Esileht Pereelu ja suhted kui mehel on selline sõber…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kui mehel on selline sõber…

Postitas:

Elasid kord mees ja naine, kes läksid lahku, naine lahkus. Läks mitu aastat mööda, oli tore sel ajal sõpradega pidutseda ja tüdrukuid lantida. Ühel hetkel leidis mees minu. Ja sõber hakkas sellest hetkest rääkima mehele, et te olite vana naisega ikka ilus paar, raudselt lähete uuesti kokku ja ära ikka usalda ja kiirusta nii kiiresti uude suhtesse, sest naised tahavad mehi vaid ära kasutada. Väga tore sõber. Mees muidugi ei jätnud mind sellepärast kus see ja teine. Sõber ongi purjus peaga selline, et teemaks tuleb enamasti \”naisi ei saa usaldada\”.Nüüd, kui oleme selle sama sõbraga vahel peol (ta elab pidudel ja on alati kohal, sest tal pole isiklikku elu) kohtunud, siis tuleb sama teema ikka üles, ka minu ja sõbra vahel, tema algatusel. Et ega ka teie suhe ei pruugi hästi minna, sest need olid ka omal ajal tore paar jne. Ütleb mehele, et vaata ette selle naisega (minu kuuldes), et temaga sul veel raskeks läheb. Räägib, ise vabandades \”siis sind veel ei olnud tal\”, kuidas nad ööklubides käisid ja kuidas ikka naised mu meest nii mõnigi kord väga tahtsid jne. Räägib KUI hea mees mu mees ikka on ja kas ma ikka oskan seda hinnata. Endal tal olnud lühikesed suhted, mitte ükski naine pole sobinud. Sooviksite oma mehele sellist sõpra? Mees ei ole enam 20. aastane. Ega ka 30

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:18; 23.01 13:45; 23.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sooviks. Aga veel vähem sooviksin ma endale meest, kes sellist sõpra paika ei pane. Meil on natuke sarnane kogemus ühe mehe väga hea (eks) sõbraga. Kui enne laste saamist elasime väga aktiivset seltskonnaelu, siis selge see, et laste tulekuga tõmbasime mõlemad võrdselt selles osas ikka väga palju tagasi. Peale seda läks iga kord kokku saades selle sõbra jutt tuhvlialuse-sõprade hülgaja radadele.

Mingi aja mees üritas sõbrale ikka asju selgitada, aga lõpuks loobus. Sellel sõbral on ka endal naine ja lapsed, aga teda ei paista see takistavat. Samas on tema enda pereelu probleemidest tulvil (ei tea, miks küll :)). Viimasel ajal nad põhimõtteliselt enam ei suhtlegi, ainult siis, kui tuttavate sünnipäevadel kokku satuvad. Minu mees lihtsalt ei viitsi pool õhtut kuulata sõbra kurtmist oma raske elu üle. Ja veeta teist poolt kuulates, kuidas just tema oma elu valesti elab :).

Õnneks on meil ka piisavalt mõistlikke sõpru-tuttavaid, kellega tõeliselt tore suhelda ja kes ei pea sõpruse põhitingimuseks 2-3 õhtul nädalas ninapidi koos olemist ja napsutamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei sooviks. Aga veel vähem sooviksin ma endale meest, kes sellist sõpra paika ei pane. [/tsitaat]Ega ta otse pole öelnud jah, et kuule mees minu naine on hea mida sa endast mõtled. Küll aga annab tegudega märku, et meie pereelu on talle tähtis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:18; 23.01 13:45; 23.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean ka ühte taolist tegelast kannatama, aga panin paika piirid. Minu juuresolekul enam mehe kultust ja solvanguid(naiste/minu pihta) ei loobita. Tegin mehele selgeks, et mind tema sõber alandama ei tule. Mu mees ei hakka oma sõbraga lapsi tegema ning see sõber ei hakka ühist kodu looma või mis? Ilmselgelt ei saa mina keelata, kellega mu mees otseselt suhtleb. Ma ei oma teda ja täiskasvanud inimene peaks suutma ise ka arvestada. Minu mees tegi oma sõbrale selgeks, kuidas ja mis moodi nüüd hakkab olema. Aga, et see kõik nii kaugele üldse jõuaks tuleks rääkida mehega, mis häirib ja ei meeldi. Ega mehed ei oska mõtteid lugeda(no vähemalt minu oma ei oska :D) Ma ütlen ausalt: olen ise ka ta sõbra näo paar korda täis sõimanud ja ta veel välja visanud(sõimasin meest takka, et kui tahab mingu elagu oma sõbraga!) :Dsee oli ikka asja eest ka aga kuradi hea tunne oli!!! üks hetk lihtsalt viskas üle noh:D tülitsesin ka mehega sellepärast aga too hetk oligi siis minu murdepunkt.
Mina ei saanud heaga aga ma loodan, et sinul saab see olukord teisiti ja paremini lahendatud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Mina pean ka ühte taolist tegelast kannatama, aga panin paika piirid. Minu juuresolekul enam mehe kultust ja solvanguid(naiste/minu pihta) ei loobita. Tegin mehele selgeks, et mind tema sõber alandama ei tule. Mu mees ei hakka oma sõbraga lapsi tegema ning see sõber ei hakka ühist kodu looma või mis? Ilmselgelt ei saa mina keelata, kellega mu mees otseselt suhtleb. Ma ei oma teda ja täiskasvanud inimene peaks suutma ise ka arvestada. Minu mees tegi oma sõbrale selgeks, kuidas ja mis moodi nüüd hakkab olema. Aga, et see kõik nii kaugele üldse jõuaks tuleks rääkida mehega, mis häirib ja ei meeldi. Ega mehed ei oska mõtteid lugeda(no vähemalt minu oma ei oska :D) Ma ütlen ausalt: olen ise ka ta sõbra näo paar korda täis sõimanud ja ta veel välja visanud(sõimasin meest takka, et kui tahab mingu elagu oma sõbraga!) :Dsee oli ikka asja eest ka aga kuradi hea tunne oli!!! üks hetk lihtsalt viskas üle noh:D tülitsesin ka mehega sellepärast aga too hetk oligi siis minu murdepunkt.
Mina ei saanud heaga aga ma loodan, et sinul saab see olukord teisiti ja paremini lahendatud :)[/tsitaat]Minu mees saab aru ja alguses ise rääkis mulle mida sõber öelnud. Ma mõtlen lihtsalt, et hea sõber, kes nii soovitab, teab küll et teine juba ammu omale naist ihaldas püsisuhte mõttes. sõber ise sooviks ka head püsisuhet. eks väike kadedus on ka see, et vaba sõpra pole enam varnast võtta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:18; 23.01 13:45; 23.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline värk ju. Nii kaua, kui ollakse vallalised, siis nokitakse nende kallal, kel suhe on – oh teid susse jne. Nii kui omale ka keegi kõrvale leitakse, ollakse ise kadunud ja n-ö sussid siis. Sellisest asjast ei tasu üldse väljagi teha, see on kestnud aegade algusest ja kestab ka nende lõpuni nii. Vallalistel on ju kogu aeg igav ja jama lugu küll, kui teistel hakkab kõrvalt oma elu tekkima, kellega siis iga jumala päev hängida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sooviks, see on ju õudne.Mis sõber ta enda arvates on, kes ainult nii kirub taga. Enne õppigu sind tundma jne, siis jahugu….Elagu oma elu! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted kui mehel on selline sõber…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.