Esileht Tööelu, raha ja seadused. kui mina väiksema lapsega kodus,siis kas isa saab võtta haigulehte vanema lapse pärast?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: kui mina väiksema lapsega kodus,siis kas isa saab võtta haigulehte vanema lapse pärast?

Postitas:
Kägu

mina olen väiksema 7k. lapsega kodune,suurem laps 4a. käib lasteaias,aga hetkel ka kodus,kuna haige-kas isa saab võtta suurema lapse pärast haiguslehe?siis saaks issi ka meil puhata natuke:)

Please wait...
Postitas:
Ritabell

RE: kui mina väiksema lapsega kodus,siis kas isa saab võtta haigulehte vanema lapse pärast?

ikka saab

Please wait...
Postitas:
Ritabell

RE: kui mina väiksema lapsega kodus,siis kas isa saab võtta haigulehte vanema lapse pärast?

Aga arvestage siis, et hooldusleht on 80% eelmise kalendriaasta palgast

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saab võtta, mina ja beebi olime haiged ja siis jäi suurem laps ka haigeks, ainus võimalus oli isal suurema lapsega hoolduslehele jääda ja meid kõiki põetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

70% on…

Please wait...
Postitas:
kohalik

Haige lapse hooldamine on 80%
Vt
http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised/tvhmaksmine/tvhtabel/

Alla 12-aastase lapse põetamine Hooldusleht / Haigekassa maksab hüvitist töövabastuse esimesest päevast, hüvitise määr on 80%. / Kuni 14 päeva

Ise haigena kodus on haigusleht ja % teine:
Tööandja maksab hüvitist haigestumise 4. päevast kuni 8. päevani. Haigekassa maksab alates 9. päevast, hüvitise määr 70%.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. kui mina väiksema lapsega kodus,siis kas isa saab võtta haigulehte vanema lapse pärast?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.