Esileht Pereelu ja suhted Kui mees on latatara

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Kui mees on latatara

Postitas:

Minu mehel on komme kõik meie pere üksikasjad oma parima sõbraga läbi arutada. Algul ei häirinud see mind, aga kui sellelt sõbralt hakkas tulema vihjeid minu ja mehe seksuaalelu kohta, siis…. Lisaks jäi mulle mulje, et see sõber teab palju ma teenin (meil on mehega ühine rahakott ja ses suhtes kõik klapib nagu hästi) ja mis on meie pere rahalised harjumused.

Kuidas teha mehele selgeks, et lõksutagu vähem ja et on asju, mis on rangelt peresisesed? Või on see üldse mingi probleem? Näen asju lliiga dramaatiliselt?

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 21:55; 18.04 20:15; 18.04 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka kogemused, et stereotüüpidest hoolimata laterdavad mehed vähemalt samapalju kui naisedki. Ei ole tõesti meeldiv, kui mehe sõber tuleb sulle pajatama, mida sina voodis teed.

Okei, saame aru, et mõnikord võib mees sõbrale usaldusliku vestluse käigus üht-teist vihjata. Kuid sõber, kes seda omakorda edasi kellab, ei ole küll mingi sõber, ja usaldust ei vääri ta samuti.

+28
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, sa ei näe asju liiga dramaatiliselt. Ma olen küll naine, aga mulle üldse ei meeldi rääkida nii isiklikke asju kellelegi. Minu voodielu on kohe kindlasti tabuteema, mis ei kuulu arutlusele mitte kellegagi peale hetke partneri. Ja ma oleks ülihäiritud, kui mu kaaslane ükskõik kellele meie seksuaalelust räägiks. See on usalduse reetmine. Sellised asjad peaks küll kahe vahele jääma. Pole normaalne, kui su mehe sõber teab, mida ja kuidas teie voodis teete. Samuti peaksid rahaasjad ja palganumbrid jääma rangelt pereasjaks. Kui mees tahab, kellaku oma palganumber teistele, aga sinu palk peaks jääma puudutamata teemaks.

Ütlen otse, et minu jaoks oleks latatarast mees õudusunenägu ja ma ei suudaks olla sellise mehega, kes räägiks meie intiimelu vms isiklikke asju edasi. Oleks väga häiritud mistahes minu sügavalt isikliku asja edasi rääkimisest. See on usalduse kuritarvitamine ja reetmine.

No ei lähe ma oma sõbrannadele rääkima, kuidas ja mismoodi mu mees mulle eelmängu teeb, kaua voodis vastu peab, millised terviseprobleemid tal on, palju palka teenib jne. Ja sama ootan partnerilt.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 23:12; 18.04 08:43; 18.04 08:46; 18.04 12:13; 18.04 12:16; 21.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naisel on sõbrannad, siis räägitakse ka kõigest.

+4
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 04:50; 19.04 07:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest pole selline sõpradega rääkimine küll probleem. Vot kui oma emaga arutaks meie seksivärki, siis oleks küll kuri karjas. Sõprade puhul olen aga üsna väheprivaatne inimene, seksis ega sellest rääkimisel mingeid tabusid ei näe ja minu eriala palganumber on niigi jumalast avalik info. Milleks siis üldse sõbrad on, kui tuleb piirduda kahe teemaga nagu ilm ja tervist. Ja see oli kah Eliza Doolittle’i ajal. Tänapäeval on ka tervis ilmselt juba tabu.

Lisaks on mehe sõbrad ka minu sõbrad ja seega võin ma ise kah sellest kõigest rääkida, kui huvi on. Oma sõbrannadega räägin ka. Ei kujutaks ausalt öeldes ette, et sõprade puhul on mingeid selliseid teemasid, millest ei räägita. Samas oma mehe peale mõeldes ei kujuta ette, et ta hakkaks jagama mingeid imedetaile meie voodielust. Kardetavasti pole ma nii eriline, et selles vallas midagi märkimisväärset üldse rääkida oleks. Mu meelest on seks suhteliselt tavaline tegevus ja enamik inimesi teeb seda suhteliselt ühtmoodi. No kui aasta aega ilma olla, siis see ehk tasub mainimist.

