Esileht Pereelu ja suhted kui mehe ema usub meest = jama, aga ise usute vaid oma lapsi?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kui mehe ema usub meest = jama, aga ise usute vaid oma lapsi?

Postitas:

siin ämmateemas halatakse, et miks ämm usub meest, ei usu teid, et aastatepikkuse jooma või peksmise tõttu läksite laiali, mitte ei läinud litsi lööma vms, aga kuidas endal, kas oma laps koolikiusamises kahtlustatuna kohe kindlasti süüdi pole, vanaemalt-lapse sõbra emalt kaob lapse külasolles 5 eur, siis vanaema-sõbra ema ei mäleta õigesti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 14:23; 24.01 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et teema on siis;

Teise silmas pindu näeme aga enda silmas palgi koormat mitte.
Veri on paksem, kui vesi.
jne.

Olen nõus paljud ei tunnistagi, et nende laps mingitki pidi pole ingel kuubis, aupaiste ümber pea. Arvan, et see tuleneb sellest, et paljud ei meenuta ennast lapsena.
Nt:
Emme sima all tiibadega nunni ja seljataga sarvedga põrguline, kes naabr aknaid igavusest kividega loobib. Kassile jalaga virutab jne
Koju jõudes süütu ilme ees \”Ei mina küll ei tea kellest tädi Mari räägib, mina pole kive loopinud ja kassi pole täna näinudki.\”

Oleme ju ise ka sarnase mudeli järgi kasvanud eriti pubeks eas, kui inglid saavad rohkem taskuraha, kui uste paugutajad ….
Vahe tekib vaid sellest, kelle vanemad tunnistavad, et ka nende lapsed on lihtsalt inimesed ja eksivad. Kelle vanemad ei tunnista seda kunagi või alles siis, kui kohus inglikese kinni mõistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii ta on jah. \”poisid ikka kaklevad, nad on ju poisid\”. mõnel poisil ei lähe see löömise komme ka suureks saades küljest. see on juhul, kui leitakse et kähmlus on poiste arengu normaalne etapp.
ega tüdrukutega parem lugu ole. virisevad ja vinguvad, norivad tüli pisikestena. saavad suureks. jätkavad. kui mujal ei jätka, siis netis. \”sest nii hakkab kergem\”
kui nii mõelda, siis inimeste häda ongi selles, et nad ei oska enda tundeid väljendada, energiat suunata ja viha taltsutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaisukaru 😉 ma ise veel lastetu, aga elanud lapsega mehega. siis oli küll juhuseid, kus minu korteris laps lõhkus paar asja ära ja isa lihtsalt ei uskunud, et laps tegi seda, sest laps ütles ju, et ei teinud. kedagi teist ka polnud, kes võinuks süüdi olla. asi lõppes jutuga, et kas laps tegi pahateo unes(ausalt!) või siis ma ise tegin, kuna tahtsin lapsele paha varju tõmmata 😀 hea mees iseenesest, aga lapse suhtes täiesti maniakk. laps koduõppel teiste laste kiusamise tõttu hetkel..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 14:23; 24.01 15:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted kui mehe ema usub meest = jama, aga ise usute vaid oma lapsi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.