Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Kui mees teenib korralikult, ei pea naine orjatööd tegema”

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 245 )

Teema: “Kui mees teenib korralikult, ei pea naine orjatööd tegema”

Postitas:
Kägu

Sinu arvates peaks siis lapsed tegemata jätma, kuna mingil ajal võib tekkida vajadus haigeid vanemaid hooldama hakata?

Mis sa tahtsid öelda? Et kuna pead mööda poode lastele koolitarbeid otsima ja aega pole, siis tuleb oma ema/isa hooldekodusse saata jalust ära? Mida sa oma lastele siis õpetad? Et kui ise saad sama vanaks, siis saadetakse sind ju samamoodi? Mine käi mõnest hooldekodust läbi ja uuri nende elanike elu. Seal ju need “õelad” dementsed vanainimesed kõik koos. Kes sinna on saadetud ära jalust. Need siis sotsialiseeruvad seal kõik rõõmsalt koos.
Mina tellin juba ammu kõik inrernetist. Nii riideid kui toidu. Ei pea mööda poode sõeluma. Mingile mõttetule lasteaia koosolekule ma lihtsalt kohale ei läheks. Mul on oma eluga paremat teha. Seal ongi ainult naisterahvad koos. Tihti kodused, kellel polegi paremat teha, kui lasteaia lõpupidu või kasvatajate kinke planeerida. Nemad saavad ise hakkama. Mehed sellise jamaga ei tegele. Eks need miinimumpalgaga emmed on enda töölt vabaks võtnud selle tähtsa ürituse jaoks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Monika Helme sõnavõtt tundub uskumatult šovinistlik. Et mees olgu siis see ori või? Peaks vist ise artikliga tutvuma, ta ei saa ju nii loll olla…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline tsitaat siis Moonika Helme intervjuust.

Minus tekitas küsimusi, et kas naised teevad alati orjatööd? Kas ei või nii olla, et naisele meeldibki see, mida ta teeb ja ta teeb seda ka siis, kui mees teenib korralikult?

Ning kummaline oli lugeda ka lõiku, kus proua Helme arvab, et politseil peaks olema õigus minna teise nahavärviga inimese juurde tema dokumente kontrollima ning küsitlema (“Inimesed küsimav meilt, miks need neegrid töllerdavad siin”).

Ning kui Moonika Helme poeg esimest korda elus valis ja emale ütles, et valis sotside poolt, siis hakkas Moonika Helme nutma. Tsitaat: “Kallis laps, mõtle nüüd ka!”. Ja mida tegi hea laps? Vaaatas mind ja ütles “Kui tahad, ma lähen valin ümber.” Oli hea poeg. Ma ei survestanud teda.

Ja teadmiseks teile, et Helmetel ei ole kärgpere. Neil on lihtsalt nii, et eelmisest kooselust lapsed elavad ja suhtlevad nendega.

Minu meelest on just mehe teenindamine, talle alam olemine ja iga soovi malbe täitmine orjatöö. Naine ei saa koduse töö eest palka, ainult elukoha, ninaesise lobi ja isanda armust kingitusi. See ongi ju orja definitsioon, et ametlikku palgalepingut pole ning ollakse sunnismaine, sest päriselt lahkuda ka ei saa. Isand võibki olla nii hea kui ka halb, aga see enam ei sõltu orjast.

Koduperenaine saab tulevikus ka vähem pensioni, sest tööstaaž puudub. Muide, naiste traditsioonilist rolli väärtustav EKRE ei maksaks kodusele naisele ikkagi pensionit laste kasvatamise ja kodutööstaaži alusel. Pensionit makstakse ainult töötavale vanemale laste olemasolu pealt lisaks. Ehk siis, kui Moonika ja Mart pensioniikka jõuavad, saaks Mart topeltstaaži selle eest, et Moonika lapsi kasvatas, aga Moonika ei saaks midagi peale miinimumi, mida võib-olla selleks hetkeks polegi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk siis, kui Moonika ja Mart pensioniikka jõuavad, saaks Mart topeltstaaži selle eest, et Moonika lapsi kasvatas, aga Moonika ei saaks midagi peale miinimumi, mida võib-olla selleks hetkeks polegi.