Küll aga inimesed on erinevad ja kui sa ikka oled mehele öelnud, et palun ära räägi, siis ta on lugupidamatu, kui seda teeb. Ja kõige matslikum on veel see sõber – tulla niimoodi vihjeid tegema. Uskumatult labane.

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 07:05; 18.04 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vallaline olles hämmastusin, kui palju on laterdajaid mehi. Mõne jaoks pole mingi probleem rääkida oma eksidest, nende uutest meestest ja oma seksuaalelust eksiga täiesti võhivõõrale inimesele. Ma hoidsin eemale juba sellepärast sellistest, et ilmselt saaksid ka kõik minu halvad ja head küljed järgmisega läbi arutatud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge üldistage siin. Kõik naised ei ole ühesugused ega räägi oma sõbrannadega KÕIGEST. Ma pole iial ühegi sõbrannaga seksist rääkinud ja õnneks pole seda teinud ka nemad. Mingi asi võiks ka privaatseks jääda. Küll aga olen töökaaslaste selliseid jutte kuulnud. Sorry, ma tõesti ei taha teada detailselt, mismoodi kellelgi kõht lahti on, millised päevad kellelgi on ja veel vähem tahan ma teada, mida ja kuidas keegi oma mehega voodis teeb. Need teemad on õnneks siiski paljude jaoks veel tabu. Minu jaoks kõlab võikalt et sõprusringkonnas teavad kõik omavahel kuidas mingi paari seksuaalelu käib. Kui tihti seksitakse, mis voodis meeldib ja kes kuidas oma kaaslasega rahul on vms. Ma olen seda usku et suhtega seonduv peaks jääma kahe inimese vahele, eriti seksuaalelu. Ei ole normaalne kui sõbrad teavad kõike su suhtest, millal parasjagu tülis ollakse, mille pärast jne. Mingi privaatsus võiks nagu ikka olla. Te olete lihtsalt ise täielikud latatarad, miski pole püha ja siis ei näe probleemi, miks mingi naine on häiritud kui mees oma sõbrale nende sekselust räägib.

See ei ole ju ikka normaalne, kui su mehe sõber tuleb ütlema näiteks midagi nagu “Kuule, Kalle, kurtis et sa ei taha temaga enam nii palju seksida. Miks?” või “Mati kurtis, et sa ei taha talle suuseksi teha, miks? Ta nii kurb sellepärast”

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 23:12; 18.04 08:43; 18.04 08:46; 18.04 12:13; 18.04 12:16; 21.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka vallalisena märganud seda meeste laterdamist. Sorry, aga pole okei rääkida, mismoodi ja mida oma eksiga tehti. Kas see peaks uuele naisekandidaadile kuidagigi atkratiivne tunduma?

Kohe tekib mõte, et edaspidi tuleks veel võrdlused “aga me oma eksiga tegime seda nii”, “aga mu eksile meeldis hoopis nii”, “aga mu eks küll tegi seda nii”

Ei aitäh, nägemist.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 23:12; 18.04 08:43; 18.04 08:46; 18.04 12:13; 18.04 12:16; 21.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest see, et mees sõbraga neid asju arutab, polegi nii suur probleem, kuivõrd see, et sõber seda infot enda teada ei suuda hoida. Ma räägiks mehega, et kas talle meeldiks, kui mõni su sõbranna hakkaks niiviisi vihjeid tegema tema riista pikkuse üle.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed lobisevad hullemini kui naised, ma võin öelda. Lobisemine on okei, sest mees tahab ka oma asju läbi arutada sõbraga, see on loomulik. Kuid normaalne ei ole see, et see sõber seda sulle edasi rääkima tuleb. Pakun, et tegu on inimesega, kes mitte midagi ei saa enda teada hoida, selline lõbus lapsesuu.

Kuni see kõik on üsna kitsas ringis: sina, mees, sõber, sõbra naine- liikuv info, ei ole ju midagi eriti hullu kuigi ega see vist päris normaalne pole. Kaa sa oled väga kindel, et sa ise sellele sõbrale naisena ei meeldi ja see pole püüe teid mehega lahku ajada?

Kas sa mehega kokku saades ei saanud siis aru, et tal on väga uudishimulik sõber ja siis see ei häirinud sind või kuidas?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene abikaasa läks näost kkurjaks juba siis, kui tööl kellelegi ütlesin (töötasime mehega koos), et läheme laupäeval seenele või et ostsime eile Paidest läbisõidul hea hinnaga supervaitsvaid maasikaid. Ilgema vihakõne sain, kui mainisin töökaaslasele mehe kuuldes, et kassil jooksuaeg, halvasti magasin, sest magamistoa uks on hetkel eest ära, värviuuenduseks.

