Esileht Beebi ja mitmikud Kui mitu kuud peab krooksutama

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui mitu kuud peab krooksutama

Postitas:
Kägu

Kui kaua laps krooksub? Me kolmekuune arkab oosel aina yles. Toimub kinnine ring: tissiga tuttu. Kui krooksutan, siis silmad jalle polevad, ei maga. Jaab uniseks, tiss suhu, jalle krooksud, jalle nutt voi pidu. Kui ma ei krooksuta, hakkab labi une nihelema ja arkab yles.
no ma tahaks ise ka magada. Magan paari tunni kaupa nagu beebi. Kyll oleks tore 8 tundi jarjest magada!
no millal nad iseseisvalt  krooksuma hakkavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaua laps krooksub? Me kolmekuune arkab oosel aina yles. Toimub kinnine ring: tissiga tuttu. Kui krooksutan, siis silmad jalle polevad, ei maga. Jaab uniseks, tiss suhu, jalle krooksud, jalle nutt voi pidu. Kui ma ei krooksuta, hakkab labi une nihelema ja arkab yles.

no ma tahaks ise ka magada. Magan paari tunni kaupa nagu beebi. Kyll oleks tore 8 tundi jarjest magada!

no millal nad iseseisvalt krooksuma hakkavad?

Mul jääb ka tissiotsas magama, aga sööb ikkagi kõhu täis, krooksud välja siis magamaminekuks lutib tissi, mitte ei söö enam. Ehk luttimisega enam õhku alla ei neela, seega kui sul veel krooksutab tähendab, et kas ei söönud kõhtu täis (sööb uuesti ja neelab õhku alla) või ei saanud krooksud esimese korraga välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No krooksuta või mitte, 8h magamist ei tule veel nii pea????

Mees just meenutas, kuidas teisel lapsel kuskil 1,5aaastaselt olud öösiti mingid hüsteeriahood – kusjuures kuiproovisin teda kaissu võtta, läks hullemaks, tahtis oma voodit…ja nii ma istusingi öösiti voodiserval, kuni hoog möödus ja ta uinus uuesti

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina öösel ei krooksutanud. Kui laps magas, siis magas

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8h järjest saad magada päeval kui laps sõime läheb ja ise tööle ei lähe kohe ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei krooksutanud öösel. Andsin rinda ja jäime magama. Laps 10k vanune ja siiamaani magan ka väga jupiti öösel ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8h järjest magamisest näevad paljud lapsevanemad veel tükkaega und ainult. Mul laps 1a ärkab ikka iga öö vähemalt paar korda. Ilmselt teevad hambad liiga, vbl halb unenägu jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimest kaht last ei krookustanud kunagi. Kolmas tahab igal suvalisel ajal krookse välja lasta, aga ainult päeval. Öösel jääb süües magama ja ei ole krooksutamist vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesel kuul vist krooksutasin aga rohkem küll mitte. Polnud mingit vajadust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ühtegi oma kolmest lapsest öösel krooksutanud. Öö läbi magada olen saanud sellegipoolsest ikka alles siis, kui lapsed enam öösiti ei ärka. Esimene laps oli ses suhtes kõige hullem, tema ärkas veel ka 5-aastasena vähemalt korra öösel oma toas ülesse ja ei jäänud ise tagasi magama. Pidin tema tuppa minema, talle teki peale panema, veidi juures istuma kuni jälle uniseks jäi ja siis sain ise tagasi magama.  Teine ja kolmas laps on ca 2-aastaselt alates tavaliselt ikka õhtust hommikuni maganud. Aga esimene aasta olen neid kõiki öösiti ka tissitanud, juba sellepärast pole lootustki järjest hommikuni magada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit krooksutamist pole ühegi oma lapsega teinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui mitu kuud peab krooksutama