Moonika teenib ju riigikogus mitme aasta pensioniaastad. Keskmine miinimumi saav orjatöölisest naisterahvas ei teeni ju isegi tervet pensioniaastat oma orjatöö eest. Selle organiseeris mis erakond? Kindlasti mitte EKRE. Sest ekre pole ju kunagi võimul olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk siis, kui Moonika ja Mart pensioniikka jõuavad, saaks Mart topeltstaaži selle eest, et Moonika lapsi kasvatas, aga Moonika ei saaks midagi peale miinimumi, mida võib-olla selleks hetkeks polegi.

Moonika teenib ju riigikogus mitme aasta pensioniaastad. Keskmine miinimumi saav orjatöölisest naisterahvas ei teeni ju isegi tervet pensioniaastat oma orjatöö eest. Selle organiseeris mis erakond? Kindlasti mitte EKRE. Sest ekre pole ju kunagi võimul olnud.

Õigus jah, ta sai riigikokku. Aga põhimõtteliselt – koduperenaine laste pealt pensionistaaži ei saa, töötav mees saab topelt. Arvestades, et sellistes traditsioonilistes kodudes, mida EKRE toetab, on laste eest hoolitsemine ikka naiste rida, saab mees staaži lihtsalt naise palgata töö arvelt, varastades temalt staažiaastad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui naine on tark, ei pea naine orjatööd tegema

ei mehe ega tööandja heaks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õigus jah, ta sai riigikokku. Aga põhimõtteliselt – koduperenaine laste pealt pensionistaaži ei saa, töötav mees saab topelt. Arvestades, et sellistes traditsioonilistes kodudes, mida EKRE toetab, on laste eest hoolitsemine ikka naiste rida, saab mees staaži lihtsalt naise palgata töö arvelt, varastades temalt staažiaastad.

Tõenäoliselt oligi lihtsalt aeg ka naine tööle ajada. Rohkem raha peres kulub ju ikka ära ning ega selline naine ju mingit tavalist tööd (mitte isegi orjatööd) tegema ei lähe. Siis on eriti hea kui mees “tööd pakub”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

sinu vaates on kodu hoidev naine alandatud ülalpeetav, samas kodu hoidev mees mitte? Millega sa seda seletad? Et kodune töö on ainult naisele alandav?
Ei, selline vaade on omane just fundamentalistlikele konservatiividele.

Ei, seda ütles siin üks liberaalne kägu. Võib-olla sina, ei viitsi kontrollida. Vaata, mille peale ma vastasin.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga põhimõtteliselt – koduperenaine laste pealt pensionistaaži ei saa, töötav mees saab topelt.

Koduperenaine on siis terve elu kodus? Kunagi tööle ei lähe?
Ma saan aru, et sõditakse orjatöö vastu. Et kui naine nühib miinimumi eest tööl käia. Samal ajal kodus lapsed ja pere hooleta. Naine väsinud, mees väsinud. Kas poleks kergem naisel koduseks jääda ja mees rohkem raha teenida. Lapsed hoitud, pere rõõmus? Või on selline lahendus alandav? Las orjab parem miinimumi eest ja lapsed saavad ise hakkama?
Mille vastu perekoolikad sõdivad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle lausega, et kui mees teenib korralikult, ei pea naine orjatööd tegema, täiesti nõus. Vaadake ringi, enamik koristajaid ja kassapidajaid ehk ränkade madalapalgaliste “orjatööde” tegijad on meil naised. Rääkimata sellest, et enamik üksikvanematest on naised, kus naine on sunnitud rabama üksinda kahel rindel, palgatööl ja lapse kasvatamisel. Kõik algab mehe valikust. Targad on need naised, kes valivad endale nutika mehe, kes oskab ja tahab raha teha, nii et naine saab elu nautida. Ma ei tea ühtki loogilist põhjendust, miks peaks ise rabama, kui keegi teeb seda heameelega sinu eest. Kui keegi teab, võiks kirja panna.

Poliitiku suust, eriti sellise poliitiku suust, kes kohe Riigikogus tööle hakkab, võiks see lause ikka niipidi olla, et tõstame alampalka, et lihttöö ei oleks alatasustatud vms. Mitte raputada neile alatasustatud naistele veel soola haavale, uhkustades oma rikka mehe ja mõisaproua eluga.

Et sa eelistad, et poliitik valetab sulle otse näkku??? Miks peaks poliitikud muretsema selle pärast, palju rahvas palka saab, eriti need luuserid, tõsiselt? See peaks ikka igaühe enese asi olema, palju ta teenib. Tublidele töötajatele makstakse korralikult. Mina isiklikult pole kunagi selle peale tulnud, et poliitikud peaksid reguleerima, kui palju mina palka saan.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga põhimõtteliselt – koduperenaine laste pealt pensionistaaži ei saa, töötav mees saab topelt.

Ma saan aru, et sõditakse orjatöö vastu. Et kui naine nühib miinimumi eest tööl käia. Samal ajal kodus lapsed ja pere hooleta. Naine väsinud, mees väsinud. Kas poleks kergem naisel koduseks jääda ja mees rohkem raha teenida. Lapsed hoitud, pere rõõmus? Või on selline lahendus alandav? Las orjab parem miinimumi eest ja lapsed saavad ise hakkama?

Paraku Eestis kipub see nii olema – koduperenaine jääbki terveks eluks koju. Kui lapsed suureks kasvatatud, siis 45+ naisel on väga raske normaalse palgaga tööd leida. Tean inimest, kes oli 20 aastat lastega kodune, kasvatas lapsed suureks. Nüüd sooviks ka tööle minna, aga paraku pakutakse talle vaid madala palgaga kohti. Aga alla 3000 euro kuus pole nagu mõtet minna – ongi kodune edasi. Veel 20 aastat ja siis polegi mõtet enam tööle minna – pensioniiga on käes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga põhimõtteliselt – koduperenaine laste pealt pensionistaaži ei saa, töötav mees saab topelt. Arvestades, et sellistes traditsioonilistes kodudes, mida EKRE toetab, on laste eest hoolitsemine ikka naiste rida, saab mees staaži lihtsalt naise palgata töö arvelt, varastades temalt staažiaastad.

Näita see koht, kust sa seda võtad? Pole küll kuulnud, et ekrel selline plaan oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga alla 3000 euro kuus pole nagu mõtet minna – ongi kodune edasi.

Mida ta 3000 eest teha oskab? Nii võimekas inimene võiks ise firma luua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muide. Armastatud Eino Baskin ütles kunagi ühes estraadietenduses lõpuks väga tõsise näoga: kui emake töötaks natuke vähem … ja kui isake teeniks natuke rohkem …

Baskin teenis selle eest vaibumatud ovatsioonid, dissident, nagu ta oli.
Oleks ta teadnud, et tänapäeva emakesed ei taha kuuldagi millestki sellisest. 🙂 Nemad oleksid kõigega nõus olnud, mida nõukogude kord neile serveeris. Võimutruud on igal ajal võimutruud, see on sihuke inimtüüp lihtsalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline tsitaat siis Moonika Helme intervjuust.

Minus tekitas küsimusi, et kas naised teevad alati orjatööd? Kas ei või nii olla, et naisele meeldibki see, mida ta teeb ja ta teeb seda ka siis, kui mees teenib korralikult?

Ning kummaline oli lugeda ka lõiku, kus proua Helme arvab, et politseil peaks olema õigus minna teise nahavärviga inimese juurde tema dokumente kontrollima ning küsitlema (“Inimesed küsimav meilt, miks need neegrid töllerdavad siin”).

Ning kui Moonika Helme poeg esimest korda elus valis ja emale ütles, et valis sotside poolt, siis hakkas Moonika Helme nutma. Tsitaat: “Kallis laps, mõtle nüüd ka!”. Ja mida tegi hea laps? Vaaatas mind ja ütles “Kui tahad, ma lähen valin ümber.” Oli hea poeg. Ma ei survestanud teda.

Ja teadmiseks teile, et Helmetel ei ole kärgpere. Neil on lihtsalt nii, et eelmisest kooselust lapsed elavad ja suhtlevad nendega.

Minu meelest on just mehe teenindamine, talle alam olemine ja iga soovi malbe täitmine orjatöö. Naine ei saa koduse töö eest palka, ainult elukoha, ninaesise lobi ja isanda armust kingitusi. See ongi ju orja definitsioon, et ametlikku palgalepingut pole ning ollakse sunnismaine, sest päriselt lahkuda ka ei saa. Isand võibki olla nii hea kui ka halb, aga see enam ei sõltu orjast.

Mis mõttes mehe teenindamine? Mis soovide malbe täitmine? Kas traditsiooniline rollijaotus peaks mehest tingimata türanni tegema? Normaalsed suhted saavad olla ka siis, kui üks on kodune. Kõik sõltub iseloomust ja temperamendist, olen kindel, et ka kodune naine võib väga edukalt mehe üle valitseda.
Kodus oma pere eest hoolitsemine on orjatöö, aga sama töö võõrastega ja raha eest on väärikas eneseteostus? Samal ajal kui keegi võõras raha eest sinu laste eest hoolitseb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muide, naiste traditsioonilist rolli väärtustav EKRE ei maksaks kodusele naisele ikkagi pensionit laste kasvatamise ja kodutööstaaži alusel.

Millest sa räägid?
Nende valimislubadus oli: Väärtustame laste kasvatamist, arvestades laste kasvatamise alates teisest lapsest vanemate tööstaaži hulka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelik on lugeda sellist juttu.. Ma ikka seni arvasin, et suhted põhinevad armastusel, üksteisega arvestamisel, hoolimisel jne. Aga et kellelegi on see orja-isanda suhe, poleks arvanudki. Lisaks on imelik lugeda, et tehes iseenda, oma pere hüvanguks midagi, et see on orjatöö. Ühemõtteliselt on arusaadav, et selline inimene on tööpõlgur, iga pisemgi enese liigutamine ja töö tegemine on tema meelest orja töö, isegi siis kui seda enese hüvanguks teed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelik on lugeda sellist juttu.. Ma ikka seni arvasin, et suhted põhinevad armastusel, üksteisega arvestamisel, hoolimisel jne. Aga et kellelegi on see orja-isanda suhe, poleks arvanudki. Lisaks on imelik lugeda, et tehes iseenda, oma pere hüvanguks midagi, et see on orjatöö

Need on vigaste inimeste hirmud. Kartus end avada, kartus kedagi teenida, kartus eneseväärikust kaotada, kui allud … Klassika. Kurb, et sellist maailma on tänapäeval rohkem kui elutervet maailma ning kurb, et selline maailm kujundab mainstream suundumused.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Imelik on lugeda sellist juttu.. Ma ikka seni arvasin, et suhted põhinevad armastusel, üksteisega arvestamisel, hoolimisel jne. Aga et kellelegi on see orja-isanda suhe, poleks arvanudki. Lisaks on imelik lugeda, et tehes iseenda, oma pere hüvanguks midagi, et see on orjatöö

Need on vigaste inimeste hirmud. Kartus end avada, kartus kedagi teenida, kartus eneseväärikust kaotada, kui allud … Klassika. Kurb, et sellist maailma on tänapäeval rohkem kui elutervet maailma ning kurb, et selline maailm kujundab mainstream suundumused.

Minu mõte. Just madala enesehinnangu tõttu arvab enamik naisi, et kui nad ei tööta ja ise ei teeni, siis neil mingit väärtust polegi. Ilmselt pole nad oma elus ka kokku sattunud õigete inimestega, kes neid tingimusteta väärtustavad ehk nende elus on olnud inimesed, kes väärtustavad neid ainult siis, kui nad töötavad ja raha sisse toovad. Jumal nendega!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mart Helme pole siis kokku sattunyd õige inimesega. Mardi väärtus võrdub tema rahakotiga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mart Helme pole siis kokku sattunyd õige inimesega. Mardi väärtus võrdub tema rahakotiga.

Sinu teadmiste kohaselt on Mart Helme naine??? Meeste väärtus sõltubki nende rahakoti paksusest, sest see näitab otseselt nende ajupotentsiaali. Ma tõesti ei arva midagi olematu rahakotiga mehest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just madala enesehinnangu tõttu arvab enamik naisi, et kui nad ei tööta ja ise ei teeni, siis neil mingit väärtust polegi.

Ei, tegelik elu on selline, et inimese väärtus meie kapitalistlikus ühiskonnas on seotud suuresti sellega, kui palju ta ise raha teenib või palju tal raha on. Tahame või ei taha.

Asja teine külg on see, et kui sellise koduse naise mees korraga kas minema läheb või ära sureb, on korraga jama majas: raske on tööd leida või töökohta pidada. Tean paari sellist jõuka mehe naist, kes kodus olid (mees ei tahtnud, et nad tööl käiksid) ja siis kui mees suri, oli kööga. Kaks sellist, keda isiklikult tean, elavad vanemate juures ja kulul, üks lapse kulul. Kuidagi nukker nagu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just madala enesehinnangu tõttu arvab enamik naisi, et kui nad ei tööta ja ise ei teeni, siis neil mingit väärtust polegi.

Ei, tegelik elu on selline, et inimese väärtus meie kapitalistlikus ühiskonnas on seotud suuresti sellega, kui palju ta ise raha teenib või palju tal raha on. Tahame või ei taha.

Mina ei tea, mis väärtusest sa räägid. Meie rääkisime enesehinnangust ning see ei peaks küll sõltuma sellest, palju raha teenid või kas üldse. Kui sa ühiskonnale väärtuse loomisest räägid, siis seal on tõesti mingi seos palga ja väärtuse vahel, kuigi laste kasvatamine on siin suur erand – väärtust lood palju, aga palka ei saa üldse.
Kui sa mõtled väärtuse all aga naabrite arvamust, siis mina näiteks küll ei tea, kui palju mu naabriperes keegi palka saab või kui suure koormusega tööl käib, aga hästi suhtun neisse mõlemasse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle jääb mulje, et tädi tahtis öelda “Kui mees teenib korralikult, ei pea naine tööd tegema”, aga viimasel hetkel suutis aju vahele astuda suuliigutusi kontrollima ja natukenegi pehmendama seda ütlemist.
Kõik naised ei tee orjatööd, teevad täiesti tavalist tööd, mis tahab ka tegemist! Ja kõikidele ei jagu mõisahärrasid nagunii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

EKRE retoorika on, et naised kasvatagu lapsi ja mehed käigu tööl. Samas tahavad nad anda pensionistaaži ainult töötavale lapsevanemale, mitte aga kodustele naistele. Vahet pole, kas igavesti või mõnda aega kodustele, kodus olemise ajal nad pensionistaaži ei saa, aga nende mehed saavad põhimõtteliselt naiste töö arvelt. See kõik käib nende ideoloogiale vastu, sest nad tahavad, et naised oleks traditsioonilised koduperenaised, aga ei toeta neid. Täpselt samamoodi toetavad nad pereisadele suurema palga maksmist, et nad Soomest tagasi tuua, aga naiste väike palk neid ei huvita.

Lasteaed peaks nende jaoks olema tasuline, sest see on nagunii vabatahtlik. Kuigi praktilises elus ei ole, sest raha on vaja, sest kõigil pole meest või naist ja samuti teenib isegi keskklass liiga vähe, et üks pool koju jääks. See pole hea ka meeste suhtes, kes piisavalt ei teeni. Isegi, kui koju jäämine on võimalik, peab traditsioonilises perekonnas naine siis lastega kodus olema ja ei saa tööl käia, mis omakorda tähendab, et see naine ei saa EKRE poolt lubatud tulumaksuvabastust ega pensionistaaži. Ta on täielikult sõltuv mehe armust ja kui juhtub hea mees olema, siis on ju hästi. Aga kui ei juhtu, pole tal võimalust lahkudagi, sest mingit rahavaru ta ei oma. Samuti võib isegi korralik pereisa endale uue traditsioonilise perekonna luua, kui tuju tuleb, nagu Mart Helme seda tegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mõte. Just madala enesehinnangu tõttu arvab enamik naisi, et kui nad ei tööta ja ise ei teeni, siis neil mingit väärtust polegi. Ilmselt pole nad oma elus ka kokku sattunud õigete inimestega, kes neid tingimusteta väärtustavad ehk nende elus on olnud inimesed, kes väärtustavad neid ainult siis, kui nad töötavad ja raha sisse toovad. Jumal nendega!

ja minu mõte ka. Ma ei suuda ennast iialgi panna nende halavate õnnetute ohvrite asemele. Just siis ei suuda, kui tegemist on tehniliselt iseseisvate haritud naistega. Aga ikka mängivad ohvreid. Ma saaksin aru, kui seda kurdaksid väheharitud, kehvast perekonnast nn ossitüdrukud, keda nende jorsid peksavad ja kelle raha maha juuakse jne. Kui nad räägiksid nende vaeste naiste eest, nende laste eest. Ei.
Nad halisevad ju Kaja Kallase suguste pärast – et ei austata piisavalt, sest on naine! Ülikooli naisõppejõud saavad vähem palka kui mehed (mis ei vasta tõele). Kõrgelt haritud juhtivatel kohtadel olevaid naisi koheldakse alandavalt! Kirjeldamatu möga lihtsalt, sooja õhu tootmine, millest nad ise ka aru ei saa, aga kui programm peal, siis peab seda lihtsalt käiama, muud ei oska.
Kodus nõudepesemine on ohver ja alandus. Perele süüa tegemine on alandus. Lastega kodus olemine – jälle alandus. Just nagu see töö ei oleks tähtis ega vajakski finantseerimist.
Ise alandavad ennast, seda on nii õudne vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvake ära, kelle sulest selline jama pärineb:

Tappa lootus Eesti ajaloo esimesest naispeaministrist naistepäeval, samal ajal, mil meie naispresident on New Yorkis naiste poliitilist jõustamist propageerimas, on lihtsalt mage!

Kujutate ette, mis probleemid on meie feministidel? Aga arvake ära, milline riigimees sellise ila kirjutas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rõivas on nüüd “riigimees” ja musterpereisa, eksju, mesinädalate reisil krabab teisi 🙂 aga ma pidin guugeldama, sest ei suutnud ära arvata, kes niisuguse hala kirjutas. Ise oleks arvanud Mikkot! 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rõivast nüüd riigimeest 🙂 aga ma pidin guugeldama, sest ei suutnud ära arvata, kes niisuguse hala kirjutas. Ise oleks arvanud Mikkot! 😀

Mikko oli loogiline mõte küll, aga arvasin, et liiga lihtne. Samas mõtlesin ikka sotside ridu pidi edasi, jõudsin lõpuks aga hoopis feministeeriumi välja. Või et Rõivas … 😀 Eks ta peale oma külmkapiafääri poeb libestiga kuhu iganes, et feimi tagasi saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvake ära, kelle sulest selline jama pärineb:

Tappa lootus Eesti ajaloo esimesest naispeaministrist naistepäeval, samal ajal, mil meie naispresident on New Yorkis naiste poliitilist jõustamist propageerimas, on lihtsalt mage!

Kujutate ette, mis probleemid on meie feministidel? Aga arvake ära, milline riigimees sellise ila kirjutas?

Irw. See, kes oma naist niigi palju ei austa, et mitte suvalisi reisiseltskonna tibisid külmkapi taga kabistada, kui oma naist parasjagu pealt nägemas pole.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 245 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Kui mees teenib korralikult, ei pea naine orjatööd tegema”