Mehe arvates oli see “oma pereelu laotamine rahva ette”. Miks kõik peavad teadma, et käisime Paides??? Miks sa pasundad, et seenele läheme??? Miks sa tööl ette kannad ja raporteerid, kellel meie kodus jooksuaeg on? Miks sa mulle häbi teed, laterdades, et ust polnud öösel magamistoal ees???

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 11:39; 18.04 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest see, et mees sõbraga neid asju arutab, polegi nii suur probleem, kuivõrd see, et sõber seda infot enda teada ei suuda hoida. Ma räägiks mehega, et kas talle meeldiks, kui mõni su sõbranna hakkaks niiviisi vihjeid tegema tema riista pikkuse üle.

Aga mis vahet seal on, kas hoiab infot enda teada või mitte. Juhul muidugi, kui see sõber peegeldab infot tagasi vaid mehe naisele. Põhiline on ju see, et see sõber üldse teab sellist infot. Milleks? Miks peaks üks naine oma mehe riista pikkust jagama oma sõbrannadele? See ei ole ok. Juhul kui see sõber seda infot veel kuskile kolmandatele isikutele ka räägib (mis on tõenäoline), siis eriti halb, aga isegi kui teab vaid ise ja ei jaga, siis milleks on vaja kellelgi sellist infot teise kohta teada?

Seda te võite arvata, et inimesed peavad sõna ja kogu info, mis jagate, jääb vaid nende teada. Aga ikka on komme edasi rääkida. Üpris tõenäoline, et see sõber võib veel jagada seda infot oma naisele ja siis naine omakorda oma sõbrannale ja nii ta läheb. Lõpuks on vähemalt 10 inimest, kes teavad su seksuaalelu detaile.

Mehi tegelikult häirib ka naiste laterdamine ja enamus mehi häiriks, kui naine nende riistapikkuse, kestvuse, palgateemalisi jms teemalist infot kolmandatele isikutele jagaks. Terviseprobleemide, komplekside jms detailidega sama lugu. See ei ole ju usalduslik suhe, kui sa ei tea kunagi, kas ja kuhu su jagatud info jõuab.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 23:12; 18.04 08:43; 18.04 08:46; 18.04 12:13; 18.04 12:16; 21.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed lobisevad hullemini kui naised, ma võin öelda. Lobisemine on okei, sest mees tahab ka oma asju läbi arutada sõbraga, see on loomulik. Kuid normaalne ei ole see, et see sõber seda sulle edasi rääkima tuleb. Pakun, et tegu on inimesega, kes mitte midagi ei saa enda teada hoida, selline lõbus lapsesuu.

Arutamine ongi ok, kui see jääb teatud piiridesse. Päris selline ei peaks ju ka olema, et täiesti valimatult räägid kõike, mis pähe tuleb. Võib laias laastus arutada mingeid probleeme, aga selline arutamine pole nagu päris ok, kui mees oma sõbrale naise kohta seksuaalseid detaile paljastab või keha näiteks kritiseerib jms. “Mari on paksuks läinud, mis teha?” “Mari ei  eruta enam mind” “Marile ei meeldi suhu võtta” “Mari ei taha anaalseksi proovida”

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 23:12; 18.04 08:43; 18.04 08:46; 18.04 12:13; 18.04 12:16; 21.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub enam kui normaalne, sõbrannaga oma privaatsetest pereasjadest rääkida. Milleks siis sõbrad mõeldud on. Kuhu lähevad inimesed kellel on tekkinud mehe või lastega seotud mured ja vajab värsket vaatenurka asjale? Psühhiaatrile või? Saan aru kui küsin oma emalt nõu seoses lastega, aga oma intiimelu ma temaga ei arutaks. Ja tegelikult ei soovi ma isegi emaga eriti oma muresid jagada. Põhjus on lihtne. Esiteks ei soovi ma teda muretsema panna ja natuke pelgan sekkumist. No, et tuleb lapsi lohutama või mehele muuseas midagi mainima. Sõbrannaga neid muresid pole ja kuna tegemist samavanuse inimesega siis temaga on lihtne arutada selliseid tänapäeva muresid nagu koolikius, nutisõltuvus ja muu selline. Sõbrannasid on 3, aga väga privaatsetel teemadel räägin siiski ainult ühega. Üks eelpool olevatest vastustest ütles õigesti, et laias laastus kõik seksivad, lastega peredel on omad eakohased mured.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 12:35; 18.04 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed lobisevad hullemini kui naised, ma võin öelda.

