Esileht Pereelu ja suhted Kui mees kommenteerib su kaalu

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 189 )

Teema: Kui mees kommenteerib su kaalu

Postitas:
Kägu

Aitäh kõigile vastajatele.
Ei, ma ei põgene probleemi eest. Ma tean vägagi hästi, et võiks ja peaks alla võtma js sellega  ma hakkan ka tegelema, ags kurvaks tegid mehe sõnad. Kui ma teaks, et mingi teema on mu kallile mehele hell, siis ma ei kommenteeriks seda ega nähvaks. Aga tõenäoliselt olen siis ise  liiga hell.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh kõigile vastajatele.

Ei, ma ei põgene probleemi eest. Ma tean vägagi hästi, et võiks ja peaks alla võtma js sellega ma hakkan ka tegelema, ags kurvaks tegid mehe sõnad. Kui ma teaks, et mingi teema on mu kallile mehele hell, siis ma ei kommenteeriks seda ega nähvaks. Aga tõenäoliselt olen siis ise liiga hell.

Sa juba nähvasid talle. Own it.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas küll võis tekkida mõte alustada toitumiskavaga. Arvan et naine kurtis ülekaalu või paksuse üle. Mees ka. Kui nüüd vaja selleks midagi teha, ütles mees need inetud sõnad. U nii nagu lapsevanem on rääkinud lapsega õppimise vajalikkusest. Järgmine päev laps istub arvutis, ei õpi ikka. Vanem ebapedagoogiliselt ütleb, et tahad lolliks jääda või? Lootes raputada last tegutsema. Laps muidugi solvunud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaalust alla võtmine ei ole mehele heateo tegemine vaid sinule endale vajalik. Sain aru, et pidid tegema valmis lõuna vastavalt sellele kavale ja ei jõudnud seda valmis. Miks sa sellepeale sellest kavast lahti ütlesid.  Tsiteerin – lõpuks ütlesin, et ma ei viitsi sinuga koos seda kava jälgida kui sa käitud minuga nagu lapsega, siis selle peale öeldi mulle, et paksene, paksene siis. 

Ei viitsi tähendab seda, et andsid alla ja kohe alguses. Kui sellele eelnes see, et sa mehele kurtsid oma ülekaalu, leidsite lahenduse (koos alla võtta, kuigi mehel ei ole suur probleem) ja kui selle peale teatasid, et ei viitsi sellega tegeleda – on mehe kommentaar õige.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte kunagi ei tohi öelda et ei viitsi. Mul on ka see sõna sõnavaras. See on end kahjustav sõna. Pead ütlema, et ei jaksa. See tekitab kaastunnet. Aga ei viitsi… see jätab sind halba valgusesse. Kuidas sa ei viitsi, kui teine viitsib. Kui isegi päriselt ei viitsi, tuleb öelda ikka et ei jaksa:)

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti? Aga kui tihti naised tohivad tänitada ja ära panna, et ära norska, ära tee seda, ära tee teist, hüppa püsti, tegele lapsega? Aga mees naisele midagi öelda ei tohi. TA, jah, minu meelest sa oled põhjendamatult õrnake. Oledki ju paks. Leppisitegi ju kokku, et hakkate koos maha võtma? Ja nüüd äkki on mees elupaha, kui verbaliseerib pettumusehoos, et oled paks? Mida ta valesti ütles? Eks tal oli töölt saabudes kõht tühi ja tuju kehv. No big deal, et päevade kaupa analüüsida ja saagida.

Kas naiste tänitused on üldiselt nagu fokuseeritud mehe kehaosadele? Mitte ära norska, vaid kiiremas korras arstile, ei ole tore kui hommikul mees enam ei ärka ja külm on.  Norskav mees on haige mees, Diagnoos: uneapneo.  Ära tee seda teist või kolmadat ja tegele lapsega on igapäevaelu. Eks mehed vajavad väga palju suunamist.  Hirmus oleks siis kui naine ütleks mehele, sa paks siga, võta alla, sa ei näe varsti oma tilligi, rääkimata varvastest, kuidas sa mind edaspidi rahuldada mõtled. Nii see naine mõtlebki, kuid ta ei ütle seda, ta on enamasti taktitundeline ja hästikasvatatud.

Aga TA mees on ehe näide matsist. Sünnitamisest vähe aega ja imetava naise kõva dieeditamine ei ole okei.

Aga vaata tänaval on neid meessoost kommenteerijaid ikka väga palju, silmad beee peal suures seksinäljas küll kommenteeritakse, küll signaalitatakse. Rõve.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean vägagi hästi, et võiks ja peaks alla võtma

Lõpeta ära nüüd. Sa saad ise ka tegelikult aru, et sa ei ole süüdi. Ja keha on sinu, mitte mehe. Tähtis on, et lapsel nüüd piima oleks. Sina olid rase,  kaal ju 99% naistest tõusebki, aga mis mehel juhtus, et tema pekki läks. Sa võid seda talt küsida!

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Norskav mees on haige mees, Diagnoos: uneapneo.

Iga norskav mees ei kannata veel uneapnoe all. Hingamine peab seiskuma vähemalt 15 korral öö jooksul, et see diagnoositaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutan siia just vahetult pärast tüli. Meil on 3-kuune laps ja mul on u 15kg ülekaalu. Ka mehel on umbes 7-8kg üle, aga ei ole otseselt paks. Täna siis leppisime kokku, et hakkame koos toitumiskava jälgima, et ehk on koos kergem.

