Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias

Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )

Teema: Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias

Postitas:
Kägu

No mida saab teha mees, kes selge sõnaga ütleb: mul on teine, ma ei tule teiega enam reisile, mul on teine. Kui naine aru ei saa, mida siis mees tegema peaks? See, et proua arvas ja lootis, oli tema pea sees. Mees oli ta selge sõnaga maha jätnud.

Mitte et ma oleksin mehe poolt, ei ole. Aga kuidas siis veel naist maha jäetakse. Ütled mehesõna – mul on teine. Head aega. Ja ei ilmu pool aastat välja. Ja ikka ei saa naine aru? Kui selgelt seda siis ütlema peaks.

Pool aastat mitte väljailmumine pole nüüd küll mingi asi, mille üle uhke olla. Selle asemel peaks mees (see, kes on päriselt ikka mees) hoopiski ütlema, et lähme viime lahutuse avaldused sisse. Kas sulle see ja too kuupäev sobib?

Edasi peaks istuma koos naisega maha, leppima kokku detilid, mismoodi elu lahutuse järgselt välja hakkab nägema.

Ja lõpeks istuma maha oma lastega ja rääkima nendega. Vähemalt selle osaga lastest, kes juba inglise keelt mõistavad ja neid peaks seal peres vanuse järgi mitmeid olema, peaks mees rääkimisega hakkama saama. Ja ülejäänud seltskonnaga siis terve perena koos rääkida, eks siis ema ja vanemate laste vahendusel, kui isa on nii rumal olnud, et ta ei ole lastele vaevunud oma emakeelt õpetama.

Ja alles pärast seda, kui see kõik on tehtud ja lahutus jõustunud, võib uus naine hakata mesinädalatest rääkima. Niikaua, kui mees on veel lahutamata, ei saa olla mesinädalaid. Meil siiski seaduslikku polügaamiat veel ei eksisteeri. Lätis ka mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No mida saab teha mees, kes selge sõnaga ütleb: mul on teine, ma ei tule teiega enam reisile, mul on teine. Kui naine aru ei saa, mida siis mees tegema peaks? See, et proua arvas ja lootis, oli tema pea sees. Mees oli ta selge sõnaga maha jätnud.

Mitte et ma oleksin mehe poolt, ei ole. Aga kuidas siis veel naist maha jäetakse. Ütled mehesõna – mul on teine. Head aega. Ja ei ilmu pool aastat välja. Ja ikka ei saa naine aru? Kui selgelt seda siis ütlema peaks.

Pool aastat mitte väljailmumine pole nüüd küll mingi asi, mille üle uhke olla. Selle asemel peaks mees (see, kes on päriselt ikka mees) hoopiski ütlema, et lähme viime lahutuse avaldused sisse. Kas sulle see ja too kuupäev sobib?

Edasi peaks istuma koos naisega maha, leppima kokku detilid, mismoodi elu lahutuse järgselt välja hakkab nägema.

Ja lõpeks istuma maha oma lastega ja rääkima nendega. Vähemalt selle osaga lastest, kes juba inglise keelt mõistavad ja neid peaks seal peres vanuse järgi mitmeid olema, peaks mees rääkimisega hakkama saama. Ja ülejäänud seltskonnaga siis terve perena koos rääkida, eks siis ema ja vanemate laste vahendusel, kui isa on nii rumal olnud, et ta ei ole lastele vaevunud oma emakeelt õpetama.

Ja alles pärast seda, kui see kõik on tehtud ja lahutus jõustunud, võib uus naine hakata mesinädalatest rääkima. Niikaua, kui mees on veel lahutamata, ei saa olla mesinädalaid. Meil siiski seaduslikku polügaamiat veel ei eksisteeri. Lätis ka mitte.

Ma olen sinuga täiesti nõus, et just nii pidanuks see olema. Muidugi.

Aga ei olnud.

Poole aastaga võinuks ka Reps aru saada, et seda asja ei saa lõputult laste eest varjata, abielu on tõesti lõppenud ja nüüd võtab ema ja, kuna isa ei toeta, räägib oma lastega südamest südamesse ära. Mitte ei jää ootama, et lapsed seda sotsiaalmeediast kuulevad. Midagi pole teha.

Siin teemas keegi kägu ju väitis, et Mailis seda ka tegi ehk lastele ütles, et isa ei soovi enam seda aperet (mitte päris nende sõnadega). Kui seda uskuda, siis ju pole mingist FB peale ehmatamisest juttugi.

Seda vähem on siis arutleda, kuidas mees jättis pere maha sotsiaalmeedia vahendusel. No ei jätnud ju. Mailis teadis alates juulist. Lapsed millalgi hiljem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mingite nooremate inimeste abielude puhul ehk kujutaks ette, et juba ennem lahutust topitakse pilte üles instasse uue peikaga ja allkirjaks `oleme musiga mesinädalatel´. Haritud ja keskealiste puhul on see ikka äärmiselt veider.
Isegi kui ma oleks see uus silmarõõm, siis kellegi teisega abielus olevat meest ma ei seoks oma piltidel avalikult.
Üks advokaat ei saa ju ometi väita et naine ei anna lahutust ja sellepärast peab venitama ja ootama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lugesin ja olin hämmingus, et kahekesi pole kordagi koos puhatud ja see oli ka justkui etteheide Mailisele. Kas mees ise ei võinuks oma naist kuskile kahekesi viia ometigi.
Ja uue naise seisukohast: kas vabad mehed on otsa saanud, et tahta kedagi, kellel on kuus last ja nooremad päris väikesed veel. Mees mõtles, et M saabki kõigega hästi hakkama, kogu aeg on saanud ju. Kõrvaltvaatajana nukker tõdemus, et sellised kaugsuhted ikkagi ei toimi kahjuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin ja olin hämmingus, et kahekesi pole kordagi koos puhatud ja see oli ka justkui etteheide Mailisele. Kas mees ise ei võinuks oma naist kuskile kahekesi viia ometigi.

Ah, siin teemas on nii palju spekulatsioone, et võiks juba lõpetada selle jahumise, kuidas ikka oli ja kuidas polnud, kes kuidas ja mida tegi või ei teinud. Me keegi siin ei tea, kuidas need asjalood ikka päris täpselt olid. See, mida ajakirjandusest loeme, on ju vaid jäämäe tipp. Või isegi vaid osa sellest. Ehk kogu see “tõde” võib olla ja ilmselt ongi üsna poolik. Ülejäänu on lihtsalt kõrvalseisjate fantaasiad ja oletused. Ma ei kaitse ega kritiseeri siin loos mitte kedagi, aga lihtsalt – kust sa tead, et mees ei tahtnud naisega kuskile kahekesi puhkama minna? Kust sa tead, et ta sellist ettepanekut kunagi ei teinud? Võibolla tegi, kuid naine polnud huvitatud ja selles seisneski etteheide… Ja see, mis ma kirjutasin, on täpselt samasugune spekulatsioon ega pruugi vastata tõele. Minu meelest peaks lähtuma sellest ja leppima sellega, et me teame üsna vähe üksikasju, mis ühes võõras peres toimus ja toimub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja uue naise seisukohast: kas vabad mehed on otsa saanud, et tahta kedagi, kellel on kuus last ja nooremad päris väikesed veel.

Selle üle imestan ma ka kõige rohkem. Jookseks nelja tuule poole, kui mõni paljulapseline abielus isane tahaks suhet looma hakkama. Aga jah, ju siis arrrmastuse vägi on nii suur. Või hoopis raha vägi? Advokaat ju teenib hästi, aga kui 6 lapse elatis maha võtta, siis vist väga hõisata polegi?
Lastest on kahju, sest isa neil polegi õieti olnud ja enam ei saa peaaegu üldse olema, kui isa uue kallimaga pere loob ja lapsed teeb. Ema on ka rohkem tööl kui kodus. Kasvatab ja tegeleb ilmselt keegi võõras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja uue naise seisukohast: kas vabad mehed on otsa saanud, et tahta kedagi, kellel on kuus last ja nooremad päris väikesed veel.

Selle üle imestan ma ka kõige rohkem. Jookseks nelja tuule poole, kui mõni paljulapseline abielus isane tahaks suhet looma hakkama. Aga jah, ju siis arrrmastuse vägi on nii suur. Või hoopis raha vägi? Advokaat ju teenib hästi, aga kui 6 lapse elatis maha võtta, siis vist väga hõisata polegi?

Lastest on kahju, sest isa neil polegi õieti olnud ja enam ei saa peaaegu üldse olema, kui isa uue kallimaga pere loob ja lapsed teeb. Ema on ka rohkem tööl kui kodus. Kasvatab ja tegeleb ilmselt keegi võõras.

No vat, seda elatist ei pruugi ju kätte saada;) Läti härra elab oma maa seaduste järgi ja eesti kohtu otsuste peale tema kuseb kõrges kaares.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna tean Repsi natuke tööalaselt, siis saan kinnitada, et ta on üks inimlikumaid ja teistega arvestada suutvamaid poliitikuid. Samas ei saa ma kuidagi kiita heaks tema valikuid ei mehe ega laste sünnitamise osas. Mehe valikuga pani ta mööda, nagu enamik Eesti naisi ehk see mees pole oma naist ega peret kunagi austanud, kui tegi oma armukesesuhte avalikkusele teatavaks sotsiaalmeedia kaudu, eelnevalt ametliku abikaasa ja lastega midagi kokku leppimata ja kui eelistas pere juurest pidevalt ära olla. Teiseks ei arva ma, et karjäärile orienteeritud naine peaks massiliselt sünnitama – oli ju näha, et ta ei saanud oma lastega ise hakkama, kui pidi neile 24/7 hoidja kõrvale palkama. Ehk kellele naine siis tegelikult sünnitab, kas endale või hoidjale. Selge see, et mehega hakkab suhe logisema, kui naise elu mõte on karjäär ja kui sealt pisut aega üle jääb, siis kulub see vähenegi lastekarjale. Seega saab Repsi kohta öelda, et omad vitsad peksavad.
Sarjasin Repsi tema valikute eest juba siis, kui ta vist alles oma 3. või 4. last Riigikogu koridorides tissitas – see ei ole normaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mailis näeb tänases saates väga kaunis välja! Uskumatu, et kuue lapse ema.
Nojah, võibolla olen harjunud teda rasedana nägema 🙂
Aga tõesti, väga kena!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tõesti, väga kena!

Mis saates ta on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valimisstuudio

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tõesti, väga kena!

Huvitav, et ta ikka veel abielusõrmust kanda tahab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tõesti, väga kena!

Huvitav, et ta ikka veel abielusõrmust kanda tahab.

huvitav, kas see häirib sind? ma abielus, aga ei kanna sõrmust ja mitte sellepärast, et sellest midagi välja lugeda

Please wait...
Postitas:
Kägu

huvitav, kas see häirib sind? ma abielus, aga ei kanna sõrmust ja mitte sellepärast, et sellest midagi välja lugeda

Saad ju ise ka aru, et igal juhul on selline olukord normaalsem. Vastupidises olukorras jääb mulje, et üks ei suuda petvast abikaasast kuidagi lahti lasta. Pannes veel juurde selle, et suvel juba öeldi, et on teine, kuid siiani oodati ja loodeti ja nüüd “tuli üllatusena”.
Muud ei miskit, lihtsalt väike naisepoolne klammerdumisnoot on kogu asjal juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma abielus, aga ei kanna sõrmust

Tean mitmeid selliseid, üsna palju isegi, eriti kui paksuks hakatakse minema, siis võetakse ära, et pigistab. Ei tea ühtegi sellist, kes lahutaks abielu ja ikkagi jätaks abielusõrmuse sõrme. Et meenutada eksi? Milleks. Kui too nii armas oleks, poleks vast lahku mindud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mind hämmastas mehe kommentaar lehe küsimusele, miks ta teavitas läbi sotsiaalmeedia, mitte otse suheldes, “Kogu austuse juures ei kommenteeri ma avalikkuse eees oma isiklikke asju, mis puudutavad mind, mu lapsi ja Mailist” Kuidas sellest aru saada? Kogu austuse juures teavitab ta Mailist läbi sotsiaalmeedia? Selline austusväärne mees

Mina saan aru pigem nii, et mees ei hakanud ajakirjanduses selgitama, et Mailis teadis suhte lõppemisest juba kuid, aga ei tahtnud sellest aru saada.

Mees pole ju kedagi läbi sotsiaalmeedia teavitanud, lugu sai avalikuks uue naise poolt üles pandud pildist.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias