Esileht Pereelu ja suhted Kui mõistad, miks mees petab

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Kui mõistad, miks mees petab

Postitas:

On siin keegi, kes on kuidagi toime tulnud olukorraga, kus mees petab ja sa ei suuda olla kuri, sest sa saad aru, miks ta petab ning näed endas süüd? See on metsik enesesüüdistuste ja enesehaletsuse laviin, mis mind matab. Lisaks ei oska end kuidagi positsioneerida elus – peret lõhkuda tahaks viimasena, aga ma ei oska leida elumõtet, õlekõrt, millest kinni hoida.

+15
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.04 01:26; 15.04 02:25; 15.04 21:20; 17.04 02:39; 23.04 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siin keegi, kes on kuidagi toime tulnud olukorraga, kus mees petab ja sa ei suuda olla kuri, sest sa saad aru, miks ta petab ning näed endas süüd? See on metsik enesesüüdistuste ja enesehaletsuse laviin, mis mind matab. Lisaks ei oska end kuidagi positsioneerida elus – peret lõhkuda tahaks viimasena, aga ma ei oska leida elumõtet, õlekõrt, millest kinni hoida.

Süüd???? Mees petab, seetõttu, et saab ja tahab petta .Mingit süüd kui sellist naisel ei ole. Kui just te pole silmast silma lubanud teatud asju. Ehk siis jah, kui oled mehele lubanud seda ja teist ja kolmandat, otse silmasisse vaadates ja siis pole täitnud, siis oled süüdi lubaduste mittetäitmises. Mingeid vaikimis lubadusi suhtes pole. Näiteks ka mees kui ta lubanud pole, et on truu, pole seda ka vaikimisi mõtet oodata. Ja kui mees pole lubanud olla truu, kuidas siis naisel saab mingit süüd olla ? Naise asi on otsustada, kuidas ta elada tahab. Ja peret lõhub ikka see, kes käitub viisi, et koos enam elada pole võimalik, mitte pole lõhkuja see, kes otsustab, et teise käitumine on sobimatu ja tahan üksi jätata.

+12
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees petab, seetõttu, et saab ja tahab petta .Mingit süüd kui sellist naisel ei ole.

Süü all mõtlen seda, et kui mina olen ebahuvitav või ebaseksikas või ei hoolitse enda eest või ei hooli mehest, siis on see põhjus, miks ta hakkab kõrvalt vaatama.

+11
-34
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.04 01:26; 15.04 02:25; 15.04 21:20; 17.04 02:39; 23.04 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib kõlada nüüd väga must-valgelt, aga petmine pole mitte kunagi naise süü. Palun ära arva seda. Petmine on teadlik otsus ehk süüdi on petja, mitte petetu. Ma võin väga seksikat meest tänaval näha, aga ma ei roni temaga voodisse, sest armastan oma meest ega petaks teda kunagi. Nii lihtsalt on. Pole kunagi ühtegi partnerit petnud, enne lähen lahku ning tean, et selliseid mehi on kes mõtlevad samamoodi. Et enne lõpetavad suhte kui petavad oma naist.

Isegi piltilusad naised kogevad suhtes petmist, sest peale suurt armumist tekib mehel rutiin ning otsib põnevust. Sul võivad olla 90-60-90 mõõdud, imekaunis näolapp, prink keha, teed hästi süüa ja voodis eksperimenteerid, aga kui mees tahab petta siis ta ka petab. Ning vastupidi, hea mees ei peta isegi siis kui sa pole mingil hetkel oma parimas vormis. Enne teeb ettepaneku koos sporti hakata tegema või midagi muuta, mida iganes. Kuid iga suhe on erinev, mõned paarid lepivadki algusest peale kokku et on avatud suhtes ning teised sekspartnerid lubatud.

+38
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla tüdruk, sul võib olla oma osa selles, et asjad teie vahel on halvasti läinud. Kuid sul ei saa olla süüd selles, et su mees on otsustanud valetada, varjata ja reeta. Need teod on oluliselt hullemad kui otsene füüsiline akt. Inimene, kes peaks olema sinu parim sõber ja liitlane, on otsustanud teadlikult sulle valetada, sinu eest varjata ja sind reeta. Seda ei õigusta miski.

See mõtete laviin ja pidevalt peas keerutavad küsimused on jah paraku väga iseloomulik sinu olukorras, kahjuks ka jube kurnav. Enesehaletsus (ajutine) on täitsa loomulik asi, tegelikult ju täiesti adekvaatne reaktsioon, sest sulle ongi ju jubedalt haiget tehtud. Enesehaletsus tasub põhjalikult läbi käia, selle teraapiline efekt vastu võtta, ja siis ühel õigel päeval sellest lihtsalt välja astuda, kuna seda pole siis enam vaja. Ära karda väikest teraapilist enesehaletsust kui tervenemise ühte head vormi. Tihti ei saagi sa mõningaid asju kelleltki teiselt kui vaid iseendalt.

