Esileht Pereelu ja suhted Kui mehel on 3 õde…

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Kui mehel on 3 õde…

Postitas:

Kentsakas lähenemine – kui keegi hommikul kauem magab, siis tuleb kõndida kikivarvul ja teha endal olemine äärmiselt ebamugavaks, et siis pärast magaja peale pahane olla. Võiks siis ju kohe vabalt ringi trampida ja magaja üles ajada, jääks ära see mõttetu tagaselja pahane olek ning magaja ärkaks ka madina peale üles ja peaks pärast silmi peast häbenema, et ta kõigile niimoodi hirmus tülinaks on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suudaks ka tõsiselt võtta täiskasvanud inimest, kes tuleb külla ja lihtsalt magab poole päevani. Iseasi kui eelmisel päeval on pidu olnud poole ööni vms.

Oma kodus tehku igaüks mis tahab, aga külla tulles ja ööbima jäädes arvestatakse minumeelest pererahva elurütmiga, mitte pererahvas ei pea arvestama külalise kiiksudega. Või????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on jällegi laiskvorstist ämm, kes meie koju ööbima jäädes alati poole päevani põõnab. Varem arvestasin ja käisin kikivarvul, kuid nüüd on lapsed majas ning neil lasen ma mürada, millal nad aga tahavad. Ämm siis viriseb, et kasvatamatud lapsed. Tegelikult on ju ämm ise kasvatamatu. Kui tahab magada, mingu oma koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga ma ei lähe mitte õdedele külla, vaid oma mehe vanematele. Nemad ei irise millegi kallal. Õed on seal samamoodi külalised…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.03 12:08; 12.03 12:32; 12.03 17:50; 13.03 15:45; 13.03 19:19; 14.03 09:31; 14.03 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandust, aga ma ei lähe mitte õdedele külla, vaid oma mehe vanematele. Nemad ei irise millegi kallal. Õed on seal samamoodi külalised… [/tsitaat]

kas sa ise ikka saad aru, milles sinu probleem tegelikult on?

minu nägenus olukorrast.
mehe õed sulle ei meeldi. sa soovid, et nad toimetaksid ja oleksid oma vanematel külas olles mitte nii nagu nad on seda terve varasema elu teinud, vaid kuidagi teisti, nii nagu sinule meeldiks.

lahenduseks oleks asjaosalistele oma soovist rääkida või oma suhtumist muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 08:44; 14.03 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa siis mehevanematel külas olles magad kella 12-ni kui tead, et see palju paksu verd tekitab? Ärka siis sel ühel päeval ometi normaasel ajal ja löö tegemistes-toimetamistes kaasa. Või siis ära mine sinna.
Kummaline probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 10:54; 14.03 12:45;
To report this post you need to login first.

Teemalagataja on siit leidnud meheõdesid juurde :)))) ja jutt käib ainult ühe käitumismustri ümber.
Mis siis veel saaks, kui omaksime rohkem infot, kogu isiksuse kohta? Virtuaalne tomatitega loopimine?

Teemalagataja, tee omad järeldused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 13:27; 13.03 14:23; 13.03 20:56; 14.03 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ei saagi olla ilusad, targad ja osavad. Lepi sellega milline sa oled:)
Ma kujutan ette kuidas õed Sinu üle nalja viskavad sel ajal kui sa magad. Samas sa mõjud neile lähendavalt, sa oled see võõras, kes hiljem tuli ja kes jääbki asju nö valesti tegema. Sa oled nagu uus õpilane, sa annad alati teemat. Ja kui sina end ebamugavalt tuned, siis arvatavasti nemad ka, sest tagarääkimine tekitab meis alati süümekaid.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No kustkohast ta pidi ette teadma, et sa selline agressiivne suhtleja oled?
Mina lähen ka lukku, kui keegi väga intensiivselt suhelda üritab. Antagu mulle aega – ja ma tunnen kõige vastu huvi.
Teiseks on minu meelest suht ebaviisakas nt katsikule minnes kohe titevoodi poole rünnata. Ma absoluutselt ise ei kannata, kui võõras inimene – ja inimene, keda ma esimest korda elus näen, on võõras – hakkab minu käest luba küsimata last näppima. Ootan ikka ära, kuniks ema ise last näitab. [/tsitaat]