Meestekollektiivis töötades võin kinnitada. Nad kulutavad klatšile vähem agea. Nad teevad seda harvem. Aga seda teravamalt ja sügavamalt.

No peast võetud näitena.

Naistekollektiivis. Anne ütleks Jutale, et “kuule, ma kuulsin tuttava käes, et Riinal on mingi salavärk, väidetavalt osad räägivad äkki et Peeter. Ma ju ka ei taha midagi öleda, aga…. Ka ju pole vaba mees ja no vaat seepärast Riina siin mõnikord nii õitseb ja mõnikord nutab. Ja no ei tea, kas see tõsi on, aga see tema Raiko, see vist ei tea. Ma ei taha midagi öelda, aga kaheaastase lapse kõrvalt on ikka väga imelik, kui see muidugi tõsi on.” Juta:”ma mtõlesin ka, et mis ta ennast nii ehib ja siin hõõrutab. Ülemusega on ju nii jama suhtesse minna, see tuleb välja. Aga no ega ma ei tea ka”. Anne: “Ega ei taha midagi oleda, aga Peeter ülemusena peaks ka ka vaatama, nii ei tohi” jne jne jne

Meestekollektiivis. Siim ütleb Margusele “Kus Peeter on”- Margus: “No see jälle põrutab kuskil seda lõbusat Riinat, kes just lapsepuhkuselt tuli”. Siim: “Mhmh. Ma tean seda Raikot, kellega lapse sai”. Siim: “Mees on kas loll või pime”. Margus: “Pime kindlasti”.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 11:39; 18.04 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub enam kui normaalne, sõbrannaga oma privaatsetest pereasjadest rääkida. Milleks siis sõbrad mõeldud on. Kuhu lähevad inimesed kellel on tekkinud mehe või lastega seotud mured ja vajab värsket vaatenurka asjale? Psühhiaatrile või?

Justnimelt psühholoogi või (paari)terapeudi juurde.

Mismoodi see privaatsetest pereasjadest rääkimine käib siis?

“Peetril ei seisa enam hästi, mida teha?”

“Sekselu nii igavaks läinud, mis poose võiks proovida?”

“Peeter ei tee piisavalt eelmängu, on ikka jobu”

“Mismoodi sa kõige paremini orgasmi saad? Mida proovida võiks?”

“Miks seksmänguasju te kasutate?”

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 13:03; 18.04 20:41; 19.04 08:14; 19.04 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teha mehele selgeks, et lõksutagu vähem ja et on asju, mis on rangelt peresisesed?

See on, nagu alati, väga lihtne: teed perekooli teema.
Siis jätad kodus oma arvuti just selle koha pealt lahti. Mees loeb, saab aru ja parandab ennast.

NB! Mehega otse rääkimine on rangelt keelatud! Sest perekoolika mees on valdavalt nii kõne-, kui ka kuulmispuudega ja veel vähem ta laskub sellistel teemadel vestlusesse oma enda naisega.
(tõsi, on olnud juhuseid, kus võõraste naistega on siiski laskutud vestlusse, samuti sõpradega)

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest see, et mees sõbraga neid asju arutab, polegi nii suur probleem, kuivõrd see, et sõber seda infot enda teada ei suuda hoida. Ma räägiks mehega, et kas talle meeldiks, kui mõni su sõbranna hakkaks niiviisi vihjeid tegema tema riista pikkuse üle.

Aga see on idee teemaalgatajale – palugu mõnel oma sõbrannal mehele sarnaseid vihjeid teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Peetril ei seisa enam hästi, mida teha?” “Sekselu nii igavaks läinud, mis poose võiks proovida?” “Peeter ei tee piisavalt eelmängu, on ikka jobu” “Mismoodi sa kõige paremini orgasmi saad? Mida proovida võiks?” “Miks seksmänguasju te kasutate?”