See aga, et sa tegeled enesesüüdistustega, ei ole terve ega konstruktiivne ega teraapiline. Sulle kas tehakse ajupesu, või sa teed ise endale ajupesu – või on see leina “kauplemise” faas, kus tundub, et kui ma vaid nüüd kõik õigesti teeksin ja oma vigu tunnistaksin, äkki läheks “koll” veel minema ja kõik saaks selliseks kui enne.

Point on siin. See ei lähe enam ära. Petmine on fakt, ja nüüd on nii. Mida kiiremini sa lepid faktiga, et “nüüd on nii”, seda vähem tapad oma tervist ja isiksust. Sinu mees otsustas teievahelist sidet muuta, seda samas sinule rääkimata. Sellega kaasnes teadlik valetamine, silma sisse vaadates valetamine. Sa ei saa selles inimeses mitte kunagi enam kindel olla, sest on inimesi, kes sellest piirist kunagi üle ei astu – aga need, kes astuvad, teevad seda iga järgmine kord üha kergemalt. Sa ei tea enam mitte kunagi, millal ta sulle valetab – ka näiteks raha-asjades vms. See usaldamatus tapab suhte täiesti paratamatult. Iga kord, kui ta sulle tulevikus midagi ütlema peaks, tunned sa kuklas mõtet: jah, see võib olla tõsi… aga võib ka mitte olla…

Üldiselt on nii, et mis katki, see katki. Sinu mees otsustas teievahelise usalduse lõhkuda. See tähendab, et ta ei ole inimene, kellest tasub kinni hoida. Isegi kui sa peaksid mingil põhjusel otsustama temaga kokku jääda (lapsed on vägagi mõjuv põhjus), siis muretult õnnelikuks ei saa sa temaga enam kunagi. Ja see ei ole sinu süü. Sa võisid anda oma panuse probleemidesse, kuid sina ei saanud kuidagi mõjutada, millise valiku nende lahendamiseks su mees teeb, kas ausa või reetliku. See, et ta otsustas valetada ja reeta, ütleb sulle, mis inimesega on tegu. Sellist inimest uuesti usaldada oleks suurim rumalus. Ta on oma näo ära näidanud.

See “perekonnalõhkuja” koht oli nüüd küll juba liiast. Ära nüüd nii vanasse lõksu ka nii kergesti astu! Kumb on perekonnalõhkuja, kas see, kes teeb aktsiooni (teo), või see, kes re-aktsiooni? Aktsioon tingib reaktsiooni. Kui ma sulle rusikaga näkku löön ja sina karjatad ning mu eemale tõukad, kas võin ma siis sind süüdistada sinu tegudes? Paraku paljud petised just seda ohvri süüdistamise võtet kasutavad. Teised agarad petetu süüdistajad on muide petetu enda suguvõsa (vanemad) naisliikmed, eelkõige ema, vanaema, tädid ja õed. Ära selle ülilihtsa ämbri sisse küll astu, ära lase ennast süüdistada pere lõhkumises ja ära süüdista selles ka end ise. Pere lõhkus sinu mees oma täiesti teadlike otsustega, kui ta valis teievaheliste probleemide lahendamiseks valetamise ja reetmise tee.

Sulle väga kaasa tundes soovitan sul pidada meeles paari asja. See, mis sinuga juhtus, on juhtunud ka teistega, sa ei ole oma kogemusega üksi. Valetamise ja reetmise kogemine oma lähedase poolt on väga valus kogemus, ja läheb aega, enne kui see sulle korralikult kohale jõuab ning kuni sa selle endas läbi töötada suudad. Siiski näed sa enda ümber iga päev inimesi, kes on pidanud tegema sedasama. Selle kogemuse järel on elu ikka veel olemas ja elamisväärne, kuigi tõenäoliselt mitte selle inimesega. Sinu lapselik (mitte lapsik!) muinasjutt on kahjuks katki tehtud, sa pead vastu võtma elukogemuse, ilma milleta oleks su elu kahtlemata olemuslikult parem olnud. Aga: nüüd on nii! Sa pead võimalikult kiiresti ja rahulikult aktsepteerima fakti, et asjad on siit alates teistmoodi, ja endine aeg ei tule enam tagasi. Nüüd oled sa iseenese eest väljas, sest sinu kaaslane näitas sulle, et tema on ennekõike iseenda soovide peal väljas. See on väga kurb, kuid nii see lihtsalt on. Nii see lihtsalt on …

Ära jää kauaks oma valusse visklema. Esmase shoki ja peataoleku järel, mis on loomulikud ja paratamatud, pead sa end suht kiiresti koguma. Sa pead lausa füüsiliselt iga päev selja sirgu ajama ja pea uhkelt püsti tõstma ning hoidma sellist kehahoiakut. Üks soovitus: ära klammerdu küsimustesse “miks” ja “kuidas ta võis”. Need on väga loomulikud, kuid samas, nagu hiljem mõistad, täiesti kasutud. “Miks?” Sest ta sai, ja sest ta tahtis. “Kuidas ta võis?” Sest, tuleb tunnistada, ta lihtsalt võis, ja sest ta tahtis, ja sellepärast, et ta on inimene, kellele tema enda soovid on lõppkokkuvõttes tähtsamad kui lojaalsus sinule. Nüüd sa siis lihtsalt tead.

Katsu järk-järgult vähem nutta ja leida endas rohkem külma otsustavust. Oleks väga hea, kui leiaksid 100% usaldusväärse inimese, kes on nõus sind lõputuseni kuulama, isegi kui see on kogu aeg üks ja sama ringis tiirutav jutt. Kui sellist inimest pole, siis kirjuta ja põleta. Ära klammerdu möödunud ilusa elu meenutustesse, asjad on nüüd muutunud ja elu läheb edasi teisiti. Ja lõpuks kõige tähtsam lause, mille tahan sulle anda: KA SEE LÄHEB MÖÖDA! Kõik siin elus läheb lõpuks mööda … ah, ka elu ise läheb lõpuks mööda. Ma luban sulle südamest, et ühel päeval sa istud kusagil teises majas, teises tugitoolis, meenutad juhtunut – ja see ei tee sulle enam kuigipalju haiget. Ühel hetkel on see minevik, mida sa vaatad distantsilt ja meenutad natuke kahjatsedes, kuid see ei lõika enam sinu hinge, sest sa oled selle oma hinges läbi töötanud ja elukogemuste abil seljataha jätnud. Pea seda perspektiivi kogu aeg silma ees – kõik see valu, mida sa praegu läbi elad, läheb ikkagi ühel hetkel mööda. Sa lood omale uue elu, ja sa naeratad, ja sa saad olema ka õnnelik. Iga päev viib sind nüüd sellele lähemale.

+26
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 02:51; 15.04 03:27; 23.04 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siin keegi, kes on kuidagi toime tulnud olukorraga, kus mees petab ja sa ei suuda olla kuri, sest sa saad aru, miks ta petab ning näed endas süüd? See on metsik enesesüüdistuste ja enesehaletsuse laviin, mis mind matab. Lisaks ei oska end kuidagi positsioneerida elus – peret lõhkuda tahaks viimasena, aga ma ei oska leida elumõtet, õlekõrt, millest kinni hoida.

Kulla tüdruk, ära palun kuula siin vildakaid soovitusi. On vaimselt agressiivsed naised, kes mõtlevad, et nad oma 60/90/60 kauni keha ja platseebo magistriga suudavad vabasse maailma sündinud isast abielusse kaelarihmastatult kinni pidada. Asjad ikka niiviisi ei käi. Meestel on ikka omad toimingud ja kui naine neid ei aktsepteeri, siis on kuri karjas. Mõttetu on naisloomust ja mehe vaba olekut sundida vägisi ühte jõesängi. Las nad pealegi voolavad ka keset kooselu erinevaid radu. Kui sina tahad evida uhke, võimsa mehe lähedust, siis sina pead selleks ka osast oma uhkusest loobuma. Ole suuremeelne

+5
-37
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 03:14; 15.04 08:46; 17.04 05:00;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mõttetu on naisloomust ja mehe vaba olekut sundida vägisi ühte jõesängi. Las nad pealegi voolavad ka keset kooselu erinevaid radu. Kui sina tahad evida uhke, võimsa mehe lähedust, siis sina pead selleks ka osast oma uhkusest loobuma. Ole suuremeelne

Ühtlasi tahad sa siis öelda, et naine peaks suuremeelselt aktsepteerima talle toodud HIV, HPV, süüfilise, gonorröa ja muu sellise toreda? Sest ikka just kõrvalsuhetest need “vaba olekuga” mehed-naised neid toovadki.

+27
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 02:51; 15.04 03:27; 23.04 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siin keegi, kes on kuidagi toime tulnud olukorraga, kus mees petab ja sa ei suuda olla kuri, sest sa saad aru, miks ta petab ning näed endas süüd? See on metsik enesesüüdistuste ja enesehaletsuse laviin, mis mind matab. Lisaks ei oska end kuidagi positsioneerida elus – peret lõhkuda tahaks viimasena, aga ma ei oska leida elumõtet, õlekõrt, millest kinni hoida.

Kulla tüdruk, ära palun kuula siin vildakaid soovitusi. On vaimselt agressiivsed naised, kes mõtlevad, et nad oma 60/90/60 kauni keha ja platseebo magistriga suudavad vabasse maailma sündinud isast abielusse kaelarihmastatult kinni pidada. Asjad ikka niiviisi ei käi. Meestel on ikka omad toimingud ja kui naine neid ei aktsepteeri, siis on kuri karjas. Mõttetu on naisloomust ja mehe vaba olekut sundida vägisi ühte jõesängi. Las nad pealegi voolavad ka keset kooselu erinevaid radu. Kui sina tahad evida uhke, võimsa mehe lähedust, siis sina pead selleks ka osast oma uhkusest loobuma. Ole suuremeelne

See jutt on sama tõsi kui see, et 60 (rinnad), 90 (vöökoht), 60 (puusad) on mingi ideaalne (või üldse normaalne) keha.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu on naisloomust ja mehe vaba olekut sundida vägisi ühte jõesängi. Las nad pealegi voolavad ka keset kooselu erinevaid radu. Kui sina tahad evida uhke, võimsa mehe lähedust, siis sina pead selleks ka osast oma uhkusest loobuma. Ole suuremeelne

Ühtlasi tahad sa siis öelda, et naine peaks suuremeelselt aktsepteerima talle toodud HIV, HPV, süüfilise, gonorröa ja muu sellise toreda? Sest ikka just kõrvalsuhetest need “vaba olekuga” mehed-naised neid toovadki.

Kondoom on leiutatud. Kui naine ei taha seda kasutada, on tagajärjed loomulikult tema vastutada.

+4
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mõttetu on naisloomust ja mehe vaba olekut sundida vägisi ühte jõesängi. Las nad pealegi voolavad ka keset kooselu erinevaid radu. Kui sina tahad evida uhke, võimsa mehe lähedust, siis sina pead selleks ka osast oma uhkusest loobuma. Ole suuremeelne

Ühtlasi tahad sa siis öelda, et naine peaks suuremeelselt aktsepteerima talle toodud HIV, HPV, süüfilise, gonorröa ja muu sellise toreda? Sest ikka just kõrvalsuhetest need “vaba olekuga” mehed-naised neid toovadki.

Kondoom on leiutatud. Kui naine ei taha seda kasutada, on tagajärjed loomulikult tema vastutada.

Mismoodi see kondoom siis HPV, hepatiidi ja herpesviiruse ära hoiab?

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui sa saad aru oma osalusest selle siutuatsiooni tekkimises, mis siis nii kohutavalt haiget teeb? Mees on ka inimene, eksib, vannub asjaoludele alla.  Petmine pole midagi erakordset (kahjuks), uut ega harvaesinevat. Ükski inimene pole 100% “mittepettev”, kõik võivad elus igasuguste asjaolude kokkusattumisel seda teha.

Peresaade. Marina Paula Eberth. Truudusetus ja kõrvalsuhted http://bark.phon.ioc.ee/tsab/p/play?trans=9588

 

https://naine.ohtuleht.ee/768641/uheksa-muuti-petmise-kohta-mis-lihtsalt-ei-vasta-toele

https://www.zurinstitute.com/infidelity/

https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/80861165/truudusetus-pole-alati-selline-katastroof-nagu-arvame

https://alkeemia.delfi.ee/artikkel/81799105/12-muuti-truudusemurdmise-kohta-mis-ei-vasta-toele

 

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore abielu sellel mehel küll: liiderdad ringi ja siis oma naine veel palub andeks, et anna andeks, kallis mees, et ma selline koll olen, loomulikult pidid petma minema. Paljudele meestele lausa unistuste suhe. Jube, mis suhteid on olemas.

+27
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 08:43; 15.04 12:58; 15.04 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees petab, seetõttu, et saab ja tahab petta .Mingit süüd kui sellist naisel ei ole.

Süü all mõtlen seda, et kui mina olen ebahuvitav või ebaseksikas või ei hoolitse enda eest või ei hooli mehest, siis on see põhjus, miks ta hakkab kõrvalt vaatama.

Seda võib nimetada mitte süüks vaid põhjuseks. Aga on see siis parem?
Kui mu mees on ebahuvitav,ebaseksikas või ei hoolitse enda eest või hooli minust siis on see põhjus. Ja minu õigustus või vabandus kõrvalt vaatamiseks, sest ma olen õnnetu.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 03:14; 15.04 08:46; 17.04 05:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süü all mõtlen seda, et kui mina olen ebahuvitav või ebaseksikas või ei hoolitse enda eest või ei hooli mehest, siis on see põhjus, miks ta hakkab kõrvalt vaatama.