Kuid juba lõunasöögi ajal tekkis tüli ning kui ma lõpuks ütlesin, et ma ei viitsi sinuga koos seda kava jälgida kui sa käitud minuga nagu lapsega, siis selle peale öeldi mulle, et paksene, paksene siis. Varsti ainult veered siin. Vot see kommentaar tegi väga haiget.

Kui ma hiljem püüdsin seda öelda, et see tegi haiget ja mõjutab minu enesekindlust, siis selle peale ütles, et see mu enda probleem kui nii tunnen. Mul niigi enesekindlusega kehvasti kuna ka varem on kehakaalu kohta kommentaare tehtud, aga see kuidagi riivas täna mind eriti. Ja see et mees ei saa aru, kuidas see mind päriselt mõjutab. Ta arvab, et teise öeldud sõnad ei saa inimest niimoodi mõjutada.

Ma ei teagi kas ma siis reageerisin üle või ongi see nõmedalt öeldud? Muidugi olen oma kaalus ise süüdi, aga oma kõige lähedasemalt inimeselt ootan pigem tuge kui halvustavaid kommentaare. Või teid selline kommentaar ei häiriks?

3-kuuse lapse ema peaks keskenduma ennekõike lapsele, eriti kui tegu on imetava emaga. Raseduskilode kaotamiseks tuleb anda aega ja mitte liigselt stressi endale tekitada.

Aga miks mees selliselt üle reageeris? Kas tema negatiivne eelhoiak pole tekkinud varasematest aastatest? Kas oled varem ka üritanud alla võtta, aga oled lihtsalt käega löönud või pole suhtunud asjasse tõsiselt? Sel juhul mõistan mehe käitumist, ehkki ei saa seda õigeks pidada. Arvan, et Su mees igatseb endale saledamat naist ja tahab tunda, et ka sina pingutad, et tema jaoks ilus ja atraktiivne olla.

Aga nagu öeldud – kolmekuuse lspse kõrvslt on seda pisut palju tahetud. Toitu lihtsalt tervislikult ja ära sea endale hetkel liiga kõrgeid eesmärke. Iga asi omal ajal.

 

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Norskamine ei tähenda kohe unea

Tõesti? Aga kui tihti naised tohivad tänitada ja ära panna, et ära norska, ära tee seda, ära tee teist, hüppa püsti, tegele lapsega? Aga mees naisele midagi öelda ei tohi. TA, jah, minu meelest sa oled põhjendamatult õrnake. Oledki ju paks. Leppisitegi ju kokku, et hakkate koos maha võtma? Ja nüüd äkki on mees elupaha, kui verbaliseerib pettumusehoos, et oled paks? Mida ta valesti ütles? Eks tal oli töölt saabudes kõht tühi ja tuju kehv. No big deal, et päevade kaupa analüüsida ja saagida.

Kas naiste tänitused on üldiselt nagu fokuseeritud mehe kehaosadele? Mitte ära norska, vaid kiiremas korras arstile, ei ole tore kui hommikul mees enam ei ärka ja külm on. Norskav mees on haige mees, Diagnoos: uneapneo. Ära tee seda teist või kolmadat ja tegele lapsega on igapäevaelu. Eks mehed vajavad väga palju suunamist. Hirmus oleks siis kui naine ütleks mehele, sa paks siga, võta alla, sa ei näe varsti oma tilligi, rääkimata varvastest, kuidas sa mind edaspidi rahuldada mõtled. Nii see naine mõtlebki, kuid ta ei ütle seda, ta on enamasti taktitundeline ja hästikasvatatud.

Aga TA mees on ehe näide matsist. Sünnitamisest vähe aega ja imetava naise kõva dieeditamine ei ole okei.

Aga vaata tänaval on neid meessoost kommenteerijaid ikka väga palju, silmad beee peal suures seksinäljas küll kommenteeritakse, küll signaalitatakse. Rõve.

Norskamisel on ikka oluliselt rohkem põhjuseid ja iga norskaja ei põe uneapnoed.

Mehed on orienteeritud lahenduste pakkumisele. Kui naine näeb probleemi oma kaalus, siis mees ei hakka nännutama – et ei ole sa midagi paks, vaid pakub lahenduse – hakkame koos tegelema – mine trenni, hakka jälgima toitumist, liigu rohkem.  Ning kui naine kohe alt ära hüppab – siis mida peaks mees sellepeale ütlema – et tubli oled! Nüüd on naisel nutt lahti, et mees ei mõista, mees ütleb halvasti – aga ta ju ütles õigesti – kui loobud, lähedki paksuks. Mehed räägivad nii nagu asi on.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga norskav mees ei kannata veel uneapnoe all. Hingamine peab seiskuma vähemalt 15 korral öö jooksul, et see diagnoositaks.

