Esileht Pereelu ja suhted Kui mehel kondoomiga seks ei õnnestu

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Kui mehel kondoomiga seks ei õnnestu

Postitas:
Kägu

Sa ei oska Raviminfot kasutada.

Ma lihtsalt ei teadnud seda nimetust spedrat. Mida alguses ei raatsitud miskipärast mainida??? (miks?)

Kogu video.

Mis tema erinevus tadast näiteks on ja miks ta 100 korda parem on?

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22704456/

See publitseeritud juba 2013, meie mehed ikka veel ei tea midagi. Või arstid ei räägi? Spedrat aastaid Eestis müüdud juba.
100x parem ei ole ma öelnud, see on sinu väljend. Parem ja kaasaegsem kindlasti. Kindlasti mitte kõigile ja mõnele sobivad vanemad paremini, aga ma imestan (olen imestaja-kägu), et isegi ei teata midagi, esimene kuulmine inimestel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

meie mehed ikka veel ei tea midagi.

Olen nõus, meie mehed on täielikud lollpead.
Kui mitte öelda, et lausa debiilikud.

Selles mõttes ma laulan sinuga seda laulu nüüd kaasa.

Kas sa täna saad mõnusalt magada? Kuna sa ise pidid seda lausa kaks korda järjest rõhutama; peaks ju hea meel olema, kui keegi ka peale sinu seda teeb?

Aga ütle veel kord, et mehed ei tea midagi ja on lollid, ehk saab veel parem.
Soojalt soovitan, see aitab.

Mis iganes su probleem siis on.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oli minulgi kogemus potentsiprobleemi(de)ga mehega. Ei tulnud sellest midagi, väsitad vaid ennast selle jamaga, sest lõpuks ei või hingata ka, et poolkõvaks saaks. Oli ka jutt, et ei saa kummiga seksida ja 100 põhjust veel, miks ei seisa. Arstile ei läinud aasta aega. Kui olin suhte katkestanud, siis läks, aga siis oli lootusetult hilja.

Võeti sootuks maha? Või mis asi oli lootusetult hilja?

😃

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli veel õudsam lugu. Kui mees ka kuidagi asja vonski või poolvonski ja kummi peale sai, läks see katki ja nii mitmeid kordi. Uskumatu, aga mees ei osanud kondoomi kasutada! Ega ei õppinud ka. Pikalt ju siis värskes suhtes ei ole. See juba terviserisk. Eeldasin, et mees oskab ikka sobivat kummi osta ja kasutada.

Korralikud naised oskavad suuga kondoomi mehele peale panna. Imevad kõigepealt kondoomi endal suus sissepoole lahti ja siis vupsti mehe londile peale. Seisma peab ka looomulikult. Ilma selleta ei saa midagist

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See gaasimaski ja lille jutt on õudne vana ja kulunud võrdlus, mida kasutavadki vist ainult vanaaegse mõtlemisega nannipunnid, kellel riist vaid poolkõvaks läheb. Ei teeks sellise mehikesega tegemist.

Ma räägiks ka ühe igivana tõestisündinud loo viletsa seismisega vanamehest. Nooremad daamid võib-olla pole kuulnud. Oli vanamees, kes hirmsasti tahtis, aga kellel organism väga harva järele tuli. Iga kord, kui veidi kõvaks läks siis vanamoor kohmitses oma trussaarikute mahavõtmisega niikaua, kuni taadil jälle pehmeks läks. Siis vanamees tegi karmi häält ja käskis vanamooril, et edaspidi nigu ta näeb, et vanamees jooksuga tuleb, nii ilma jututa püksid maha ja reied rõuku! Öeldud-tehtud. Ükspäe vanamees kõplab aiamaal kaalikaid ja äkki näeb- tare katusest immitseb suitsau. Heidab kõpla käest ja lidub kohutava vungiga toa poole. Vanamoor aknast silmab, et õues selline asi toimub ning kähku alukad maha ning ristseliti voodisse, undruk lõua alla tõmmatud. Tuppajooksnud vanamees ei usu oma silmi. Maja põleb, vaja kiiresti väärtuslikumat kraami välja tassida, aga see kuradi hoor kiimleb keset päeva voodis, jalad laiali

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui mehel kondoomiga seks ei õnnestu