Esileht Pereelu ja suhted Kui mehel on nö naiselik hobi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Kui mehel on nö naiselik hobi

Postitas:
Kägu

Kas kujutaksite omale ette, et teil on mees, kelle hobideks on kudumine, tikkime või heegeldamine?

+1
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad julged mehed ja mees, kes julgeb olla tema ise, hoolimata teiste arvamusest ja ei punnita vägisi matcho olla, on kindlasti huvitav kaaslane.

+40
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mulle meeldiks! Väga praktilised ning kodused hobid on ju. Tunnen isiklikult üht keskealist meesterahvast, kelle hobi on kudumine, ning veel üht umbes 80-aastast meest, kes on pühendunud telgedel kudumisele (vaibad, katted jms). Siin on üks ajakirjanduses ilmunud lugu kuduvast mehest, aga see pole see minu tuttav, vaid keegi teine: https://menu.err.ee/277053/rokkarihingega-riho-toomra-teeb-naitusevaarilisi-kunstkudumeid

 

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saaks öelda, et just hobi, aga riiete parandamine, näiteks nööpide tagasi õmblemine, käterätikutele riputussangade tegemine ja laste pükste käsitsi lühemaks traageldamine, on minu mehe hästihoitud pärusmaa. Ta läheb suht närvi, kui näeb mind näiteks oma koti luku otsa kinni traageldamas. See on tema meelest tema meditatsioon ja ma ei peaks seda röövima.
Ta kogub terve hunniku, see käib mulle muidugi närvidele ja siis kui õige tunne peale tuleb, nokib tundide kaupa keskendunult neid asju teha. Umbes kord kahe kuu jooksul ja ikka paar õhtut käsitsi.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit probleemi sellest küll poleks, kui muus mõttes on tore ja asjalik mees. Peaasi, et ta ei tahaks, et mina näputööd teeks.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutaks jah. Mees, kes on endas nii enesekindel, et ei hooli teiste arvamusest, on hea kaaslane ja igati hot.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kujutaksite omale ette, et teil on mees, kelle hobideks on kudumine, tikkime või heegeldamine?

Rätsep oli ju hiljaaegu mees. Naise töö on see pigem seetõttu olnud, et siis kui oli tööjaotus, tegi mees samal ajal midagi muud näiteks puutööd. Kas sa puudtööd tegevat naist suudad ettekujutada?  Hobiks sobib see mis inimesele puhkust annab, energiat annab ja silma särama paneb. Ja kui inimesele sobib, siis sobib see mulle seetõttu, et inimesele sobib.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks maailma kuulsamaid kudujaid on mees – Kaffe Fassett.

Tõsi küll, tema on gei. Aga näiteks Hendrik Toompere oli kõva kuduja. Minu silmis ei ole mingi käsitöö “naiselik”.

Päris vanasti kudusid ka mehed, aga ilmselt sai neil isu täis ja leiutasid kudumismasina.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kutt ju (inglane vist) viimastel olümpiamängudel kaamerate ees kudus! Oma alal sai kuldmedali.

Seega pole siin põdeda midagi

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kutt ju (inglane vist) viimastel olümpiamängudel kaamerate ees kudus! Oma alal sai kuldmedali.

Seega pole siin põdeda midagi

Tom Daley :). Heegeldab ja koob oma pojale ka riideid.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kutt ju (inglane vist) viimastel olümpiamängudel kaamerate ees kudus! Oma alal sai kuldmedali. Seega pole siin põdeda midagi

Ta on ka gei.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mulle meeldiks! Väga praktilised ning kodused hobid on ju. Tunnen isiklikult üht keskealist meesterahvast, kelle hobi on kudumine, ning veel üht umbes 80-aastast meest, kes on pühendunud telgedel kudumisele (vaibad, katted jms). Siin on üks ajakirjanduses ilmunud lugu kuduvast mehest, aga see pole see minu tuttav, vaid keegi teine: https://menu.err.ee/277053/rokkarihingega-riho-toomra-teeb-naitusevaarilisi-kunstkudumeid

Kes Rihoga koos reisinud, võib kinnitada, et ta on täitsa mehelik. 😉

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei aitäh. Minu jaoks kuduv ja heegeldav jne mees on eit. Ma ei kujuta grammigi ette, et tulen töölt ja leian kodust eest heegeldava mehe. No mida veel.

+6
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mu vanaisa kudus talvel kõikidele lastelastele sokke. Pannkokke küpsetas ka. Ülejäänud tööjaotus vanaemaga oli nö traditsiooniline, tavalised maainimesed.

Poja gümnaasiumiealine klassivend koob. Poeg ja ta sõbrad peavad seda normaalseks, et igaüks teeb mis meeldib. Keegi pole gei.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mu vanaisa kudus talvel kõikidele lastelastele sokke. Pannkokke küpsetas ka. Ülejäänud tööjaotus vanaemaga oli nö traditsiooniline, tavalised maainimesed.