Jah, kui mees öö jooksul 14 korda norsatab ja see naist häirib, siis naine ei armasta meest. Iga öö tuleb kallu norsatused üle lugeda, sest kui see 15 täis tuleb, siis saab ravi nii mehe hingamissüteem kui ka närvisüsteem,  taastub ka kodune rahu ja naine on ka kuidagi armas endiselt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Norskamisel on ikka oluliselt rohkem põhjuseid ja iga norskaja ei põe uneapnoed. Mehed on orienteeritud lahenduste pakkumisele. Kui naine näeb probleemi oma kaalus, siis mees ei hakka nännutama – et ei ole sa midagi paks, vaid pakub lahenduse – hakkame koos tegelema – mine trenni, hakka jälgima toitumist, liigu rohkem.  Ning kui naine kohe alt ära hüppab – siis mida peaks mees sellepeale ütlema – et tubli oled! Nüüd on naisel nutt lahti, et mees ei mõista, mees ütleb halvasti – aga ta ju ütles õigesti – kui loobud, lähedki paksuks. Mehed räägivad nii nagu asi on.

Mis need salapärased põhjused siis on, kas tagumikukorsten ei tõmba siis korralikult või milles asi? Mees ei pakkunud ju lahendust, mats hakkab esimese asjana solvama.  Pakkunud siis välja, et ta hoiab last nii kaua kui naine trennis viibib. Ma küsin veelkord, millest mehe kere pekki läks? kas oli naisega koos rase. Naljanumber.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks mees selliselt üle reageeris? Kas tema negatiivne eelhoiak pole tekkinud varasematest aastatest? Kas oled varem ka üritanud alla võtta, aga oled lihtsalt käega löönud või pole suhtunud asjasse tõsiselt?

Mees reageeris üle mitte naise kehakaalu pärast ega mitte selle pärast, et söök polnud valmis, vaid sellepärast, et naine isegi mitte ei liigutanud selles suunas, et söögi tegemisega alustada. Meest häiris naise laiskus ja lootus, et küll mees tuleb ja teeb ise. Ja halvasti ütles mees mitte sellepärast, et naine oleks paks ja eemaletõukav vaid sellepärast, et naine selle asemel, et isegi mitte laiskust tunnistada vaid lihtsalt ütelda, et ma ka alles jõudsin, hakkame nüüd tegema, hakkas hoopis vastu plähvima. Kõik mõistavad, et oma puudusi on raske tunistada. Kõik on valmis leppima sellega, kui pakutakse nüüd kohe nende asjadega alustamist, millega võiks juba alustatud olla. Kõigil tekib tõrge, kui oma tegemata jätmisi õigustama hakatakse, või veel hullem hoopis teises vigu otsima hakatakse, et aga sa ise …

TA käitus halvasti. Selle asemel, et olukorda parandama hakata, hoopis eskaleeris selle tüliks, põhjustas mehe ebaadekvaatse reageeringu ja selle asemel, et probleemiga tegeleda otsib nüüd siin kaastunnet. Issand kui jube, mees ei olegi ideaalne vaid tavaline inimene, kes võib ka solvuda. Nii kohutav. Miks ta küll kõiki kodutöid enda kaela ei võta. Tundke mulle kaasa. Mehe noku on väike, palk on väike, iseloom on võimatu, tal on töö ja auto ja omad huvid, ta tahab et ma meeldiv oleks. Nii hirmus.

+16
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutan siia just vahetult pärast tüli. Meil on 3-kuune laps ja mul on u 15kg ülekaalu. Ka mehel on umbes 7-8kg üle, aga ei ole otseselt paks. Täna siis leppisime kokku, et hakkame koos toitumiskava jälgima, et ehk on koos kergem.

Kuid juba lõunasöögi ajal tekkis tüli ning kui ma lõpuks ütlesin, et ma ei viitsi sinuga koos seda kava jälgida kui sa käitud minuga nagu lapsega, siis selle peale öeldi mulle, et paksene, paksene siis. Varsti ainult veered siin. Vot see kommentaar tegi väga haiget.

Kui ma hiljem püüdsin seda öelda, et see tegi haiget ja mõjutab minu enesekindlust, siis selle peale ütles, et see mu enda probleem kui nii tunnen. Mul niigi enesekindlusega kehvasti kuna ka varem on kehakaalu kohta kommentaare tehtud, aga see kuidagi riivas täna mind eriti. Ja see et mees ei saa aru, kuidas see mind päriselt mõjutab. Ta arvab, et teise öeldud sõnad ei saa inimest niimoodi mõjutada.

Ma ei teagi kas ma siis reageerisin üle või ongi see nõmedalt öeldud? Muidugi olen oma kaalus ise süüdi, aga oma kõige lähedasemalt inimeselt ootan pigem tuge kui halvustavaid kommentaare. Või teid selline kommentaar ei häiriks?

3 kuune laps ja sa räägid kaalust? Sul on vaja jälgida ju toitumist, mis toodaks piima. Sa seda ei tea? Ainult mees võib nii tundetu kirja kirjutada. Laps on naise elus kõige tähtsam kui on väike. Süüdi kaalus? Kui see kirjutaja on mees, blokeerige ta ära. Nii rumal ei saa olla. Kui oled naine ja tõesti lapse ema. Ruttu arsti ja väga kiiresti. Kui prioteet pole laps 3 kuuse lapse kõrval, on tegemist suure psüühilise häirega.

+6
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et siin on väsinud vanemate teema – pisike beebi majas, ema magamata, mees ka alles kohaneb uue olukorraga.

Suur kehakaal võib vabalt olla stressi tunnus. Ennast toiduga lohutama kiputakse tihti siis, kui enesehinnang madal. Seega kehakaalu osatamine kedagi dieedile küll ei pane, pigem vastupidi. Tark mees ütleks, et sa oled ilus, siis naisel kohe rohkem jõudu, et dieeti pidada ja ennast mitte söömisega lohutada.

