aastal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need naised räägivad seltskondades uhkusega, et tema Ants elab temaga suurest armastusest, sest paber pole ju oluline. Tähtis on, et Ants vabatahtlikult temaga oleks, mitte ei aheldaks teda paber… S***tagi. See loru ei taha ega viitsi sulle seda ettepanekut teha, mitte ei “ela vabadusele tuginevat siirast tugevat armastust, mis on ainus köidik, mis meid temaga seob”

Teisalt ongi ju nii. Seob vaid armastus, hiljem harjumus. Abielu lahutamine käib väga lihtsalt, see ei seo kedagi. Mida head abielu mehele annab? Isegi naisele annab see ennekõike vaid staatuse, mida muist sookaaslasigi ei hinda. Ettekäände nime vahetada, kui vanemate antu suhtes mingi tõrge on? Väga väike täiendav õigus teiselt majanduslikku tuge nõuda? Naisena eeldus mehe tagant pärida, kuivõrd mehed reeglina surevad varem? Mida sa vanas eas selle pärandusega enam teed? Võiks ju pigem kõik lastele jätta. Abielu on igand ajast, mil ühiskond mehele muud seksi ei lubanud, kui vaid seadusliku abikaasaga. Ajast mil naine oli meestele midagi väärtuslikku. Ei saand igale seelikule ligi ajada, kohe oli oht tema isa ja vendade, terve suguseltsi meesisendite käest kerepeale saada. Täna on naised vabad seksima kellega ise tahavad ja kui deit kuu aja jooksul kätte ei anna, pole mõtet tema peale rohkem aega raisata. Süüa teevad ja kodu koristavad naised ainult PK foorumis, tegelikult eeldavad kõik mehelt võrdset panustamist, ehk mehed teevad ise süüa ja panevad ise oma sokid pesumasinasse. Abikaasalt midagi sellist nõuda mehel õigust ei ole. Milleks mehele abielu?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks mehele abielu?

Ei oska vastata, miks. Kohustuslik see pole ega peagi ju abielluma.

Paljud mehed lihtsalt TAHAVAD just selle naisega seda teha. Kas sel on taga mingi pragmaatiline põhjus – enamasti vaevalt. Seda on raske seletada kellelegi, kes pole seda kunagi tundnud. Mina naisena ka ei tundnud mingit vajadust abielluda, kuni kohtusin mehega, kellega ma tahtsin seda nii, et süda hüppas rinnus. Tema ka tahtis minuga abielluda. Kas tal oli mingi tõsine kasutoov põhjus – vaevalt. Küsisin just üle ukse, pärast mõningast kokutamist ütles, et armastus, arusaam, et ta ei vaja teisi naisi enam seksuaalselt ja soov võtta kõik kohustused, mis abieluga kaasnevad. See viimane küll tuli temalt kohmakama väljendina.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mu isa oli juba vanem mees, käisime kahekesi jalutamas Garda järve ääres. Isa ütles mulle mingis kohas, et vat siin ta tahaks elu lõpuni elada, see on tema koht. Et samasugust tunnet on ta tundnud vaid kord varem – kui ta kohtas minu ema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma loen siin osade naiste kirjutisi, et nemad on väärt naised, sest nende mees on neid nii väga tahtnud abielusidemetega enda külge siduda, siis miskipärast tuleb mu silme ette pilt toidupoest, mis mulle tihtipeale silma hakkab. Kuidas mees tatsab lönta-lönta naise järgi ja võimukas proua muudkui kamandab: noh Ants, võta saa nüüd see vorst, ei seda sinki me küll ei võta, ei hull peast, seda me ei võta, vanad asjad tuleb ju külmikust enne ära süüa jne jne.

Ma jään vist tihtipeale selliseid paare imestusega silmitsema ja mul on siiralt kahju nende raisatud eludest. Aga olen kindel, et see proua mõnuga klatshib suguvõsa kokkutulekul lastetuid ja vallalisi naisi, sest tema Ants ju noorena teda nii väga tahtis.

