Esileht Pereelu ja suhted Kui mees ütleb naisele EMME?!

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kui mees ütleb naisele EMME?!

Postitas:
Kägu

RE: Kui mees ütleb naisele EMME?!

mul mees kutsub mind LAPSEKS :s
ütleb mulle \”ole hea laps, too seda või tee toda…\”
ja oma päris lastele ütleb samamoodi.
mulle üldse ei meeldi see.
tal viimasel ajal see komme külge tulnud. haige. olen talle öelnud ka, et mulle see ei meeldi. aga ta vist unustab selle ära pidevalt….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind häirib see, kui mu laps (6a) mulle \”emme\” ütleb. Muidugi ma talle seda ei keela aga endal on vastik kuulda. Läbi lapse suhtleme oma nimedega – a la Pille, kutsu palun Peeter sööma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie kutsume teineteist Emme ja Issi – meile meeldib. Nii armas, me oleme nüüd oma lapse emme ja issi. Olemegi emme ja issi.[/tsitaat]

Ma ei taha issiga seksida!

\”Kas magate issiga koos\”, oli siin hiljuti üks pealkiri…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie sõitsime autos koos minu laste ja minu emaga. Ema hakkas rääkima midagi, et \”emme tegi…\” Mina ei saanud selles loost mitte midagi aru ja küsisin siis, mis jutt see on selline ja keda ta mõtleb.

Tuli välja, et tema mõtles oma ema. Mina automaatselt mõtlesin, et ta räägib minust, sest ta rääkis justkui minu lastele. Naljakas olukord oli, ma veel ütlesin, et selles seltskonnas siin olen mina emme.

Please wait...
Postitas:
N6iaElla

Minu arust on suht haige see emme-issitamine täiskasvanute vahel.

Kui sulle ei meeldi, siis ära reageeri. Võid ju öelda, et ta ema pole külas, peab ise omade trussikute järele minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See kõik pole midagi: juhtusin pealt kuulma kuidas oma naisest a 30 aastat vanem mees kutsus noort kenat naist \”mammaks\”

Please wait...
Postitas:
barragan

Minu lapsed kutsuvad nii mind kui meest eesnimega ja meile see sobib. Ei istu mulle see emmetamine ja issitamine, teised tehku mis tahavad.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui mees ütleb naisele EMME?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.