Tõtt öelda mina ise olin lapse tulles samuti ülekaalus, kuid igapäevased lapse süles tassimised ja kussutamised ning kärutamised eemaldasid mul lühikese ajaga iseenesest 10 kilo – ilma igasuguse toitumiskavata.

Kusjuures kõige aktiivsem kaalukaotuse periood noorel emmel peaks olema siis, kui beebi on juba pisut vanem, mitte päris vastsündinu. Sest 1-3kuune enamasti magab või sööb. Aga sellised pooleaastased hakkavad juba maailma uudistama ja oskavad rohkem nõuda. Mis tähendab, et ema peab neid rohkem ringi tassima, kõike näitama, suhtlema, tulevad ka pikad kärutamisringid. Lisaks on mõni beebi nii aktiivne, et emal polegi võimalik maha istuda ja pikalt süüa (nagu minul oli). See kõik mõjub ema tervisele ja kehakaalule kohe väga hästi. Seega ma ei imesta, kui paari kuu pärast mehest kaalulangetuses kõvasti ette oled jõudnud.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa küll sellise õudse häda tite näol endale kaela tõmbasid? Imetad teda pausideta 24/7 ja ei suuda lihtsamat tervislikku toitu teha (keegi ei räägi praest)? Ja kes su põranda ära määrib iga päev- see 1,5 kuune imik? Kujutad ette, mees ka ei saa sulle sööki teha, sest ta on tööl. Anna imik mehele ja mine ise tööle “puhkama”.

Jälk inimene oled.

Iga kell on tööl kergem olla, kui imikuga kodus. Kui mees laekub koju, on tööd-tegemised pooleks, mitte naine ei pea üksi toimetama. Mees mingu kasvõi paariks tunniks titega jalutama, kui soovib, et naine rahulikult toidu valmis teeb.

On igati kena ja seaduslik, et isa jääb titega lapsehoolduspuhkusele ja ema naaseb tööle. Miskipärast paljud naised seda võimalust kasutada ei taha. Istutakse lapse 3- aastaseks saamiseni kodus, dressipüksid jalas ja süüakse küpsiseid. Tehakse kõik, et kodusolemise aega võimalikult pikaks venitada. Tööl käies ei saa ju teha lõunauinakuid, netflixi vahtida, sõbrannadega poodides jalutada, rannas pikutada. Kodus ju süüa teha ja koristada pole tarvis- neid asju tehku mees pärast tööpäeva, sest titemamma vajab õhtuti puhkust.

+14
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutan siia just vahetult pärast tüli. Meil on 3-kuune laps ja mul on u 15kg ülekaalu. Ka mehel on umbes 7-8kg üle, aga ei ole otseselt paks. Täna siis leppisime kokku, et hakkame koos toitumiskava jälgima, et ehk on koos kergem.

Kuid juba lõunasöögi ajal tekkis tüli ning kui ma lõpuks ütlesin, et ma ei viitsi sinuga koos seda kava jälgida kui sa käitud minuga nagu lapsega, siis selle peale öeldi mulle, et paksene, paksene siis. Varsti ainult veered siin. Vot see kommentaar tegi väga haiget.

Kui ma hiljem püüdsin seda öelda, et see tegi haiget ja mõjutab minu enesekindlust, siis selle peale ütles, et see mu enda probleem kui nii tunnen. Mul niigi enesekindlusega kehvasti kuna ka varem on kehakaalu kohta kommentaare tehtud, aga see kuidagi riivas täna mind eriti. Ja see et mees ei saa aru, kuidas see mind päriselt mõjutab. Ta arvab, et teise öeldud sõnad ei saa inimest niimoodi mõjutada.

Ma ei teagi kas ma siis reageerisin üle või ongi see nõmedalt öeldud? Muidugi olen oma kaalus ise süüdi, aga oma kõige lähedasemalt inimeselt ootan pigem tuge kui halvustavaid kommentaare. Või teid selline kommentaar ei häiriks?

3-kuuse lapse ema peaks keskenduma ennekõike lapsele, eriti kui tegu on imetava emaga. Raseduskilode kaotamiseks tuleb anda aega ja mitte liigselt stressi endale tekitada.

Aga miks mees selliselt üle reageeris? Kas tema negatiivne eelhoiak pole tekkinud varasematest aastatest? Kas oled varem ka üritanud alla võtta, aga oled lihtsalt käega löönud või pole suhtunud asjasse tõsiselt? Sel juhul mõistan mehe käitumist, ehkki ei saa seda õigeks pidada. Arvan, et Su mees igatseb endale saledamat naist ja tahab tunda, et ka sina pingutad, et tema jaoks ilus ja atraktiivne olla.

Aga nagu öeldud – kolmekuuse lspse kõrvslt on seda pisut palju tahetud. Toitu lihtsalt tervislikult ja ära sea endale hetkel liiga kõrgeid eesmärke. Iga asi omal ajal.

Palju neid “rasedakilosid” siis kogunes, kui 3 kuud pärast sünnitust on ikka veel 15 kilo üle? Sünnitusmajja jääb ju ka omajagu, lisaks on 3 kuud olnud suurem kalorikulu imetamise tõttu. Ei maksa endale rasedusega 30 kilo selga süüa, siis ei tule pärast tegeleda “kõrgete eesmärkidega”.

+13
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On igati kena ja seaduslik, et isa jääb titega lapsehoolduspuhkusele ja ema naaseb tööle. Miskipärast paljud naised seda võimalust kasutada ei taha. Istutakse lapse 3- aastaseks saamiseni kodus, dressipüksid jalas ja süüakse küpsiseid. Tehakse kõik, et kodusolemise aega võimalikult pikaks venitada. Tööl käies ei saa ju teha lõunauinakuid, netflixi vahtida, sõbrannadega poodides jalutada, rannas pikutada. Kodus ju süüa teha ja koristada pole tarvis- neid asju tehku mees pärast tööpäeva, sest titemamma vajab õhtuti puhkust.

Ei taha isad titadega koju jääda. Kui nad ainult teaks kui hea on päevläbi filmivaadata ja küspsist süüa, kodu koristada ja kõige selle kõrvalt tervislik õhtusöök kallile naisele valmib  nagu lenneldes.  Milleks sõimerühma kasvatajatele üldse palka maksta, istuvad seal ja mugivad ainult küpsiseid.

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et te korraga sama toitumiskava teete? Üks on naine, hiljuti sünnitanud, vbl ka imetab, tahab alla võtta 15 kg. Teine on mees, tahab alla võtta 8 kg. Ja kava on selleks ühesugune?  Sellised need toitumiskavad ongi siis, jutt on ilus, et teeme personaalselt, aga lõpuks saavad kõik ühesuguse…

Aga muidu, masendav lugemine. Paar on just saanud lapsevanemateks, aga kõige tähtsam on ikka sale olla. Perekool kaagutab kaasa, et miks sa ikka nii paksuks läksid, miks sa siis sööki tehtud ei saa ja mis sa vingud, et mees ütles, sa oledki ju paks. Sest ega paks naine pole ju mingi inimene, sellisega võib käituda, kuidas tahad. Kui tahad midagi väärt olla, ole kõhn. Naisel, kes ei ole kõhn, pole midagi kobiseda, tema peab vastuvaidlematult pidevalt pingutama kõhnaks saamise nimel ja tema häbistamine on igati õigustatud, sest mis ta siis on paks.

Mina nüüd ütlen sulle, et sa võid vabalt olla täpselt selline edasi nagu oled ja absoluutselt pole mingit kohustust ega vajadust kaalu kaotada. Ja sul absoluutselt õigus eeldada, et sinu lähikondlased kohtleksid sind samasuguse hoolivuse ja lugupidamisega nagu varem hoolimata muutustest sinu kehakaalus ükskõik millises suunas. Ütle seda ka oma mehele, lühidalt ja konkreetselt.

Mees paraku tõmbas endale selle kommentaariga vee peale. Teil oli tüli teisel teemal – et miks söök valmis pole. Teineteisest lugupidav paar püsib ka tülitsedes teemas. Igasugu teise keha ja välimust mõnitavad ja halvustavad kommentaarid haiget tegemiseks ja alandamiseks ning nö teise paika panemiseks või põrandale löömiseks on suhtes suur punane hoiatustuli.

Kas kujutaksid ette, et nt ettevõttes peetakse eelarve üle läbirääkimisi ja järsku üks osakonnajuhataja käratab teisele, et mis sina siin üldse raha teemal sõna võtad, endal õllekõht ripub üle püksivärvli? Või et sõidate autoga, mees keerab valest teeristist ära ja sina ütled, et nojah, mis sõiduoskust sihukesest miniviineriga mehest ikka oodata? Ei, sest selline suhtlus on madal, alandav ja vägivaldne.

Aga ometi peetakse täiesti normaalseks, et naise keha ja välimust võib igas situatsioonis tema paika panemiseks halvustada ja tülis argumendina kasutada. Nagu näed, siis siin käod, valdavalt teised naised, rakendavad hoogsalt sama taktikat. Sa oled ise süüdi, et mees sinuga nii käitub, SEST MIS SA SIIS OLED PAKS! Varsti saad kuulda, et ka su mehe 8 kilo on sinu süü, sest va paks naine, näe, ei tee ju õigeks ajaks toitumiskava menüüd valmis.

See on kõik nii vale, vastik, nõme ja nii absoluutselt tavaline igapäevane suhtlus, et lõpuks tõesti jää või uskuma, et jah, nii peabki olema. Su mees üritab ka sind ära tinistada praegu, et tema pole midagi valesti teinud, probleem on sinus… sest… arva ära… õige, sa oled ju paks!

Järgmine kord, kus mees üritab sind su keha halvustades alavääristada, tuleb ilmselt üsna varsti. Ja sel hetkel tuleb sul end lühidalt ja konkreetselt maksma panna. Ütled selgelt, et sa ei aktsepteeri mingisugust alavääristamist omaenda pereliikmelt ja seda tüüpi suhtlus vaidluse või tüli käigus on absoluutselt välistatud. Ta ilmselt ajab silmad punni ja rinna kummi, et mida asja, tema pole ju midagi valesti öelnud, mida sa sokid. Ja sina nüri järjekindlusega lõpetad järsult vestluse iga kord, kui tuleb jälle samateemaline kommentaar.

Juhul muidugi, kui sa viitsid sellise tölliga kembelda ja loota tema arenemisvõimele. Mina ausalt öeldes ei viitsiks, saadaks metsa kännu otsa sellise.

