Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )

Teema: Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias

Postitas:
Kägu

Aga miks ta oleks pidanud? Kui mees juba suvel teatas, et tal on teine, siis paar on nad olnud vähemalt pool aastat.

kui sa tead, et sa oled abielumehe armuke, siis vähegi ajudega inimene sellist asja ei tee.

kõrvalsuhteid juhtub inimestel elu jooksul ikka, suur osa neist jääbki kõrvalsuhteks ning jätkatakse ikka abikaasa ja lastega. eks sellele mailis lootiski

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu meelest oleks nüüd Repsil kohane tagasi astuda. Kui sa ei suuda oma peret koos hoida ja pereväärtuste eest vastutada siis pole sul riigijuhtimisega palju kiita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks ta oleks pidanud? Kui mees juba suvel teatas, et tal on teine, siis paar on nad olnud vähemalt pool aastat.

kui sa tead, et sa oled abielumehe armuke, siis vähegi ajudega inimene sellist asja ei tee.

kõrvalsuhteid juhtub inimestel elu jooksul ikka, suur osa neist jääbki kõrvalsuhteks ning jätkatakse ikka abikaasa ja lastega. eks sellele mailis lootiski

Mees ütles oma naisele, et tal on keegi teine. Pärast seda ei ilmutas ennast paar korda veel Eestis ja ööbis hotellis. See armuke võib vabalt olla vähe rohkem naine, kui enda ametlik abikaasa. Jah, see on vale, et lahutatud polnud, aga keegi pakkus väga hea selgituse, et super mõlema poolne valimis diil ja see võib täitsa tõsti olla. Sest seda uskuda, et üks minister ongi peast selline uudu, on ka ikka natsa naiivne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Parem oli lugu Hedvig Hansoniga ja seda tänu intervujueeritavale, kes ei lasknud liiga nännuks keerata. Kes ei salanud, et ta on pettunud, et teine pool nii otsustas, aga ei peljanud ka oma vastustes analüüsida, millised halvad arengud nende suhtes enne aset leidsid ja kuidas ta ise käitus jne. Respekt!

Misasja? Hansoni lugu oli ikka väga hale ja ühte auku. Oma vabadusepüüetest ja eraldi elama asumisest polnud silpigi, kogu süü lajatati haledalt silmi pilgutades mehele kaela.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mailisest on küll kahju, aga samas … kui loll üks naine olla saab, kui juba suvest saadik teab, et mehel teine on, aga siiamaani lootis, et olen siin Eestis hea ja tore naine ja kõik saab iseenesest korda.

Sa peaks vist rohkem Pereelu rubriiki külastama, siis see sind nii väga ei üllataks.

Artikkel oli üsna aus ja siiras, jättis tõesti Repsist hea mulje (naispoolest siis). Kuigi tekkis ka minul küsimusi,

1) 1-2 korda kuus käib isa vaid lastel külas? Vahel lausa mitmeid kuid mitte? Siis nad olidki ju põhimõtteliselt lahus juba.

2) kas lastele tõesti läti keelt ei õpetata? Saavadki isaga vaid inglise keeles suhelda ja need, kes keelt ei oska, ei suhtlegi? Samas, tulles esimese punkti juurde tagasi, on see vast ka mõistetav;

3) seda on vist jah söögi alla ja peale räägitud, et esiti peaks naisterahvas olema siiski NAINE, seejärel EMA, see kindlasti aitab suhte toimimisele kaasa.

4) kui mees tahtis vaid 2 last, siis… Võis asi juba eos sealt käärima hakata.

5) mäletan skandaali, kuidas miskine ministeeriumi ametibuss kunagi Repsi lapsi kooli sõidutas, praegu seal artiklis jääb mulje, et tema ise peab koguaeg jooksma ja sõidutama;

6) kui mees juba suvel ütles, et tal keegi teine on, siis on tõesti raske uskuda, et see uudis teise abikaasani alles Facebooki kaudu jõudis, aga muidugi inetu tegu niimoodi “mesinädalate” pilt üles lajatada, kui lahutus eksnaisega veel jõustunud pole. Kuigi see on pigem juba selle uue naise prohmakas, ju üritaski enda positsiooni kindlustada ja endisele kohta kätte näidata; vaevalt, et mees-Reps seda agiteeris, kuna tema kontol see ju ei olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees ütles oma naisele, et tal on keegi teine. Pärast seda ei ilmutas ennast paar korda veel Eestis ja ööbis hotellis. See armuke võib vabalt olla vähe rohkem naine, kui enda ametlik abikaasa. Jah, see on vale, et lahutatud polnud, aga keegi pakkus väga hea selgituse, et super mõlema poolne valimis diil ja see võib täitsa tõsti olla. Sest seda uskuda, et üks minister ongi peast selline uudu, on ka ikka natsa naiivne.