Poja gümnaasiumiealine klassivend koob. Poeg ja ta sõbrad peavad seda normaalseks, et igaüks teeb mis meeldib. Keegi pole gei.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi üks sõbranna, kes käis ülimalt ägedalt ja elegantselt riides. Ükskord tuli välja, et need riided õmbles talle kõik kasuisa. Tal oli konkreetselt kasuisa õmmeldud karusnahast kasukas ka, tol ajal olid veel külmad talved.

Teine kogemus oli, kui töötasin koolis õpetajana. Ükskord vahetunnis üks 6. klassi poiss võttis lambist kotist heegelduse välja ja hakkas tegema. Heegeldas selliseid peopesasuurusi ülimalt realistliku välimusega lilleõisi. Ütles, et vanaema õpetas heegeldama ja lillede mustri mõtleb ise käigu pealt välja. Samal ajal olid klassis gümnaasiumi tüdrukud, need vahtisid suu ammuli. Poisi oma klassikaaslased ei teinud teist nägugi. Mina vahtisin ka suu ammuli, sest mulle meeldib heegeldada, aga selliseid lilli disainida ma ei oskaks unes ka. Too poiss oli üldse minu arvates peenmotoorika-alane geenius, käekiri oli tõeline kalligraafia, Rubiku kuubikut pani mõne minutiga kokku ja viiulit mängis ka. Kui inimesele on selline anne antud, miks ta siis ei võiks seda praktiseerida?

+28
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

100x enne kudumine kui mingi romu putitamine:))

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

100x enne kudumine kui mingi romu putitamine:))

Ikkagi parem ka romu putitamine kui klaasitõstmissport. Mul naabritel, noormehel ja tema tütarlapsel on romuputitamishobi. Ebameeldiv on see siis, kui neil mootoriõli maha jookseb või nad talvel pikalt mootorit soojendavad, nii et trepikoda vingu täis. Aga see võib ilmselt juhtuda ka ilma putitamishuvita vana auto omanikega.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtuksin hästi. Sest mitte kuidagi ei ole ju looduse poolt paika pandud, et kõik mehed peavad kangesti huvi tundma puutöö vastu, kõik naised aga peavad hirmsasti tahtma kududa ja heegeldada. Ega ma siis tissidega ei heegelda, ikka näppudega! Samamoodi ei ole meestel peenist vaja, et treipingil puulusikat kinni hoida.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei aitäh. Minu jaoks kuduv ja heegeldav jne mees on eit. Ma ei kujuta grammigi ette, et tulen töölt ja leian kodust eest heegeldava mehe. No mida veel.

Arvata võib, et sinusugune seal oma kodust kunagi ei leiagi. Kes ikka sellise ossiga tahaks koos elada ….

Naissoost oss on kordi isegi hullem nähtus, kui meessoost oss.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui aus olla, siis ei kujutaks ette kuhu ma neid heelgeldisi ja tikandeid paneksin. Kudumine sobiks – kooks endale sokid jalga, aga ei meeldi (ja ei sobi ka koju) need pitslinakesesed ja tikitud padjad.  Väga vabandan – minu ei meeldi ka tikitud seinapildid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui aus olla, siis ei kujutaks ette kuhu ma neid heelgeldisi ja tikandeid paneksin. Kudumine sobiks – kooks endale sokid jalga, aga ei meeldi (ja ei sobi ka koju) need pitslinakesesed ja tikitud padjad.  Väga vabandan – minu ei meeldi ka tikitud seinapildid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei aitäh. Minu jaoks kuduv ja heegeldav jne mees on eit. Ma ei kujuta grammigi ette, et tulen töölt ja leian kodust eest heegeldava mehe. No mida veel.

Arvata võib, et sinusugune seal oma kodust kunagi ei leiagi. Kes ikka sellise ossiga tahaks koos elada ….

Naissoost oss on kordi isegi hullem nähtus, kui meessoost oss.

Eks kiunatab ikka see peni, kes kiviga pihta sai.

Mida mehelikku saab olla heegeldavas mehes? Mul on kena mehelik mees, kes kodus kõik vajaliku ära teeb, alates maja ehitusest kuni auto otsast lõpuni ise remontimiseni. Miks pagana pärast peaks üks mehine mees heegeldama? Siin pole ju asi enesekindluses vaid selles, et mis asi ajab MEHE Heegeldama kui ta pole homo?

+6
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates ka ei ole mehelik, on kuidagi nõme ja hale ja ka ebavõrdne. Mina ise olen arst, teen raskeid öövalveid, olen olnud korduvalt ka kovidiosakonnas valvetes. Mees siis samal ajal istub kodus ja …heegeldab? Või mõni äkki luuletab samal ajal, kui tema naine katkukostüümi kandes kovidiosakonnas öövalvet teeb. Luuletamist peetakse ju lausa ametiks, elukutseks?

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kena mehelik mees, kes kodus kõik vajaliku ära teeb, alates maja ehitusest kuni auto otsast lõpuni ise remontimiseni.

