Esileht Pereelu ja suhted Kui mees keeldub abiellumast

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 431 )

Teema: Kui mees keeldub abiellumast

Postitas:
Kägu

Mehel on seebika vaatamisest trauma. Kusagil mehhiko seebikas mingi Alejandro võib ju roos hambus ringi roomata, aga seebikas pole ju elu. Reaalselt ei rooma keegi roos hambus higistades altari ette kallima käte vahele. Sellepärast see seebikas ju ongi, et üledramatiseeritud ja jaburaid efekte täis.

Aga seebikad õpetavad suhtlema ja avameelselt rääkima, mida kuiv eestlane ei oska. Peale 15 aastat kooselu on juba kõik tuttav, mis roosi ikka vaja.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, on. Kirjutasin nii, sest 15 aastat on väga pikk aeg niisama koos elada, kui laps(ed) soovis ja abielu ka. Mehed lihtsalt ei viitsi pärast seda sammu teha ja naised kardavad küsida, sest tundub manipulatsioonina või alandlikkusenha.

Ma arvan, et tegelikult on nii, et naine on koguaeg tahtnud abielluda. Lihtsalt, tänaseks on 15 aastat möödas, aga seda ei ole ikka juhtunud. Vaevalt, et naine just nüüd, 15 aastat hiljem ärkas ja otsustas, et ta tahab…

 

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine tahab abielluda, siis peabki ta seda ise ja otse ütlema. Mitte 15-aastase kooselu järel möödaminnes vihjama, vaid justnimelt rääkima, miks ta nüüd abielluda tahab ja mille poolest see tema meelest praegust suhet paremaks muudab. Mehe vastus sellele võib olla nii- või teistsugune, aga kindlasti peab see arutelu toimuma konkreetse paari vahel, mitte mingit Perekooli teemat lekitava sõbranna “abil”.

Selge, siis ära küsi enam võõrastelt.

Kahjuks ei saanud sinu kommentaarist aru. Mida ma võõrastelt küsinud olen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et tegelikult on nii, et naine on koguaeg tahtnud abielluda. Lihtsalt, tänaseks on 15 aastat möödas, aga seda ei ole ikka juhtunud. Vaevalt, et naine just nüüd, 15 aastat hiljem ärkas ja otsustas, et ta tahab…

No siis on tegu elupõletajaga ja enesevigastajaga. Uus mees, kihlus ja abielu käib teistes kultuurides. Sellest peaks õppima. Mina küll tunneksin end alandatuna, kui mees isegi abiellumisest ei räägi kordagi, st ei küsi, kas soovin abielluda. Ja tunneksin alandatuna juba pärast teist aastat, sest inimese tundmaõppimiseks küll minul isiklikult kauem ei lähe. Armumis-deitimisperiood selleks ongi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on ju ise tagasi lükata ettepanek, et halvad kogemused näiteks vanematest, hirm, et peab oma vara jagama ja ei julge lahusvara pakkuda, hirm, et peab võtma mehe nime jne, aga teine asi, et üleüldse ei pakuta. Mina nimetan seda madratsiks olemiseks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks ei saanud sinu kommentaarist aru. Mida ma võõrastelt küsinud olen?

Tahan end ka kasulikuna tunda ja mulle selline abiellumiste teema meeldib.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks ei saanud sinu kommentaarist aru. Mida ma võõrastelt küsinud olen?

Tahan end ka kasulikuna tunda ja mulle selline abiellumiste teema meeldib.

???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui 15+ aastat pole seda abiellumist sulle vaja olnud, oled talle sünnitanud lapsed ja koos elanud, mis siis nüüd häda on? Naised on rumalad, annavad kõik trumbid käest ära ja siis uluvad. Lapsed olemas, lapsed mehe nimega, kinnivara ka ehk mehe nimel jnejne. Kui sulle enne polnud abiellumine tähtis ja nüüd äkitselt on sellega suur häda, äkki oled sa ise see, kelle armastuse tugevus enam pole see mis varem? See su küsimus oligi ju puhas manipulatsioon iseenesest.

Ta ei saa lahutada, sest mees pole temaga abiellunud, seega soovitused “Lahuta!” on vähe iroonilised, kas daamed ei leia? Aga üldiselt on siin karjas kibestunud, suhetes ebaõnnestunud naisi, kes ei kannatagi, et keegi ka äkki õnnelik on.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???

No mulle meeldib, et inimesed abielluvad ja ei tee seda suurelt nagu see show, kus kleidid olid ülisuured.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme olnud koos juba 15+ aastat. Olen hiljuti rääkinud mehega abielust.

NÜÜD alles, pärast mitut last ja 15a kooselu hiljuti mainid mehele, et võiks abielluda? 🙂

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teeks selline EI ütlemine ja vihastamine ettevaatlikuks. Ja tundes ennast, ka armastus hakkaks vähehaaval vähenema.

Elaks rohkem endale ja arvestaks oma soovidega. Ilmselt selleks ajaks kui vanadus käes ja saatus peaks mängima kaardid nii, et mina veel jaksan elada aga tema vajab abi, nojah. Adiós, amigo.Nii palju kiuslikust minus ilmselt oleks. Ma ei suudaks seda mõru pilli alla neelata.

Tänitamised 15 aastat tagasi rääkimata ja tegemata asjade kallal teemaalgatajat ei aita. Prioriteedid võivad elu jooksul muutuda.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teeks selline EI ütlemine ja vihastamine ettevaatlikuks. Ja tundes ennast, ka armastus hakkaks vähehaaval vähenema.

Mees kardab võib-olla, et naine soovib kallist sõrmust ja uhkeid pulmi. Mind küll ei teeks ettevaatlikuks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt on siin karjas kibestunud, suhetes ebaõnnestunud naisi, kes ei kannatagi, et keegi ka äkki õnnelik on.

Millest selline järeldus? Enamus ju tunnevad teemaalgatajale väga kaasa ja leiavad, et mees peaks 15+ aasta järel naise õnne nimel abiellumisega vägagi nõus olema. Umbes nii, et peale 15 aastat ja kolme last on abielu igati välja teenitud…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teeks selline EI ütlemine ja vihastamine ettevaatlikuks. Ja tundes ennast, ka armastus hakkaks vähehaaval vähenema.

Mees kardab võib-olla, et naine soovib kallist sõrmust ja uhkeid pulmi. Mind küll ei teeks ettevaatlikuks.

Ei kõlanud küll nii. Pigem ikka ei soovi abielu.

Vaevalt, et mees, kes tunneb oma naist 15+ aastat, ei julge öelda, et suuri pulmi ma ei taha aga kooselu registreerimise vastu pole mul midagi. Milleks teha draamat ja mingid roosid mängu tuua.

Igal inimesel on muidugi oma arusaam ja arvamus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nendesse abielu soovijate motiividesse sügavuti minna, siis üsna tihti avastame sealt lihtlabase majandusliku kindlustatuse ihaluse. Et 15a pole naine enda nimele ostnud ühtki kinnisvara ja siis äkki tuleb pähe, et tahaks omada aga vaeva näha ei viitsi, et enda rahaga seda teha, lihtsam mees abielu kaudu varajagajaks teha.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nendesse abielu soovijate motiividesse sügavuti minna, siis üsna tihti avastame sealt lihtlabase majandusliku kindlustatuse ihaluse. Et 15a pole naine enda nimele ostnud ühtki kinnisvara ja siis äkki tuleb pähe, et tahaks omada aga vaeva näha ei viitsi, et enda rahaga seda teha, lihtsam mees abielu kaudu varajagajaks teha.

Olgu, OriginalTaste jõudis ka lõpuks ometi teemasse. Ärge palun vastake tema kommentaaridele.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kõlanud küll nii. Pigem ikka ei soovi abielu. Vaevalt, et mees, kes tunneb oma naist 15+ aastat, ei julge öelda, et suuri pulmi ma ei taha aga kooselu registreerimise vastu pole mul midagi. Milleks teha draamat ja mingid roosid mängu tuua. Igal inimesel on muidugi oma arusaam ja arvamus.

Seda oleks saanud kindlaks teha sõbranna abil, aga seda ei soovitud.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nendesse abielu soovijate motiividesse sügavuti minna, siis üsna tihti avastame sealt lihtlabase majandusliku kindlustatuse ihaluse. Et 15a pole naine enda nimele ostnud ühtki kinnisvara ja siis äkki tuleb pähe, et tahaks omada aga vaeva näha ei viitsi, et enda rahaga seda teha, lihtsam mees abielu kaudu varajagajaks teha.

Kas juriidiliselt on nii, et 15 aasta jooksul ostetud vara läheb abielludes naise omaks? Minu arvates ei ole.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on ju ise tagasi lükata ettepanek, et halvad kogemused näiteks vanematest, hirm, et peab oma vara jagama ja ei julge lahusvara pakkuda, hirm, et peab võtma mehe nime jne, aga teine asi, et üleüldse ei pakuta. Mina nimetan seda madratsiks olemiseks.

Mis see “madratsiks” olemine sinu arust on?

Et ilma abieluta selle konkreetse mehega seksimine on rõve, aga kui sõrmus sõrmes, super? Ilma abieluta on lapsed vastikud sohilapsed, koos sõrmusega aga imearmsad?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see “madratsiks” olemine sinu arust on?

Et ilma abieluta selle konkreetse mehega seksimine on rõve, aga kui sõrmus sõrmes, super? Ilma abieluta on lapsed vastikud sohilapsed, koos sõrmusega aga imearmsad?

Mina ei kasuta väljendit sohilaps ja ma isegi ei mõtle nii, isegi, kui sünnitunnistusel pole isa nime kirjas. Mis puutub madratsisse, siis see on subjektiivne tõlgendus ega polegi oluline. Oluline on see, mida tunneb naine, kas talle sobib nii või mitte.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see “madratsiks” olemine sinu arust on?

Et ilma abieluta selle konkreetse mehega seksimine on rõve, aga kui sõrmus sõrmes, super? Ilma abieluta on lapsed vastikud sohilapsed, koos sõrmusega aga imearmsad?

Mina ei kasuta väljendit sohilaps ja ma isegi ei mõtle nii, isegi, kui sünnitunnistusel pole isa nime kirjas. Mis puutub madratsisse, siis see on subjektiivne tõlgendus ega polegi oluline. Oluline on see, mida tunneb naine, kas talle sobib nii või mitte.

Miks sul on vaja vaba kooselu eelistavaid naisi madratsiteks nimetada?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sul on vaja vaba kooselu eelistavaid naisi madratsiteks nimetada?

Sellepärast, et naine soovib abielu. Kui ei sooviks, siis ju ei oleks madrats. Ja mind on samuti igat moodi nimetatud, olgem ausad.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sul on vaja vaba kooselu eelistavaid naisi madratsiteks nimetada?

Sellepärast, et naine soovib abielu. Kui ei sooviks, siis ju ei oleks madrats. Ja mind on samuti igat moodi nimetatud, olgem ausad.

Vaata, madratsiks kutsuti vanasti naisi, kel oli iga päev uus voodipartner. Ehk kas sa ei tea slängi sisu või kutsud mitte-abielus naisi litsideks.

Mis sinus sellist viha tekitab, on iseküsimus.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, madratsiks kutsuti vanasti naisi, kel oli iga päev uus voodipartner. Ehk kas sa ei tea slängi sisu või kutsud mitte-abielus naisi litsideks.

Mis sinus sellist viha tekitab, on iseküsimus.

Konteksti teadmata võib jääda mulje, et ma olen vihane. Ei ole. Ma lihtsalt üritan naist mõtlema panna, et ikka laseks ära vormistada ja peaks mehega tõsise jutuajamise maha, mitte ei vihjaks ega lõpetaks vestlust sealsamas. Mina ei taha seda juttu rääkida nagu teised, et 15 aastat ja nüüd hilja või mõttetu.

Ja siiski mina nimetan madratsiks sellepärast, et naine, kes ootab mehelt midagi, magab temaga seda saamata. Ja mees ei tahagi siis enam abielluda, sest kõik on juba olemas. Kuid kui see teema pole naisele tegelikult nii tähtis, kui teemaalgatusest selgub, siis ei peaks jätma muljet, nagu on.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minul ei oleks kõne alla tulnudki laste saamine, ilma et PEREKONNAL ühine nimi oleks. Või elada nii rohkem koos kui 5 aastat. Kuna sulle sobis kõik see eelnev, mis enam jonnida.

Sama siin. Olime umbes 6 aastat vabas kooselus, igati klapp ja mees järjest tihemini hakkas lapse saamise teemat peale suruma, väga soovis lapsi.

Ma siis ütlesingi, et ma iga boyfriendiga lapsi ei saa ja elame samamoodi edasi.

Abieluettepanek tuli kohe. Abiellumine kohe otsa. Pidu polnud suur, aga kumbki ei soovinudki.

Pere loonuna on ta saanud nuudseks oma kolm palavalt soovitud last ja ta on väga hea isa. Abielu tänaseks 20+ aastat. Minu näitel ilmselt ei tulnud mees selle pealegi, et enne tema lapse saamist võiks tegu olla ühe perekonnaga.

Teemaalgataja on ikka väga hiljaks jäänud oma toeliste soovide paljastamisega. Mis sul sellest abielust enam, kui lapsi sobis saada boyfriendiga?

 

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, madratsiks kutsuti vanasti naisi, kel oli iga päev uus voodipartner.

Madratsiks võib mu meelest nimetada naist ka siis, kui teda kepib ainult üks mees, kuid see mees kepib naist omakasupüüdlikult, ilma naise vastu tundeid tundmata, ilma naisest hoolimata. Naine teab seda, kuid soovib, armastust ja hoolimist. Loodab, et kui ta andub, siis ehk saab seda kõike. Aga ikkagi ei saa. Ehk siis vaatamata mehe hoolimatusele on naine nõus temaga seksima.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, madratsiks kutsuti vanasti naisi, kel oli iga päev uus voodipartner.

Madratsiks võib mu meelest nimetada naist ka siis, kui teda kepib ainult üks mees, kuid see mees kepib naist omakasupüüdlikult, ilma naise vastu tundeid tundmata, ilma naisest hoolimata. Naine teab seda, kuid soovib, armastust ja hoolimist. Loodab, et kui ta andub, siis ehk saab seda kõike. Aga ikkagi ei saa. Ehk siis vaatamata mehe hoolimatusele on naine nõus temaga seksima.

Abielu paneks sellist meest neid tundeid tundma ja hoolima?

Kui mees saab seksi, siis on “võrdne” kui naine saab oma abielu? Või kuidas mees muidu omakasu peal väljas on?

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, madratsiks kutsuti vanasti naisi, kel oli iga päev uus voodipartner.

Madratsiks võib mu meelest nimetada naist ka siis, kui teda kepib ainult üks mees, kuid see mees kepib naist omakasupüüdlikult, ilma naise vastu tundeid tundmata, ilma naisest hoolimata. Naine teab seda, kuid soovib, armastust ja hoolimist. Loodab, et kui ta andub, siis ehk saab seda kõike. Aga ikkagi ei saa. Ehk siis vaatamata mehe hoolimatusele on naine nõus temaga seksima.

Abielu paneks sellist meest neid tundeid tundma ja hoolima?

Kui mees saab seksi, siis on “võrdne” kui naine saab oma abielu? Või kuidas mees muidu omakasu peal väljas on?

Võrdsem kui niisama koos elades ja sõrmust sõrmes oodates….????

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abielu paneks sellist meest neid tundeid tundma ja hoolima? Kui mees saab seksi, siis on “võrdne” kui naine saab oma abielu? Või kuidas mees muidu omakasu peal väljas on?

Ilmselt ei paneks abielu armastama ja hoolima. Aga see ongi test mehele, kas ja kui palju ta hoolib. Mees, kes ei armasta, et soovi abielluda. Mees, kes tahab tagatoa ukse lahti hoida – ehk tuleb kedagi veel paremat, ei soovi abielluda.

Mees, kes hoolib ju üldjuhu teeb nii, et naisel oleks hea. Ja ka vastupidi. Naine, kes mehest hoolib on valmis tegema mehe jaoks mingeid asju. Seda enam, et meeste jutt abielu kohta on tavaliselt “mis vahet seal on?”. No, kui ei ole mingit vahet, siis miks sa ei võiks teha oma armastatu jaoks seda, mis tema jaoks on oluline?

Jätame siinkohal ühe või teise poole võimaliku raha ja varahimu välja, sest abielludes saab väga ilusti ära korraldada ka selle poole.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, madratsiks kutsuti vanasti naisi, kel oli iga päev uus voodipartner. Ehk kas sa ei tea slängi sisu või kutsud mitte-abielus naisi litsideks.

Mis sinus sellist viha tekitab, on iseküsimus.

Konteksti teadmata võib jääda mulje, et ma olen vihane. Ei ole. Ma lihtsalt üritan naist mõtlema panna, et ikka laseks ära vormistada ja peaks mehega tõsise jutuajamise maha, mitte ei vihjaks ega lõpetaks vestlust sealsamas. Mina ei taha seda juttu rääkida nagu teised, et 15 aastat ja nüüd hilja või mõttetu.

Ja siiski mina nimetan madratsiks sellepärast, et naine, kes ootab mehelt midagi, magab temaga seda saamata. Ja mees ei tahagi siis enam abielluda, sest kõik on juba olemas. Kuid kui see teema pole naisele tegelikult nii tähtis, kui teemaalgatusest selgub, siis ei peaks jätma muljet, nagu on.

Meie loeme seda, mida sa kirjutad. Kontekst või mitte kobteks.

Seda et…et enne abielu on seks rõve kole asi (js lausa lastesaamine), mida peab hambad ristis taluma, et saaks kätte sõrmuse. Lausa vägistamine, 15 a ja koos kõrvalsaadustega.

Pärast abielu…naine on ikka kohustatud seksima, sest sõrmus on kätte saadud?

Tundub tõepoolest, nagu prostitutsioon. Või vägistamine.

PS kas see “magamine” ja “kepp” muutub pärast sõrmust siiski armatsemiseks?

Kas see on nagu päriselt teie mõttemaailm? Huvitav.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 431 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees keeldub abiellumast