Mina näen toidupoes või ka seltskondlikel grupiväljasõitudel, seltskondades üldse sageli vastupidist pilti. Mees tatsub tuima näoga ringi või vahib telefoni. Või teeb mõlemat korraga. . Naine küsib üks kord: “mida sina, Ants, õhtuks tahad?”, mees kehitab õlgu ja venitab eeeeeee….maaaaa….ei tea….. Naine küsib “Kala? Või teeme kana, kumba sa tahaksid?” Naine “Okei, ma võtan siis kana” Mees…mmmm….nojah….võta jah siis kala vist. Naine “Ants, kumb siis sulle meeldiks, mul on ükskõik, aga ei taha jälle õhtusöögi lauas virinat, et miks jälle see või teine toit või miks seda või toda pole!”. Mees: aaaaa….nooo….ma ei teaaaa….Naine otsustavalt: “Võtan siis mõlemad” Mees….kle võta midagi ära, maitea…aga mõlemad on ju kallis…eee…mis sa raiskad. (Mees virila näoga lohiseb poe uksest välja)

Naine peol “Kas toon sulle rootsi lauast tikuvõileiba?” Mees…eeee…no…no too…kui tahad. Naine: aga kas sina tahad, ma sinult küsin. Mees: ma ei teaaa…ma ei..i tea noh. Naine: ok, toon siis ainult endale (toob) Mees ajab näpud naise taldrikusse ja sööb neljast võileivast kolm, need järjest suhu toppides.

Naine: “Näe, Mati seal, mine aja vennaga natuke juttu”. Mees: ääää….eeeeii…no pärastpoole…ei ole nagu midagi…

Ehk siis selline loru, keda ei huvita eriti miski, see naine jne sendi eestki. Ta ei suuda nii palju end kokkugi võtta, et üldse armuda, aga seksi ju tahaks. Ammugi ei tee ta abieluettepanekut. Mingid naised on nõus sellise otsustusvõimetu limukaga elama.

Ja need naised räägivad seltskondades uhkusega, et tema Ants elab temaga suurest armastusest, sest paber pole ju oluline. Tähtis on, et Ants vabatahtlikult temaga oleks, mitte ei aheldaks teda paber…

S***tagi. See loru ei taha ega viitsi sulle seda ettepanekut teha, mitte ei “ela vabadusele tuginevat siirast tugevat armastust, mis on ainus köidik, mis meid temaga seob”

Õudne milline manipuleeriv naine. Kujuta ette kui mees koguaeg päriks sedasi, kas ostan seda või toda, äkki ikka toda, või hoopis toda toda toda? Hästi on välja toodud väga õel naise vaimne vägivald mehe kallal.

Naine ei taha nagu ise midagi otsustada, kääksutab meest, et tema otsustaks kõike ja siis naine saaks jälle halvustada – ise ju tahtsid. Selline õudne peale surumine on terrorism.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne milline manipuleeriv naine. Kujuta ette kui mees koguaeg päriks sedasi, kas ostan seda või toda, äkki ikka toda, või hoopis toda toda toda? Hästi on välja toodud väga õel naise vaimne vägivald mehe kallal.

Naine ei taha nagu ise midagi otsustada, kääksutab meest, et tema otsustaks kõike ja siis naine saaks jälle halvustada – ise ju tahtsid. Selline õudne peale surumine on terrorism.