Foto ilmus siiki uue naise kontole ja tema kirjutas, et on “pulmareisil” koos mehega (Honeymoon in Cuba, – with Agris Repss). Vaevalt et armukesel oli suur soov aidata kaasa Mailise poliitilisele karjäärile, pigem üritas “protsesse kiirendada”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja ta tahab poliitikutööd teha ja lapsi kasvatada

Kahte asja korraga ei saa – karjäär ja heaks emaks olemine. 15 aastat lapsehoidja tähendab juba seda, et emaroll on siiski peale karjääri.

Kas nad oskavad sellest isast üldse puudust tunda? Ilmselgelt on nad nüüd stressis, aga pigem ilmselt meediatähelepanu pärast (need suuremad, ma mõtlen).

Tark naine säästab lapsi ja ei torma meediasse oma pere musta pesu pesema.
Kui vaadelda tuntud inimeste lahkuminekuid, siis on ilmselgelt näha, et osa suudavad lahku minna nii, et ollakse meediakärast eemal, osa aga mängivad ohvrit ning toovad kogu pereelu peenemadki nüansid lagedale. Milleks seda vaja? Selles suhtes on ta mees siiski targem, et austusest pere vastu ei andnud meediale omapoolset kommentaari.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle on Reps alati meeldinud. Juba siis, kui seda veel keegi ei julgenud tunnistada.

Repsi kui isiku vastu pole kunagi midagi karmi olnud. Küll aga sellise malli järgi kirjutatud persoonilood peale lahutust… Nende ühisjooneks on, esiteks, kuidagi liiga vahutav kiidulaul käsitletud isiku kohta (rõhutamine ette ja taha, kui igatepidi hea, õilis ja ninnunännu ta ikka on).

Aga mida siis võib kirjutada? Et Mailis on laisk, magab hommikuti kaua ega viitsi lastele putru keeta, vetsupoti kaane jätab ka alati üles ja majaesine on lumest puhastamata?

Miks ei võiks tuua välja positiivseid jooni, kui need inimeses tõesti olemas on? Ei ole ju otseselt mingi ülistav artikkel, vaid eluline ja usutav. Loomulikult on mõned asjad veits üle võlli, selline see ajakirjandus paraku on. Mina jätan sellised ninnu-nännu kohad tavaliselt tähelepanuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, et siin Repsiteemas toonitatakse korduvalt, et aga mees ju ei tahtnudki nii palju lapsi, nagu poleks tal nüüd nende laste ees vastutust. Aga kui mõni Kägu siia teema teeb, et mees ei aita lapsi kasvatada, on üksmeelne otsus, et siis hoidku till püksis, kui tast lastele isa ei ole. Mis see Repsi puhul siis teistmoodi on? Vaevalt, et advokaadihärrat nüüd lausa vägistati ja vaevalt ta nii juhm on, et ei teadnud, et fertiilses eas naine võib ikka rasedaks jääda, kui temaga vahekorras olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, et siin Repsiteemas toonitatakse korduvalt, et aga mees ju ei tahtnudki nii palju lapsi, nagu poleks tal nüüd nende laste ees vastutust. Aga kui mõni Kägu siia teema teeb, et mees ei aita lapsi kasvatada, on üksmeelne otsus, et siis hoidku till püksis, kui tast lastele isa ei ole. Mis see Repsi puhul siis teistmoodi on? Vaevalt, et advokaadihärrat nüüd lausa vägistati ja vaevalt ta nii juhm on, et ei teadnud, et fertiilses eas naine võib ikka rasedaks jääda, kui temaga vahekorras olla.

