Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Teema: Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias

Postitas:
Kägu

http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=85269045

Nii mõistlikku artiklit petmise teemal pole mina ammu lugenud. Mailis Reps jätab endast väga sümpaatse ja rahuliku, tasakaaluka mulje, kes saab igas olukorras ise hakkama. Tubli Eesti naine ja ema!

Ei usu, et see tema eesmärk küll oli, kuid kui oleksin keski pooldaja, hääletaksin nüüd ilmselt tema poolt. Tekkis suur sümpaatia ja imetlus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu valik oli kaks last ja olin mõlema lapsega võimalikult kaua kodus, käisin lühendatud tööpäevga tööl. Seega on minul ja Mailis Repsil kardinaalselt erinev arusaam beebi ja väikelapsega kodus olemisest.
Võin ka öelda, et olen teinud piisavalt karjääri, aga ükski raha ei kaalu minu jaoks üles võimalust olla oma lastega kodus.
Naisena mõistan – et on ikka raske küll, kui sind hüljatakse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, on raske ja alandav, ei tahaks tema nahas olla. Ükskõik, kuidas ta sellest välja tuleb, oma jälje jätab see niikuinii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veidenberg on üsna vilets ajakirjanik ja kipub tihti fakte vassima. Emotsioone pigistab ta ka ikka kõigi nelja käe ja jalaga.

Aga see, et Reps sai mehe elumuutusest alles sotsiaalmeedia või ajakirjanduse vahendusel teada – kui see nüüd pole Veidenbergilik liialdus, siis see on selle mehe poolt täielik sigadus küll.

Ja mis vahet seal on, kas Repsil on neid lapsi kaks või kuus või kas ta teeb laste kõrvalt karjääri või ei tee? Sedasorti lahkuminek on sigadus igal juhul. Ning jah, Reps on suutnud seda tõesti väga tasakaalukalt käsitleda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidu mul on temast kahju, aga nii kummaline, et kõik need lood tulevad alati enne valimisi välja ja nagu oodatakse kaastunnet (hääli). See on lihtsalt minu arvamus (ei väida, et see tõsi on), kuna kunagi rääkis ta ka täpselt enne valimis oma katkenud rasedustest.
Usun, et ta on tugev naine ja saab ilusti hakkama 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle on Reps alati meeldinud. Juba siis, kui seda veel keegi ei julgenud tunnistada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidu mul on temast kahju, aga nii kummaline, et kõik need lood tulevad alati enne valimisi välja ja nagu oodatakse kaastunnet (hääli). See on lihtsalt minu arvamus (ei väida, et see tõsi on), kuna kunagi rääkis ta ka täpselt enne valimis oma katkenud rasedustest.
🙂

Sa nagu selle peale ei tule, et enne valimisi lihtsalt räägitaksegi poliitikutest rohkem ja küsitakse neilt igasuguseid küsimusi. Kaasa arvatud eraelulisi. Valimisvahelisel ajal valitsuse asjadest rääkides oleks vast imelik ajakirjanikule oma lahutusest või rasedusest vms rääkida, aga kui enne valimisi ajakirjanikud hordidena ründavad ja igasugu asju (muuhulgas ka eraelulisi) küsivad, siis on loomulik, et sel ajal “need lood” ka välja tulevad.
Mailisele jõudu ja jaksu. Intekat oli ses mõttes hea lugeda, et mingit poriloopimist mehe suunal ei olnud. Mees ja tema uus naine on lihtsalt …. küll see karma nad kätte saab. (ma ei ole karmakägu).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veidenbergi leivanumber on vaeste rõhutud ja petetud naiste kaitsja! Juba see tasuta artikli algus kubiseb klisheedest ja punnitatud kujunditest, ainuke mõistlik jutt seal on Mailise enda oma. (Kas mitte “mesinädalad Kuubal” polnud selle läti naisterahva fb kontol, mitte Hr Repsi kontol, seega esimene faktiviga Veidenbergil: “Samal ajal, kui Mailis Reps maadles kodus oma kuue kõrges palavikus lapsega, andis tema abikaasa sotsiaalmeedia vahendusel teada, et on leidnud uue naise ja veedab temaga Kuubal mesinädalaid.” Ja kuus last kõrges palavikus, ohsaissandküllkuijube, kohe korraga ja kõrges.)
Arvan, et kui Mailise teha olnuks, siis oleks lahutuseteatega oodatud see närused paar nädalat veel, aga eks tuleb ka halva mängu juures teha võimalikult hea nägu ja pole kindel, kas see talle tegelikult hetkel kasuks ei tule- kitsalt valimiste häältearvu mõttes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See oli ka minu esimene mõte. Aeg sellise uudisega väljatulekuks on rohkem kui sobiv.

Mailisest on küll kahju, aga samas … kui loll üks naine olla saab, kui juba suvest saadik teab, et mehel teine on, aga siiamaani lootis, et olen siin Eestis hea ja tore naine ja kõik saab iseenesest korda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanakooli vanamutt nagu ma olen – siis mõni asi võiks jääda ikka pereringi, mitte ei aeta avalikult ehk kogu kollektiivi ees nagu öeldakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veidenberg on üsna vilets ajakirjanik ja kipub tihti fakte vassima. Emotsioone pigistab ta ka ikka kõigi nelja käe ja jalaga.

Meelde tuleb Veidenbergi poolt kirjutatud Hannes Võrno naise lugu, mis lausa pulbitses emotsioonidest. Minu jaoks jätavad sellised naised, kes jooksevad meediasse oma eraelust halama, väga nõrga naise mulje. Samas oli ju kirjas, et Reps kuulis mehe enda käest juba juunis, et tal on teine, kuid lootis ikka edasi. Mismoodi tal siis see üllatusena tuli? Elada 20 aastat visiitabielu ja mõelda, et mees istub üksi omas kodus ja vaatab lakke, oleks äärmiselt naiivne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Veidenbergi leivanumber on vaeste rõhutud ja petetud naiste kaitsja! Juba see tasuta artikli algus kubiseb klisheedest ja punnitatud kujunditest, ainuke mõistlik jutt seal on Mailise enda oma. (Kas mitte “mesinädalad Kuubal” polnud selle läti naisterahva fb kontol, mitte Hr Repsi kontol, seega esimene faktiviga Veidenbergil: “Samal ajal, kui Mailis Reps maadles kodus oma kuue kõrges palavikus lapsega, andis tema abikaasa sotsiaalmeedia vahendusel teada, et on leidnud uue naise ja veedab temaga Kuubal mesinädalaid.” Ja kuus last kõrges palavikus, ohsaissandküllkuijube, kohe korraga ja kõrges.)

Just-just. Ei tea mis väänatud kõlakaid hakkab Veidenberg seal Kroonikas veel välja pigistama. 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle on Reps alati meeldinud. Juba siis, kui seda veel keegi ei julgenud tunnistada.

Sama siin. Ma ei ole KE valija, aga Reps on mulle alati sümpaatne olnud.

Ta on osanud alati iseendaks jääda ning temast õhkub meelekindlust ja rahu, aga eks naispoliitikud– kui nad kord läbi on löönud– ongi tugevamad, kui mehed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule ei meeldi see ühisgümnaasiumite mõte, ei näe mõtet toimivate koolide kokku-lahku viimist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle jäi artiklist mulje
– mees käis Eestis väga harva, 1-2 korda kuus. Milline naine arvab, et kui mees on teises riigis, et siis ta vaatab õhtuti oma perepilti ja unistab, et saaks korra Eestisse? Vaevalt …
– palju lapsi saada oli Mailis Repsi soov, mees soovis vähem
– Mailis Reps ei pingutanud, et paar aastat peale laste sündi oma abikaasale naine olla, ta arvas, et mees hindab 2 aastat seda, et ta on tähelepanuta ja (vist) seksita? Arvestades, et neil on 6 last, siis mees oli 12 aastat tähelepanuta?
– ta ei saanud teisest naisest teada sotsiaalmeedia kaudu, mees ütles talle eelmise aasta juuli lõpus, et tal on teine naine
– ta ütles lastele augustis, et isa ei soovi enam senisel kujul jätkata.

