Esileht Pereelu ja suhted Kui mees lajatab naisele nii..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Teema: Kui mees lajatab naisele nii..

Postitas:
Kägu

Tere!

Mind väga huvitaks kõrvaltnäijate arvamus sellest, et kui mina kurdan oma muret kaaslale..ehk et ühel teemal mis mind otseseselt tema käitumisega seoses häiris..siis tema lajatab automaatselt vastu,…kui sul midagi tarka öelda pole..ole vaitt…ja mind kohe nii nii häirib see…proovisin siis natuke veel edasi arutada..siis tema närviliselt ütles..et tal on pikk väsitav päev selja taga ja tema ei suvatse arutada midagi praegu ja et läheb magama…

Kas see on okey?

Minu arvates nii probleeme lahendada ei ole okey .

+3
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsid arutada talle ebasobival ajal. Arutamiseks peab aeg mõlemale poolele sobima.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mind väga huvitaks kõrvaltnäijate arvamus sellest, et kui mina kurdan oma muret kaaslale..ehk et ühel teemal mis mind otseseselt tema käitumisega seoses häiris..siis tema lajatab automaatselt vastu,…kui sul midagi tarka öelda pole..ole vaitt…ja mind kohe nii nii häirib see…proovisin siis natuke veel edasi arutada..siis tema närviliselt ütles..et tal on pikk väsitav päev selja taga ja tema ei suvatse arutada midagi praegu ja et läheb magama…

Kas see on okey?

Minu arvates nii probleeme lahendada ei ole okey .

See on vägivald kui inimene hakkab teise jaoks ootamatult rääkima probleemidest ja tahab jõuga teise panna arutama seda, mis endal hetkel rääkimist vajav. Ootamatult  probleemidest rääkima hakkamine on vägivald. Nii et miks sa kasutad vägivalda, olgu su probleemi milline tahes. tahad arutada, tuleb aeg kokkuleppida või vähemalt küsida ENNE kui rääkima hakkab, et sul on probleem, et kas teisel on aega ja jaksu kuulata. Selline käitumine vägivaldne, nii et olete üsna ühesugused.

+8
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma mehega ei pea mingit aega kokku leppima. Õpi kehakeelt paremini lugema, aga üldiselt soovitan hakata lahku minemisele mõtlema.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on vägivald kui inimene hakkab teise jaoks ootamatult rääkima probleemidest ja tahab jõuga teise panna arutama seda, mis endal hetkel rääkimist vajav. Ootamatult  probleemidest rääkima hakkamine on vägivald. Nii et miks sa kasutad vägivalda, olgu su probleemi milline tahes. tahad arutada, tuleb aeg kokkuleppida või vähemalt küsida ENNE kui rääkima hakkab, et sul on probleem, et kas teisel on aega ja jaksu kuulata. Selline käitumine vägivaldne, nii et olete üsna ühesugused.

Õnneks mehed ei nuta ja probleemid hoiavad enda teada. Ühele ei sobi üks aeg, teisele teine. Klapitamine, näägutamine ja vaiki sundimine. Kooselu on siiski vaba tahe, paraku see mees soovib tulla tühja koju ja naisele meeldib näägutada. Loodetavasti pole lapsi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teda ehk häirib Su kirjaoskamatus, aga ta ei tule seda Sulle peale väsitavat päeva ette heitma.

+13
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ju ütles Sulle, et ole vait – järelikult ei olnud talle sobiv aeg rääkimiseks.
Olen nõus, et ta ei väljendanud ennast viisakalt ega sõbralikult.
Aga päris nii ei saa, et võtad suvalise aja ja kukud seletama ning jätkad veel peale seda, kui teine on teada andnud, et ei taha hetkel rääkida. Seda muide mehed tänitamiseks peavadki.
Järgmine kord alusta nii, et ütled, et Sul on üks teema mida arutada soovid ja küsi, kas ta hetkel on valmis rääkima.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta oma asjad ja mine ära. Kui hakkab juttu tegema, mida ma eirit ei usu, ütle, et jäägu vait ja pole midagi tarka öelda. Vasta täpselt samaga. Peedistagu neid, kes lasevad.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see pole normaalne. Väga ebaviisakas mees, ma solvuksin sellise vastuse peale.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta oma asjad ja mine ära. Kui hakkab juttu tegema, mida ma eirit ei usu, ütle, et jäägu vait ja pole midagi tarka öelda. Vasta täpselt samaga. Peedistagu neid, kes lasevad.