Täiesti normaalsed küsimused lähedaste sõpradega arutamiseks. Sa lähed muidu terapeudiga neid arutama või?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 07:05; 18.04 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub enam kui normaalne, sõbrannaga oma privaatsetest pereasjadest rääkida. Milleks siis sõbrad mõeldud on. Kuhu lähevad inimesed kellel on tekkinud mehe või lastega seotud mured ja vajab värsket vaatenurka asjale? Psühhiaatrile või?

Justnimelt psühholoogi või (paari)terapeudi juurde.

Mismoodi see privaatsetest pereasjadest rääkimine käib siis?

“Peetril ei seisa enam hästi, mida teha?”

“Sekselu nii igavaks läinud, mis poose võiks proovida?”

“Peeter ei tee piisavalt eelmängu, on ikka jobu”

“Mismoodi sa kõige paremini orgasmi saad? Mida proovida võiks?”

“Miks seksmänguasju te kasutate?”

Just need teemad polegi ju psühholoogi pöördumise põhjus. See nagu naeruvääristaks inimesi kellel on tõsised mured. Kui mehel ei seisa enam hästi, aga muidu suhe korras, soovitaks naisena eelkõige arstile pöörduda võib ju olla tervisega probleem. Kui mees ei taha siis siin ongi koht kus vajaksime uut vaatenurka ja kurdaks muret sõbrannale. Kui mure mehega ühine siis alati alustan arutelu kodus kui arvamused erinevad ehk uurin mujalt. Seksi alal nõuandeid ei küsi, aga sellest rääkimist vajadusel ei häbene. Ja parima sõbrannaga võib ka raha jutuks tulla. Oma mehe palganumbrist ei räägi, aga enda oma ei varja ja meie pere majapidamisrahadest on juttu olnud. Küsimus pigem selline, et kui mees on parim sõber ja kõike arutatakse ainult omavahel siis milleks või mida üldse sõbrannadega räägite või kas neid üldse on?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 12:35; 18.04 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ena isiklikus ruumis laterdavat meest ei tea. Küll aga aastaid tagasi taipasin, et mu parim sõbranna arutab mind oma mehega. See mees ei suutnud asju endale hoida, vaid hakkas nii otse kui seltskonnas mu elu kohta rääkima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub enam kui normaalne, sõbrannaga oma privaatsetest pereasjadest rääkida. Milleks siis sõbrad mõeldud on. Kuhu lähevad inimesed kellel on tekkinud mehe või lastega seotud mured ja vajab värsket vaatenurka asjale? Psühhiaatrile või? Saan aru kui küsin oma emalt nõu seoses lastega, aga oma intiimelu ma temaga ei arutaks. Ja tegelikult ei soovi ma isegi emaga eriti oma muresid jagada. Põhjus on lihtne. Esiteks ei soovi ma teda muretsema panna ja natuke pelgan sekkumist. No, et tuleb lapsi lohutama või mehele muuseas midagi mainima. Sõbrannaga neid muresid pole ja kuna tegemist samavanuse inimesega siis temaga on lihtne arutada selliseid tänapäeva muresid nagu koolikius, nutisõltuvus ja muu selline. Sõbrannasid on 3, aga väga privaatsetel teemadel räägin siiski ainult ühega. Üks eelpool olevatest vastustest ütles õigesti, et laias laastus kõik seksivad, lastega peredel on omad eakohased mured.

Kui on mured mehega siis loomulikult räägin ma sellest mehe mitte sõbrannadega! Mu arust oleks see mehe reetmine kui ma tema selja taga lahkaks ka temasse puutuvaid asju kellegi teisega. Iial ei tuleks selle peale, austan teda selleks liiga palju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus pigem selline, et kui mees on parim sõber ja kõike arutatakse ainult omavahel siis milleks või mida üldse sõbrannadega räägite või kas neid üldse on?

