Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias

Näitan 3 postitust - vahemik 121 kuni 123 (kokku 123 )

Teema: Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias

Postitas:
Kägu

Ma olen seda väitnud AINULT selle kohta, et enam selgemalt naist maha jätta ei saa, kui teatades, et perekond on läbi, mul on uus…ja siis poolaastaks lahkudes.

Kui sa oled minister. Siis sa TEAD, et sid jälgitakse kullipilgul. Sa ei saa arvata, et sinu lõhkisele perele ei saada jälile. Sa TEAD, et saadakse. Kui mitte täna, siis homme – eriti enne valimisi.

Isegi minister olemata ei nimetaks ma lastele rääkimist, et “isal on uus pere” initsiatiivi haaramiseks. See on elementaarne hool laste eest. Ema ei saa panna pead liiva alla ja eeldada, et ega rahvas räägi, olgugi ma olen ülituntud avaliku elu tegelane. Kui mees on niisugune, siis ema nutab oma nutud, kutsub kokku oma kallid lapsed ja räägib nendega, mis seis on. Isal on uus pere, ilmselt ees lahutus, pabereid veel pole. Isa ülitõenäoliselt enam koju ei tule.

Ühesõnaga, minul on see lastega rääkimise komme. Ka siis, kui on valusad ja rasked asjad peres. Ka siis, kui ma peaksin ütlema, et “isal on uus pere, meie pere niisugusena ilmselt enam ei ole olemas”. Kui see on mingi hull initsiatiivi haaramine, siis ma ei tea..mis see tavaline emadus on?

Ma ei saa aru, mida sa lärmad siin?

Kust sina tead, mida naine on oma lastele rääkinud või rääkimata jätnud? Kust sa uldse võtad kõike seda, mida siin väidad? Oled olnud “kärbes seinal” nende kodus ja kõike pealt vaadanud?

Tundmata inimesi ja loo täpseid tagamaid, ei ole mõtet olukorrale selliseid hinnanguid anda.
Võib-olla teadis kogu pere, aga eelistasid voi olid kokku leppinud avalikkusega seda infot mitte jagada? Võib-olla lapsed ka ei teadnud. Ehk soovis naine lapsi ette valmistada pehmemaks maandumiseks, aga välja kukkus teisiti? Võib-olla oli tal nii suur šokk, et ta ei osanud või ei leidnud õiget momenti ja moodust, kuidas lastele öelda? Šokis inimene eitab olukorda sageli ja võib mitte kõige mõistuspärasemalt ja ratsionaalsemalt käituda. Usun, et sellist asja juhtub ka tarkade, tublide ja julgete inimestega.

Aga võib-olla oligi neil selline suhe, kus mehel oli varemgi silmarõõme olnud, kes tulevad ja lähevad. Naine peaks siis iga kord lapsi traumeerima ja teavitama issi järjekordsest voodisoojendajast? Miks

Kes sa selline uldse oled, et sulle peaks pohjendama ja aru andma, miks inimene nii voi teisiti on otsustanud kaituda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

lahutused võivad võtta aastaid – see siin ilmselt läheb kiiremini kui enamik rikkaid ja/või kuulsaid, isegi see pool aastat sisse arvestades.

Ja kuskil, oluliselt enne kui paberid vormistatud – isegi minu täiesti sõbralik lahutus võttis ligi aasta -,

Teemaväline küsimus, aga – miks nii kaua? Millest see tuleb? Lihtsalt uudishimu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga võib-olla oligi neil selline suhe, kus mehel oli varemgi silmarõõme olnud, kes tulevad ja lähevad. Naine peaks siis iga kord lapsi traumeerima ja teavitama issi järjekordsest voodisoojendajast? Miks

Mulle tundub ka, et ei olnud esmakordne lugu, vaid mehel oligi komme teisi naisi vaadata. Ega sellistest asjadest ei hakka ju rääkima. Ainuke asi, mis nüüd oli teisiti, oli see, et see uus tädi võttis ohjad enda kätte ja tekitas sellise tormi. Kui poleks seda olnud, mine sa tea, äkki oleks jälle maha rahunenud asi. Aga nüüd Mailis ei saanud ju maha vaikida ja pidi mingid sammud ette võtma. Kuidas ta enne valimisi ütleb, et tal ongi selline mees ja tema on selle seni vaikselt alla neelanud. Ei sobi nagu.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 121 kuni 123 (kokku 123 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui mees teatab uue leidmisest sotsiaalmeedias