Küllap arvas nagu keskmine mees ikka, et naine peaks igapäevaselt selle nimel hormoone tarbima, et ta neil paaril korral kuus, kui mees külla suvatseb sõita, rasedaks ei jääks. Ega siis mehel ometi sobi abikaasaga seksides kondoomi kasutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küllap arvas nagu keskmine mees ikka, et naine peaks igapäevaselt selle nimel hormoone tarbima, et ta neil paaril korral kuus, kui mees külla suvatseb sõita, rasedaks ei jääks.

Ei ole ju otseselt mingi ülistav artikkel, vaid eluline ja usutav.

Kus ta siis eluline ja usutav on, kui jätab ruumi sellistele naljakatele aruteludele, nagu tsiteeritud kägudel siin käimas on 😀

Aga mida siis võib kirjutada? Et Mailis on laisk, magab hommikuti kaua ega viitsi lastele putru keeta, vetsupoti kaane jätab ka alati üles ja majaesine on lumest puhastamata?

Ei, ma ei mõelnud sellist tühiste “skandaalsete” detailide kuhjamist, vaid rohkem üldisemat läbianalüüsimist, mis viis milleni jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On võimalik, et said kokku mees ja naine, leppisid kokku, et mees soovib lahutada ja lahutavad siis, kui naisel on see poliitiliselt kasulik. Milline juristiharidusega rikas advokaat paiskab “juhuslikult” sotsiaalmeediasse foto uue naisega, juures skandaalne kiri, et oleme mesinädalatel?

Kui lugu ilmub napilt kuu enne valimisi, siis kindlasti ei jäetud teemat juhuse hooleks. See peaks olema ammu kõigile selge, et sarnaste lugude avaldamine enne valimisi, kui ilmuvad kurvad või nunnud lood, koos lemmikloomade, laste piltidega, on teadlik samm, et saada rohkem hääli. Kommentaaride järgi võiks arvata, et see tuleb vist paljude jaoks üllatusena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On võimalik, et said kokku mees ja naine, leppisid kokku, et mees soovib lahutada ja lahutavad siis, kui naisel on see poliitiliselt kasulik. Milline juristiharidusega rikas advokaat paiskab “juhuslikult” sotsiaalmeediasse foto uue naisega, juures skandaalne kiri, et oleme mesinädalatel?

Kui lugu ilmub napilt kuu enne valimisi, siis kindlasti ei jäetud teemat juhuse hooleks. See peaks olema ammu kõigile selge, et sarnaste lugude avaldamine enne valimisi, kui ilmuvad kurvad või nunnud lood, koos lemmikloomade, laste piltidega, on teadlik samm, et saada rohkem hääli. Kommentaaride järgi võiks arvata, et see tuleb vist paljude jaoks üllatusena.

Muidugi on sellised artiklid tihtilugu mingi asja teenistuses. Võimalik, et ka käesolev. Aga seda ma ei usu, et see mesinädalate-foto, millest lumepall veerema läks, oleks seoses valimistega üles riputatud. Pigem ikka armukese ponnistus oma positsiooni tugevust tõestada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli seda lugu lugedes mehest isegi rohkem kahju. Ilmselt ju vähemalt pooled nendest lastest olid tehtud Mailise ainuinitsiatiivil ja ei imestaks, kui ka ainuteadmisel. Jäi mulje, et mehel oli seal peres spermadoonori roll. Teiselt poolt jälle, ilmselt oligi selline suur pere Mailise soov ja meest vaja ainult rasedaks jäämiseks, muuga saab ise hakkama. Kui tal nüüd soovitud laste arv käes, siis ei kaota ju keegi suuremat. Mailisel on lapsed ja mees saab ka lõpuks vabaduse, ehk ka naise, kellega on võimalik ka mehe-naise paarisuhet arendada, mitte ainult emme-issi rollides olla. Niimoodi võib veel öelda, et lõpp hea, kõik hea! Kõik said just seda, mida soovisid. Ehk ainult lapsed kaotavad, aga isa pole neil päriselt ju kunagi olnud. Eks hakkavad bussiga Riia vahet sõitma. Lõpuks elavad ju pooled lapsed tänapäeval lahutatud peredes, saavad ka nemad hakkama.

Ma ei tea… see mees ei ole ometi alaarenenud, et ei osanud lausa 6 korda taibata, et nii võib isaks saada. Et kui see pere need lapsed, see naine teda ei huvitanud, mis vägi ajas teda siis eestisse sõitma üha uusi lapsi tegema? Et mees ootas kõik nende viimaste 3-4 lapse tegemise ajal, et saaks ometi sest lastetegemise kohustusest lahti? Miks ta lihtsalt kaabut ei kergitanud, kui kaua juba vabadust tahtis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See vaidlus teemal, kes peab rasedust vältima, on täpselt sama vaidlus nagu see, et kui inimene läheb ülekäigurajal üle tee, kas ta siis üldse peab vaatama, kas autojuht teda märkas või mitte. Tal on ju õigus. Ja kui ta surma saab – siis on ju autojuht süüdi.
Mida sa peale hakkad selle õigusega, kui sa surnud oled?

Niisamuti – mida sa (Mailis) peale hakkad selle õigusega, et kui lapsi ei taha, kasuta (mees) kondoomi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See vaidlus teemal, kes peab rasedust vältima, on täpselt sama vaidlus nagu see, et kui inimene läheb ülekäigurajal üle tee, kas ta siis üldse peab vaatama, kas autojuht teda märkas või mitte. Tal on ju õigus. Ja kui ta surma saab – siis on ju autojuht süüdi.

Niisamuti – mida sa (Mailis) peale hakkad selle õigusega, et kui lapsi ei taha, kasuta (mees) kondoomi?

Mismõttes mida peale hakkab? Juba hakkas ju – sai nii palju lapsi, kui ise tahtis. Su näide pädeb ainult juhul, kui tulemus on midagi sellist, mida “jalakäija” ei taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mailis vist tõmbleb liiga palju.
Mina ei tõmbleks üldse. Ok, teadis või aimas midagi, hästi. Aga samas mis siis? See polnud neil ju mingi lahendini viidud situatsioon, et vaat nüüd elu läheb nii või naa, me muutume pereoludelt sinna- või tännapoole. Usun, et kuigi lapsed kasvasid nagunii isata ja oluliselt ju nende jaoks midagi ei muutu, siis see nn. “isa” oleks ju võinud vähemalt elu uutesse rööbastesse aidata juhtida. Oleks selgus ja puuduks häbi. Jah, elame nüüd nii. Jah, meil on kõik korras. Ise veel advokaat. Arvan, et see lugu mõjutab teda ennast üpris negatiivselt kokkuvõttes. Vaevalt, et see kõik seda vääribki. Elagu parem edasi oma külalisabielu.
Ma tean ka, et üks lahutatud tädi ajas minu isa omal ajal taga. Kust mujalt, kui töö kaudu neil kokkupuude tekkis. Lõpuks võttis kätte ja läks minu ema sõimama, et miks see meest kinni hoiab ja tal ei lase ära minna!?! Ema ütles hiljem, peale isa surma, et see oli tal elu šokk. Ehk siis – libudel ongi omaette kurjad mängud. Tavaline pereinimene ei küünigi nende tasemel mõtlema. Õnneks ei hakanud ema pea peal seisma. Ja isa ei läinud ka mitte kuskile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mismõttes mida peale hakkab? Juba hakkas ju – sai nii palju lapsi, kui ise tahtis. Su näide pädeb ainult juhul, kui tulemus on midagi sellist, mida “jalakäija” ei taha.

Nojah, saigi.
Mailisel ongi ükstaspuha sellest, kas mees tahtis või ei tahtnud.

See näide ongi pigem nendele, kes on seda meelt, et kui mees kondoomi ei kasuta, siis järelikult tahtis lapsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti arvad, et kui ta poleks midagi rääkinud, oleksid ka kõik meediaväljaanded üksmeelselt teemast vaikinud. Nii või naa oleks nad pilbasteks hekseldatud, miks siis mitte omapoolne versioon välja öelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei tõmbleks üldse. Ok, teadis või aimas midagi, hästi. Aga samas mis siis? See polnud neil ju mingi lahendini viidud situatsioon, et vaat nüüd elu läheb nii või naa, me muutume pereoludelt sinna- või tännapoole. Usun, et kuigi lapsed kasvasid nagunii isata ja oluliselt ju nende jaoks midagi ei muutu, siis see nn. “isa” oleks ju võinud vähemalt elu uutesse rööbastesse aidata juhtida. Oleks selgus ja puuduks häbi. Jah, elame nüüd nii. Jah, meil on kõik korras. Ise veel advokaat. Arvan, et see lugu mõjutab teda ennast üpris negatiivselt kokkuvõttes. Vaevalt, et see kõik seda vääribki. Elagu parem edasi oma külalisabielu.