Kui eelmise aasta juulis sai teada, et ta mehel on teine naine, siis sobivalt teema enne valimisi üles kergitada näitab külma poliitilist kalkulatsiooni. Mängitakse ohvrit. Nagu siinsetest postitustes näha, see toimib …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on artikkel vastuoluline: Teade tuli ootamatult, sai Defist teada. Aga samas ütles mees talle juba suvel, et tal on teine, kodus Tallinnas on paar korda käinud, magab hotellis… Mis siin ootamatut on?
See peaks olema hea õppematerjal neile, kes arvavad, et paarisuhe pole oluline, kogu aeg peab kõike koos lastega tegema.
Samuti on kummaline väide, et nüüdsest kasvatab lapsi üksi? Ta on seda ju kogu aeg teinud, eks mees annab raha ikka edasi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vau, tõeline “mees” ikka, teeb eesti meestelegi silmad ette.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna nad perena koos niikuinii kunagi ei elanud ega polnud ka näha, et kunagi hakkavad elama, siis on kõik igati loogiline.
Minul küll mingit erilist kaastunnet ei tekita.

Küll aga Veidenbergi käekiri …. oeh. Tema on võimeline igast inimesest ikka sellise nõretava soperdise kokku keerama. Milleks. Pigem oleks võinud Mailisest teha selles võtmes artikli, et surub sellel Agrisel kätt ja saadab lilled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täitsa huvitav perekond tundub olevat. Lapsed ei saa isaga suhelda, sest ei oska teist keelt rääkida. Vanemad lapsed ka kas ei oska või ei taha. Artiklist tuleb välja, et eelmisest suvest pole abikaasa Eestisse eriti jõudnud ja siis tuleb artikel, et tuli üllatusena. Selles suhtes on arusaadav sellest lükest, et kui inimene on öelnud, et tal on teine, aga Reps eitas kuni pildini, siis vast tõesti ei jäänud midagi muud üle, kui avalikult seda kuulutada. Antud artikli põhjal ma ausalt öeldes imestan, et see mees nii kaua vastu pidas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Repsi kui isiku vastu pole kunagi midagi karmi olnud. Küll aga sellise malli järgi kirjutatud persoonilood peale lahutust… Nende ühisjooneks on, esiteks, kuidagi liiga vahutav kiidulaul käsitletud isiku kohta (rõhutamine ette ja taha, kui igatepidi hea, õilis ja ninnunännu ta ikka on). Teiseks ühisjooneks on raiumine, kuidas ühele poolele tuli välk selgest taevast, kuidas ta, ausõna, mitte kui midagi ei teadnud, mitte midagi ei olnud enne seda olnud jne. Tuuakse mingi suva seik minevikust, kus teine pool, kujutate ette, käitus veel täiesti viisakalt – just nagu see peaks siis ammendavalt tõestama, et mitte mingeid negatiivseid arenguid suhtes küll ei olnud. No milleks see? Mida annavad meile sellised nännu-lood? Kõik mõjub nii ebausutavalt ja meeleheitlikult, nagu tahetaks midagi püüdlikult kinni mätsida. Kui asja käsitletaks selles võtmes, et oli niisuguseid ebameeldivaid arenguid, nii- ja naasuguseid vastuolusid, aga ei arvanud, et see lausa nii lõpeb, lootsin, et kõike annab veel heaks muuta vms., siis mõjuks see usutavamalt.

Parem oli lugu Hedvig Hansoniga ja seda tänu intervujueeritavale, kes ei lasknud liiga nännuks keerata. Kes ei salanud, et ta on pettunud, et teine pool nii otsustas, aga ei peljanud ka oma vastustes analüüsida, millised halvad arengud nende suhtes enne aset leidsid ja kuidas ta ise käitus jne. Respekt!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastuoluline artikkel. Ühest küljest jättis Mailis Repsist väga positiivse mulje. Teisest küljest … no tõepoolest, kas Mailis Reps on natuke ullike, et pidas normaalseks toimivaks suhteks ja pereks seda, kui osad lapsed isaga rääkida ei oska ning talle “mõttes” head ööd soovivad ning üleüldse kui mees ja naine paar korda kuus kohtuvad? “Aga paljudel teistel on ju ka nii” on kõige nõmedam seletus üldse. Kas Reps oli sedavõrd oma lastele fokusseerunud, et üldse ei teadvustanud, et mehel ja naisel ka peaks omavahel mingi suhe olema, mitte ainult lastel vanematega? Ühesõnaga – mina Repsi asemel rohkem sellest asjast meedias ei räägiks ning see väide, et mees midagi öelnud ei olnud ei ole tõsi. Samas mu austus Repsi vastu tõusis artikliga, nii veider kui see ka pole – just selle siiruse ja aususe eest, millega ta oma mõtteid avaldas. Ja tema abikaasa pole ka ilmselt sigamees – sigamees oleks hakanud end kohe meedias vabandama, ette lugema, mida Mailis valesti tegi ja rääkinud, kuidas “aga ma ju rääkisin talle, et suhe on läbi” – aga tema jättis asja nii ehk siis jättis justkui end ainsaks süüdlaseks. Väga normaalne ja austav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa midagi parata, et mõtlen kogu selle loo juures just laste peale, need täiskasvanute “mängud ja seiklused” ja nende tunded taanduvad täiesti teisejärguliseks. Just suuremad lapsed, kes on praegu sellises eriti haavatavas teismeeas. Eks nende (pere)elu on ilmselt kogu aeg keskmisest teistsugusem olnud ja ilmselt on nad paljuga lihtsalt harjunud (ja ei kujuta võibolla muid variante ettegi ja lõppude lõpuks on igal elukorraldusel omad head ja vead), aga selline vanemate omavahelise suhte ja probleemide avalik lahkamine paratamatult avaldab neile mõju. Ja isegi, kui avalikku lahkamist ei toimu, on sellised lahkuminekud lastele katsumuseks. Vaatasin seda perepilti, mis hiljuti siin ajakirjandusest läbi käis ja kus lapsed olid koos Mailisega. Kõik lapsed paistsid seal pildil nii silmatorkavalt tõsised. Ainus, kes sel pildil naeratas, oligi ema. Kuidagi nii mõtlemapanev foto oli see.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui varem mulle Reps veel kuidagi istus, siis see saaga jätab temast tõeliselt lihtsakese mulje.

Please wait...
Postitas:
Kägu

naine oli pildi postitanud märkega “koos kasutajaga agris repss”, seega jooksis see foto ka agrise fb seinale ning lapsed nägid seda oma isa fb seinalt. vaevalt, et naise enne sellist postitust ei leppinud seda agrisega kokku

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et lapsed isaga rääkida ei oska, on ikka isa enda tegemata töö ju. Kust need lapsed seda läti keelt õppima peaksid, kui isa paar korda kuus nädalavahetuseks nägu näitab. Omavahel suhtlesid ema ja isa üldse vist inglise keeles, seda lätlane vist ka väga hästi ei oska, sest miks muidu kirjutab armukesega pildi alla honeymoon, kuigi ise on veel oma naisega abielus. Või noh, eks jurist teab paremini, äkki lätlased on vahepeal polügaamia seadustatud… Ma ei tea küll väga tausta, kui äss jurist see härra Repsš seal Lätis on, aga minu jaoks on jube imelik, et mees käib naise juures ainult lapsi tegemas ja 20 a jooksul isegi ei ürita oma peret kokku tuua. See on nii veider, ok, äkki ei ole isatundeid, aga miks siis 6 last teha, kui ei taha lapsevanem olla? Naine ilmselt Lätti minna ka ei tahtnud oma poliitikukarjääri pärast. Aga keegi oleks pidanud ikka vastu tulema sellises olukorras. Läti palgast kuuele lapsele elatist maksta on ka mõnus põnts muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