Miks sa arvad, et see naise korter pole? Kui on naise korter, astugu mees minema. Ja tulgu tagasi, kui lõpuks viisakalt rääkida oskab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta oma asjad ja mine ära. Kui hakkab juttu tegema, mida ma eirit ei usu, ütle, et jäägu vait ja pole midagi tarka öelda. Vasta täpselt samaga. Peedistagu neid, kes lasevad.

Miks sa arvad, et see naise korter pole? Kui on naise korter, astugu mees minema. Ja tulgu tagasi, kui lõpuks viisakalt rääkida oskab.

Mehel puudub austus. Kuidas nüüd edasi, kui ongi põhjuseks tänitav naine? Miks peaks sellist meest tagasi tahtma, huvi pärast küsiks? Sa arvad, et austust on võimalik tagasi saada, kui see juba aknast välja lendas?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mind väga huvitaks kõrvaltnäijate arvamus sellest, et kui mina kurdan oma muret kaaslale..ehk et ühel teemal mis mind otseseselt tema käitumisega seoses häiris..siis tema lajatab automaatselt vastu,…kui sul midagi tarka öelda pole..ole vaitt…ja mind kohe nii nii häirib see…proovisin siis natuke veel edasi arutada..siis tema närviliselt ütles..et tal on pikk väsitav päev selja taga ja tema ei suvatse arutada midagi praegu ja et läheb magama…

Kas see on okey?

Minu arvates nii probleeme lahendada ei ole okey .

Lahuta!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti keeles on see sõna OKEI

Inglise keeles OKAY

Mitte “okey”

+22
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Esiteks oleneb, kui kiireloomuline probleem on.

Kui kannatab oodata ning mees mingil põhjusel ei ole võimeline kohe arutama, siis tuleb seda viisakalt väljendada ja lisada, mis aja pärast ta seda teha saaks.

Selleks siis muidugi mõistlik aeg määrata, mitte et kaaslane praeb üksi mingi mure sees jumal teab kui kaua.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar parajaid kokku sattunud. Üks on mühakas ja teine ka rumalavõitu. Suhtlemispuudega samuti.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellega on nii, et on õigused on võrdsed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka väga loeb see ka, et mismoodi seda asja ütlema mindi. On vaks vahet kas öelda, et sa oled loll või et sul esineb tarkuse puue.
Inimesele võib anda tagasisidet eelkõige tema käitumise kohta mingis konkreetses situatsioonis ning millise mõju või tunde see käitumine põhjustas tagasiside andjas. Siis on lootust et teine ei soovi ja ei lähe lukku.
Ehk siis midagi sellist – meil oli eile plaanitud koos kinno minna, sa jäid hiljaks ja mul oli seetõttu väga paha olla, olin närviline ja tundsin ennast alaväärsena.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel puudub austus. Kuidas nüüd edasi, kui ongi põhjuseks tänitav naine? Miks peaks sellist meest tagasi tahtma, huvi pärast küsiks? Sa arvad, et austust on võimalik tagasi saada, kui see juba aknast välja lendas?

Austus on selline asi, mida tagasi ei saa MITTE KUNAGI! Ehk kui see läinud, minge laiale.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mis sa torgid teda? Kui tal hetkel pole tuju, aega või tahtmist probleeme arutada, jäta rahule. Oota paremat hetke.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mind väga huvitaks kõrvaltnäijate arvamus sellest, et kui mina kurdan oma muret kaaslale..ehk et ühel teemal mis mind otseseselt tema käitumisega seoses häiris..siis tema lajatab automaatselt vastu,…kui sul midagi tarka öelda pole..ole vaitt…ja mind kohe nii nii häirib see…proovisin siis natuke veel edasi arutada..siis tema närviliselt ütles..et tal on pikk väsitav päev selja taga ja tema ei suvatse arutada midagi praegu ja et läheb magama…

Kas see on okey?

Minu arvates nii probleeme lahendada ei ole okey .

No ega su enda kõnepruuk ja keelekasutus paraku muljet arukast inimesest ei jäta. Mittearuka inimese peale lendamine misiganes probleemi arutamiseks on eos vastaspoolele stressirohke. Ma usun, mees tühja koha pealt ei ütle sulle “ole vait”. Ju on juba varem teie suhted allamäge veerenud.

Mehe vastusest kõlab tülpimus, puhas tülpimus.

Konkreetset teemat teadmata on raske detailideni olukorda tunnetada.

On ju vaks vahet, kas sulle tekitab muret tema seksimine võõra naisega või see, kuidas ta pidevalt juukseid kõrva taha sätib. Ärritada võivad mõlemad, aga väga erineva kaaluga teemad onju.

