Esileht Pereelu ja suhted Kui mees lajatab naisele nii..

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Kui mees lajatab naisele nii..

Postitas:
Kägu

Seda minagi! Lõpuks elab vaene naine kikivarvul, võtab enne iga millegi küsimist või millegi üle arutelu alustamist päevi aega ja püüab mehe näost välja lugeda, et ega ometi jälle vait ei käratata. Noh… see ei ole elu!

Seda minagi! Ammu oleks aeg lõpetada see iganenud hõimusüsteem, kus hõimupealik määrab naisele tema tahte vastaselt mehe, keda naine peab surmani kummardama ja kellele vaene naine peab sünnitusmasinaks olema. Vaene õigusteta naine!

Ehei, kokku kolitakse ikka vabatahtlikult. Aga sealjuures võtavad mõlemad koosellu kaasa oma arusaamad sellest, mis on okei ja mis mitte. Ja need võivad olla erinevad, kusjuures kohe vastarmunutena need erinevused ei pruugi tulla välja, aga mõnda aega koos elades ja toimetades juba küll. Näiteks võivad olla arusaamad sellest, kuidas on normaalne probleeme lahendada ja mida partnerile on normaalne öelda. Antud näites mehe jaoks käratamine: “Kui sul midagi tarka öelda pole, siis ole parem vait!”,  võib tunda täiesti normaalne. Naisele aga mitte.

Nüüd see pool, kellele teise käitumisest jahmus, hakkab mõtlema, kuidas edasi. Variante mitmeid. Mõni püüab samas vaimus jätkata ehk kuigi kaaslase käitumine ei tundu talle normaalne, ise hästi kena ja ettevaatlik olla ja kaaslase üleolevavõitu suhtumise kuidagi välja kannatada. Mõni pettub ja läheb lahku. Mõni püüab veenda teraapiasse minema, et erinevad arusaamad lahti rääkida ja kuidagi ehk mingi lahendus leida.

Selle esimese variandi kohta ma nõustusingi tsiteeritud käoga, et see ei ole suurem asi elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga siis ei kihvataks, kui mees seksi küsib? PKs räägitakse ikka, et mehe vajadusi ei tohi eirata, vähemalt mitte sageli. Aga väikelapse ema või rase ongi sageli unine, magamata, iiiveldab ja muidu väsinud. Et siis seksiks peab andma mehele vähemalt mõne korra nädalas aega, sest muidu paneb minema. Aga rääkimiseks ei pea? Rääkimine on siis teile rohkem jõuduvõttev ja ajakulukas, nagu üks korralik seksikord 30-45 minutit?

Just. Mõne korra nädalas, mitte alati kui mehel vähegi himu tekib. Sealjuures peaks mees eelnevalt naist paar päeva seebitama, tema töökoormust vähendama, talle puhkust andma, lilli tooma, temas romantilise tunde tekitama, kikivarvul käima, et naise meeleolu vähimalgi moel mitte rikkuda … või olen ma naiste ootustest valesti aru saanud? Kas ehk peaks õhtul lihtsalt tühjalt kohalt nõudma seks ja siis solvuma, kui ei saa ja ehk turtsakaltki vastatakse? Mis päevad? Mis hambavalu? Mis hemoroidid? Mehel tekkis tahtmine – olgu olla, või korista oma kodinad!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu elus on olnud vaid ÜKS mees kellega ma sain ALATI rääkida ükskõik millest. Ta oli valmis kuulama. Kui ei sobinud aeg siis andis ilusti mõista millal saame rääkida. Ta ei jätnud mind kunagi end halvasti tundma. Kahjuks minu tahtest lähtuvalt läksid meie teed lahku minu praeguse kaaslase kasuks. Ja on päevi kus mõtlen et kui loll ma olen olnud. Mu praegune mees ei altsepteeri minu tundeid. Seepärast ma ei räägi ka enam midagi. Aga tunnen et nii kaua ei saa.  Inimeste vahel suhtes peaks olema austus ja mõistmine ja viisakus. Aga eks seni meiega nii käitutakse kuni ise laseme.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu elus on olnud vaid ÜKS mees kellega ma sain ALATI rääkida ükskõik millest. Ta oli valmis kuulama. Kui ei sobinud aeg siis andis ilusti mõista millal saame rääkida. Ta ei jätnud mind kunagi end halvasti tundma. Kahjuks minu tahtest lähtuvalt läksid meie teed lahku minu praeguse kaaslase kasuks. Ja on päevi kus mõtlen et kui loll ma olen olnud. Mu praegune mees ei altsepteeri minu tundeid. Seepärast ma ei räägi ka enam midagi. Aga tunnen et nii kaua ei saa. Inimeste vahel suhtes peaks olema austus ja mõistmine ja viisakus. Aga eks seni meiega nii käitutakse kuni ise laseme.

Sellepärast ma vastassoost sõprusesse ei usu. Tahaks ärakuulajat ilma tunnete ja seksita.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sealjuures peaks mees eelnevalt naist paar päeva seebitama, tema töökoormust vähendama, talle puhkust andma, lilli tooma, temas romantilise tunde tekitama, kikivarvul käima, et naise meeleolu vähimalgi moel mitte rikkuda … või olen ma naiste ootustest valesti aru saanud? Kas ehk peaks õhtul lihtsalt tühjalt kohalt nõudma seks ja siis solvuma, kui ei saa ja ehk turtsakaltki vastatakse? Mis päevad? Mis hambavalu? Mis hemoroidid? Mehel tekkis tahtmine – olgu olla, või korista oma kodinad!

Elementaarne sõbralikkus ja lahkus on see, mida paljud oma partnerilt ootavad, ma arvan.

Kui mees ei suhtle heathtlikult, vaid kähvab midagi teemaalgataja mehe stiilis… No siis tuleb võib voodis ka kujutluspilt mehe ebasõbralikust näost ja hääletoonist silmade ette tulla. No ja kui siis sama nägu läheneb, on see paraku täielik kiretapja.

Lisaks naisel,  kellega käitutakse ebasõbralikult ja põlastavalt, kipub enesehinnang langema. Langenud eneseshinnanguga naine on pigem rusutud ja murelik (appi, ma ei kõlba kuhugi) kui elurõõmus. Paljudel naistel on seksimine seotud elurõõmuga – kui elurõõmu napib, käib seksuaalsus maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elementaarne sõbralikkus ja lahkus on see, mida paljud oma partnerilt ootavad, ma arvan.

Kui naine ei suhtle heathtlikult, vaid norib millegi kallal teemaalgataja stiilis… No siis võib iga rääkimise soovi peale ka tulla ette kujutlus naise ebasõbralikust näost ja hääletoonist. No ja kui siis sama hääl kõlab, on see paraku täielik vestluse-soovi tapja.

Lisaks mehel,  kellega käitutakse ebasõbralikult ja irisevalt, kipub enesehinnang langema. Langenud eneseshinnanguga mees on pigem rusutud ja murelik (appi, see naine ei ole kunagi millegiga rahul) kui elurõõmus. Paljudel meestel on suhtlemine seotud elurõõmuga – kui elurõõmu napib, käib suhtluse-soov maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees lajatab naisele nii..