ma pole agressiivne suhtleja, lihtsalt avatud inimene, ma suhtelsin enamasti ämma ja mehe vennaga. titevoodi juurde ei pidanud ta minema, ma istusin nende lähedal, tita süles. lapse poole oleks ju võinud korra vaadata? aga see teema tuletab mulle taaskord meelde et ole nii normaalne inimene kui tahes, siin tembeldatakse sind ikka idioodiks. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 13:40; 12.03 20:17; 13.03 19:12; 14.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andke andeks, aga teemaalgataja tundub vähemalt mulle selline ebameeldiv ja kompleksides inimene olevat.
Tuleb \”südant puistama\” ja siis vastab siin sellise ülbe tooniga, kuigi mina ei mõelnud oma vastusega midagi halba vaid tundsin lihtsalt huvi.
Kui sulle need õed ei meeldi, siis hoia neist eemale või tee natukenegi midagi selle jaoks, et nendega hästi läbi saada. Aga nagu näha, siis arvad sa, et elu keerleb vaid ümber SINU, kõik peavad tegema ja käituma nii nagu SINA tahad ja kõikides sinu hädades on süüdi vaid teised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 14:39; 13.03 15:48; 15.03 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin teema vaid poole peale ja tead, kui mina su mehe õde oleksin, siis tõenäoliselt just sellepärast, et sa nii kaua magad, oleksin ka ärritunud su peale. Olgugi sa muidu tore inimene.

See lihtsalt on nii – mul on samuti kaks õde, kes alati 12-ni magavad, kui vähegi saavad, ka meie juures. Lapsi-meest neil kummalgi ei ole. No ja ma ei saa sinna midagi parata, et närviliseks muutun, vaadates, kuidas teised rahulikult teki all põõnavad, laskmata häirida end mu laste kisast ega muust askeldamisest… kade olen, tahan ka kasvõi üks puhkepäeva hommik natuke kauem magada. Aga ei saa – lapsed, kes ärkavad vara, on vaja sööta-kasida, ja nii juba aastaid.

Olen teiste kommenteerijatega nõus – võta kasvõi üks nädalavahetus end natukeseks kokku, ärka varem ja paku end toimetustesse appi, püüa õdedega suhtlust arendada – vaata, kas suhtumine muutub! Külas olles tuleb ikka võõrustajatega kohanduda, mitte vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lugesin teema vaid poole peale ja tead, kui mina su mehe õde oleksin, siis tõenäoliselt just sellepärast, et sa nii kaua magad, oleksin ka ärritunud su peale. Olgugi sa muidu tore inimene.

See lihtsalt on nii – mul on samuti kaks õde, kes alati 12-ni magavad, kui vähegi saavad, ka meie juures. Lapsi-meest neil kummalgi ei ole. No ja ma ei saa sinna midagi parata, et närviliseks muutun, vaadates, kuidas teised rahulikult teki all põõnavad, laskmata häirida end mu laste kisast ega muust askeldamisest… kade olen, tahan ka kasvõi üks puhkepäeva hommik natuke kauem magada. Aga ei saa – lapsed, kes ärkavad vara, on vaja sööta-kasida, ja nii juba aastaid.

Olen teiste kommenteerijatega nõus – võta kasvõi üks nädalavahetus end natukeseks kokku, ärka varem ja paku end toimetustesse appi, püüa õdedega suhtlust arendada – vaata, kas suhtumine muutub! Külas olles tuleb ikka võõrustajatega kohanduda, mitte vastupidi.[/tsitaat]
Sellepärast, et sina oled kade, peaks teised oma magamisharjumusi muutma?? No anna andeks. Sind häirib kauem magav sugulane, aga võibolla teda häirivad sinu mürgeldavad jõnglased?
Mina olen eluaeg olnud ka see, kes magab hommikul kaua, kui vähegi saab. Aga ma olen ka selline ööinimene, et õhtuti tegus ja produktiivne ja hommikuti ei saa käima, kui siis alles poolest päevast. Maal käimine, siis emma-kumma vanemate juures on minu jaoks ka puhkus, siis mees müttab lapsega ja mina magan nii nagu torust tuleb :P.
Ma olen selline tasakaalukas ja rahulik inimene. Mehe suguvõsas on ka 2 naist sellist, kes on üliaktiivsed ja ma tunnen , et igakord nendega ühes ruumis viibimine imeb mind energiast tühjaks. See lakkamatu mulin, kõva häälega naerda kriiskamine..brrr..Et siis jah,,inimesed ongi erinevad. Mõni on rahulikum ja asjalikum, teine pulbitseb emotsioonidest. Kui ikka need kaks leeri omavahel kuidagi ei sobitu, siis tuleb omavahel suhelda nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik, lähtudes sellest, kui palju on vaja perekondlike heade suhete hoidmiseks. Ma ise just selle põhimõtte järgi elan ja kannatan need mõned üritused nende kisakõride seltsis välja, teen head nägu. Ilmselt mõtlevad nad minust umbes sama, et olen liiga asjalik ja reserveeritud nende temperamendi jaoks.
Ma ei tee sellest kõigest numbrit, mul on piisavalt häid sõbrannasid, kellega sarnanen ja kellega tore lävida.
Teemaalgatajale soovitan ka rohkem enesekindlust õppida ja mitte põdeda, mida teised arvavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mehel on 3 õde…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.