Ma tean ka, et üks lahutatud tädi ajas minu isa omal ajal taga. Kust mujalt, kui töö kaudu neil kokkupuude tekkis. Lõpuks võttis kätte ja läks minu ema sõimama, et miks see meest kinni hoiab ja tal ei lase ära minna!?! Ema ütles hiljem, peale isa surma, et see oli tal elu šokk. Ehk siis – libudel ongi omaette kurjad mängud. Tavaline pereinimene ei küünigi nende tasemel mõtlema. Õnneks ei hakanud ema pea peal seisma. Ja isa ei läinud ka mitte kuskile.

Kuidas ta tõmbleb?! Kirjutas ju just ühes artiklis, et arvas, et kui jääb viisakaks ja käitub rahulikult, läheb mehel tuhin üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti arvad, et kui ta poleks midagi rääkinud, oleksid ka kõik meediaväljaanded üksmeelselt teemast vaikinud. Nii või naa oleks nad pilbasteks hekseldatud, miks siis mitte omapoolne versioon välja öelda.

No eks kuulsustel ongi valida kahe variandi vahel – kas kinnitada ainult fakti, et läksime lahku jah, ning öelda, et soovime privaatust ja isiklikke asju kommenteerimast keeldume. Siis võidakse rääkida mida iganes, aga kõik on lõppude lõpuks vaid oletused. Teine variant on üsnagi avameelselt, mitte midagi olulist varjamata, esitada kogu asjade käigu kondikava (pisidetaile pole vaja) – siis ei teki ei spekuleeriise ruumi ja teema läheb ruttu maha.

Kõige halvem on esitada mingi poolik variant, mis jätab ohtralt ruumi spekuleerimiseks.

Ja muidugi on see puudus, kui mees mitte midagi ei ütle. Jälle ruumi spekulatsioonideks. Aga paljud mehed lihtsalt ei taha oma isiklikke asju avalikkuse ees analüüsida, isegi kui naispool räägib midagi. Kui mees räägiks, oleks kaks isiklikku versiooni ja kahe peale saaks üsnagi pildi kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei tõmbleks üldse. Ok, teadis või aimas midagi, hästi.

Mailiis ei tõmble. Mailiis jäi Veidenbergile hambu ja ma kujutan ette, et sealt on üsna raske ära saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas ta tõmbleb?! Kirjutas ju just ühes artiklis, et arvas, et kui jääb viisakaks ja käitub rahulikult, läheb mehel tuhin üle.

Üldisem jutt, aga olen tähele pannud midagi sellist. Nimelt, võimukamat tüüpi naised, kes on harjunud, et räägib mees alguses midaiganes – lõppude lõpuks saab mistahes asi tehtud ikka tema tahtmise järgi. Võib võtta natuke vähem või natuke rohkem rääkimist, aga lõpuks ütleb ju mees ikka, et olgu, teeme nii, nagu sina arvad. Kui mees midagi omal algatusel kobiseb, siis on see üsna ebaoluline, sest annab ju ikka ümber rääkida ja kõik toimib. Kuni selleni välja, et kui ühel ilusal päeval mees ütleb midagi sellist, et suhe on läbi, on teine – misasja? Ahsoo, no juhtub, aga küll ma sellegi korda saan, kui ma ikka piisavalt otsustavalt ütlen, et tuleb tagasi tulla, küll siis lõpetab oma vigurdamise ära! Kindel! Midaiganes mees öelda püüab, tundub ikka üsna tähtsusetu, väheoluline – ah, ju on meeltesegaduses, küll klaarub, ma ei kuula seda, ei arule selle üle, ootan, kuni see endine inimene, kellele mul on kerge vastu vaielda, on tagasi – ja siis on ju jälle lihtsam. Kui aga hakkab vaikselt tunduma, et äkki ikka ei lähegi nii, siis on täiesti uus olukord – kuidas äkki nii olla sai, et kõik ei läinudki minu plaani järgi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mailis tahtis, mees ilmselt mitte, vähemalt mitte kuut last. Ikka see, kes ei taha, kasutab vahendeid, et neid mitte saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No eks kuulsustel ongi valida kahe variandi vahel – kas kinnitada ainult fakti, et läksime lahku jah, ning öelda, et soovime privaatust ja isiklikke asju kommenteerimast keeldume. Siis võidakse rääkida mida iganes, aga kõik on lõppude lõpuks vaid oletused. Teine variant on üsnagi avameelselt, mitte midagi olulist varjamata, esitada kogu asjade käigu kondikava (pisidetaile pole vaja) – siis ei teki ei spekuleeriise ruumi ja teema läheb ruttu maha.