Huvi pärast, mis auto teil on, mida tänapäeval oma garaažis saab putitada otsast lõpuni? “Aju” diagnoosimiseks ja remontimiseks pole isegi mõnes väiksemas teeninduses elektroonikat ning isegi minu 14 aastat vanal autol on “aju”.
Ja mis sellega uhkustada on, et mees veedab aastaid maja ehitades ja naisega teatrisse minna ei saa. Vihub tunkedes sadu ja sadu õhtuid ja kümneid ja kümneid nädalavahetusi, selle asemel, et teenida see raha, naisel ümbert kinni võtta ja diivanil filmi vaadata või jalutama minna.
Teatris, muuseumis sellised musta lihttöömehed niikuinii ju ei käi, eks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen kohe, et mind sugugi ei häiri, kui mõni mees heegeldab-koob-tikib. Aga endal ma seda ette ei kujutaks. Mitte praegustes oludes, praeguste tegevuste ja olme keskel. See tähendaks, et need harvad töövabad tunnid peaksin mina lastega ise metsa minema puid tegema ja tegema kodus kõike, mida ma teha ei oska, suuda ega tahagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates ka ei ole mehelik, on kuidagi nõme ja hale ja ka ebavõrdne. Mina ise olen arst, teen raskeid öövalveid, olen olnud korduvalt ka kovidiosakonnas valvetes. Mees siis samal ajal istub kodus ja …heegeldab? Või mõni äkki luuletab samal ajal, kui tema naine katkukostüümi kandes kovidiosakonnas öövalvet teeb. Luuletamist peetakse ju lausa ametiks, elukutseks?

eee, mis see abikaasa raske töö asjasse puutub?  Miks ei või mees oma töövabal ajal teha seda mis meeldib? Käeline tegevus on rahustav, ajule ja närvidele hea. Kas  jõusaalis rassimine oleks kuidagi võrdsem?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kena mehelik mees, kes kodus kõik vajaliku ära teeb, alates maja ehitusest kuni auto otsast lõpuni ise remontimiseni.

Huvi pärast, mis auto teil on, mida tänapäeval oma garaažis saab putitada otsast lõpuni? “Aju” diagnoosimiseks ja remontimiseks pole isegi mõnes väiksemas teeninduses elektroonikat ning isegi minu 14 aastat vanal autol on “aju”.

Ja mis sellega uhkustada on, et mees veedab aastaid maja ehitades ja naisega teatrisse minna ei saa. Vihub tunkedes sadu ja sadu õhtuid ja kümneid ja kümneid nädalavahetusi, selle asemel, et teenida see raha, naisel ümbert kinni võtta ja diivanil filmi vaadata või jalutama minna.

Teatris, muuseumis sellised musta lihttöömehed niikuinii ju ei käi, eks.

Meil on vastavad diagnostikaseadmed olemas ja ruumid. Miks peaks sadu tunde veetma garaažis või maja ehitades? On sul ikka arusaam asjadest.

Teater ja muuseum ei huvita mindki, see rohkem vanemate inimeste rida ja koos aja veetmiseks on meil aega küll ja küll, ka diivanil kasutamiseks.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates ka ei ole mehelik, on kuidagi nõme ja hale ja ka ebavõrdne. Mina ise olen arst, teen raskeid öövalveid, olen olnud korduvalt ka kovidiosakonnas valvetes. Mees siis samal ajal istub kodus ja …heegeldab? Või mõni äkki luuletab samal ajal, kui tema naine katkukostüümi kandes kovidiosakonnas öövalvet teeb. Luuletamist peetakse ju lausa ametiks, elukutseks?

eee, mis see abikaasa raske töö asjasse puutub? Miks ei või mees oma töövabal ajal teha seda mis meeldib? Käeline tegevus on rahustav, ajule ja närvidele hea. Kas jõusaalis rassimine oleks kuidagi võrdsem?

Nagu eitede käsitöö oleks ainuke käeline tegevus? Ma tõesti ei kujuta ette täiskasvanud mehelikku meest mingi lõnga või niidiga mässamas, midagi ikka peab viltu olema

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks kiunatab ikka see peni, kes kiviga pihta sai. Mida mehelikku saab olla heegeldavas mehes? Mul on kena mehelik mees, kes kodus kõik vajaliku ära teeb, alates maja ehitusest kuni auto otsast lõpuni ise remontimiseni. Miks pagana pärast peaks üks mehine mees heegeldama? Siin pole ju asi enesekindluses vaid selles, et mis asi ajab MEHE Heegeldama kui ta pole homo?

Vaata, siit on nüüd fookus nihkunud osavalt kusagile eemale… Jutt oli sellest, kas aktsepteerite, kui mõnel mehel juhtub olema n-ö naiselik hobi. Ent Sina muudad hobi kohustuseks.

Näputöö on ja jääb hobiks. Hobi on täielikult vabatahtlik. Ole mureta, mitte keegi ei tule Sinu koju, piits peos, ega sunni Su kaasat linikuid heegeldama hakkama. Vaid küsimus oli hoopis selles, kas sina ise lähed teiste koju ja hakkad seal näpuga näitama, et miks too mees koob ja heegeldab – siin on vaks vahet 🙂

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mehel on nö naiselik hobi