Vabandust, aga kuidas üks täiskasvanud inimene kasutab süstemaatiliselt sellist sõna nagu “okey” on minu jaoks müsteerium. No kuidas annab olla keeleliselt nii lihtne?!

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, ütle talle et ,#kallis, me peame rääkima. Las siis praeb ja mõtleb, et millest.

Huvitav, kuidas üks kena lause nii ebameeldivaks võib muutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mind väga huvitaks kõrvaltnäijate arvamus sellest, et kui mina kurdan oma muret kaaslale..ehk et ühel teemal mis mind otseseselt tema käitumisega seoses häiris..siis tema lajatab automaatselt vastu,…kui sul midagi tarka öelda pole..ole vaitt…ja mind kohe nii nii häirib see…proovisin siis natuke veel edasi arutada..siis tema närviliselt ütles..et tal on pikk väsitav päev selja taga ja tema ei suvatse arutada midagi praegu ja et läheb magama…

Kas see on okey?

Minu arvates nii probleeme lahendada ei ole okey .

Sellise vastuse andnud inimene ei oleks enam mu kaaslane.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et kui mina kurdan oma muret kaaslale..ehk et ühel teemal mis mind otseseselt tema käitumisega seoses häiris

see on näägutamine

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näägutamine? Ok. Aga kuidas poleks näägutamine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis käitumine ja millal häiris? Jõi jõulupäeval  täis?  Unustas sind oma sõpradele tutvustada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on vägivald kui inimene hakkab teise jaoks ootamatult rääkima probleemidest ja tahab jõuga teise panna arutama seda, mis endal hetkel rääkimist vajav. Ootamatult  probleemidest rääkima hakkamine on vägivald. Nii et miks sa kasutad vägivalda, olgu su probleemi milline tahes. tahad arutada, tuleb aeg kokkuleppida või vähemalt küsida ENNE kui rääkima hakkab, et sul on probleem, et kas teisel on aega ja jaksu kuulata. Selline käitumine vägivaldne, nii et olete üsna ühesugused.

Äkki sa ei pisendaks vägivalla mõistet. See, mida sa siin kokku kirjutad, on kõigile koduvägivallaohvritele näkku irvitamine. Jah, rääkimine ongi see kõige jubedam lähisuhtevägivald, mille eest tuleb tulistjalu põgeneda ja mille jaoks on loodud turvakodud…

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on vägivald kui inimene hakkab teise jaoks ootamatult rääkima probleemidest ja tahab jõuga teise panna arutama seda, mis endal hetkel rääkimist vajav.

Terve sinu kommentaar on vaimne vägivald.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris normaalne vast ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on vägivald kui inimene hakkab teise jaoks ootamatult rääkima probleemidest ja tahab jõuga teise panna arutama seda, mis endal hetkel rääkimist vajav. Ootamatult probleemidest rääkima hakkamine on vägivald. Nii et miks sa kasutad vägivalda, olgu su probleemi milline tahes. tahad arutada, tuleb aeg kokkuleppida või vähemalt küsida ENNE kui rääkima hakkab, et sul on probleem, et kas teisel on aega ja jaksu kuulata. Selline käitumine vägivaldne, nii et olete üsna ühesugused.

Äkki sa ei pisendaks vägivalla mõistet. See, mida sa siin kokku kirjutad, on kõigile koduvägivallaohvritele näkku irvitamine. Jah, rääkimine ongi see kõige jubedam lähisuhtevägivald, mille eest tuleb tulistjalu põgeneda ja mille jaoks on loodud turvakodud…

Õigus! Mingi töll julgeb siin tulla arvama, et ka mehel võiks kodus hea elada olla. Et naine ei võikski suvalisel hetkel suvalisel toonil tema kallal näägutada. Et äkki naiste poolne vaimne ja verbaalne irriteerimine ei tohikski olla lubatud. Milline ülbus! Kolmejalgsed märgaku oma privileege ja ärgu tulgu naiste vabadusi piirama! Kui naine tahab meest stressiolukorda panna, talle halba enesetunnet tekitada, või muid ebamugavusi põhjustada, siis ei tohi seda pidada võrdseks vägivallaga. See on lihtsalt suhtlemine. Vägivald on see ainult siis, kui mees seda naisele teeb.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates nii probleeme lahendada ei ole okey .

Sul on absoluutselt õigus- niimoodi probleeme lahendada ei ole “okey”, nagu sina tegid, et lendad mehele peale, kui ta on väsinud ja ei suuda sinuga probleeme lahata hetkel.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees lajatab naisele nii..