Esileht Ilu ja tervis Kui mitraalklapp laseb läbi

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Kui mitraalklapp laseb läbi

Postitas:

Tõsi on see, et rütmihäire patsientidest arvestatav osa on ärevad. On muidugi neid, kelle rütmihäire ongi väga sümptomaatiline, ärevus võimendab seda veelgi. Mõni kutsub kiirabi iga nädal, kui süda korraks jõnksutab. Parimad kardioloogid on seda kõike rahulikult seletanud, et midagi eluohtlikku ei ole, aga nad siiski ei usu ja on kuu aja pärast tagasi.

Ma arvan et kui sul selline asi esineks mõtleksid sa teisiti! Ininmstel kes pole seda kogenud on muidugi lihtne öelda et see pole hullu ja miks te virisete jne… Aga see on tõesti jube tunne. Eriti kui minutis tuleb mingi 15 vahelööki! Minul isiklikult mõõdeti holteriga üle 6000 vahelöögi ööpäevas ja mul need 4 aastat olnud ja vist ei harju nendega iialgi! Pole ärevik ega miskit. Et inimesed kes siin seletavad et miks sellised virisevad jne ma loodan et teie ei peaks iialgi midagi sellist üle elama kuna see 1 jubedamaid asju! Minu elus küll!

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti kui minutis tuleb mingi 15 vahelööki! Minul isiklikult mõõdeti holteriga üle 6000 vahelöögi ööpäevas ja mul need 4 aastat olnud ja vist ei harju nendega iialgi! Pole ärevik ega miskit.

Arstid on sind uurinud ja kinnitanud, et see on tervisliku seisundi omapära, mis pole eluohtlik. Sina keeldud seda uskumast ja tunnistamast ning arvad iga rütmihäire korral, et hakkad surema. See ongi äreviku käitumine.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 21:54; 25.04 12:22; 25.04 20:47; 26.04 09:00; 26.04 12:26; 25.05 08:35; 27.05 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti kui minutis tuleb mingi 15 vahelööki! Minul isiklikult mõõdeti holteriga üle 6000 vahelöögi ööpäevas ja mul need 4 aastat olnud ja vist ei harju nendega iialgi! Pole ärevik ega miskit.

Arstid on sind uurinud ja kinnitanud, et see on tervisliku seisundi omapära, mis pole eluohtlik. Sina keeldud seda uskumast ja tunnistamast ning arvad iga rütmihäire korral, et hakkad surema. See ongi äreviku käitumine.

Kust sa välja lugesid, et ta arvab, et hakkab iga hoo ajal kohe surema? Arvad tõesti, et kui ei ole eluohtlik, siis ei või olla jube?
Migreen on ka nt tervisliku seisundi omapära, ei ole kuidagi ohtlik, aga võib olla ikka väga jube.
Muuseas kui sa oled arst, siis peaksid teadma, et nagu ärevus põhjustab rütmihäireid, põhjustavad rütmihäired ka ärevust. Jah, sellest saab teadlikult üle olla, kuid see on täiesti normaalne, füsioloogiline.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 12:53; 25.05 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on rütmihäired, siis tuleb siiski kardioloogile pöörduda ja tõsisemad jamad välistada.

Jah. Ja teemaalgataja on seda korduvalt teinud, palju tasuta ja tasulisi visiite tal veel sinu arvates vaja oleks ette võtta?

Kui ta teeb tasulisi visiite (see viimane uuring, mida kirjeldas, oligi tasuline), milles siis probleem? Võtab sinu rahakotist selle?

Või mis üldse sind torgib? Terviseärevusega inimene ei tohi arsti juurde kontrolli üldse minna? Eriti kui on siiski reaalsed sümptomid? Kes tohib siis arsti juurde minna? Kui palju ja millise ajavahemiku tagant?

Nõus sinuga. Ma paneks sellele sada laiki kui saaks???? Tubli. Miks peaks kellegi asi olema, kui palju keegi oma raha eest kuskil käib!?? See pole mitte kellegi asi. Isegi käidud. Esiteks saab ruttu löögile, ei pea ootama aasta/pool arsti aega. Mina ise käisin erakliinikus opil , riiklikus tasuta oleks saanud ca 6 kuu pärast. Kuna enda tervis siiski meie kätes ja ise makstes sain erakas kohe. Pluss hea personaalne lähenemine????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa välja lugesid, et ta arvab, et hakkab iga hoo ajal kohe surema? Arvad tõesti, et kui ei ole eluohtlik, siis ei või olla jube?

Sa oled siin uus vist?
Sest tema on siin palju varemgi kirjutanud, näiteks:

Ja mis kõige jubedam, need on mitte löögid, vad nagu, raske seletada – nagu kõik organismis läheb korraks sassi ja sa seaalselt tunned et südamega midagi on valesti, nagu hakkaksid surema.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 21:54; 25.04 12:22; 25.04 20:47; 26.04 09:00; 26.04 12:26; 25.05 08:35; 27.05 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähesel määral ehk triviaalne mitraalklapi regurgitatsioon on FÜSIOLOOGILINE ehk NORMAALNE. 98%-l inimestest on suuremal või vähemal määral see regurgitatsioon olemas.

Kui mitraalklapi nö. läbilaskmine oleks rütmihäirete põhjuseks, siis oleksid rütmihäired sinu kõige väiksem mure. Sel juhul on süda juba nii moondunud, et ilma operatsioonita ei saaks.

Miks arstid su südant alguses ei leidnud? Sellepärast et iga inimene on erinev ja kõik elundid ongi inimese sees veidi erinevalt. Üksteise suhtes on asetsus muidugi üldiselt sama, aga süda võib VISUALISEERUDA väga erinevatest asukohtadest. Lisaks mängib rolli inimese nö. läbipaistvus – väga kõhnad paistavad sageli halvemini läbi kui veidikese suurema nahaaluse rasvkoega.

Miks arst kutsus teise arsti? Ilmselt sellepärast, et sa ei tea kabineti töökorraldust. Suure tõenäosusega oli nii, et uuringut reaalselt tegi tehnik ehk spetsiaalselt väljaõppinud spetsialist-õde. Või oli tegu arst-residendiga – ka see võimalus on. Kui uuring oli läbi, siis kutsus ta arsti piltide kvaliteeti hindama ja ühtlasi ütles paari sõnaga, mida ta kokkuvõtteks nägi. Sinu kirjelduse järgi on kõik korras. Selles vanuses ongi kõik tavaliselt korras. Kui poleks, siis poleks arst seda enda teada hoidnud, usu mind!

Arst, kes muu hulgas teeb ka ehhokardiograafilisi uuringuid.

Arst andis mulle paberi kus oli kirjas, et mitraalklapi prolaps ja vere tagasivool 1/3 süstoolini. Ütles, et vasak vatsake on natukene paksenenud ja et rütmihäiret põhjustabki see prolaps. Tema jutu järgi VEEL pole midagi hullu. Vett lubas juua päevas max 1,5 liitrit, rohkem ei tohtivat. Küsisin, et miks ja siis torises vastu, et vett ei pea 2 liitrit päevas jooma.
Loodan, et selle arsti tehtud UH tulemused on ikka usaldusväärsed, sest ta lobises väga palju ja rääkis kui kehva pildikvaliteediga see nende UH aparaat on ja et ta ise juba 77-aastane.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 12:23; 23.05 14:51; 07.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu ja tervis Kui mitraalklapp laseb läbi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.