Need kuulsused, kes ei räägi, teavad väga hästi, et uued uudised tulevad peale ja tasapisi nad unustatakse. Isegi kui midagi oletatakse, jookseb see neilt nagu hane selga vesi maha. Teine osa kuulsustest aga püüab kas mingist süütundest, kaastunde kerjamisest või reklaamihimust pidevalt ekraanil olla, et jummala pärast neid ei unustataks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nimelt, võimukamat tüüpi naised, kes on harjunud, et räägib mees alguses midaiganes – lõppude lõpuks saab mistahes asi tehtud ikka tema tahtmise järgi.

ei ole ainult võimukatel nii. ka tavalistel inimestel on esialgu eitusfaas ja loodetakse et jätkatakse nii nagu on. ühtegi otsust ei tohiks ju teha esimese emotsiooni pealt. vaja ikka enne seedida ja settida lasta asjadel kui küsimus on ka lastes.
kui mees ütleb: et tal keegi on, siis ei kõla see nii lõplikult, et on uus eluarmastus ja soovin lahutust. pigem selline vastus, et otsad jäid lahtiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mailis tahtis, mees ilmselt mitte, vähemalt mitte kuut last. Ikka see, kes ei taha, kasutab vahendeid, et neid mitte saada.

Kuule, kui loll peab üks mees olema, et ta 6 korda järjest laseb endale vastu tahtmist lapse sünnitada!?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kummaline suhe,kui mees käib korra kuu jooksul, mingitel andmetel isegi paar korda aastas eestis!
Peab ütlema, et mõlemad on väga viljakad kui nii vähese ajaga naine kohe viljastub
Kummaline suhe-selge see, et Mailise prioriteediks on karjäär ja lapsed. Kumb tähtsam on ei teagi. Ja mees on ka kuskil taamal võiks olemas olla.
Vb Mailisel oligi tähtis, et mees oleks nn passis olemas. Jutust kumaks nagu läbi, et Mailis annab mehele suure vabaduse. Kui suvel mees ütles, et tal on teine, siis nagu ma aru saan oleks Mailis kõik andeks andnud, kui see suhe oleks lõppenud ja samammoodi jätkanud. Nagu oleks sõlmitud diil-mina teen karjääri ja mul on lapsed olemas, sina saad vabaduse teha mida tahad…
Mailis oleks saanud riigikokku ka ilmselt selle artiklita, kuid jah paha ei tee ka Veidenbergi nutuartikkel ja enne valimisi nn tasuta reklaami saada. Siit tuleb kindlasti paar tuhat häält lisaks. Esimese reaktsioonina Mailis ju ütles, et ta kommentaare ei anna….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidu mul on temast kahju, aga nii kummaline, et kõik need lood tulevad alati enne valimisi välja ja nagu oodatakse kaastunnet (hääli). See on lihtsalt minu arvamus (ei väida, et see tõsi on), kuna kunagi rääkis ta ka täpselt enne valimis oma katkenud rasedustest.

Usun, et ta on tugev naine ja saab ilusti hakkama 🙂

Katkenud rasedus ka veel?? Tema pole vist terves elus mitte ühtegi korda rasestumisvastaseid vahendeid kasutanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mind hämmastas mehe kommentaar lehe küsimusele, miks ta teavitas läbi sotsiaalmeedia, mitte otse suheldes, “Kogu austuse juures ei kommenteeri ma avalikkuse eees oma isiklikke asju, mis puudutavad mind, mu lapsi ja Mailist” Kuidas sellest aru saada? Kogu austuse juures teavitab ta Mailist läbi sotsiaalmeedia? Selline austusväärne mees

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias