Esileht Pereelu ja suhted Kui mees ütleb naisele EMME?!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kui mees ütleb naisele EMME?!

Postitas:

Ma ei kannata,kui mees mulle EMME ütleb,või mind nii hüüab/kutsub.Olen talle seda öelnud,et see on jube minul kuulda.Ma olen naine talle,mitte ema.Aga ikka ja jälle ta ütleb nii.Tema jutu järgi tahab ta lastele näidata,et emme tuleb öelda.Lapsed teavad seda nagunii ammu juba.Mul tõusevad ihukarvad püsti alati,kui kuulen teda nii hüüdvat.Nii lapsik,ise juba pea 30 aastane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 11:13; 28.01 11:26; 28.01 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kutsume teineteist Emme ja Issi – meile meeldib. Nii armas, me oleme nüüd oma lapse emme ja issi. Olemegi emme ja issi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest jube komme. Mul on kindel arvamus selliste paaride voodielust, kes teineteist niiviisi kutsuvad:P
Teemaalgataja, mina ütleks väga vihaselt, mis ma arvan sellisest kutsumisest. Või siis lihtsalt ei reageeriks, kui ta minu poole pöördub niiviisi. Või siis vastaks: mis on, pojake?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie kutsume teineteist Emme ja Issi – meile meeldib. Nii armas, me oleme nüüd oma lapse emme ja issi. Olemegi emme ja issi.[/tsitaat]Kahjuks käib selle emmetamise juurde ka kõik muu.Ta tahab,et tema eest maile saadan,kirju kirjutan ülemusele.Ta tahab,et talle hommikumantli ja aluspüksid toon ja nii iga päev.Olen teada saanud,et keskkoolini välja aitas teda ema õppimises väga palju ja emme tõi talle kodus kõik asjad kätte.Ta on küll tubli töömees,kuid ta tahab,et tal oleks emme edasi tema naine.Mina sellega ei ole nõus,see on hälve.Ta pole vaimselt oma emakodust veel välja kasvanud.See koormab mind tohutult,sest mulle on ta oma emmevajadusega nagu kolmas laps peres.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 11:13; 28.01 11:26; 28.01 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka ei meeldiks, aga ise kutsun küll tähele panemata vahest meest issiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ka alguses ütles emme, aga ma panin selle asja kohe paike, et minule ei meeldi ja ma ei ole sinule ema ning enam ta mind nii ei kutsu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ütleme laste juuresolekul üksteisele emme/issi. Muidu mitte.
Laps ütleb oma vanemate kohta nii, nagu kuuleb ees räägitavat ja minu arvamise kohaselt võiks väike laps oma vanemaid emmeissitada, mitte Jüriks ja Mariks kutsuda.
Suur laps valib ise, mis meeldib öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutsume üksteist eesnime pidi. Ma olen ka palju muud kui kellegi emme. Ema ei kutsu ju mind ainult tütreks ja töökaaslane kolleegiks.Lisaks tekitab selline emmetamine tunde, et jõulude ajal võib selline emme-naine kuuse alla mikserit, mitte parfüümi oodata…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 12:29; 28.01 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellise emmetava mehe korralekutsumiseks võib iga kord, kui ta teile jälle \”emme!\” ütleb
kenasti naeratades küsida: \”mida tähendab sõna motherfucker?\”

ausalt öeldes on see suhe teil pisut imelikuks muutunud küll ja mehele peaks pisut selliste asjade psühholoogilisest tagamaast rääkima. rollid suhtlemises jms.
seks sellise mehega hakkab sulle peagi perversne tunduma.
kui teil muidugi mingit voodielu üldse toimub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 13:08; 28.01 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi kui õudne..Ma saadaks selle mehe kuradile või paneks dilemma ette! Oled mees v poeg mulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie kutsume teineteist Emme ja Issi – meile meeldib. Nii armas, me oleme nüüd oma lapse emme ja issi. Olemegi emme ja issi.[/tsitaat]Oletegi ju emme ja issi, aga mitte teineteise jaoks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie omavahel (ja ka laste ees) kutsume üksteist eesnimedega ikka. Pojal (1a 10k) ei ole mingit probleemi samas öelda emmele emme ja issile issi. Teab ka, mis on kellegi nimi, kuid ütleb ikka emme-issi. Rabakana probleemist seega aru ei saa. Lapsele ju ütled: \”Mine issi juurde\” vms mitte \”Mine Jüri juurde\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ega mul probleemi ole. Misasja? 😛
Alguses tegimegi nii, nagu sa minemise näite tõid, aga laps hakkas ikkagi Jüriks kutsuma, mitte issiks.
Ju siis see individuaalsete iseärasuste värk on. Üks võtab pigem omaks issi, teine Jüri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on veel hullem kui kutsutakse koera ,,tule issi juurde,,Issi annab sulle konti.Oi kas lapsel (koeral) on kõht tühi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest see emmeatmine antud suhtes polegi kõige hullem…mis mõttes aluspükse kätte tuua???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 16:37; 28.01 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest see emmeatmine antud suhtes polegi kõige hullem…mis mõttes aluspükse kätte tuua???[/tsitaat]Kui hommikul tõuseb,või kui vannist tuleb jne.Ta tahab,et mina teda teenindaksin.Tema ei pea vajalikuks ise neid asju kohe kaasa võtta.Ja siis kisabki vannitoast:Emme,too mulle hommikumantel,või aluspüksid jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 11:13; 28.01 11:26; 28.01 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis passid peale, millal vanni minema hakkab ja hõikad: issi võta oma trussarid ka kaasa. Jätab võtmata või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 16:37; 28.01 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellisele abitule mehele tuleks hüüda pigem: \”pojakene… \”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 13:08; 28.01 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ütle, et su ämm käis täiskasvanud pojale vannituppa puhtaid trussikuid viimas. See lugu hakkab juba Oidipuse kompleksiks kiskuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 12:29; 28.01 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean perekonda, kus lapsed kutsuvad ema/isa nime järgi, sest nad omavahel ütlevad nii. Võta siis kinni kumb parem variant on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ütleb laps mulle emme ja meest kutsub nimega, mulle tundub see naljakas, mehele esialgu ka, kuid nüüd on hakanud juba häirima. Teab küll kes on issi, aga kui vaja kutsuda, siis ikka nimega.

Ei kujutaks ette, et hüüan mehele- issi, too puhtaid rätikuid ka kui tuled? no mis mõttes?
Lapsele ütlen küll, mine vii issile, või mine issi juurde. Aga omavahelises vestluses tundub kummaline.

Mul on sõbranna, kelle vanemad kutsuvad üksteist ka laste kodust lahkudes ema-isa, see on ikka äärmiselt veider! 45aastased inimesed emmetavad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega asjata siin perekoolis ei ole olnud teemad – mida issile kingite ja kui hakkan soovitama kinke, mis sobiks vanemale meesterrahvale – tuleb välja, et otsitakse kinki abikaasale, solvutakse ka veel – kui kohe aru ei saa. See on kohe väga veider asi.
minul on 1 issi, kes on soliidses eas härrasmees, laste isa poole pöördun kas eesnime või hellitusnimega, mis on meil olnud kasutusel suhte algusest saadik (seda siis omavahel suheldes, loomulikult mitte seltskonnas)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sugulase naine kes läheneb varsti 50-le kutsub oma meest \”minu issi\”. Vat see kõlab juba haigelt, lapsed on mõlemad juba täisealised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest jube komme. Mul on kindel arvamus selliste paaride voodielust, kes teineteist niiviisi kutsuvad:P
Teemaalgataja, mina ütleks väga vihaselt, mis ma arvan sellisest kutsumisest. Või siis lihtsalt ei reageeriks, kui ta minu poole pöördub niiviisi. Või siis vastaks: mis on, pojake?[/tsitaat]
See on hea, et selle \”oma kindla arvamuse\” omateada jätsid, sest ega ikka teistele ei saa peale suruda v. omistada oma värvikast ettekujutlusest tulenevaid igasugu rumalaid või ka perversseid kujutluspilte.
No tõesti, milleks on vaja teiste voodielu enesele ette kujutada? Või arvad tõesti, et sinu ettekujutlus on absoluutne tõde?