naine oli pildi postitanud märkega “koos kasutajaga agris repss”, seega jooksis see foto ka agrise fb seinale ning lapsed nägid seda oma isa fb seinalt. vaevalt, et naise enne sellist postitust ei leppinud seda agrisega kokku

Aga miks ta oleks pidanud? Kui mees juba suvel teatas, et tal on teine, siis paar on nad olnud vähemalt pool aastat. Täiesti piisav aeg selleks, et puhkusereisil ennast oma kaaslasega fb seinale panna, ilma selleks pikemat arutelu pidamata. Repsi enda sõnade järgi, kui mees on mõned korrad pärast seda Eestis käinud, elas ta hotellis, et siis mis seal veel Mailisele selgusetuks jäi? See on muidugi jabur, et ära pole lahutanud, oleks ausam kõikide osapoolte suhtes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõelge nüüd hoolega, mees on Baltikumi edukaima advokaadibüroo advokaat, kus tavaliselt iga võidu korral on tasu kümneid tuhandeid ja see mees, eriti kui ta töötab advokaadina, jätab oma eraelu juhuse hooleks?
On võimalik, et said kokku mees ja naine, leppisid kokku, et mees soovib lahutada ja lahutavad siis, kui naisel on see poliitiliselt kasulik. Milline juristiharidusega rikas advokaat paiskab “juhuslikult” sotsiaalmeediasse foto uue naisega, juures skandaalne kiri, et oleme mesinädalatel? Ikka see mees, kes tahab oma naise poliitikas kaasa rääkida ja talle kasulik olla. Naine teeb kannataja ja ohvri näo, aga tagaselja on ammu kokkulepped tehtud.
Kas ei ole võimalik, et ma teen sulle ja sina tee mulle?

Mis puutub lastesse, siis nende elu ei muutu kuidagi, ei olnud enne isa eriti pildil, ei ole ka nüüd. Advokaadihärra saadab rahalaevukesed siiapoole lastele samamoodi, nagu varem .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli seda lugu lugedes mehest isegi rohkem kahju. Ilmselt ju vähemalt pooled nendest lastest olid tehtud Mailise ainuinitsiatiivil ja ei imestaks, kui ka ainuteadmisel. Jäi mulje, et mehel oli seal peres spermadoonori roll. Teiselt poolt jälle, ilmselt oligi selline suur pere Mailise soov ja meest vaja ainult rasedaks jäämiseks, muuga saab ise hakkama. Kui tal nüüd soovitud laste arv käes, siis ei kaota ju keegi suuremat. Mailisel on lapsed ja mees saab ka lõpuks vabaduse, ehk ka naise, kellega on võimalik ka mehe-naise paarisuhet arendada, mitte ainult emme-issi rollides olla. Niimoodi võib veel öelda, et lõpp hea, kõik hea! Kõik said just seda, mida soovisid. Ehk ainult lapsed kaotavad, aga isa pole neil päriselt ju kunagi olnud. Eks hakkavad bussiga Riia vahet sõitma. Lõpuks elavad ju pooled lapsed tänapäeval lahutatud peredes, saavad ka nemad hakkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastuoluline artikkel. Ühest küljest jättis Mailis Repsist väga positiivse mulje. Teisest küljest … no tõepoolest, kas Mailis Reps on natuke ullike, et pidas normaalseks toimivaks suhteks ja pereks seda, kui osad lapsed isaga rääkida ei oska ning talle “mõttes” head ööd soovivad ning üleüldse kui mees ja naine paar korda kuus kohtuvad? “Aga paljudel teistel on ju ka nii” on kõige nõmedam seletus üldse. Kas Reps oli sedavõrd oma lastele fokusseerunud, et üldse ei teadvustanud, et mehel ja naisel ka peaks omavahel mingi suhe olema, mitte ainult lastel vanematega? Ühesõnaga – mina Repsi asemel rohkem sellest asjast meedias ei räägiks ning see väide, et mees midagi öelnud ei olnud ei ole tõsi. Samas mu austus Repsi vastu tõusis artikliga, nii veider kui see ka pole – just selle siiruse ja aususe eest, millega ta oma mõtteid avaldas. Ja tema abikaasa pole ka ilmselt sigamees – sigamees oleks hakanud end kohe meedias vabandama, ette lugema, mida Mailis valesti tegi ja rääkinud, kuidas “aga ma ju rääkisin talle, et suhe on läbi” – aga tema jättis asja nii ehk siis jättis justkui end ainsaks süüdlaseks. Väga normaalne ja austav.

Täpselt nii. Mailis on ilmselgelt selline väga tubli, töökas ja missioonitundega naine. Teab, mida tahab ja rühib ennastsalgavalt selle nimel, oskab oma aega jagada ja ressursse suunata. Ja ta tahab poliitikutööd teha ja lapsi kasvatada. Paarisuhe talle nii väga oluline ei olnud. Isa, kes ei saa oma lastega rääkida, sest pole ühist keelt – väga raske on niimoodi ette kujutada isa ja lapse(laste) suhet üldse (eriti kuna see isa andis näole vaid paar korda kuus). Kas nad oskavad sellest isast üldse puudust tunda? Ilmselgelt on nad nüüd stressis, aga pigem ilmselt meediatähelepanu pärast (need suuremad, ma mõtlen). Samas, naine, kes armastab väga oma lapsi ja pühendub neile, äratab igal juhul poolehoidu, võrreldes teise variandiga, kus paarisuhet väärtustatakse rohkem kui lapsi (ilmselt on selliseid ka). Jaa, ideaalne oleks tasakaal, aga seda on raske saavutada.

Teine asi, mis tekitas mul küsimusi, on see puhtpraktiline töö ja pereelu ühitamine Mailise puhul. Ministri töö on teadagi nõudlik, töötunde ei loeta ja tihti on õhtul ka kohustusi. Kuidas see ikkagi kõik võimalik on, kui abiks on vaid lapsehoidja, kes autoga ei sõida? Ametiautoga ju ka ei tohi isiklikke lapsi sõidutada, sellest on ju palju räägitud. Kui samale õhtule satuvad lapse tähtis esinemine ja oluline tööüritus, mis ta siis teeb? Isa ju pole. Eriti huvitav olukord oleks tekkinud siis, kui lapseootel Mailis oleks kogemata presidendiks valitud, see oleks vist isegi tema jaoks enneolematu töö- ja pereelu ühitamise väljakutse tekitanud. Kas president saaks vanemapuhkusel olla? Kes teda asendaks? (Siit saaks tuletada Borgeni stiilis seriaali või filmi – kujutage ette stseeni, kus rasedat presidenti tabab iiveldushoog keset tähtsat kohtumist ja ta peab tualeti poole sööstma, või kui tal tähtsalt saadikult volikirja vastu võttes äkki looteveed puhkevad, rääkimata rinnalapsega pidulikule õhtusöögile ilmuvast presidendist)

Please wait...
Postitas:
Kägu

No sealt artiklist selgub, et teadis juba suvel, aga lootis mehe tagasitulemise peale. Eks sealt selgub ka, et ta on selline ürgema-tüüpi naine, kes kahekesi mehega õrnutsemisest suurt lugu ei pea.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias