Esileht Beebi ja mitmikud Kui mitut lutipudelit on vaja kui beebi saab sünnist RPA-d

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kui mitut lutipudelit on vaja kui beebi saab sünnist RPA-d

Postitas:

Mitu lutipudelit läheb vaja kui beebi ei saa üldse rinda? Ärge hakake nüüd kommima, et miks üldse rinda ei saa, see on täiesti teine teema ja ei viitsi seda teemat siin lahata :). Mul on ostetud 4 pudeltit 2 150 ml ja 2 260 ml, kas sellest piisab? Ja kui tihti peaks lutipudelite lutte vahetama? Mul on praegu ostetud kõik nr 1 lutid, ehk siis selle kõige aeglasema vooluga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt nii tihti,kui sa viitsid neid pesta. Algul 8-12 toidukorda ööpäevas. Meil 3 väikest ja 2 suurt. 3 väikesega saan ilusti öösel hakkama ja ei pea pesemas käima. Laps juba 4 kuune. Luttidel soovitavad vanused peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algul varusin ka oma 4 erinevat.. nuk 240ml ja aventi väiksemat ja suuremat, silikon lutt ja lateks lutt jne… kuid nüüd tibin 3 kuud saanud ainult rpa ja tema lemmikud on nuk 240ml silikon lutiga pudelid… neid on varutud 2, mida siis nii 2-3 päeva tagant ka keedan läbi, muidu pesen peale igat söögikorda harja ja kuuma veega… öösel kasutan mõlemat pudelit, ühes kuum vesi, teises pulber ja söögiajal valan vee pulbrile peale, väga mugav… Lutte olen vahetanud 1,5-2 kuu taganat, vaatan kui ei tundu enam selline hea:) ja siiamaani nr 1 lutid, sest paki peal 0-6 kuud, seega kerge…:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 07:42; 16.03 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mitut lutibudelit on vaja kui beebi saab sünnist RPA-d

Büreedega ma juba harjunud, kuid budelit näen esimest korda. No sel juhul oli meil 2 budelit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud kogu aeg kas pudelit ja kaks lutti. Pole olnud probleem kohe peale toitmist asjad ära pesta. Lutte vahetan kuskil kuu möödudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Alguses oli käigus neli 150ml pudelit, hiljem sain hakkama kolmega. Söögipausid lähevad järjest pikemaks ja vaevalt, et jätad pudeli mitmeks tunniks pesemata. Lutte vahetasin iga kuu ja vastavalt lapse kasvamisega vahetasin suuremate vastu. Kuna kartsin rpa-ga ületoitmist, siis jälgisin väga täpselt söötmisaegu ja koguseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul praegu isegi ainult 1 pudel aga teist on ka vaja.

Kuidas öösel toidate 1-2kuust last, millises asendis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitab kahest pudelist küll, üks piima ja teine vee jaoks,. miks elada veel keerulisemalt lutipudeli kuhja otsas.. no nii laisk ka ei saaa olla üks värske ema et ei jaksa pudelit kohe peale sööki pesta….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul praegu isegi ainult 1 pudel aga teist on ka vaja.

Kuidas öösel toidate 1-2kuust last, millises asendis?[/tsitaat

ise istun ja hoian last süles ja pudel suhu, tähendab toitsin sedasi:) nüüd lõpuks sööb ise pikali voodis:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain hakkama kolmega.kaks suurt ja üks väike.
hea pudel on NUKil see suure pudelisuuga(Puhhi pildiga), saab hästi pesta harjaga ja ei võta mingit vastikut lõhna külge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kasutuses korraga 4 pudelit, kuigi tegelikult nii palju pole vaja. Kahega majandab täiesti normaalselt ära. Ma päris alguse kohta ei tea, kuna esimene kuu sai enamuses rinda, kuid kuskil 1,5-kuusena hoidis nii 3-4 tunni pikkuseid söögivahesid, seega oli ja on aega pudelt pesta maa ja ilm.

Meil muidu on kasutuses peenikesed NUK pudelid ja lutid aga ööde jaoks on eraldi üks laiema pudelisuuga. Seda siis selle pärast, et kui öösel unise peaga on vaja segu teha, siis on jube raske sealgt kitsast pudelisuust neid pulbrikulbitäisi täpselt sisse valada.

Üks asi veel- kui on teada et tuleb rpa laps, siis soovitan osta lisaks üks kvaliteetne termos. Minul on see lausa asendamatu. nt ööseks vteen sinna sobiva temperatuuriga vee valmis ja panen termose, pulbri ning pudeli öökapile valmis. Kui laps süü tahab siis saab sealsamas paari hetkega talle söögi valmis teha. Samuti on see termos vajaliku veega mul alati kaasas, kui kodust välja minek on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Põhimõtteliselt saab hakkama ka ühe pudeliga. Neli pudelit olid mulle vajalikud, kui läksin kodust kaugemale. Praegugi võtan valmismõõdetuna rpa pudelites kaasa ja lisan kuuma vee terosest kui söögiaeg käes. Jääb ära mure kuidas pudel kohe puhtaks saada ja hiljem kodus lihtsalt keetsin läbi.
Öistel toidukordadel mina last voodist välja ei tõstnud. Söötsin ära ja keerasin beebi küljele ning uni jätkus:)
Ja nagu siin juba soovitati, vali laia pudelisuuga pudelid. 150ml pudelit saan pesta ka ainult nuustikuga, käsi ulatub ilusti põhjani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega oli 3 suurt (260ml) ning kaks väikest (125ml) Avent pudelit. Teise lapse sündides ostsin 2 suurt juurde, lutte sinna otsa samapalju. Tegelt oleks võinud paar tk rohkem olla, kuna eelistan pesta nõudekas, mitte käsitsi. Asi pole vaid viitsimises, vaid minu jaoks ei lähe pudelid peale mitmekordset käsitsi pesu piisavalt puhtaks. Lisaks hakkas pudelite käsitsipesu mulle kätele, nahad siiamaani narmendavad ja käed on kuivad, sest vees lobistada tuleb niigi palju. Aga öösel ma ka pudeleid pesta ei viitsi kohe peale söömist. Minu jaoks on oluline teha nii, et endal võimalikult mugav oleks. Kui xkestx või keegi teinr seda laiskuseks peab, siis see on tema probleem, sest kokkuvõttes olen ju ise see, siis kannatab või naudib. Eelistan viimast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 11:25; 16.03 11:32; 16.03 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelt nii tihti,kui sa viitsid neid pesta. Algul 8-12 toidukorda ööpäevas. Meil 3 väikest ja 2 suurt. 3 väikesega saan ilusti öösel hakkama ja ei pea pesemas käima. Laps juba 4 kuune. Luttidel soovitavad vanused peal.[/tsitaat]

Aventi luttidel need numbrid pole vanus, vaid aukude arv, minu mõlemad lapsed on jõudnud nr 4 luttideni ca 9-10 kuu vanuses. Sõbranna aastasel oli samuti aastasel nr 4.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 11:25; 16.03 11:32; 16.03 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esimese lapsega oli 3 suurt (260ml) ning kaks väikest (125ml) Avent pudelit. Teise lapse sündides ostsin 2 suurt juurde, lutte sinna otsa samapalju. Tegelt oleks võinud paar tk rohkem olla, kuna eelistan pesta nõudekas, mitte käsitsi. Asi pole vaid viitsimises, vaid minu jaoks ei lähe pudelid peale mitmekordset käsitsi pesu piisavalt puhtaks. Lisaks hakkas pudelite käsitsipesu mulle kätele, nahad siiamaani narmendavad ja käed on kuivad, sest vees lobistada tuleb niigi palju. Aga öösel ma ka pudeleid pesta ei viitsi kohe peale söömist. Minu jaoks on oluline teha nii, et endal võimalikult mugav oleks. Kui xkestx või keegi teinr seda laiskuseks peab, siis see on tema probleem, sest kokkuvõttes olen ju ise see, siis kannatab või naudib. Eelistan viimast.[/tsitaat]mida mina nüüd sulle ette jäin?? kasuta kindaid, pesuks,. kasuta käte kreemi,,, ma olen üle 4aasta pudelitega toimetanud… ja käed on nagu nad on, olema peavad,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda tahtsin veel öelda, et nt minu last ei saa vist üle sööta. Kui kõht pole üldse tühi, siis ta lihtsalt ei võta pudelit suhugi. Kui aga söömise ajal kõht täis saab, siis lükkab pudeli keelega suust välja ja rohkem seda endale suhu ei lase panna. Seega ta ikkagi ei söö nii palju kui antakse vaid nii palju, kui tunneb, et tal vaja on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ploomikivike kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seda tahtsin veel öelda, et nt minu last ei saa vist üle sööta. Kui kõht pole üldse tühi, siis ta lihtsalt ei võta pudelit suhugi. Kui aga söömise ajal kõht täis saab, siis lükkab pudeli keelega suust välja ja rohkem seda endale suhu ei lase panna. Seega ta ikkagi ei söö nii palju kui antakse vaid nii palju, kui tunneb, et tal vaja on.[/tsitaat]

mul on täpselt sama… algul oli ka hirm, sest pea igalt poolt kuulsin, kuidas väideti, et rp laps suudab ja oskab ja tahab tissi suust välja lükata kui kõht täis, aga rpa laps ahmib niipalju kui antakse… vale jutt ja need kogused, mis paki peal ei vasta meie puhul üldse.. hetkel ta 4,5 kuune ja kui 120ml pealt ikka kõht täis saab siis ongi kõht täis ja pudeli toppimine suhu ei tule kõne allagi. Kaaluiive on normis ja laps rõõmus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 07:42; 16.03 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest piisab täiesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil piisab samuti ühest pudelist. Pudelilutte varusin kohe alguses 2 tükki tagavaraks. Kui pidevalt kasutada, siis võivad puruneda/ tilkuma hakata. Hea, kui tagavara kohe olemas on:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]xkestx kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
mida mina nüüd sulle ette jäin?? kasuta kindaid, pesuks,. kasuta käte kreemi,,, ma olen üle 4aasta pudelitega toimetanud… ja käed on nagu nad on, olema peavad,,, [/tsitaat]

Pudelite pesemine pole mingi usinuse näitaja, et hakata rääkima, kuidas üks ema vähemalt sedagi peaks viitsima. Ning kindad käes või mitte, käsitsi ei saa ma pudeleid nii puhtaks, et ma rahul oleks. Ja ma ei näe mõtet neid 5 minutit vee all harjaga küürida, odavam on paar lisapudelit osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 11:25; 16.03 11:32; 16.03 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ostetud kaks pudelit ja kaks lutti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen laisk, nagu lohe ja oman 3-e 150 ml pudelit ning 6-e 250 ml pudelit. jube jah, aga nii hea on võtta suvalisel ajal puhas pudel ja kohe peale söömist ei pea pesema neid hakkama. aga jah … sain amazonist soodsalt selle 6-se komplekti, 10 naela ainult maksis. vähem vaeva väikse raha eest. tommee tippee on need, emarinnale kõige sarnasema lutiga (öösiti imetan, ei ole ära võõrdunud veel õnneks). lutti ennast pead vist vahetama, kui laps 3. kuune. siis suurema vooluga.

see, et sa rinnaga ei toida, ei ole küll kellegi kommenteerida. aga paistab jah, et eestis on see kombeks. isegi kunagi kogesin seda. enam eestis ei ela, siin igaüks teeb, nagu ise paremaks peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kasutusel 2 260 ml ja 4 väikest Aventi. Kuna olin suvel lapsega maal, kus voolavat vett ei olnud, s.t. oli ainult kaevuvesi ja pidi pudeleid kausis pesema, siis eelistasin need alati peale kasutamist sterilisaatorist läbi lasta. Sterilisaatorit aga 1 pudeli pärast käima ei hakka ju panema. Palju mõnusam oli see pesuvee soojendamine jm. 1x päevas ette võtta. Samuti oli hea kui kuskil ringi reisides (suvel ju ikka liigud rohkem)ei pidanud pudelite puhastamise pärast muretsema. Seega, oleneb ikka ka elusviisist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui mitut lutipudelit on vaja kui beebi saab sünnist RPA-d

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.