Oh juudas, kui rumal naine sa oled – SEE MEES JU ISE VALIS OMALE EBAHUVITAVA NAISE VÄLJA JA OTSUSTAS TEMAGA KOOS HAKATA ELAMA.

Või oli see tõesti teistpidi, et sa uimastasid mingi mehe, vedasid ta kuhugi pimedasse keldrisse ja seal võtsid allkirja, et välja saab ainult sellisel juhul, kui sinuga elama hakkab? – Siis oleks mehepoolne kibestumine tõesti pisut õigustatud.
Aga ma päriselt ka ei teadnud, et perekoolikas just sellisel viisil suhteid sõlmib.

Ja pigem sa absoluutselt ei mõista, miks mees petab. Ta teeb seda selle pärast, et tal on lihtsalt sinust kui naisest kõrini. Mitte selle pärast, et sa halb naine oleks, vaid lihtsalt on.
Rumalus muidugi võib ka olla põhjus, kuigi, see oli juba tutvudes näha.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt on siis TA kaalus juurde võtnud või lihtsalt nö “end käest lasknud” või siis lihtsalt pole leidnud mehele aega tiheda elu kõrvalt. Ja nüüd siis muudkui raputab endale tuhka pähe ja arvab, et tema on süüdi, mehel ju polnudki muud võimalust kui petta.

Ega ikka ei ole küll süüdi! Loe mitu korda seda hästi pikka kommentaari, mille üks Kägu siia kirjutas. Superilusti ja hästi põhjalikult kirjutatud. Leia sellest tekstist endale jõudu.

Petmine on alati VALIK! Sellised asjad ei juhtu tegelikult kogemata. Pole võimalik kogemata kellegagi seksida, ka purjus peaga ja ühekordselt. Kui veel tegemist on süstemaatilise petmise ja selja taga tegutsemisega, siis see on vägagi teadlik ja sellele ei olegi õigustust. See ongi reetmine, valetamine, vassimine ja varjamine. Ole sa milline tahes, petmisele õigustust pole. Kui mehele midagi ei sobinud, tulnuks öelda otse ja siis vajadusel suhe lõpetada. Petmine ja selja taga susserdamine on täielik ARGPÜKSIDE tee. Selle põhjus on alati argus ja enesekesksus. Sellistele inimestele on tähtis vaid enda heaolu ja soovid. Neid ei huvita, kas sina tahad olla petja kaaslane või ei. Petjad tahavad lihtsalt mitmest kuhjast korraga süüa ja saada, saada, saada nii palju kui võimalik endapoolse võimalikult väikse pingutusega. Arg limukas on su mees, muud midagi. Sina pole süüdi, sest kui ta oleks õige mees ja aus kaaslane, siis ta oleks sinuga otse rääkinud, et tal on mingid puudujäägid ja ei sobi.

+14
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 08:55; 15.04 09:00; 15.04 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süü all mõtlen seda, et kui mina olen ebahuvitav või ebaseksikas või ei hoolitse enda eest või ei hooli mehest, siis on see põhjus, miks ta hakkab kõrvalt vaatama.

Oh juudas, kui rumal naine sa oled – SEE MEES JU ISE VALIS OMALE EBAHUVITAVA NAISE VÄLJA JA OTSUSTAS TEMAGA KOOS HAKATA ELAMA.

Teemaalgataja, mõtle nüüd sellele. Sina oled ebahuvitav, ebaseksikas, ei hoolitse enda eest või ei hooli mehest, aga tema lahendus on siis see, et jääda sellise naisega ikka kokku, aga lihtsalt käia paralleelselt teise naise juures. Väga huvitav loogika, kas sa ei leia? Mingil põhjusel tahab ta selle ebaseksika, igava, end käest lasknud ja hoolimatu naisega ikka koos olla. Mõtle nüüd ise, mis see põhjus on. Mugavus. Sina tood talle mugava elu, aga põnevust otsib mujalt.

Normaalne inimene lõpetaks suhte sellise kaaslasega, keda ta peab igavaks, ebaseksikaks ja hoolimatuks.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 08:55; 15.04 09:00; 15.04 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees petab, seetõttu, et saab ja tahab petta .Mingit süüd kui sellist naisel ei ole.

Süü all mõtlen seda, et kui mina olen ebahuvitav või ebaseksikas või ei hoolitse enda eest või ei hooli mehest, siis on see põhjus, miks ta hakkab kõrvalt vaatama.

Eeee, need näited… Ebahuvitav ja ebaseksikas on küll täiesti suhtelised mõisted – mis ühele huvitav, teisele ebahuvitav jne. See, et sa iseenda eest ei hooitse ja ei hooli mehest… siin tekkib hoopis küsimus, et kas pole mitte SINA see, kes meest petab. Kuidas saab olla ühine pere, kui sa teisest ei hooli? Ja miks sa iseendast ei hooli – endast hoolimine (hoolitsemine) on ikka olulisem kui ükskõik milline paarisuhe, seda tehakse enda mitte teise inimese jaoks.

Pole vaja muretseda selle pärast, et pead hakkama peret lõhkuma. Su mure on hoopis selles, et sa said lõpuks aru, et teie pere on juba lõhki. Pere algmõiste ongi selles, et üksteisest hoolitakse. Pole mõtet selle fassaadi alla kukkumise pärast muretseda, kui vundament on juba mäda.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 09:33; 15.04 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süü all mõtlen seda, et kui mina olen ebahuvitav või ebaseksikas või ei hoolitse enda eest või ei hooli mehest, siis on see põhjus, miks ta hakkab kõrvalt vaatama.

APPI!

Kas ta peksab sind või kuidas sind on nii alandlikuks tümitatud? See, mida sa räägid on täielik jama! Vastik lugeda isegi. Kas tõesti enesehinnang on olematu?

Selline mees jääbki sind petma. Põhjuse leiab alati. Enda süüdistamisega juba sillutad oma sellist tulevikku.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kes petab, on alati ise sammaoodi samades asjades süüdi, kui see, keda ta petab. Ütleme, et naine ei ole ideaalkaalus, on 10 kg üle. Mees aga petma ja kohe ka sellele õigustajaid. Reaalis on nii, et mees on ise ammu ülekaalus, AGA teda ei petetud sellepärast. Edasi. Naine ei ole väga huvitav ja lõbus kogu aeg, on selline igapäevane. Mees petma, kuna naine ei ole huvitav. Reaalsuse on aga see, et mees on ise ka kogu aeg igapäevane ja tavaline, vedeleb aga diivanil ja passib telekat, peale tööd, ei ole kuskil elegantsest härrat seal. Ja nii aga muudkui edasi. Rääkides tavalistest keskmisztest inimestest, mitte äärmustest.

Aga kui minu mees nendele keskmise mehe parameetritele ei vasta, ehk siis ta vägagi hoolib oma kehast, on karismaatiline ja huvitav. Kas siis ta võib mind petta? Olen ülekaaluline, passin nutiseadmes diivanil istuda ja elegantsusest ei huvitu ja ei tunne ka mingit tungi muutuda. Samas lahku minna ei soovi.

 

 

 

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 10:58; 15.04 13:07; 19.04 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siin keegi, kes on kuidagi toime tulnud olukorraga, kus mees petab ja sa ei suuda olla kuri, sest sa saad aru, miks ta petab ning näed endas süüd? See on metsik enesesüüdistuste ja enesehaletsuse laviin, mis mind matab. Lisaks ei oska end kuidagi positsioneerida elus – peret lõhkuda tahaks viimasena, aga ma ei oska leida elumõtet, õlekõrt, millest kinni hoida.

mina olen sellises olukorras praegu, ma ei ole kuri, lihtsalt näen detailselt kuidas üks asi viis teiseni, nagu filmistsenaarium. aga endas ma süüd küll ei näe, pigem tunnen, et mulle on nuga selga löödud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed tahavad suhtest laias laastus viite asja:
1) ohutut, sagedast ja täelikku seksuaalset rahuldatust;
2) tunnustust ja heakskiitu oma tegemistes, huvides, tõekspidamistes;
3) et naine oma mehele ilus oleks;
4) seltsilist oma tegemistesse, huvidesse;
5) tuge igapäevases toimetulekus.

Kui naised suhte alguses pingutavad, siis suhte arenedes:
1) kaob tähelepanu mehe rahuldamiselt – vaadaku ise kuidas endal lahti nühib, ja tänagu õnne, kui naine on nõus olema see, kellesse pärast naise rahuldamist veel nühkida saab;
2) tunnustus ja heakskiit asenduvad virinaga, et ei tehta piisavalt palju ega piisavalt hästi, mõtted on lollid ja huvid ei paku midagi “perele” st. naisele;
3) naine teeb end ilusaks siis, kui ta mehe juurest ära läheb – tööle, sõbrannadega välja – kodus kõlbavad dressid ja kottis t-särk väga hästi;
4) seltsilist saab ainult naise tegemistesse ja huvidesse. Enda omasid tuleb hakata pigem varjama, sest need on põhjus nurinaks ja etteheideteks.

Paremal juhul jääb järgi vaid tugi majapidamises. Halvemal selgub, et tegelikult on tegemist tänapäevase, julge, ilusa ja eduka naisega , kes on samapalju väärt kui mees ning temaga täiesti võrdne, ehk mees peab ka selle osaga üksi toime tulema.