+20
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et te korraga sama toitumiskava teete? Üks on naine, hiljuti sünnitanud, vbl ka imetab, tahab alla võtta 15 kg. Teine on mees, tahab alla võtta 8 kg. Ja kava on selleks ühesugune?  Sellised need toitumiskavad ongi siis, jutt on ilus, et teeme personaalselt, aga lõpuks saavad kõik ühesuguse…

Mis seal siis imelikku on? Programm arvutab välja kummalegi vajamineva portsu kaalu. Nii see on koguaeg olnud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei mõista, mis siin veel arutada on. Nõua lahutust ja ela rahulikult lapsega kahekesi, ilma, et keegi su kallal vaimset vägivalda tarvitaks. Sest selline suhtumine on räige vägivald. Mees on kohustatud sind ja last ülal pidama kuni lapse 3 a saamiseni, seega raha pärast pole vaja muretseda.
Kui ise hakkama ei saa, pöördu naisi abistavatesse organisatsioonidesse. Saad tasuta väga hea juristi, kes mehe pulbriks teeb.
Lapse eest hoolitsemine on tåiskohaga töö ja nõuda naiselt sellele veel midagi lisaks on täiesti ebaõiglane. Mees elagu üksi ja palgaku teenija, kes söögid valmistab.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et te korraga sama toitumiskava teete? Üks on naine, hiljuti sünnitanud, vbl ka imetab, tahab alla võtta 15 kg. Teine on mees, tahab alla võtta 8 kg. Ja kava on selleks ühesugune? Sellised need toitumiskavad ongi siis, jutt on ilus, et teeme personaalselt, aga lõpuks saavad kõik ühesuguse…

Mis seal siis imelikku on? Programm arvutab välja kummalegi vajamineva portsu kaalu. Nii see on koguaeg olnud.

Eee… imelik on see, et mehe ja naise kehad on erinevad, nende kaal on erinev, nad on ilmselt olnud ülekaalus erineva ajaperioodi, imetava naise keha vajab teistsuguseid toitaineid ja vitamiine kui mees jne jne jne veel terve rodu põhjuseid, mis efektiivsel tervislikul kaalukaotusel rolli mängivad. Aga “personaane toitumiskava” tähendab, et ainuke erinevus on… portsu suuruses??? Ja inimesed maksavad raha sellise asja eest? Hämming.

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et te korraga sama toitumiskava teete? Üks on naine, hiljuti sünnitanud, vbl ka imetab, tahab alla võtta 15 kg. Teine on mees, tahab alla võtta 8 kg. Ja kava on selleks ühesugune? Sellised need toitumiskavad ongi siis, jutt on ilus, et teeme personaalselt, aga lõpuks saavad kõik ühesuguse…

Aga muidu, masendav lugemine. Paar on just saanud lapsevanemateks, aga kõige tähtsam on ikka sale olla. Perekool kaagutab kaasa, et miks sa ikka nii paksuks läksid, miks sa siis sööki tehtud ei saa ja mis sa vingud, et mees ütles, sa oledki ju paks. Sest ega paks naine pole ju mingi inimene, sellisega võib käituda, kuidas tahad. Kui tahad midagi väärt olla, ole kõhn. Naisel, kes ei ole kõhn, pole midagi kobiseda, tema peab vastuvaidlematult pidevalt pingutama kõhnaks saamise nimel ja tema häbistamine on igati õigustatud, sest mis ta siis on paks.

Mina nüüd ütlen sulle, et sa võid vabalt olla täpselt selline edasi nagu oled ja absoluutselt pole mingit kohustust ega vajadust kaalu kaotada. Ja sul absoluutselt õigus eeldada, et sinu lähikondlased kohtleksid sind samasuguse hoolivuse ja lugupidamisega nagu varem hoolimata muutustest sinu kehakaalus ükskõik millises suunas. Ütle seda ka oma mehele, lühidalt ja konkreetselt.

Mees paraku tõmbas endale selle kommentaariga vee peale. Teil oli tüli teisel teemal – et miks söök valmis pole. Teineteisest lugupidav paar püsib ka tülitsedes teemas. Igasugu teise keha ja välimust mõnitavad ja halvustavad kommentaarid haiget tegemiseks ja alandamiseks ning nö teise paika panemiseks või põrandale löömiseks on suhtes suur punane hoiatustuli.

Kas kujutaksid ette, et nt ettevõttes peetakse eelarve üle läbirääkimisi ja järsku üks osakonnajuhataja käratab teisele, et mis sina siin üldse raha teemal sõna võtad, endal õllekõht ripub üle püksivärvli? Või et sõidate autoga, mees keerab valest teeristist ära ja sina ütled, et nojah, mis sõiduoskust sihukesest miniviineriga mehest ikka oodata? Ei, sest selline suhtlus on madal, alandav ja vägivaldne.

Aga ometi peetakse täiesti normaalseks, et naise keha ja välimust võib igas situatsioonis tema paika panemiseks halvustada ja tülis argumendina kasutada. Nagu näed, siis siin käod, valdavalt teised naised, rakendavad hoogsalt sama taktikat. Sa oled ise süüdi, et mees sinuga nii käitub, SEST MIS SA SIIS OLED PAKS! Varsti saad kuulda, et ka su mehe 8 kilo on sinu süü, sest va paks naine, näe, ei tee ju õigeks ajaks toitumiskava menüüd valmis.