Jah, selliseid naisi, keda see post kirjeldas, võib manipuleerivatena kujutada. AGA mitte selles valguses, kui mees pärast õhtul lõkke ääres või õhtusöögilauas hakkab kiruma, et söök on vale või miks kana jälle, tema tahtnuks veist. See, et mees poes ei otsusta, aga igal juhul pärast viriseb, on ju postituses kirjas. Seda mehe kääksutamiseks nimetada, et mees ei viitsi vajalikul hetkel mõelda, aga jaurab naise peale pärast ikka ja alati, miks vale toit laual, on ikka eriline rumalus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma loen siin osade naiste kirjutisi, et nemad on väärt naised, sest nende mees on neid nii väga tahtnud abielusidemetega enda külge siduda, siis miskipärast tuleb mu silme ette pilt toidupoest, mis mulle tihtipeale silma hakkab. Kuidas mees tatsab lönta-lönta naise järgi ja võimukas proua muudkui kamandab: noh Ants, võta saa nüüd see vorst, ei seda sinki me küll ei võta, ei hull peast, seda me ei võta, vanad asjad tuleb ju külmikust enne ära süüa jne jne.

Ma jään vist tihtipeale selliseid paare imestusega silmitsema ja mul on siiralt kahju nende raisatud eludest. Aga olen kindel, et see proua mõnuga klatshib suguvõsa kokkutulekul lastetuid ja vallalisi naisi, sest tema Ants ju noorena teda nii väga tahtis.

Mina näen toidupoes või ka seltskondlikel grupiväljasõitudel, seltskondades üldse sageli vastupidist pilti. Mees tatsub tuima näoga ringi või vahib telefoni. Või teeb mõlemat korraga. . Naine küsib üks kord: “mida sina, Ants, õhtuks tahad?”, mees kehitab õlgu ja venitab eeeeeee….maaaaa….ei tea….. Naine küsib “Kala? Või teeme kana, kumba sa tahaksid?” Naine “Okei, ma võtan siis kana” Mees…mmmm….nojah….võta jah siis kala vist. Naine “Ants, kumb siis sulle meeldiks, mul on ükskõik, aga ei taha jälle õhtusöögi lauas virinat, et miks jälle see või teine toit või miks seda või toda pole!”. Mees: aaaaa….nooo….ma ei teaaaa….Naine otsustavalt: “Võtan siis mõlemad” Mees….kle võta midagi ära, maitea…aga mõlemad on ju kallis…eee…mis sa raiskad. (Mees virila näoga lohiseb poe uksest välja)

Naine peol “Kas toon sulle rootsi lauast tikuvõileiba?” Mees…eeee…no…no too…kui tahad. Naine: aga kas sina tahad, ma sinult küsin. Mees: ma ei teaaa…ma ei..i tea noh. Naine: ok, toon siis ainult endale (toob) Mees ajab näpud naise taldrikusse ja sööb neljast võileivast kolm, need järjest suhu toppides.

Naine: “Näe, Mati seal, mine aja vennaga natuke juttu”. Mees: ääää….eeeeii…no pärastpoole…ei ole nagu midagi…

Ehk siis selline loru, keda ei huvita eriti miski, see naine jne sendi eestki. Ta ei suuda nii palju end kokkugi võtta, et üldse armuda, aga seksi ju tahaks. Ammugi ei tee ta abieluettepanekut. Mingid naised on nõus sellise otsustusvõimetu limukaga elama.

Ja need naised räägivad seltskondades uhkusega, et tema Ants elab temaga suurest armastusest, sest paber pole ju oluline. Tähtis on, et Ants vabatahtlikult temaga oleks, mitte ei aheldaks teda paber…

S***tagi. See loru ei taha ega viitsi sulle seda ettepanekut teha, mitte ei “ela vabadusele tuginevat siirast tugevat armastust, mis on ainus köidik, mis meid temaga seob”

Õudne milline manipuleeriv naine. Kujuta ette kui mees koguaeg päriks sedasi, kas ostan seda või toda, äkki ikka toda, või hoopis toda toda toda? Hästi on välja toodud väga õel naise vaimne vägivald mehe kallal.

Naine ei taha nagu ise midagi otsustada, kääksutab meest, et tema otsustaks kõike ja siis naine saaks jälle halvustada – ise ju tahtsid. Selline õudne peale surumine on terrorism.