Mida me räägime sõbrannadega? Igasuguseid asju: toidust, veinist, saadetest/dokumentaalidest. On väga palju erinevaid asju, millest me räägime. Aga tõesti, oma mehi me ei aruta. Ma ei tahaks, et tema minu asju ka oma sõpradega arutaks. Probleeme me siiski lahendame omavahel.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on, nagu alati, väga lihtne: teed perekooli teema. Siis jätad kodus oma arvuti just selle koha pealt lahti. Mees loeb, saab aru ja parandab ennast. NB! Mehega otse rääkimine on rangelt keelatud! Sest perekoolika mees on valdavalt nii kõne-, kui ka kuulmispuudega ja veel vähem ta laskub sellistel teemadel vestlusesse oma enda naisega. (tõsi, on olnud juhuseid, kus võõraste naistega on siiski laskutud vestlusse, samuti sõpradega)

Püüdsid mõnitada?
Kust sa selle välja lugesid, et ma ei ole oma mehega sellest rääkinud? Olen küll! Ja korduvalt. Ta eitab, et on sõbrale midagi rääkinud. Ilmselgelt valetab, sest see sõber on mulle nimetanud asju, mida ta mitte kuidagi niisama teada ei saa.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 21:55; 18.04 20:15; 18.04 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma sõbrannadega küll ei aruta oma mehe asju – peenise pikkust, lemmikpoosi, seksuaalseid eelistusi. Seks on delikaatne teema ja see ei ole minu jaoks sõbrannaga kohvilaua teema. Meil on omavahel nii palju erinevatest huvitavatest asjadest rääkida, et tõesti ei ole vaja vestlust seksiteemadega elavamaks ja huvitavamaks ajada. Täitsa ausalt, mina ei taha teada, mismoodi sõbranna oma mehega seksib. Samamoodi ei taha ma ühegi teise tuttava seksielust midagi teada.

Ja ma ei taha ka, et mehe sõber teaks, kui tihti ma seksida tahan, mis mulle voodis meeldib. Ma ei taha, et ta teaks, milline ma alt välja näen, millised naistemured mul on jne.

Minu palk ei ole avalik. Ma ei soovi, et pereväline inimene mu palga suurust teaks.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 21:55; 18.04 20:15; 18.04 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel naisel ei ole tõesti mitte mingeid piire. Enda meelest tõin iroonilise näite võimalikest küsimustest ja lausetest ja siin üks ütles täiesti tõsimeelselt, et need on täiesti normaalsed küsimused, mida sõbrannadega arutada. Nojah…Sõbrad on ju mõned üksikud inimesed, oma piiratud kogemustega. Nad on su jaoks sellised arvamusliidrid, et neilt suhteasjades ja seksiteemades nõu küsida? Ma arvan, et mõlemal juhul on terapeut asjalikum, sekspooside ja mänguasjade osas Internet. Mõtlesin seda naljana, aga päris halb, kui mõni tõesti küsib oma sõbrannalt nippe, kuidas ennast ja oma meest paremini orgamisini viia ja millised sõbranna lemmikpoosid on…

Ja tuleb välja, et mõnede jaoks on sõbrannade põhiline eesmärk nendega seksiküsimusi arutada. Kui seksist ei räägi, no millest siis üldse rääkida on. Minu jaoks ongi mees parim sõber ja kui temaga on mingid probleemid, siis muidugi räägin temaga. Sõbrannadega räägin muudest asjadest. Sõbrannasid on ikka muuks vaja, kui selleks et neile oma meest taga klatšida. Mida see aitama peaks, kui arutad oma suhteprobleeme sõbrannaga? Mis sellest suhtes muutub, kui oma päris partneriga ei räägi?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 13:03; 18.04 20:41; 19.04 08:14; 19.04 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endised tuttavad poisid vanuses 38-40a jagavad omavahel skriine, fotosi naistest ning vestlustest nendega. Seega olen ise ning soovitan naistel endast igasuguseid fotosi mitte jagada tinderitutvustele kuna on üsna tõonäoline, et mehe sõbradki saavad hinnata, kui suur on su lõualott või kõht ees. Uskuge mind, mehed on omavahel naiste kehade suhtes päris julmad ning oii kui suured laterdajad

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma sõbrannadega küll ei aruta oma mehe asju – peenise pikkust, lemmikpoosi, seksuaalseid eelistusi. Seks on delikaatne teema ja see ei ole minu jaoks sõbrannaga kohvilaua teema. Meil on omavahel nii palju erinevatest huvitavatest asjadest rääkida, et tõesti ei ole vaja vestlust seksiteemadega elavamaks ja huvitavamaks ajada. Täitsa ausalt, mina ei taha teada, mismoodi sõbranna oma mehega seksib. Samamoodi ei taha ma ühegi teise tuttava seksielust midagi teada.

Ja ma ei taha ka, et mehe sõber teaks, kui tihti ma seksida tahan, mis mulle voodis meeldib. Ma ei taha, et ta teaks, milline ma alt välja näen, millised naistemured mul on jne.