See on kõik nii vale, vastik, nõme ja nii absoluutselt tavaline igapäevane suhtlus, et lõpuks tõesti jää või uskuma, et jah, nii peabki olema. Su mees üritab ka sind ära tinistada praegu, et tema pole midagi valesti teinud, probleem on sinus… sest… arva ära… õige, sa oled ju paks!

Järgmine kord, kus mees üritab sind su keha halvustades alavääristada, tuleb ilmselt üsna varsti. Ja sel hetkel tuleb sul end lühidalt ja konkreetselt maksma panna. Ütled selgelt, et sa ei aktsepteeri mingisugust alavääristamist omaenda pereliikmelt ja seda tüüpi suhtlus vaidluse või tüli käigus on absoluutselt välistatud. Ta ilmselt ajab silmad punni ja rinna kummi, et mida asja, tema pole ju midagi valesti öelnud, mida sa sokid. Ja sina nüri järjekindlusega lõpetad järsult vestluse iga kord, kui tuleb jälle samateemaline kommentaar.

Juhul muidugi, kui sa viitsid sellise tölliga kembelda ja loota tema arenemisvõimele. Mina ausalt öeldes ei viitsiks, saadaks metsa kännu otsa sellise.

Ma olen nii nõua absoluutselt kõigega,mida sa ütlesid.

Sinu miinustajatest on kahju, sest need saavad olla ainult inimesed, kelle jaoks selline suhtlemine ongi normaalne igapäev. Õudne.

+11
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee… imelik on see, et mehe ja naise kehad on erinevad, nende kaal on erinev, nad on ilmselt olnud ülekaalus erineva ajaperioodi, imetava naise keha vajab teistsuguseid toitaineid ja vitamiine kui mees jne jne jne veel terve rodu põhjuseid, mis efektiivsel tervislikul kaalukaotusel rolli mängivad. Aga “personaane toitumiskava” tähendab, et ainuke erinevus on… portsu suuruses??? Ja inimesed maksavad raha sellise asja eest? Hämming.

Kus sa seda personaalset kava nägid? Ise mõtlesid välja?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge siis virisega meeste kuuldes oma kaalu üle, vaid tehke ise midagi reaalset, kui teid ülekaal härib. Julgeb mees sõna võtta sel teemal, siis kohe on mees halb ja kommenteerib kaalu. olen ka olnud (peale laste sündi) ülekaalus, siis tegin konkreetse plaani, kuidas alla võtta.  Ei pea ootama mehe heakskiitu – tegin seda enda jaoks, tegin pikki jalutuskäike, võimlesin kodus, sõin korralikult (aga kvaliteetselt, juba lapse pärast) ning pool aasta hiljem olin 5 kg alla sünnituseelse kaalu.

 

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no ei meeldiks mulle jah kui mees nii ütleks. samas mida teha, see nn tingimusteta armastus on ikkagi tihti väga ühepoolne, st armastus  on tagatud selle poolt, kes siis see juurdevõtnu. teisel poolel millegipärast armastus ikkagi kaob ära ja tekivad silmarõõmud, julgematel armuke 😛 paksude puhul kõige tüütum ongi see, et neid peab läbi juurdevõetud kilode armastama, samas nad ise võivad igasugu nõudmisi omada teisele poolele. sellises mõnusas lahedas suhtes, kus mees võib paksu daami kõrval diivanil leboda ja vähe teenida, vb ei häirikski miski, eksole. aga tihti sama daame väga nõudlik mehe suhtes.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et te korraga sama toitumiskava teete? Üks on naine, hiljuti sünnitanud, vbl ka imetab, tahab alla võtta 15 kg. Teine on mees, tahab alla võtta 8 kg. Ja kava on selleks ühesugune? Sellised need toitumiskavad ongi siis, jutt on ilus, et teeme personaalselt, aga lõpuks saavad kõik ühesuguse…

Aga muidu, masendav lugemine. Paar on just saanud lapsevanemateks, aga kõige tähtsam on ikka sale olla. Perekool kaagutab kaasa, et miks sa ikka nii paksuks läksid, miks sa siis sööki tehtud ei saa ja mis sa vingud, et mees ütles, sa oledki ju paks. Sest ega paks naine pole ju mingi inimene, sellisega võib käituda, kuidas tahad. Kui tahad midagi väärt olla, ole kõhn. Naisel, kes ei ole kõhn, pole midagi kobiseda, tema peab vastuvaidlematult pidevalt pingutama kõhnaks saamise nimel ja tema häbistamine on igati õigustatud, sest mis ta siis on paks.

Mina nüüd ütlen sulle, et sa võid vabalt olla täpselt selline edasi nagu oled ja absoluutselt pole mingit kohustust ega vajadust kaalu kaotada. Ja sul absoluutselt õigus eeldada, et sinu lähikondlased kohtleksid sind samasuguse hoolivuse ja lugupidamisega nagu varem hoolimata muutustest sinu kehakaalus ükskõik millises suunas. Ütle seda ka oma mehele, lühidalt ja konkreetselt.

Mees paraku tõmbas endale selle kommentaariga vee peale. Teil oli tüli teisel teemal – et miks söök valmis pole. Teineteisest lugupidav paar püsib ka tülitsedes teemas. Igasugu teise keha ja välimust mõnitavad ja halvustavad kommentaarid haiget tegemiseks ja alandamiseks ning nö teise paika panemiseks või põrandale löömiseks on suhtes suur punane hoiatustuli.