Mehel sellises olukorras läheb järjest raskemaks end veenda, et ta on veel suhtes. Ta on naise suhtes, aga mitte enam enda omas. Kui aga samal ajal on tekinud ühine vara, saadud ühised lapsed – mehed ei saa lahku minnes lapsi endale, kui just naine pole see, kes on ära läinud.

Keda sa enam petad, või millega sa petad, kui sinu suhtest on järel ainlt riismed. Kui sind ennast on sinu suhtest juba ammu välja petetud.

+8
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mehed tahavad suhtest laias laastus viite asja: 1) ohutut, sagedast ja täelikku seksuaalset rahuldatust; 2) tunnustust ja heakskiitu oma tegemistes, huvides, tõekspidamistes; 3) et naine oma mehele ilus oleks; 4) seltsilist oma tegemistesse, huvidesse; 5) tuge igapäevases toimetulekus. Kui naised suhte alguses pingutavad, siis suhte arenedes: 1) kaob tähelepanu mehe rahuldamiselt – vaadaku ise kuidas endal lahti nühib, ja tänagu õnne, kui naine on nõus olema see, kellesse pärast naise rahuldamist veel nühkida saab; 2) tunnustus ja heakskiit asenduvad virinaga, et ei tehta piisavalt palju ega piisavalt hästi, mõtted on lollid ja huvid ei paku midagi “perele” st. naisele; 3) naine teeb end ilusaks siis, kui ta mehe juurest ära läheb – tööle, sõbrannadega välja – kodus kõlbavad dressid ja kottis t-särk väga hästi; 4) seltsilist saab ainult naise tegemistesse ja huvidesse. Enda omasid tuleb hakata pigem varjama, sest need on põhjus nurinaks ja etteheideteks. Paremal juhul jääb järgi vaid tugi majapidamises. Halvemal selgub, et tegelikult on tegemist tänapäevase, julge, ilusa ja eduka naisega , kes on samapalju väärt kui mees ning temaga täiesti võrdne, ehk mees peab ka selle osaga üksi toime tulema. Mehel sellises olukorras läheb järjest raskemaks end veenda, et ta on veel suhtes. Ta on naise suhtes, aga mitte enam enda omas. Kui aga samal ajal on tekinud ühine vara, saadud ühised lapsed – mehed ei saa lahku minnes lapsi endale, kui just naine pole see, kes on ära läinud. Keda sa enam petad, või millega sa petad, kui sinu suhtest on järel ainlt riismed. Kui sind ennast on sinu suhtest juba ammu välja petetud.

Sina kirjutad ainult sellest, mida mees tahab, aga vastu ei tahaks nagu midagi pakkuda. Kas ta ise on ilus ja vormis, teenib hästi, pakub tuge naisele, head seksi, teeb võrdselt koduseid töid jne. Tavaliselt ei viitsi naine mehe pärast enam pingutada, kui mees ise ainult nõuab, aga vastu ei paku mitte midagi.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 08:43; 15.04 12:58; 15.04 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina kirjutad ainult sellest, mida mees tahab, aga vastu ei tahaks nagu midagi pakkuda. Kas ta ise on ilus ja vormis, teenib hästi, pakub tuge naisele, head seksi, teeb võrdselt koduseid töid jne. Tavaliselt ei viitsi naine mehe pärast enam pingutada, kui mees ise ainult nõuab, aga vastu ei paku mitte midagi.

Aga kuidas see mehe otsust, petta, mõjutama peaks? Kui tal on pakkumisi teiste kaunite naiste poolt, siis mis motiveeriks teda enda poolt midagi vastu pakkuma? Paraku on elus nii, et pingutama peab see rohkem, kes teist rohkem endale jätta soovib. Kui teisel on üsna ükskõik, sest samaväärseid pakkumisi on teisigi, siis mingi ootus võrdsele panusele ei tee olematuks asjaolu, et üks lihtsalt saab enesele lubada petmist ja teine ei saa.

 

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 10:58; 15.04 13:07; 19.04 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. petmine on alati petja otsus.

2. pikas perspektiivis on meestele kasulikum suhtes olla kui naistele, nii etegelikult peaks mehed rohkem pingutama. suhtes mehed on tervemad, õnnelikumad, elavad kauem, teenivad rohkem, on paremates inimsuhetes ka väljaspool pere, ei pea alimente maksma.. naistel kõik vastupidi.

kui mõni sugutäkk siin avaldab et talle elu aeg kaunid naised pakuvad seksi nii et ta ise essugi pingutama ei pea, siis arvatavasti viimane naine keda ta ilma riieteta nägi oli saidil xvideos, samal ajal kui ta parem käsi tööd tegi.

 

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas see mehe otsust, petta, mõjutama peaks? Kui tal on pakkumisi teiste kaunite naiste poolt, siis mis motiveeriks teda enda poolt midagi vastu pakkuma? Paraku on elus nii, et pingutama peab see rohkem, kes teist rohkem endale jätta soovib.

Jumala õige. Alates 40+ peavad mehed hakkama kõvasti peale maksma, et mõnda kaunist naist endale saada. Naistel on pakkumisi rohkem ja pole ka selllist permanentset seksihäda. Normaalne naine saab ka rahaliselt ise hakkama, seega polegi mingit meest eriti tarvis. 50+ on need endised naistemehed juba kõik päris kõrvad lontis, ei taha neid keegi. 60+ on puhta paha lugu juba, tervis tuksis, ei tõuse jne, siis ongi see viimane piir, millal nad üldse mõne kolli käest enam seksi saavad. 60-80 konutavad üksi, keegi neist ei hooli. Naistel on siis veel elus rõõmu küllalt, sõbrannad, lapselapsed, õitsevad mis mühiseb.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 08:43; 15.04 12:58; 15.04 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et pigem toetatakse teemades teemaalgatajat, aga alati ei ole vaid üks “süüdi”.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 14:08; 15.04 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et pigem toetatakse teemades teemaalgatajat, aga alati ei ole vaid üks “süüdi”.

No niiviisi on igaüks, ka sülelaps milleski süüdi, kuna kõik teevad midagi valesti. Aga muudes asjades süüdi olemine ei ole põhjus ju petmiseks. Nii et mis see asjasse puutub. Iga kord tundub see jutt nagu seksuaalse väärkohtlemise või ehk vägistamise teemades, kus keegi ikka pistab – et aga ohver ka ju süüdi. Süüdi on tegija. Või mis see naise süü peaks olema, kui suur ja milline, et oleks õigustatud petmine? Öelge see välja siis.

No muidugi on kõik inimesed milleski süüdi. Milleks siis muidu kirikus oma patte vaja andeks palumas käia? Süü on juba selles, et elame ja oleme inimesed… Isegi ingellikud inimesed on milleski süüdi, sest pole olemas maailmas organismi, kes elab ilma muud elu hävitamata. Nii lihtsalt ei saagi. Kõik me oleme tegijad, agendid. Energia jäävuse seadus ja nii edasi.

Aga tõsisemalt. Ühe abielu lagunemist ei saa ainult vaadata ühe sündmuse najal – mehe petmine. Muidugi on ka see vale, et naine kogu süü enda kaela võtab, et tema ei näidanud piisavalt üles tähelepanu ja armastust. Muidugi ei teinud naine ka mehe eest otsust, et petma minna. Aga naine ju ise tunnistab, et ta ei hooli oma mehest. siin ehk ongi see niiöelda “süü”. Mees ju tunnetab seda, et temast ei hoolita ja reageerib sellele ning ehk isegi ei hooli enam nii palju ja nii jätkubki elu spiraalina allamäge.

Teist inimest eemale peletada on kerge, ilma seda endale teadlikkustamata. Ma ei usu, et leidub inimesi, kes vahel ei mõtle, et kui ma oleksin mingis olukorras teistmoodi käitunud, sisi oleks ka tulemus olnud teine. Muidugi oleks. Aga lihtsalt nii läks, et  me ei käitunud teistmoodi. Mõne valikuga tuleb leppid ja mitte jääda ennast süüdistama, sest me tegelikutl ei suuda ju ette ennustada, kuidas olukorrad lahenevad. Tagantjärgi on kerge tark olla. Minevikku muuta ei saa. Saab teha tegusid praegu ja loota, et tulevik tuleb kergem. Kuigi ei pruugi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 09:33; 15.04 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

60/90/60 kauni keha

 

Oi oi..kas sa nüüd ise ka seda omale silme ette suudad visualiseerida? 😀 90-60-90 on ikka need mõõdud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui TA nii suurt süüd tunneb, siis ma tajun manipuleerimist ja vaimset vägivalda tema mehe poolt, et end süüst puhtaks pesta.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees petab, seetõttu, et saab ja tahab petta .Mingit süüd kui sellist naisel ei ole.

Süü all mõtlen seda, et kui mina olen ebahuvitav või ebaseksikas või ei hoolitse enda eest või ei hooli mehest, siis on see põhjus, miks ta hakkab kõrvalt vaatama.

See on libateema. See TA teine kommentaar näitab seda. Ja edaspidi on ta vait olnud ja lasknud kägudel kukkuda (loe: kanadel kaagutada).

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mõistad, miks mees petab