Mehed on mugavad. Nende eest otsustatakse ära, nad pole pidanud otsustama, mida süüa. Kodus otsustas ema ja nüüd otsustab naine.  Kui naine teeks süüa iseendale, käiks üksi poes, võtaks mees jalad tagumiku alt välja. Mees võiks boltida endale. Paljud kiirtoidukohad annavad päris odavat kraami, on kuupakkumisi ja kindlasti meeldib mehele burks rohkem kui kanafilee. Alkopoest õlts kõrvale ja läheb.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed on mugavad. Nende eest otsustatakse ära, nad pole pidanud otsustama, mida süüa. Kodus otsustas ema ja nüüd otsustab naine.  Kui naine teeks süüa iseendale, käiks üksi poes, võtaks mees jalad tagumiku alt välja. Mees võiks boltida endale. Paljud kiirtoidukohad annavad päris odavat kraami, on kuupakkumisi ja kindlasti meeldib mehele burks rohkem kui kanafilee. Alkopoest õlts kõrvale ja läheb.

Naine ju selles näites käibki üksi poes. Mees ainult lohiseb, ei otsusta midagi. Küll aga kodus viriseb. Viriseks ka siis, kui naine tal kodus või poe ukse ees autos oodata laseks. Lugu ju ongi sellisest mehest, kes õhtul tahaks ehk vahelduseks burksi ja alksi, aga kui küsitakse, siis ei suuda seda isegi sõnastada “Täna tahaks hoopis paar õlut ja burgerit”. Seda sinu fakti, et KINDLASTI meeldib meestele burks rohkem kui kanafilee, ma peaks oma mehele tuvustama.

Eks sa siis soovita järgmine kord boltida, kui näed mõnd tüdinud näoga meest, nina nuhvlis, naise sabas lonkimas ja aegajalt õlgu kehitamas, suutmata öelda, mida ta tahaks PEALE selle, et igal juhul tahab õhtul valiku üle vinguda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine ju selles näites käibki üksi poes. Mees ainult lohiseb, ei otsusta midagi. Küll aga kodus viriseb. Viriseks ka siis, kui naine tal kodus või poe ukse ees autos oodata laseks. Lugu ju ongi sellisest mehest, kes õhtul tahaks ehk vahelduseks burksi ja alksi, aga kui küsitakse, siis ei suuda seda isegi sõnastada “Täna tahaks hoopis paar õlut ja burgerit”. Seda sinu fakti, et KINDLASTI meeldib meestele burks rohkem kui kanafilee, ma peaks oma mehele tuvustama. Eks sa siis soovita järgmine kord boltida, kui näed mõnd tüdinud näoga meest, nina nuhvlis, naise sabas lonkimas ja aegajalt õlgu kehitamas, suutmata öelda, mida ta tahaks PEALE selle, et igal juhul tahab õhtul valiku üle vinguda.

Mina näen toidupoes või ka seltskondlikel grupiväljasõitudel, seltskondades üldse sageli vastupidist pilti. Mees tatsub tuima näoga ringi või vahib telefoni. Või teeb mõlemat korraga. . Naine küsib üks kord: “mida sina, Ants, õhtuks tahad?”, mees kehitab õlgu ja venitab eeeeeee….maaaaa….ei tea….. Naine küsib “Kala? Või teeme kana, kumba sa tahaksid?” Naine “Okei, ma võtan siis kana” Mees…mmmm….nojah….võta jah siis kala vist. Naine “Ants, kumb siis sulle meeldiks, mul on ükskõik, aga ei taha jälle õhtusöögi lauas virinat, et miks jälle see või teine toit või miks seda või toda pole!”. Mees: aaaaa….nooo….ma ei teaaaa….Naine otsustavalt: “Võtan siis mõlemad” Mees….kle võta midagi ära, maitea…aga mõlemad on ju kallis…eee…mis sa raiskad. (Mees virila näoga lohiseb poe uksest välja)

Ei hakka kõike boldiks tõmbama. Mees käib selles näites kaasas ja naine küsitleb. Selle asemel võiks mees endale kohe samal ajal boltist midagi tellida, kui naine poes käib. Kaasa pole küll mõtet tassida. Kui just 12h tööpäevad pole, näeb mees isegi, et talle süüa ei tehta ja tal aega tellida normaalseks ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne milline manipuleeriv naine. Kujuta ette kui mees koguaeg päriks sedasi, kas ostan seda või toda, äkki ikka toda, või hoopis toda toda toda? Hästi on välja toodud väga õel naise vaimne vägivald mehe kallal.

Naine ei taha nagu ise midagi otsustada, kääksutab meest, et tema otsustaks kõike ja siis naine saaks jälle halvustada – ise ju tahtsid. Selline õudne peale surumine on terrorism.

Jah, selliseid naisi, keda see post kirjeldas, võib manipuleerivatena kujutada. AGA mitte selles valguses, kui mees pärast õhtul lõkke ääres või õhtusöögilauas hakkab kiruma, et söök on vale või miks kana jälle, tema tahtnuks veist. See, et mees poes ei otsusta, aga igal juhul pärast viriseb, on ju postituses kirjas. Seda mehe kääksutamiseks nimetada, et mees ei viitsi vajalikul hetkel mõelda, aga jaurab naise peale pärast ikka ja alati, miks vale toit laual, on ikka eriline rumalus.

Mis roll siis naisel suhtes on kui mees otsustab kõike? Miks sa vastandud koguaeg mehele? Miks suhe on tühine võimuvõitlus? Kui naine on otsustanud süüa teha, miks ta siis ei tee ja ei tee otsuseid ise? Miks peab mehelt nagu lapsega suheldes pärima koguaeg ja konflikti tekitama? Mees peab igat asja mõtlema, see ei ole suhe vaid vägivald.

Mina soovitaks mehel koheselt lahkuda suhtest kui naine on hakanud mehega sellisel viisil suhtlema ja ka karjuma. See suhe saab minna ainult halvemaks, mingi armastusega pole seal mingit tegemist. Naine elab oma elupettumust mehe peal välja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma loen siin osade naiste kirjutisi, et nemad on väärt naised, sest nende mees on neid nii väga tahtnud abielusidemetega enda külge siduda, siis miskipärast tuleb mu silme ette pilt toidupoest, mis mulle tihtipeale silma hakkab. Kuidas mees tatsab lönta-lönta naise järgi ja võimukas proua muudkui kamandab: noh Ants, võta saa nüüd see vorst, ei seda sinki me küll ei võta, ei hull peast, seda me ei võta, vanad asjad tuleb ju külmikust enne ära süüa jne jne.

Ma jään vist tihtipeale selliseid paare imestusega silmitsema ja mul on siiralt kahju nende raisatud eludest. Aga olen kindel, et see proua mõnuga klatshib suguvõsa kokkutulekul lastetuid ja vallalisi naisi, sest tema Ants ju noorena teda nii väga tahtis.

Mina näen toidupoes või ka seltskondlikel grupiväljasõitudel, seltskondades üldse sageli vastupidist pilti. Mees tatsub tuima näoga ringi või vahib telefoni. Või teeb mõlemat korraga. . Naine küsib üks kord: “mida sina, Ants, õhtuks tahad?”, mees kehitab õlgu ja venitab eeeeeee….maaaaa….ei tea….. Naine küsib “Kala? Või teeme kana, kumba sa tahaksid?” Naine “Okei, ma võtan siis kana” Mees…mmmm….nojah….võta jah siis kala vist. Naine “Ants, kumb siis sulle meeldiks, mul on ükskõik, aga ei taha jälle õhtusöögi lauas virinat, et miks jälle see või teine toit või miks seda või toda pole!”. Mees: aaaaa….nooo….ma ei teaaaa….Naine otsustavalt: “Võtan siis mõlemad” Mees….kle võta midagi ära, maitea…aga mõlemad on ju kallis…eee…mis sa raiskad. (Mees virila näoga lohiseb poe uksest välja)