Kas kujutaksid ette, et nt ettevõttes peetakse eelarve üle läbirääkimisi ja järsku üks osakonnajuhataja käratab teisele, et mis sina siin üldse raha teemal sõna võtad, endal õllekõht ripub üle püksivärvli? Või et sõidate autoga, mees keerab valest teeristist ära ja sina ütled, et nojah, mis sõiduoskust sihukesest miniviineriga mehest ikka oodata? Ei, sest selline suhtlus on madal, alandav ja vägivaldne.

Aga ometi peetakse täiesti normaalseks, et naise keha ja välimust võib igas situatsioonis tema paika panemiseks halvustada ja tülis argumendina kasutada. Nagu näed, siis siin käod, valdavalt teised naised, rakendavad hoogsalt sama taktikat. Sa oled ise süüdi, et mees sinuga nii käitub, SEST MIS SA SIIS OLED PAKS! Varsti saad kuulda, et ka su mehe 8 kilo on sinu süü, sest va paks naine, näe, ei tee ju õigeks ajaks toitumiskava menüüd valmis.

See on kõik nii vale, vastik, nõme ja nii absoluutselt tavaline igapäevane suhtlus, et lõpuks tõesti jää või uskuma, et jah, nii peabki olema. Su mees üritab ka sind ära tinistada praegu, et tema pole midagi valesti teinud, probleem on sinus… sest… arva ära… õige, sa oled ju paks!

Järgmine kord, kus mees üritab sind su keha halvustades alavääristada, tuleb ilmselt üsna varsti. Ja sel hetkel tuleb sul end lühidalt ja konkreetselt maksma panna. Ütled selgelt, et sa ei aktsepteeri mingisugust alavääristamist omaenda pereliikmelt ja seda tüüpi suhtlus vaidluse või tüli käigus on absoluutselt välistatud. Ta ilmselt ajab silmad punni ja rinna kummi, et mida asja, tema pole ju midagi valesti öelnud, mida sa sokid. Ja sina nüri järjekindlusega lõpetad järsult vestluse iga kord, kui tuleb jälle samateemaline kommentaar.

Juhul muidugi, kui sa viitsid sellise tölliga kembelda ja loota tema arenemisvõimele. Mina ausalt öeldes ei viitsiks, saadaks metsa kännu otsa sellise.

lastega paksul mahvaldal muidugi valikut on, eksole, kes tohutult kasuissiks tahavad saada. ja too kohe näiteks oma kümme 100+kg sõbrannat, kel järjekord ukse taga 😛

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lastega paksul mahvaldal muidugi valikut on, eksole, kes tohutult kasuissiks tahavad saada. ja too kohe näiteks oma kümme 100+kg sõbrannat, kel järjekord ukse taga ????

Ohjaaaa, sest ega 3-kuuse beebi emal ju ongi ülim ja ainus eesmärk ruttu uus töll omale koju sebida, kes hakkaks alandavaid kommentaare pilduma!

Täiesti hämmastavad kommentaarid siin suures osas – loomulikult ei ole paarisuhtes õigus ühel osapoolel teist bodyshame´ida! Täiesti iseasjad on, kas üks paariline muretseb teise haiglase ülekaalu pärast ja püüab teda motiveerida tervislikumaid valikuid tegema või mõnitab 3 kuud tagasi sünnitanud 15 ülekiloga naist, kui sellel õigeks ajaks praad valmis pole.

Mis suhetes te, vaesed inimesed, ometi virelete, kus peab olema 3 kuud peale beebi sündi ideaalkaalus, naeratus näol, kuum õhtusöök taldrikul auramas, kui isand ja käskija suvatseb seda nõuda?! Ja siis veel tuleb sellele tüübile tänulik olla, kui ta nii “õigesti” ütleb, et ole siis paks edasi.

Teemaalgataja – iga normaalse enesehinnanguga naine solvuks sellise ütlemise peale ja tekiks küsimus, milline suhe see üleüldse on, kus omavahel niimoodi lajatades suheldakse.

+10
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

astega paksul mahvaldal muidugi valikut on, eksole, kes tohutult kasuissiks tahavad saada. ja too kohe näiteks oma kümme 100+kg sõbrannat, kel järjekord ukse taga ????

Päris valus kommentaar. Ekskursioon kaltsnaise mõttemaailma, kes peab alati olema kõhn, põhjusel, et MUIDU JU MEHED EI TAHA MIND. Nui neljaks peab mingi mees olema kogu aeg. Õnneks valdav osa naisi siiski ei mõtle nii nagu sina.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas te lugesite ka?

tekkis tüli ja LÕPUKS kui naisel viskas üle, ütles ta, et ta ei viitsi, kui mees temaga nagu lapsega räägib.

ei olnud midagi sellist, et ta ei suvatsenud süüa teha ja ütles et ah ei viitsi.

see mees igatahes jätab vingatsi mulje oma “paksene paksenega”. annab ikka tulla sellise väljendi peale.

kui on soov koos kava teha, tehke valmis realistlik plaan ja jagage ülesanded, ajad ära. kui keegi ei jõua, palugu teist. kui see tundub ilmvõimatu, peate kumbki endaga ise hakkama saama.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 189 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees kommenteerib su kaalu