Minu palk ei ole avalik. Ma ei soovi, et pereväline inimene mu palga suurust teaks.

Esiteks tahtsin kirjutada, et sinu probleem ei ole mitte selles, et mees oma sõbraga räägib vaid selles, et ta sulle selle kohta valetab.

Miks valetab? Nagu näha, siis võtad inimesi enda puu järgi, ja mis sulle meeldib ja ei meeldi, see peab ka su mehele meeldima ja mitte meeldima.

Minul poleks ausalt öeldes midagi selle vastu, kui mu mehel oleks üks usaldusväärne sõber, kellega ta julgeb kõiki oma elu tahke arutada. See on eluterve, et sa julged oma asjadest rääkida ja ei ole mingeid tabusid ja valehäbi – nagu seks ja rahaasjad enamasti on. Su mehel on märksa väiksem võimalus depressiooni langeda, kui meestel, kellel pole lähedasi sõpru ja kes ainult teatud teemadel julgevad suu lahti teha. Pealegi, kui osa sinu sissetulekust pole just kriminaalsel teel saadud (võtad altkäemaksu?), siis mis on sul siin varjata?

Muidugi on ebameeldiv, kui keegi sinu jaoks võõras mees teab sinu salajasi voodisoove ja taktitu tulla sulle neid ette kandma. Aga pane see mees siis ise paika. Ütle talle, et mingu ja arutagu neid teemasid oma sõbraga, mitte minuga, ma tean niigi, kuidas ma seksin (ja ka palju raha teenin). Või midagi sarnast, nii et see mees saab aru, et sinuga pole vaja neil teemadel rääkida.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mured mehega siis loomulikult räägin ma sellest mehe mitte sõbrannadega! Mu arust oleks see mehe reetmine kui ma tema selja taga lahkaks ka temasse puutuvaid asju kellegi teisega. Iial ei tuleks selle peale, austan teda selleks liiga palju.

Meestel tihti on raskusi paljast jutust arusaamisega. Tuleb kodus voodisse oma kõlvatuid fantaasiaid realiseerima. Olin talle mitu korda püüdnud kaine peaga rääkida, aga see kõik kurtidele kõrvadele. Kui hoog oli sees, siis tahtis kolmandaks juurde kutsuda mu parima sõbranna. Rääkisin sõbrannale veiniklaasi taga mure ära ja palusin teema üles võtta kui hommikul vara minu meest kohtab. Ta veel küsis mitu korda üle, mida mees siis kahe naisega korraga teha tahtis. Seal oli neid igasugu asju.

Ausus suhtluses on kõige parem. Mees pärast küsis minult, et miks ma talle niiviisi tegin. Lasen margi terve ilma ees täis. Mina kergitasin imestunult kulmu ja arvasin, et ise ta ju tahtis, et ma ettevaatlikult pinda sondeeriks. Sõbranna oli talle selgel pilgul otsa vaadanud ja öelnud, et hea küll, tule siis minu autosse ja laku kiirelt üle. Kaua sa sellest ikka unistad? Mul alukaid praegu pole, saame kähku ära teha. Mees seepeale krimpsutas nägu ja äraminnes üle õla küsis, et kas ta on hulluks läinud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 04:50; 19.04 07:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endised tuttavad poisid vanuses 38-40a jagavad omavahel skriine, fotosi naistest ning vestlustest nendega. Seega olen ise ning soovitan naistel endast igasuguseid fotosi mitte jagada tinderitutvustele kuna on üsna tõonäoline, et mehe sõbradki saavad hinnata, kui suur on su lõualott või kõht ees. Uskuge mind, mehed on omavahel naiste kehade suhtes päris julmad ning oii kui suured laterdajad

See on teada jah, et mehed on naiste kehade suhtes ülikriitilised. Peab olema nagu ajakirjakaanel ja ühtki volti ei tohi olla. Enda suhtes aga puudub igasugune kriitika. Nii palju neid vormist väljas kõhuga mehi, kes naiste igat volti mõnitavad. Näinud küll millised need enamus 38-40a mehi seal Tinderis on. Ja kes ongi sale, siis neil tavaliselt inetu näolapp.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 13:03; 18.04 20:41; 19.04 08:14; 19.04 21:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees on latatara