Naine peol “Kas toon sulle rootsi lauast tikuvõileiba?” Mees…eeee…no…no too…kui tahad. Naine: aga kas sina tahad, ma sinult küsin. Mees: ma ei teaaa…ma ei..i tea noh. Naine: ok, toon siis ainult endale (toob) Mees ajab näpud naise taldrikusse ja sööb neljast võileivast kolm, need järjest suhu toppides.

Naine: “Näe, Mati seal, mine aja vennaga natuke juttu”. Mees: ääää….eeeeii…no pärastpoole…ei ole nagu midagi…

Ehk siis selline loru, keda ei huvita eriti miski, see naine jne sendi eestki. Ta ei suuda nii palju end kokkugi võtta, et üldse armuda, aga seksi ju tahaks. Ammugi ei tee ta abieluettepanekut. Mingid naised on nõus sellise otsustusvõimetu limukaga elama.

Ja need naised räägivad seltskondades uhkusega, et tema Ants elab temaga suurest armastusest, sest paber pole ju oluline. Tähtis on, et Ants vabatahtlikult temaga oleks, mitte ei aheldaks teda paber…

S***tagi. See loru ei taha ega viitsi sulle seda ettepanekut teha, mitte ei “ela vabadusele tuginevat siirast tugevat armastust, mis on ainus köidik, mis meid temaga seob”

Õudne milline manipuleeriv naine. Kujuta ette kui mees koguaeg päriks sedasi, kas ostan seda või toda, äkki ikka toda, või hoopis toda toda toda? Hästi on välja toodud väga õel naise vaimne vägivald mehe kallal.

Naine ei taha nagu ise midagi otsustada, kääksutab meest, et tema otsustaks kõike ja siis naine saaks jälle halvustada – ise ju tahtsid. Selline õudne peale surumine on terrorism.

Mehed on mugavad. Nende eest otsustatakse ära, nad pole pidanud otsustama, mida süüa. Kodus otsustas ema ja nüüd otsustab naine. Kui naine teeks süüa iseendale, käiks üksi poes, võtaks mees jalad tagumiku alt välja. Mees võiks boltida endale. Paljud kiirtoidukohad annavad päris odavat kraami, on kuupakkumisi ja kindlasti meeldib mehele burks rohkem kui kanafilee. Alkopoest õlts kõrvale ja läheb.

Miks sa peksad nii mõttetuid lahmivaid vastuseid? Kellele kõvatad? Mängid mingit kõva elumoori, ainult kes sulle õlale patsutaks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa peksad nii mõttetuid lahmivaid vastuseid? Kellele kõvatad? Mängid mingit kõva elumoori, ainult kes sulle õlale patsutaks?

Original, lõpeta titatamine. Sul on ilmselge nälg, telli endale midagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei hakka kõike boldiks tõmbama. Mees käib selles näites kaasas ja naine küsitleb. Selle asemel võiks mees endale kohe samal ajal boltist midagi tellida, kui naine poes käib. Kaasa pole küll mõtet tassida. Kui just 12h tööpäevad pole, näeb mees isegi, et talle süüa ei tehta ja tal aega tellida normaalseks ajaks.

No seda minagi räägin, et selline mees ei suuda midagi otsustada. Kasvõi sedagi, et telliks boldist. Saati siis ta suudab otsustada naine võtta. Telliks kasvõi ja ei viriseks õhtuti naise kallal oleks kõik okei. Aga temasugune ei vali, ei boldi, ei woldi ja ikka viriseb söögi kallal. See ei suudaks otsustadagi naist võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 431 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees keeldub abiellumast