Ps. Me ei kutsu teineteist voodis \”emmeks-issiks\”….jne., mida siin keegi võib ehk oma suts haiges ettekujutluses juurde kujutleda ;P

Igapäeva tavaelus ja laste kuuldes tuleb ehk ette. Ei pane seda nii konkreetselt tähelegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:23; 29.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kahjuks käib selle emmetamise juurde ka kõik muu.Ta tahab,et tema eest maile saadan,kirju kirjutan ülemusele.Ta tahab,et talle hommikumantli ja aluspüksid toon ja nii iga päev.Olen teada saanud,et keskkoolini välja aitas teda ema õppimises väga palju ja emme tõi talle kodus kõik asjad kätte.Ta on küll tubli töömees,kuid ta tahab,et tal oleks emme edasi tema naine.Mina sellega ei ole nõus,see on hälve.Ta pole vaimselt oma emakodust veel välja kasvanud.See koormab mind tohutult,sest mulle on ta oma emmevajadusega nagu kolmas laps peres.[/tsitaat]
Tõesti-tõesti? Ja sellise hälbelise mehega said sa veel 2 last? No ma ei suuda uskuda! Kuidas sa küll suutsid?
Nüüd pole muud kui õiendada ja plärtsuda, nagu mitmed siin soovitavad. Ehk aitab see teie peres hea õhkkonna lastekasvatamiseks luua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:23; 29.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil ka midagi sarnast: ämm kutsub oma poega mesimagusa häälega \”issiks\”. Õnneks teeb ta seda enamasti vist ainult siis, kui ka lapsed on läheduses. Aga ma ei ole ka selles päris kindel. Igatahes natuke kõhe on seda kuulata küll. Minu ema oma lapsi emmedeks ega issideks ei kutsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

emmetamine ja issitamine oli täiesti omal kohal ajal, kui väiksem laps oli seal vanuses beebiiga kuni neljane. laste kuuldes toimus see kuidagi automaatselt. omavahel rääkides kasutasime teisi väljendeid ja nimesid. nüüd lapsed suuremad ja emme-issitamine ära kukkunud. no ei ole vaja enam.

kui väikelastega peredes käib emme-issitamine, siis on sel puhul tegu mingi instinktiga ja rolli sisse-elamise sugestsiooniga. kui rollid paigas ja kõik peres teavad selgelt, kes on kes, kaob see iseenesest. ei ole ma kuulnud ühtki pere, kus koolilaste juures naine ütleb mehele, et issi, ulata mulle lusikas või mees naisele, et emme, anan mulle alukad. küll aga jätkub emme-issitamine siis, kui asi käib läbi lapse – ala, mine küsi lusikas issi/isa käest.

selline kunstlik vältimine on sama ebanormaalne, kui issitamine-emmetamine teineteisega siis, kui lapsed kõnnivad omal jalal ja saavad ise saiale võid peale. teemaalgataja puhul ei ole nagu emmetamine üldse mitte seotud rollisugestiooniga laste suunas, vaid pojarolli säilitamisega. vot see on jah vastik. ja noh, tundub, et see mees polegi õppinud ise võid saiale määrima. mõni ime siis, et emmeigatsus on suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häirib see, kui mu laps (6a) mulle \”emme\” ütleb. Muidugi ma talle seda ei keela aga endal on vastik kuulda. Läbi lapse suhtleme oma nimedega – a la Pille, kutsu palun Peeter sööma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie kutsume teineteist Emme ja Issi – meile meeldib. Nii armas, me oleme nüüd oma lapse emme ja issi. Olemegi emme ja issi.[/tsitaat]

Ma ei taha issiga seksida!

\”Kas magate issiga koos\”, oli siin hiljuti üks pealkiri…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie sõitsime autos koos minu laste ja minu emaga. Ema hakkas rääkima midagi, et \”emme tegi…\” Mina ei saanud selles loost mitte midagi aru ja küsisin siis, mis jutt see on selline ja keda ta mõtleb.

Tuli välja, et tema mõtles oma ema. Mina automaatselt mõtlesin, et ta räägib minust, sest ta rääkis justkui minu lastele. Naljakas olukord oli, ma veel ütlesin, et selles seltskonnas siin olen mina emme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees ütleb naisele EMME?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.